Повернення українців додому в епоху коронавіруса

sashkin

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення sashkin »

Извините, прочёл уже в новостях сайта, что 767 таки
Igor.hal
Airbus A320
Повідомлень: 324
З нами з: 02 грудня 2018, 00:04
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Igor.hal »

vl1 писав: 15 квітня 2020, 11:40
Igor.hal писав: 15 квітня 2020, 00:50
vl1 писав: 13 квітня 2020, 03:40

А я для этого написал про 16 марта. И дома ещё и две недели просидел.
Я закон выполняю, а они что хотят то и творят. Мало того что их пускают так они потом ещё разбегаются куда хотят.
Нетерпимость к соотечественикам это не есть гуд. Хоть 200 000 хоть 200 000 000 укр граждан имеют право вернуться на Родину. Закона, который им это запрещает нет, а соответсвенно нарушить то чего нет нельзя. Каждый приезжий, при пересечении границы, обязуется смоизолироваться на 2 недели и должен понести наказание в случае нарушение этого обязательства. Притензии предъявлять нужно тем, кто это не контролирует.
Уважаемый, к чему этот звиздёжь?

получите и распишитесь. я не понимаю почему мы должны их лечить?
Получил и расписался. Только не понял зрада то где, Зин?

А звиздеж уважаемый к тому, что на любое деяние, если оно противоправно должен быть адекватный ответ соответсвующих структур, которые вы опосредовано наделили полномочиями. Об этом кстати и новостной ролик.

И так повторюсь: приехал из за кордона - самоизолируйся на 2 недели. Нарушил - плати. Запретить въехать не имеют права.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Krakowite »

Міністерство інфраструктури України планує призначити наступні евакуаційні рейси з низки країн для вивезення українців додому.


"Почнемо з Ізраїлю, тому що там найгостріше стоїть візове питання. Потім США, де в наших людей також закінчуються туристичні візи. Далі Балі, Індонезія, Таїланд. У Європі також є кілька країн, з яких унаслідок закриття проїзду всередині Шенгенської зони нам доведеться вивозити людей літаками", - заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він повідомив, що планується вивезення українців також з Італії та Іспанії. При цьому всі громадяни, які повертатимуться в Україну, повинні будуть пройти обов'язкову 14-денну обсервацію.
Alfavirus
Airbus A319
Повідомлень: 206
З нами з: 23 жовтня 2019, 12:14

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Alfavirus »

Всем доброе утро. УВ, а кто подскажет законодательство по самоизоляции? В мае месяце нужно будет съездить в РБ. По возвращению назад могут ли заставить посидеть дома? Ехать буду на авто через овруч- выступовичи
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення DIMMka »

Alfavirus писав: 23 квітня 2020, 06:18 Всем доброе утро. УВ, а кто подскажет законодательство по самоизоляции? В мае месяце нужно будет съездить в РБ. По возвращению назад могут ли заставить посидеть дома? Ехать буду на авто через овруч- выступовичи
Они регулярно меняют постановления Кабмина. Вчера, вроде бы, разрешили на выбор - обсервация или самоизоляция с использованием приложения "Дия", по крайней мере один вечный госслужащий, который отвечает за обсервацию, вчера плакал в ФБ (https://www.facebook.com/10000213136189 ... 68944/?d=n)
Alfavirus
Airbus A319
Повідомлень: 206
З нами з: 23 жовтня 2019, 12:14

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Alfavirus »

А если вообще от всего отказаться? Ничего не подписывать?
Alfavirus
Airbus A319
Повідомлень: 206
З нами з: 23 жовтня 2019, 12:14

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Alfavirus »

На самой границе вообще этот маскарад происходит или нет? Имею ввиду какие то новые людишки в халатах и тд
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення DIMMka »

Alfavirus писав: 23 квітня 2020, 07:11 А если вообще от всего отказаться? Ничего не подписывать?
Пограничная служба передаёт ваши данные в полицию, и возможно полиция по месту жительства выпишет постановление.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Igoresha »

Не знаю, как там в разных регионах, но у меня дальний родственник вернулся из Литвы недели 2 назад с кем-то на авто. Так каждый день ему предписали отсылать фото, что он дома, в полицию. Один день он пропустил, и приехал наряд "проведать".
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення alex.s »

Igoresha писав: 24 квітня 2020, 12:54 Не знаю, как там в разных регионах, но у меня дальний родственник вернулся из Литвы недели 2 назад с кем-то на авто. Так каждый день ему предписали отсылать фото, что он дома, в полицию. Один день он пропустил, и приехал наряд "проведать".
А как на фото с датой решили? Свежая газета в руке?
sashkin

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення sashkin »

alex.s писав: 24 квітня 2020, 22:50
Igoresha писав: 24 квітня 2020, 12:54 Не знаю, как там в разных регионах, но у меня дальний родственник вернулся из Литвы недели 2 назад с кем-то на авто. Так каждый день ему предписали отсылать фото, что он дома, в полицию. Один день он пропустил, и приехал наряд "проведать".
А как на фото с датой решили? Свежая газета в руке?
так если через приложение Дия, то по идее в самом приложении есть функция - сделать снимок, вот и все решение. Сервис будет знать, когда загрузилась фотография.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Krakowite »

https://skyup.aero/uk/best Skyup виконає низку евакуаційних рейсів з країн Європи на початку травня
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Igoresha »

alex.s писав: 24 квітня 2020, 22:50 А как на фото с датой решили? Свежая газета в руке?
Не знаю. Сам об этом подумал
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення shushuair »

Бизнес цветёт и пахнет..

https://www.facebook.com/bodya.sharko/p ... 1441504097
❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️
Друзі, поширте це, можливо дойде до того, хто прийме якісь міри, хоча сумніваюся.
Вкотре розчаровуюсь в Україні.

Кордон «Краківець»
Учора 24.04 перетинав кордон , їхав з Польщі в Україну.
До кордону приїхав машиною і як і усі інші хотів перейти пішки.
Перед Польською стороною збиралась черга, коли назбиралось близько 25 чоловік, приїхав автобус на Українській реєстрації, сказали:
- що перевезуть на Українську сторону, але за 50 злотих (310 грн за 300 метрів кордону🤯)
Запитав у водіїв: чи це законно і чи дадуть квиток за проїзд?
На що відповіли:
- квитка не дадуть і так робити їм сказали Українські прикордонники, якщо не їду з ними, то буду далі стояти біля кордону.
Я запитав у Польського прикордонника, чи можу я перейти пішки?
-ні, лише цим автобусом переїхати.
З обуренням сів у автобус, але як виявилось, відразу ми не поїхали.
Водії чекали ще близько 2х годин поки буде цілий автобус, сидячих місць було близько 60-65 ( вкінці нас порахували і було у автобусі 80 чоловік, були і стоячі місця)
80 чоловік * на 50 = 4000 злотих ~ 25000 грн
Коли приїхали на Українську сторону, запитав у прикордонників :
- чому з людей збирають гроші ?
На що відповіли:
- ми не маємо відношення до перевізника, ви самі сідали у автобус🤯
( і зрозуміло, що хтось просто «кришує» і організовує це перевезення людей)
Коли вже перетнули Українську сторону, нас висадили за 100 метрів від кордону, на заправці ОККО і автобус відразу поїхав назад.
На заправці була поліція, лікарі в захисних костюмах , усім зробили швидкі тести на виявлення захворюваності на COVID-19
На запитання до лікарів:
- чи нормально це, що у автобусі було 80 чоловік і зараз всі стоять у черзі до лікарів не дотримуючись дистанції, всі просто були у великій «купі»
-Лікарі просто розвели плечима🤦‍♂️🤯
Далі на заправці ОККО були люди, перевізники, близько 80-100 чоловік, які пропонували свої послуги і були всі дуже близько один біля одного, без масок , і як один з них мені розповів, є люди які «кришують» хто і коли може завезти клієнта.
Я запитав у поліції:
-Чому ж ви не штрафуєте нікого і дозволяєте таке скупчення людей?
- ідіть своєю дорогою, воно вам треба?

Люди відвідували різні країни, і їх після цього запхали у такій кількості у один автобус , а потім будуть говорити, що вірус поширюється.
Він поширюється, а влада заробляє на цьому.
І це маленька частинка того, що хотілося б сказати.

Чесно, після побаченого, ну аж ніяк не хочеться дотримуватись двотижневого карантину і ходити потім по місті в масці.
Чому комусь дозволено, а інших штрафують?
Шкода, що телефон розрядився і не зміг зняти більше і розмову з поліцією.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Igoresha »

А в Краковце пешеходный вариант вообще возможен? На сайте пишет, что там только автомобильный, хотя есть примечание, что через автомобильные пункты возможен и пешеходный. Но зная, например, пункт в Ягодыне, там пешеходный не разрешается
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Glucker »

Igoresha писав: 26 квітня 2020, 14:17 А в Краковце пешеходный вариант вообще возможен? На сайте пишет, что там только автомобильный, хотя есть примечание, что через автомобильные пункты возможен и пешеходный. Но зная, например, пункт в Ягодыне, там пешеходный не разрешается
Оборудованного пешеходного перехода границы там нету. Пару дней там в порядке исключения была организована такая возможность из-за того что не было чем вывезти такое кол-во людей.
На границе с Польшей до начала карантина был только один пеший переход границы на пункте пропуска Шегини-Медыка. Вполне логично было бы оставить его открытым, учитывая то что регулярного автобусного сообщения нет, а на автомобиле не каждый может пересечь границу. Если не ошибаюсь, был период когда автомобильное сообщение на этом пункте пропуска работало, а перешеходное по каким-то сображениям закрыли.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Krakowite »

Із вчорашнього дня обсервація скасована.Всіх громадян України будуть відправляти на ☑️➡️самоізоляцію⚠️🔰 яку контролюють за допомогою мобільного додатку 'Дій вдома'🇺🇦.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6253506457
Igor.hal
Airbus A320
Повідомлень: 324
З нами з: 02 грудня 2018, 00:04
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Igor.hal »

shushuair писав: 26 квітня 2020, 13:19 Бизнес цветёт и пахнет..

https://www.facebook.com/bodya.sharko/p ... 1441504097
❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️
Друзі, поширте це, можливо дойде до того, хто прийме якісь міри, хоча сумніваюся.
Вкотре розчаровуюсь в Україні.

Кордон «Краківець»
Учора 24.04 перетинав кордон , їхав з Польщі в Україну.
До кордону приїхав машиною і як і усі інші хотів перейти пішки.
Перед Польською стороною збиралась черга, коли назбиралось близько 25 чоловік, приїхав автобус на Українській реєстрації, сказали:
- що перевезуть на Українську сторону, але за 50 злотих (310 грн за 300 метрів кордону🤯)
Запитав у водіїв: чи це законно і чи дадуть квиток за проїзд?
На що відповіли:
- квитка не дадуть і так робити їм сказали Українські прикордонники, якщо не їду з ними, то буду далі стояти біля кордону.
Я запитав у Польського прикордонника, чи можу я перейти пішки?
-ні, лише цим автобусом переїхати.
З обуренням сів у автобус, але як виявилось, відразу ми не поїхали.
Водії чекали ще близько 2х годин поки буде цілий автобус, сидячих місць було близько 60-65 ( вкінці нас порахували і було у автобусі 80 чоловік, були і стоячі місця)
80 чоловік * на 50 = 4000 злотих ~ 25000 грн
Коли приїхали на Українську сторону, запитав у прикордонників :
- чому з людей збирають гроші ?
На що відповіли:
- ми не маємо відношення до перевізника, ви самі сідали у автобус🤯
( і зрозуміло, що хтось просто «кришує» і організовує це перевезення людей)
Коли вже перетнули Українську сторону, нас висадили за 100 метрів від кордону, на заправці ОККО і автобус відразу поїхав назад.
На заправці була поліція, лікарі в захисних костюмах , усім зробили швидкі тести на виявлення захворюваності на COVID-19
На запитання до лікарів:
- чи нормально це, що у автобусі було 80 чоловік і зараз всі стоять у черзі до лікарів не дотримуючись дистанції, всі просто були у великій «купі»
-Лікарі просто розвели плечима🤦‍♂️🤯
Далі на заправці ОККО були люди, перевізники, близько 80-100 чоловік, які пропонували свої послуги і були всі дуже близько один біля одного, без масок , і як один з них мені розповів, є люди які «кришують» хто і коли може завезти клієнта.
Я запитав у поліції:
-Чому ж ви не штрафуєте нікого і дозволяєте таке скупчення людей?
- ідіть своєю дорогою, воно вам треба?

Люди відвідували різні країни, і їх після цього запхали у такій кількості у один автобус , а потім будуть говорити, що вірус поширюється.
Він поширюється, а влада заробляє на цьому.
І це маленька частинка того, що хотілося б сказати.

Чесно, після побаченого, ну аж ніяк не хочеться дотримуватись двотижневого карантину і ходити потім по місті в масці.
Чому комусь дозволено, а інших штрафують?
Шкода, що телефон розрядився і не зміг зняти більше і розмову з поліцією.
Имхо это то, что я называю сеять Зраду! :facepalm:

Такое впечатление, что до этого перевізники з прикордонниками та іншими митниками были святошами.

И если от подобных действий человек " вкотре разочаровуется в Украине", а не в конкретных людях наводит на подобные мысли.

Хотя возможно он просто для себя нашел отмазку, чтобы не соблюдать режим самоизоляции.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Sentry »

Igor.hal писав: 26 квітня 2020, 23:38 Имхо это то, что я называю сеять Зраду! :facepalm:

Такое впечатление, что до этого перевізники з прикордонниками та іншими митниками были святошами.

И если от подобных действий человек " вкотре разочаровуется в Украине", а не в конкретных людях наводит на подобные мысли.

Хотя возможно он просто для себя нашел отмазку, чтобы не соблюдать режим самоизоляции.
Не были. Но если раньше такие меры максимум угрожали потерей некоторого количества денег, то теперь есть угроза заразиться страшным вирусом из-за действий пограничников. Риски отличаются, вот и реакция может отличаться.
Igor.hal
Airbus A320
Повідомлень: 324
З нами з: 02 грудня 2018, 00:04
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Igor.hal »

Sentry писав: 26 квітня 2020, 23:49
Не были. Но если раньше такие меры максимум угрожали потерей некоторого количества денег, то теперь есть угроза заразиться страшным вирусом из-за действий пограничников. Риски отличаются, вот и реакция может отличаться.
Но это же деструктивно: вот реально тем, кто это устроил с зарабатыванием денег, все равно будет он дома потом сидеть или нет. А вот нам это не все равно, если подобный гражданин приедет и пойдет заражать других людей, которые после его действий могут лишиться жизни раньше времени.

Хочется ему бороться с беспределом на границе: нужно носить тогда с собой поурбанк, чтобы не сел смартфон и писать журналистам и в прокуратуру.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ValNK і 10 гостей