Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Ferrari »

DIMMka писав: 27 квітня 2020, 16:15
Ferrari писав: 27 квітня 2020, 11:57 Я вчера отправил троих человек-граждан Украины на рейсе МАУ в Майями. Зачекинились без проблем, только наши пограничники долго мурыжили, не хотели пропускать. В США все прошло без проблем
Можно поинтересоваться с какими визами? Спасибо!
Две категории L и одна категории В1/В2
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Ferrari »

AlexK писав: 27 квітня 2020, 16:23
Ferrari писав: 27 квітня 2020, 12:26
AlexK писав: 27 квітня 2020, 09:51 Коллега, летевшая эвакуационным рейсом МАУ из Киева в Маями, написала в фб, что по прилёту выяснилось, что рейс прилетел без багажа, якобы всех пассажиров. Как и когда прибудет багаж, никто не знает.
Моим сказали, что 1 мая привезут. Тоже багаж не прилетел
А когда им сказали про 1 мая? Сразу после приземления (а может и до вылета или в полёте) или уже когда тут МАУ нмнжк потеребили с ответом?
Не уточнил, когда именно им сказали
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Ferrari писав: ↑Сьогодні, 11:57
Зачекинились без проблем, только наши пограничники долго мурыжили, не хотели пропускать. В США все прошло без проблем


Чому не хотіли пропускати?
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 921
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення katso »

AlexK писав: 27 квітня 2020, 16:10
katso писав: 27 квітня 2020, 11:39
AlexK писав: 27 квітня 2020, 09:51 Коллега, летевшая эвакуационным рейсом МАУ из Киева в Маями
чето ничего не пойму - это что, эвакуировали граждан США ?
Самолёт же в обе стороны летит. Если из Украины кто-то, у кого на это есть право (владельцы паспортов, гринкарт или рабочих виз), хотели полететь, то могли.
Ну так и раньше на борт пускали только тех у кого есть право (визы и т.п.) - я не пойму в чем сейчас "эвакуационность" рейса, если граждане Украины летят в США?
По факту - обычный чартер 8-)
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Ferrari »

Inguri писав: 27 квітня 2020, 21:28 Ferrari писав: ↑Сьогодні, 11:57
Зачекинились без проблем, только наши пограничники долго мурыжили, не хотели пропускать. В США все прошло без проблем


Чому не хотіли пропускати?
Ой, ну куча причин. Вас не пустят в США, аэропорт Борисполь закрыт, гражданам Украины запрещен выезд зарубеж... Забрали паспорта, типа звонить американцам, чтобы уточнить пропустят те или нет. По факту, как мне кажется, просто хотели денег. У них же тоже «бизнес стал».

МАУ без проблем приняли к перевозке и не задали ни единого вопроса.

То же самое по прилету в Майями.

Ну а наша погранслужба в который раз проявила себя во всей красе: «Очень кушать хочется».
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Krakowite »

Багаж не завантажили через обмеження по вазі для літака вибранного типу для прямого перельоту на таку дистанцію

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1415260849
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

Я утром изучал эту тему, после чего оперативно с комментариями авиакомпании была новость. Жаль, что вы не читаете этот ресурс.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AlexK »

katso писав: 27 квітня 2020, 21:38
AlexK писав: 27 квітня 2020, 16:10
katso писав: 27 квітня 2020, 11:39

чето ничего не пойму - это что, эвакуировали граждан США ?
Самолёт же в обе стороны летит. Если из Украины кто-то, у кого на это есть право (владельцы паспортов, гринкарт или рабочих виз), хотели полететь, то могли.
Ну так и раньше на борт пускали только тех у кого есть право (визы и т.п.) - я не пойму в чем сейчас "эвакуационность" рейса, если граждане Украины летят в США?
По факту - обычный чартер 8-)
Граждане Украины могут иметь гринкарту и постоянно проживать в США, а могут быть и бывшими гражданами Украины.
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення yurayat »

Доброго дня! Поясніть, будь ласка, щодо тих ваучерів. Можливо вже хтось має досвід. Маю квитки на початок липня Львів-Київ, Київ-Барселона і Барселона-Львів. Все одним замовленням з одним номером бронювання. Всі квитки на групу 5 осіб купував я з а свої гроші через trip.ua. Ваучери, як я зрозумів, іменні. Зараз, дехто з групи відмовляється їхати, навіть якщо рейс буде виконано і хоче повернути кошти. Я, теоретично, можу зараз ті кошти віддати тій людини, але щоби потім так не вийшло, що я гроші віддам, а ваучер буде все рівно на ту людину, а не загальний на мене.

Чи можу я отримати ваучер на всю суму тільки на себе, адже я оплачував і робив замовлення?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Ваучер будет на пассажира.
Можно просить возврат деньгами, но там месяца три минимум на возврат
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення andrewcrow »

Я так понял, что с 12 мая снимаются ограничения на внутренние перемещения по Украине. Планирует ли МАУ запуск внутренних рейсов? Все равно самолеты должны летать, а не стоять в аэропорту. Думаю при адекватной цене спрос будет более чем достаточный.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Адекватная цена для авиакомпании и для наших граждан сильно отличается.))
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dtm »

andrewcrow писав: 28 квітня 2020, 13:58 Я так понял, что с 12 мая снимаются ограничения на внутренние перемещения по Украине. Планирует ли МАУ запуск внутренних рейсов? Все равно самолеты должны летать, а не стоять в аэропорту. Думаю при адекватной цене спрос будет более чем достаточный.
Звідки у вас така інформація? про зняття обмежень?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

andrewcrow писав: 28 квітня 2020, 13:58 Я так понял, что с 12 мая снимаются ограничения на внутренние перемещения по Украине. Планирует ли МАУ запуск внутренних рейсов? Все равно самолеты должны летать, а не стоять в аэропорту. Думаю при адекватной цене спрос будет более чем достаточный.
Нет. Во-первых, по текущей информации с 12 мая могут снять часть ограничений. Что касается транспорта там послаблений нет. Послабления есть только на 3 этапе (внутриобластное сообщение) и 4 этапе (межобластное сообщение наземными видами транспорта).

Если смотреть с экономической, а не коронавирусной точки зрения, то возобновление внутренней регулярки без международной возможно только по очень высокой цене. С учетом того, что это будет минимальное количество рейсов, то затраты как АК, так и аэропортов на каждого отдельного пассажира будут очень высокими. Снизить цену могут какие-то компенсационные механизмы от государства (в первую очередь для аэропортов и Аэроруха) и рекламные цели со стороны АК: "Смотрите, уже можно летать! Покупайте наши билеты на рейсы зарубеж уже скоро!".

Ну и для внутренней регулярки в наилучшем положении находится Роза, а не МАУ или Скай.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення nyakove »

andrewcrow писав: 28 квітня 2020, 13:58 Я так понял, что с 12 мая снимаются ограничения на внутренние перемещения по Украине
Интересно, откуда такая (дез)информация распространяется?
Doctor.mig
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 16 вересня 2017, 00:44
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Doctor.mig »

МАУ считают, что 12 мая полетят по международным маршрутам.. У меня на 13 мая билеты с Киева в Амстердам, хотел перенести даты рейса, так как всем понятно о невозможности таких перемещений в ближайшее будущее, но получил отказ, так как они уверены в возобновлении полетной программы((( остается ждать и числа 10-11 мая опять делать запрос на перенос дат((
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dtm »

мені женеву на 20 травня скасували ще тиждень тому
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

МАУ вимушена скасувати рейс Київ-Лондон 29 квітня

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» вимушена скасувати рейс PS1118 Київ – Лондон через заборону Державної Авіаційної Служби України.

Рейс мав виконуватися сьогодні, 29-го квітня, о 12:40 і був організований для доправлення до Великої Британії на роботу українських громадян, які мають довгостроковий контракт з роботодавцем закордоном. Рейс був організований на замовлення роботодавця, який завчасно подбав про забезпечення українських громадян довгостроковими контрактами. За цих умов українці можуть легально та офіційно працевлаштованими знаходитися на території Великої Британії. Відповідно, дана категорія не є ризиковою для України. Дані громадяни не будуть потребувати евакуації найближчим часом та не будуть потенційними поширювачами на території України covid-19.

Рейс скасовано через заборону авіаційної влади України (Державна авіаційна служба України), яку авіакомпанія отримала за дві години до запланованого часу вильоту без вказання підстав та посилання на нормативні документи. При цьому, авіакомпанія подала усі необхідні документи для отримання дозволів вчасно та розраховувала на завчасне або в розумні строки отримання рішення.

Пасажири рейсу – мешканці різних регіонів України, які діставалися до столичного авіаційного вузла в умовах відсутності будь-якого регулярного наземного пасажирського сполучення – наразі знаходяться в терміналі Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

«Ми, звісно, чули учорашню заяву очільника МЗС України у ЗМІ щодо «нелогічності» відправлення українських заробітчан закордон в умовах пандемії, а також про те, що Уряд налаштований конструктивно і готовий до перегляду позиції, - зазначила директор з комунікацій МАУ Євгені Сацька. – Але до ранку 29-го квітня жодних офіційних вказівок та документів з цього приводу до нас не надходило. Наразі авіакомпанія намагатиметься отримати дозвіл на виконання рейсу та надати можливість українцям дістатися до роботи, працевлаштуватися та забезпечити свої родини засобами для існування».

Завдання будь-якої авіакомпанії - забезпечувати безпеку польотів та переміщувати людей між пунктами сполучення за їхньої потреби. На разі, українські авіакомпанії не тільки позбавлені своєї основної діяльності через тотальні карантинні заходи, але й поставлені в умови балансування між політичним заявами та офіційними документами.

Прес-служба авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

Элегантно. Размазывать ответственноть за фактически невыпуск людей заграницу. Вчера МЗС, сегодня ГАСУ. Завтра ещё что-нибудь придумают.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення alex.s »

Свинство, конечно. Не выпускать то почему?!
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей