Коронавірус і цивільна авіація

Загальний авіафорум
Закрито
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

Igoresha писав: 25 травня 2020, 13:35
Krakowite писав: 25 травня 2020, 12:28 Авіарейси нової епохи: як та за яких умов дозволять літати у ЄС та в Україні
ПОНЕДІЛОК, 25 ТРАВНЯ 2020, 10:00 — СЕРГІЙ СИДОРЕНКО, ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА
Згадайте, як багато говорили про авіарейси із заробітчанами з України. Публічно повідомлялося про три виконаних рейси.

Одна з причин того, що зараз цих розмов поменшало – те, що на одному з рейсів... тестування виявило коронавірусного хворого, підтвердили ЄвроПравді три незалежних один від одного джерела. Через це всі пасажири, що мали бути зайняті на сільгоспроботах, з аеропорту попрямували на ізоляцію.
Как хорошо, что в наземном транспорте такого не бывает..
Меня тоже это так покоробило...
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

AirAsia возобновляет международные рейсы с 10 июня.

Куала-Лумпур – Бангалор (Индия)– с 17 июня 3 раза в неделю;
Куала-Лумпур – Ченнай - с 15 июня 4 раза в неделю;
Куала-Лумпур – Дакка (Бангладеш) – с 15 июня 4 раза в неделю;
Куала-Лумпур – Хошимин (Вьетнам) – с 10 июня 1 раз в день;
Куала-Лумпур – Джакарта (Индонезия) – с 10 июня 1 раз в день;
Куала-Лумпур – Манила (Филиппины) – с 15 июня 4 раза в неделю;
Куала-Лумпур – Медан (Индонезия) – с 10 червня 4 рази на тиждень
Куала-Лумпур – Пеканбару (Индонезия) – с 11 июня 3 раза на неделю;
Куала-Лумпур – Пномпень (Камбоджа) – с 11 июня 3 раза в неделю;
Куала-Лумпур – Сингапур – с 13 июня 2 раза в день
Куала-Лумпур – Тируччираппалли (Индия) – с 16 июня 3 раза в неделю;
Куала-Лумпур – Янгон (Мьянма) – с 12 июня 4 раза в неделю;
Пинанг (Малайзия) – Медан (Индонезия) – с 11 июня 3 раза в неделю;
Пинанг (Малайзия) – Сингапур – с 13 июня 1 раз в день.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Bagach »

Вопрос к профессионалам из туризма.
Года так с 2018 начали массово хериться программы лояльности авиакомпаний и отелей.
С чем это было связанно?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 27 травня 2020, 10:12 Вопрос к профессионалам из туризма.
Года так с 2018 начали массово хериться программы лояльности авиакомпаний и отелей.
С чем это было связанно?
Если говорить про программы лояльности АК. Во-первых, большинство клиентов не слишком лояльны, а выбирают в первую очередь ценой и расписанием. Во-вторых, нет никакого смысла удерживать клиентов, которые покупают не самые дорогие билеты, в целом маржинальность авиабизнеса снижается, конкуренция увеличивается. Для клиентов, которые покупают самые дорогие билеты программы лояльности АК может даже немного улучшились. В-третьих, когда одна АК ухудшила условия и не потеряла существенное количество клиентов, то все остальные сделали точно так же.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

Программы лояльности ухудшаются постоянно, не только с 2018 года. Если посмотреть на программу лояльности United, например, в 2009-2010 годах и в 2015-2016 - просто обнять и плакать. Тоже касается ВА+IB, АА, LH+OS+LX+LO, AF+KL.. МАУ просто позже к этому пришли. Относительно стабильны ТК, как ни странно...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Sentry »

Сегодняшний брифинг МОЗ:
Перетин кордону України власним автомобільним транспортом не заборонено. Згідно з планом виходу з карантину, розробленим МОЗ, авіасполучення відновиться з 15 червня. Після повернення з-за кордону людина має провести обов'язкові 14 днів на самоізоляції.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

До 15 июня еще столько воды утечет.
То, что эти говорящие головы говорили еще месяц назад... Там вообще была грусть, печаль и безнадега. Не только у нас. Италия и Испания вообще не собирались пускать иностранных туристов до 2021 года...
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

Мне вот интересно. Человек из Харькова прилетает в Борисполь. Садится в Экспресс, едет на вокзал. Сдится в Интерсити или на ночной поезд, едет в Харьков. В Харькове садится в метро и едет домой. Это, получается, что всем, с кем он ехал в поездах, метро и т.п. тоже на самоизоляцию уходить нужно? А если он еще и метро в Киеве попользоваться успел? :facepalm:
Inguri

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Inguri »

Тільки тим, хто був без СІЗів.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 27 травня 2020, 12:41 Тільки тим, хто був без СІЗів.
ЗІЗів
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 27 травня 2020, 11:34 Программы лояльности ухудшаются постоянно, не только с 2018 года. Если посмотреть на программу лояльности United, например, в 2009-2010 годах и в 2015-2016 - просто обнять и плакать. Тоже касается ВА+IB, АА, LH+OS+LX+LO, AF+KL.. МАУ просто позже к этому пришли. Относительно стабильны ТК, как ни странно...
Я относительно недавно начал активно путешествовать - с 2017 года. И в первый же год грохнулись две основные мои программы: МАУ убрало апгрейды, а потом разорвало договор с Альфа Банком; Leading Hotels of the World убрало возможность максимизаторского финта, когда за 5 стеев по 200$ (или даже дешевле) можно было получить сертификат и использовать его в условном отеле Ritz за 1000$. Обе программы трансформировались в кэшбэк-платформы, что выгодно тем клиентам, кто много тратит.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення roger »

Товариш у Вроцлаві хоче провідати батьків в Україні за допомогою WizzAir...Запитав там у колег про польоти в Україну...Там є люди близькі до аеропорта, так нічого внятного на липень вони не передбачають. Вони взагалі не знають куди будуть сполучення у липні і коли саме...Про Україну - взагалі тільки з сумом згадують. Яке 15-е червня?!
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

Ну, да, "люди близкие к аэропорту" Вроцлава самые информированные в этом вопросе...
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення roger »

Ferrari писав: 27 травня 2020, 14:26 Ну, да, "люди близкие к аэропорту" Вроцлава самые информированные в этом вопросе...
У мене самого квиток на 18 червня, я би дуже хотів полетіти, але той же товариш не вірить в це! Залишається тільки почекати і перевірити практично цю "близкість"...
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

18 июня - не факт. Из Вроцлава - тоже не факт. Много факторов, в том числе и восстановление рейсов самими авиакомпаниями
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Krakowite »

Easyjet has announced plans to cut up to 4,500 jobs – 30% of its total global workforce – as the travel industry continues to be battered by Covid-19.

The low-cost airline said it will start flying on 15 June but doesn’t expect demand to return to 19 levels until 2023
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

В уряді Польщі заявили, що відкриття кордонів, закритих через пандемію коронавірусу, може відбутися 15 червня.

Про це заявив заступник міністра державних активів Польщі Артур Собонь

Заступник міністра, відповідаючи на питання, коли відбудеться відкриття кордонів, підкреслив, що це питання до прем'єр-міністра Матеуша Моравецького "після оцінки тих загроз, які можуть виникнути через це".

Собонь підрахував, що це може бути 15 червня.

"Напевно, це було б добре і для наших компаній, - я тут кажу насамперед про польську авіагрупу LOT, яка завдяки цьому могла б пожвавити роботу", - сказав він.

Він визнав, що без проведення авіаційних операцій авіабізнес сьогодні "знаходиться в набагато складнішій ситуації", ніж до пандемії.
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення yurayat »

Найгірше те, що більшість країн, які готуються відкривати кордони не вказують з ким саме, вони їх збираються відкривати (Польща, Іспанія і т.д.). Чи це буде відкриття в межах ЄС, чи з усіма, чи лише з конкретними країнами, як планують греки і кіпріоти. Через це і не зрозуміло нічого. Сподіваюсь, що ближче до 15 червня, до якого кордони ЄС закриті, буде якесь роз'яснення.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Bagach »

Ось я також хочу якоїсь ясності. Запланував подорож до Естонії на кінець червня. Мій готель закритий, але авіарейси ще не скасовані. Під дану подорож заброньовані і оплачені в Києві транзитні готелі. І було б добре, щоб якась цікава країна відкрилась з 15 червня. Тоді просто можна було б Таллінн в паттерні подорожі замінити на умовну Варшаву. Без скасувань бронювань транзитних готелей та квитків по Україні.

Я вже й починаю планувати подорож по Україні на випадок стовідсоткової неможливості поїздки за кордон. Але й тут не все ясно: чи підуть поїзди на Західну Україну; чи полетить Роза з 15 червня.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення roger »

Bagach писав: 28 травня 2020, 13:40 Ось я також хочу якоїсь ясності. Запланував подорож до Естонії на кінець червня. Мій готель закритий, але авіарейси ще не скасовані. Під дану подорож заброньовані і оплачені в Києві транзитні готелі. І було б добре, щоб якась цікава країна відкрилась з 15 червня. Тоді просто можна було б Таллінн в паттерні подорожі замінити на умовну Варшаву. Без скасувань бронювань транзитних готелей та квитків по Україні.

Я вже й починаю планувати подорож по Україні на випадок стовідсоткової неможливості поїздки за кордон. Але й тут не все ясно: чи підуть поїзди на Західну Україну; чи полетить Роза з 15 червня.
Моя подорож 18 червня уже повністю, без втрат перенесена. Тільки переліт ще офіційно живий. А от Вам я не заздрю... Мені ще потрібно бути 8 липня в Барселоні і я уже усвідомлюю, що до Катовіце для пересадки я не долечу. Готуюсь до пішого переходу...FlixBus організував маршрути прямо від кордону, але як знати про час переходу того "абєзянніка"...
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей