Коронавірус і цивільна авіація

Загальний авіафорум
Закрито
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 13 травня 2020, 14:49 https://grapevine.is/news/2020/05/12/br ... onditions/
Moreover, no earlier than May 25th and no later than June 15th, things are going to change significantly. Tourists visiting Iceland after this date can make a choice: go into immediate 2-week quarantine, get tested for the coronavirus, or present a clean bill of health from the health authorities in their home countries. Visitors will also be asked to install the Rakning C-19 contagion tracing app.

Bear in mind that no one from outside of the Schengen Area will be able to enter Iceland until June 15th. After that time, tourists from outside Schengen will probably be able to visit Iceland under the aforementioned conditions.
Исландия возобновит туризм. При этом тест на ковид можно будет сделать еще дома, что гораздо дешевле, чем в аэропорту Вены.
Я був би не проти поїхати до Рейк'явіка, але ж прямих рейсів немає. Пересадки ж тільки через закритий ЄС.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 13 травня 2020, 15:12 Я був би не проти поїхати до Рейк'явіка, але ж прямих рейсів немає. Пересадки ж тільки через закритий ЄС.
Ну может чартер на клубнику какой будет. Сегодня это единственный вариант для украинцев.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 13 травня 2020, 15:17
Bagach писав: 13 травня 2020, 15:12 Я був би не проти поїхати до Рейк'явіка, але ж прямих рейсів немає. Пересадки ж тільки через закритий ЄС.
Ну может чартер на клубнику какой будет. Сегодня это единственный вариант для украинцев.
Краще порозвиваю внутрішній туризм.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 13 травня 2020, 15:21 Краще порозвиваю внутрішній туризм.
Предположу, что сочетание цена\качество в этом сезоне будет особенно волшебным.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 13 травня 2020, 15:26
Bagach писав: 13 травня 2020, 15:21 Краще порозвиваю внутрішній туризм.
Предположу, что сочетание цена\качество в этом сезоне будет особенно волшебным.
Я забронював готель в Одесі за рік. Можливо й пощастило, так як бачу, що на мої дати ціна зросла на 12%.
Inguri

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Inguri »

Sentry писав: 13 травня 2020, 15:17
Bagach писав: 13 травня 2020, 15:12 Я був би не проти поїхати до Рейк'явіка, але ж прямих рейсів немає. Пересадки ж тільки через закритий ЄС.
Ну может чартер на клубнику какой будет. Сегодня это единственный вариант для украинцев.
А ще можуть скласти конкуренцію TK для рейсів у Півн. Америку.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення shushuair »


снова про вылет в Британию (с принтскринами)


Сьогодні засвітився рейс до Лондону, який планує здійснювати авіакомпанія SkyUp.
Заходжу я купувати білет, ввожу всі своі дані, хочу перейти на оплату але сайт видає таку інформацію (див. скріни).
Спочатку, що місце яке я хочу, тільки що «купив інший пасажир», а потім «виникла помилка». І так декілька разів.
Я спочатку подумав, що якась технічна помилка, але слухавку вони не беруть.
Потім придивившись побачив надпис на англійській: “fare only for citizen of united kingdom”, що означає «тариф дійсний тільки для громадян Сполученного Королівства».
Я так зрозумів, громадянам Украіни украінська авіакомпанія СкайАп квитки на своі рейси з України не продає, судячи з цього напису.
Вирішив перевірити, змінив громадянство в даних для квитка. І все добре, можете купувати.
Що це?????
Таким чином, негласна заборона виізджати з краіни літаками реалізована шляхом блокування придбання квитків громадянами Украіни у авіакомпаній.
Я відправив запит у СкайАп на сайті, щоб вони все це пояснили.
Чекаю на відповідь.
Друзі, Ви розумієте, що відбувається???
Ярослав Маринович
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 13 травня 2020, 17:17 Друзі, Ви розумієте, що відбувається???
-А що, Порох твій краще був?
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 13 травня 2020, 17:19 -А що, Порох твій краще був?
чуваку ответ на этот вопрос уже вряд ли поможет.. :(
Inguri

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Inguri »

shushuair писав: 13 травня 2020, 17:17
снова про вылет в Британию (с принтскринами)

Друзі, Ви розумієте, що відбувається???
Ярослав Маринович
Тягар білої людини
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Rel »

"Мы должны открыто заявить: этот вирус может стать еще одним эндемическим вирусом и никогда не исчезнуть", – сказал он.
"Важно быть реалистами. Я не думаю, что кто-то может предсказать, когда эта болезнь исчезнет. Сейчас нет никаких обещаний и точных дат. Это заболевание может стать проблемой на долгие годы, а может и не стать", – добавил он.
В то же время, Райан подчеркнул, что мир может контролировать распространение вируса при помощи вакцины, хотя для этого понадобятся огромные усилия.
Глава ВОЗ Тедрос Гебреисус, в свою очередь, отметил, что борьба с пандемией должна стать делом каждого.
"Все в наших руках. Каждый из нас должен внести свой вклад в борьбу с пандемией", – сказал он.
Специалисты ВОЗ подчеркнули, что важно не допустить новой вспышки коронавируса. Так, Майк Райан отметил, что открытие границ стало бы меньше риском, чем возобновление авиасообщений.
В настоящее время в мире разрабатываются более 100 видов потенциальных вакцин, однако эксперты вынуждены признать, что эффективное средство против болезни будет найти очень трудно.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Sentry »

https://tsn.ua/ukrayina/krikliy-rozpovi ... 46311.html
"Вчора робили велику зустріч з національними авіаперевізниками. Зупиняємося на тому,  якщо відкривати (авіаперельоти — Ред.), то одночасно. Фактично внутрішні перевізники працювали за моделлю хабу: для того, щоб підвезти, і залучалися для міжнародних перевезень", - розповів Криклій. 

Міністр наголосив, що самі внутрішні перевезення не дадуть необхідного трафіку. Саме тому перевізники не бачать сенсу відновлювати авіасполучення поетапно.
Есть у меня сомнения. По модели хаба работали в МАУ. СкайАп вполне нормально возил регулярку внутреннюю без хаба, правда себе в убыток. В текущих обстоятельствах это могло бы им быть даже выгодными. Роза вообще имеет отличных флот для прибыльных внутренних перевозок без подпитки от МАУ.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення makor »

Скайап закрыл внутренние рейсы. Мау и роза выполняли внутренние рейсы для транзита на международные рейсы мау в основном

Без них и роза никуда не полетит. Не то пальто.)
Моторсич помоему почти все внутренние рейсы тоже закрыл до карантина
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

В Мининфраструктуры определят страны, с которых начнется восстановление авиасообщения

Авиакомпании Украины предлагают восстанавливать внутренние перелеты одновременно с международными. Об этом сообщает министр инфраструктуры Украины Владислав Криклий на своем Telegram-канале.

Как он сообщил, сейчас авиаперевозчики, Министерство иностранных дел и Мининфраструктуры работают над тем, чтобы определить страны, с которых начнется восстановление международного авиасообщения. Сами же авиакомпании предлагают восстанавливать внутренние перелеты одновременно с международными.

У кого какие прогнозы? Какие страны определят в первую очередь?)

По моему скромному мнению начнут с Турции, Греции, Кипра, Черногории... Также будут смотреть на открытие границ Польши, Германии, Израиля. А там и США подтянут
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Krakowite »

Sentry писав: 14 травня 2020, 10:36 https://tsn.ua/ukrayina/krikliy-rozpovi ... 46311.html
"Вчора робили велику зустріч з національними авіаперевізниками. Зупиняємося на тому,  якщо відкривати (авіаперельоти — Ред.), то одночасно. Фактично внутрішні перевізники працювали за моделлю хабу: для того, щоб підвезти, і залучалися для міжнародних перевезень", - розповів Криклій. 

Міністр наголосив, що самі внутрішні перевезення не дадуть необхідного трафіку. Саме тому перевізники не бачать сенсу відновлювати авіасполучення поетапно.
Есть у меня сомнения. По модели хаба работали в МАУ. СкайАп вполне нормально возил регулярку внутреннюю без хаба, правда себе в убыток. В текущих обстоятельствах это могло бы им быть даже выгодными. Роза вообще имеет отличных флот для прибыльных внутренних перевозок без подпитки от МАУ.
Та просто заберіть адміністративну заборону літати між регіонами України, а там ринок все вирішить.

Зараз інші економічні реалії, за умови, коли УЗ працює в обмеженому режимі.

А Мотор Січ взагалі завжди літала по Україні всупереч економічним реаліям )
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Sentry »

Ferrari писав: 14 травня 2020, 11:43 В Мининфраструктуры определят страны, с которых начнется восстановление авиасообщения

Авиакомпании Украины предлагают восстанавливать внутренние перелеты одновременно с международными. Об этом сообщает министр инфраструктуры Украины Владислав Криклий на своем Telegram-канале.

Как он сообщил, сейчас авиаперевозчики, Министерство иностранных дел и Мининфраструктуры работают над тем, чтобы определить страны, с которых начнется восстановление международного авиасообщения. Сами же авиакомпании предлагают восстанавливать внутренние перелеты одновременно с международными.

У кого какие прогнозы? Какие страны определят в первую очередь?)

По моему скромному мнению начнут с Турции, Греции, Кипра, Черногории... Также будут смотреть на открытие границ Польши, Германии, Израиля. А там и США подтянут
Согласен. Еще бы добавил Грузию и возможно Прибалтику. Но какой в этом смысл? На ТК можно будет улететь в любую страну, куда захочется.

Могут на первом этапе вообще разрешить вылет только туристическим чартерам, но это будет грустно.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Sentry »

Krakowite писав: 14 травня 2020, 11:44 Та просто заберіть адміністративну заборону літати між регіонами України, а там ринок все вирішить.

Зараз інші економічні реалії, за умови, коли УЗ працює в обмеженому режимі.

А Мотор Січ взагалі завжди літала по Україні всупереч економічним реаліям )
Судя по их риторике у них прямо противоположная идея: максимально все контролировать, регулировать, абы чего не вышло. Ну и возможно чтобы себя не обделить, но это не факт. Я вполне допускаю, что они могут действительно думать, что чем больше контроля со стороны государства - тем лучше. Они ведь позаботились о заробитчанах, теперь нужно и об авиакомпаниях позаботиться.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

Да, Грузию еще забыл. По Прибалтике тоже есть шансы. Чехия еще, Австрия... Но тут много зависит от открытия их границ для третьих стран вообще и Украины в частности.
По ТК. Лететь через Стамбул в Европу всяко дольше, чем прямым.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 14 травня 2020, 11:43 У кого какие прогнозы? Какие страны определят в первую очередь?)

По моему скромному мнению начнут с Турции, Греции, Кипра, Черногории... Также будут смотреть на открытие границ Польши, Германии, Израиля. А там и США подтянут
У мене в опитуванні в сусідній гілці лідирують Греція, Польща, Кіпр. Але то опитування тільки для безвізової Європи. Цікаво, чому саме Польща в лідерах?
Я особисто голосував за Грецію, Німеччину і Чехію. А серед азійських країн думаю, що однією з перших відкриється Туреччина.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Ferrari »

Польша - потому что там поток очень большой.
Турция однозначно будет в числе первых, если не первой
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 39 гостей