WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

не будет потери. по старшим тарифас с возвратом - возврат 100% суммы
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

З 4-го квітня по 16-те квітня рейси поки присутні для України, але чи полетять вони, якщо українцям не можна прибувати до ЄС?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

roger писав: 19 березня 2020, 12:33 З 4-го квітня по 16-те квітня рейси поки присутні для України, але чи полетять вони, якщо українцям не можна прибувати до ЄС?
українці різні бувають, у багатьох є паспорти, або посвідки на проживаннях. Цих заборона не стосується
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

mischko писав: 19 березня 2020, 12:37
roger писав: 19 березня 2020, 12:33 З 4-го квітня по 16-те квітня рейси поки присутні для України, але чи полетять вони, якщо українцям не можна прибувати до ЄС?
українці різні бувають, у багатьох є паспорти, або посвідки на проживаннях. Цих заборона не стосується
Тим більш що за 2 тижні сформується певна маса таких людей яким потрібно летіти.... Варто булоб всеж переформатувати розклад щоб ті кому не потрібно і ті кого не пустять могли перенести дати вильоту на спокійні часи
Аватар користувача
DimonK
Airbus A340
Повідомлень: 762
З нами з: 19 жовтня 2010, 17:12
Звідки: ZP
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення DimonK »

У меня рейс на 5.04.2020 - и даже можно зарегистрироваться. Но европейского паспорта нет, да и лететь нет никакого смысла. Думаю будет отмена.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

DimonK писав: 19 березня 2020, 12:54 У меня рейс на 5.04.2020 - и даже можно зарегистрироваться. Но европейского паспорта нет, да и лететь нет никакого смысла. Думаю будет отмена.
В мене найближчий wizz на червень
Але є мау в стамбул на середину квітня.. в мене надія ще не згасла
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

dtm писав: 19 березня 2020, 12:57
DimonK писав: 19 березня 2020, 12:54 У меня рейс на 5.04.2020 - и даже можно зарегистрироваться. Но европейского паспорта нет, да и лететь нет никакого смысла. Думаю будет отмена.
В мене найближчий wizz на червень
Але є мау в стамбул на середину квітня.. в мене надія ще не згасла
Середина квітня - пиши пропало, тут щоб після 19 квітня щось полетіло. Я на 8 травня вже очікую скасування, бо думаю в Берліні моя подія буде скасована на 99 відсотків.
Inguri

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Inguri »

До літа - навіть до ворожки не ходи.
Я от за мій серпень геть не впевнений.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 19 березня 2020, 16:06 До літа - навіть до ворожки не ходи.
Я от за мій серпень геть не впевнений.
Слишком много неизвестных. Я не уверен ни в своих поездках в августе, ни в июне, ни в апреле. Но и отказываться от них раньше времени бессмысленно. Я не исключаю того, что туристические поездки будут доступны уже на Пасху, хоть мне это и кажется очень оптимистичным сценарием.
Аватар користувача
DimonK
Airbus A340
Повідомлень: 762
З нами з: 19 жовтня 2010, 17:12
Звідки: ZP
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення DimonK »

Inguri писав: 19 березня 2020, 16:06 До літа - навіть до ворожки не ходи.
Я от за мій серпень геть не впевнений.
Будьте реалистами. Мы "сдохнем от голода" уже через месяц, а не то что до сентября. Сколько продержится малый и средний бизнес, 1-2, максимум 3 месяца и все.

ИМХО антивирусные меры по своему ущербу уже превосходят ущерб от вируса. :death:
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

DimonK писав: 19 березня 2020, 16:36 Будьте реалистами. Мы "сдохнем от голода" уже через месяц, а не то что до сентября. Сколько продержится малый и средний бизнес, 1-2, максимум 3 месяца и все.

ИМХО антивирусные меры по своему ущербу уже превосходят ущерб от вируса. :death:
Карантин до августа точно не продержится. А вот запрет на туристические поездки или с нашей, или с "той" стороны - может, хоть и не хотелось бы.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 19 березня 2020, 16:39 Карантин до августа точно не продержится. А вот запрет на туристические поездки или с нашей, или с "той" стороны - может, хоть и не хотелось бы.
а мальчік оптіміст...

Природа цього карантину так, що будь-які послаблення призведуть до нових спалахів. Тому "ходу назад нема". До повної перемоги, тобто до впровадження дієвої вакцинації.
Аватар користувача
DimonK
Airbus A340
Повідомлень: 762
З нами з: 19 жовтня 2010, 17:12
Звідки: ZP
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення DimonK »

mischko писав: 19 березня 2020, 16:41
Sentry писав: 19 березня 2020, 16:39 Карантин до августа точно не продержится. А вот запрет на туристические поездки или с нашей, или с "той" стороны - может, хоть и не хотелось бы.
а мальчік оптіміст...

Природа цього карантину так, що будь-які послаблення призведуть до нових спалахів. Тому "ходу назад нема". До повної перемоги, тобто до впровадження дієвої вакцинації.
а мальчік в танку...

Ну да ладно.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 19 березня 2020, 16:41 Природа цього карантину так, що будь-які послаблення призведуть до нових спалахів. Тому "ходу назад нема". До повної перемоги, тобто до впровадження дієвої вакцинації.
Так-то оно так, но.. Вакцинироваться можно и при помощи переболевших граждан. Какие-то страны решат поддержать свою экономику въездным туризмом, какие-то просто забьют на все ограничения. Думаю, выбор будет. Главное, чтобы Украина открыла границу.

При этом, возможно, страны, переболевшие быстро и сильно в первую волну, те, которые не спрямляют кривую, получат преимущество и возможность жить нормальной жизнью раньше других.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

А в отчете британцев было о том что снятие карантина рано приведет к вспышке с намного более резким скачком чем если ничего не делать
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

makor писав: 19 березня 2020, 19:11 А в отчете британцев было о том что снятие карантина рано приведет к вспышке с намного более резким скачком чем если ничего не делать
там короткий звіт, все можна самому прочитати. Варіант "нічого не робити" там не вказаний.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

Эффект стратегий подавления и то, как они вписываются в ёмкость медсистемы (красная линия) в период применения (синяя зона). После снятия мер подавления — опять всплеск, ещё более крупный, чем неконтролируемая эпидемия — так как не вырабатывается коллективный иммунитет.
Вкладення
89918123_10213374014343718_765241212255862784_n.jpg
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Olek »

Уже есть данные, дает ли болезнь иммунитет, и как долго он действует?
lim
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 20 березня 2020, 10:45
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення lim »

Підскажіть будь ласка, був куплений квиток Київ - Ларнака - Київ, Wizzair. Поїздка припадає на 5 квітня. До 3 квітня у нас, в Україні закрите небо, але ЄС закрив свої кордони на 30 днів, для тих хто не є громадянином ЄС або не має дозволу на прожиття, також, Кіпр закрився до 30.04 для всіх хто не є громадянами Кіпру або без дозволу на роботу, тощо. Так ось, по факту, я не зможу попасти на територію Кіпру, адже в зазначені дати поїздки він буде закритий, але wizzair, не спішить оновлювати цю інформацію на своєму сайті і ніяким поверненням коштів поки що не пахне. Скажіть, чи повернуть кошти в даному випадку? Квитки, звичайно, були куплені ще до всіх заборон і тд, на початку лютого.
Також на сайті Wizz є така цікава інформація
Will Wizz Air pay EC261 compensation for cancelled flights?
далі там йде табличка пов'язана з ВІДМІНОЮ рейсу, але по факту рейс може бути виконаним, адже небо буде відкрите. Чи може візз в такому випадку просто прокинути і не повернути кошти?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

lim писав: 20 березня 2020, 10:51 Підскажіть будь ласка, був куплений квиток Київ - Ларнака - Київ, Wizzair. Поїздка припадає на 5 квітня. До 3 квітня у нас, в Україні закрите небо, але ЄС закрив свої кордони на 30 днів, для тих хто не є громадянином ЄС або не має дозволу на прожиття, також, Кіпр закрився до 30.04 для всіх хто не є громадянами Кіпру або без дозволу на роботу, тощо. Так ось, по факту, я не зможу попасти на територію Кіпру, адже в зазначені дати поїздки він буде закритий, але wizzair, не спішить оновлювати цю інформацію на своєму сайті і ніяким поверненням коштів поки що не пахне. Скажіть, чи повернуть кошти в даному випадку? Квитки, звичайно, були куплені ще до всіх заборон і тд, на початку лютого.
Також на сайті Wizz є така цікава інформація
Will Wizz Air pay EC261 compensation for cancelled flights?
далі там йде табличка пов'язана з ВІДМІНОЮ рейсу, але по факту рейс може бути виконаним, адже небо буде відкрите. Чи може візз в такому випадку просто прокинути і не повернути кошти?
В общем случае при изменении страной назначения правил въезда у Вас нет права на возврат билетов. Но в данной ситуации нужно ожидать одной из 2 ситуаций: либо Визз все-таки отменит рейс, либо Визз выпустит политику, которая позволит бесплатно изменить билет, как это делают другие перевозчики. Вероятность этого очень высока.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей