Коронавірус і цивільна авіація

Загальний авіафорум
Закрито
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Krakowite »

mischko писав: 14 березня 2020, 01:17 Павло Гриб не рекомендує через Москву і Мінськ
Якщо ви військовий або політик і повертаєтесь з відрядження з Брюсселю зі штаб квартири НАТО, то в Москву вам не треба.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення АндрейМ »

Krakowite писав: 14 березня 2020, 01:07
В Америці на грип в 2019 році хворіло 31 млн жителів цієї країни, померло 30, 000.

Пропоную вам самим порахувати летальність цієї хвороби в Америці.
На це питання мені ніхто не дає відповідь, але - у людей є межа, коли людськи життя варто врутування, а коли - ні?
Тобто, 200-300-400-500-600 тисяч загиблих, це ОК? За кожен рік! Згадайте скільки кому років і вирахуйте скільки людей за цей час загнуло. Ви ОК з тим, що Ваші близькі можуть потрапити до цієї жахливої цифри? Ви не хоче, щоб ця цифра становила нуль?
Ми не знаємо скільки людей загинуло б, якби коронавірусу дали б просто пройти планетою... Можливо, навіть, менш, ніж кількість тих, хто помре від грипу цього року.

А найголовніше. Я досить часто чую апеляції до захисту людей похилого віку, які є "аудиторією" смерті цього вірусу, або в мене питають чи є в мене родичі похилого віку. Я завжди закликав, вмовляв, свої батьків робити щеплення від грипу, завжди вмовляв їх йти до лікарні, а не займатись самолікування. Для мене проблема смертності від вірусних захворювань, на кшталт грипу, не виникла минулого місяця. Я завжди про неї знав. Дивуюсь агресивній публіці зараз, яка кидається на мене і каже, що я не піклуюся про вразливих верст населення.

І найголовніше. Всі милосердні, які піклуються, і всі ті, хто питає в мене про моїх родичів похилого віку - дайте мені і собі відповідь на одне питання. Десь півмільйона жертв від грипу (КОЖЕН РІК!), і ви про це не хвилюйтесь. Для вас головне, щоб люди, про які ви піклуєтесь, не потравили у статистку смертності від коронавірусу, але це ок, якщо вони потраплять у статистику смертності від грипу (вони ж, напевно, щеплення не робили - самі винуваті), або взагалі не потрапляли у цю жахливу статистку? І найнагальніше питання - де ви були раніше?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Olek »

Я не особо помню, чтобы при гриппе госпитали открывали в спортзалах, как это сейчас в Италии.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення artml »

АндрейМ писав: 13 березня 2020, 22:10Прикро, що суспільство вирішило рятувати лише хворих на коронавірус
Ви справді досі не розумієте, що COVID зупиняють саме задля того, аби уникнути ще однієї сезонної хвороби в людській популяції?

Ну тобто якщо цю проблему ігнорувати то це просто буде іще один грип, на додачу до вже існуючого, тільки з більшою смертністю. Просто грип вже живе з нами, його можна лише якось обмежувати, але майже нереально позбутися — в той час як розповсюдження та вкорінення (з подальшими мутаціями) SARS-CoV-2 ще можна зупинити.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення artml »

АндрейМ писав: 14 березня 2020, 01:55Ми не знаємо скільки людей загинуло б, якби коронавірусу дали б просто пройти планетою...
Він не «просто пройде». Він залишиться з нами і перетвориться на сезонну хворобу.

Ну і наслідки «просто пройде» можна буквально зараз спостерігати в Італії — перевантаження медичної системи, купа людей не отримує достатнього лікування. Тепер поширте це на всі країни світу, додайте вищу смертність в місцях де медична система не настільки розвинена, та отримаєте приблизну відповідь щодо смертності від пандемії.

Наявний рівень смертності оцінюється десь між 0.7% та 1%, враховуючи людей без симптомів. Вакцини від цього віруса ще немає і буде вона десь за півроку-рік. Навіть найкращий сценарій за яким хвороба пошириться десь на чверть людства та смертність буде всього лише 0.5% дає нам десять мільйонів померлих. Це не грип, аж ніяк не грип.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення v_volf »

mischko писав: 14 березня 2020, 00:08 Ага, і залишимо за кордоном під час пандемії десятки тисяч українських громадян без мед. страховки, або в кращому випадку з туристичною з датами впритик, як у моєї мами. Я то їй зроблю якусь іншу, а "пересічний", на якого вони так дрочить, зробить? А як проїхати, якщо Угорщина, Словаччина і Польща не пропускають? Тут порівняли з цими країнами, але в ЄС ці громадяни мають єдину страховку, ми по ній зверталися в Греції, Австрії. Вони ці речі розглядали, як думаєте?
Думаю, ця ситуація буде поважною причиною і порушення візового кодексу і звернення по медичну допомогу у Нідерландах без страховки. Без допомоги не залишуть. На крайній випадок - чи є в нідерландському законодавстві стаття на кшталт Humanitarian&Compassionate Grounds? Зазвичай, за нею подають на імміграцію ті, хто не підходить за іншими програмами.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення АндрейМ »

Olek писав: 14 березня 2020, 02:26 Я не особо помню, чтобы при гриппе госпитали открывали в спортзалах, как это сейчас в Италии.
То есть, в переводе, если я не ошибаюсь - пусть гибнут от гриппа? Причина смерти одна и та же, но если при гриппе не хватает 5 кроватей, в при корона вирусе 10 или 20, то спасать мы должны заболевших от второго вируса. То есть, если не хватает 5, то ОК, а если больше, то мы введем карантин?
artml писав: 14 березня 2020, 02:43
Ви справді досі не розумієте, що COVID зупиняють саме задля того, аби уникнути ще однієї сезонної хвороби в людській популяції?
А Ви насправді ще не зрозуміли, що цей вірус з нами назавжди? Ми його вже не уникнемо. І до вакцини ще далеко. Наступного року він повернеться. Навіть від свинячого грипу роблять щеплення, тому що він вже існує, хоча він і не торкнувся нас так, як інші типи грипу. Сезонне розповсюдження, яке вбиває, ми не зупиняємо, а новий вірус зупиняємо? Де логіка?

А найголовніше, мені так ніхто і не відповів, чому вони оберігають родичів від коронавірсу, але не від грипу... Потрапити до сумної статистки грипу краще, ніж потрапити до сумної статистики нового вірусу?
Igor.hal
Airbus A320
Повідомлень: 324
З нами з: 02 грудня 2018, 00:04
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Igor.hal »

Паника и страхи от незнания. И если человечество знает, что с грипом можно жить, хоть и цена за год - 0.5 млн (даже если это правда, кто знает об этом?), то об новом вирусе еще до сих пор мало что известно. Зато известно, что в Китае чтобы остановить распространение страна "вымерла" и самоизолировалась, из Италии приходят каждый день ужасающие цифры (за вчера -250 +5000 новых установленных случаев инфицированных), без намека на стабилизацию.

К сожалению или счастью, мы уже не узнаем чтобы было, если бы к этому вирусу отнеслись бы как к обычному гриппу.
oleg1981
Airbus A319
Повідомлень: 123
З нами з: 21 квітня 2012, 18:31
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення oleg1981 »

Ну нічого хорошого в цій ситуації нема звичайно.Але думаю короновірус буде поводити себе як короновірус.Він буде чутливим до сезонності особливо у помірних широтах і з часом обовязково мутує в набагато менш смертельну форму.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення popTAB »

Тоді поясніть чому він цього ще не зробив в південній півкулі, де зараз теплий сезон
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Sentry »

popTAB писав: 14 березня 2020, 10:17 Тоді поясніть чому він цього ще не зробив в південній півкулі, де зараз теплий сезон
C другой стороны - в южном полушарии на данный момент нет примеров таких сильных эпидемий, как в Китае, Италии, Иране или Южной Корее. Я не говорю, что их нет именно по причине теплого климата.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Krakowite писав: 14 березня 2020, 01:33
mischko писав: 14 березня 2020, 01:17 Павло Гриб не рекомендує через Москву і Мінськ
Якщо ви військовий або політик і повертаєтесь з відрядження з Брюсселю зі штаб квартири НАТО, то в Москву вам не треба.
Тю, а я й забув, що Павло Гриб був військовим політиком, який якраз зі штаб квартири НАТО повертався.
Мені чомусь думалося, що то був прищавий підліток. Дякую, що нарозумив мене.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

11 годин з моменту виступу епічнєйшого прєзідєнта соврємєнності.
Заходжу на його сайт в розділ "Укази", щоб зрозуміти, що ж він там насправді підписав і які повинні бути мої дії.
А там - нічого на тему карантину нема:

https://www.president.gov.ua/documents/decrees

Ці люди, не можуть за 11 годин указ опублікувати і рекомендують нам, закордонним українцям за 3 дні евакуюватися? Справді?
Inguri

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Inguri »

Дайте йому 100 днів
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 14 березня 2020, 10:48 Дайте йому 100 днів
Що характерно, він не один такий. Трамп на прес-конференції розповів одне, а в указі було зовсім інше.

Unfortunately, we have him:


Тому я й кажу, покажіть указ, але указу нема, що наштовхує на думку для кого це все шоу робиться. Явно не для людей, які опинилися за кордоном.
Аватар користувача
Orel2016
A380
Повідомлень: 1134
З нами з: 27 жовтня 2014, 22:05
Звідки: BZK

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Orel2016 »

katso писав: 14 березня 2020, 00:16
Sentry писав: 13 березня 2020, 23:49 полное закрытие границ не решает проблемы, а создает новые
А разве оно полное, это закрытие границ? Что, кого-то из граждан Украины не пускают в страну?
Просто убирают риски для экипажей - то логично - почему экипажи гражданских ВС должны рисковать? Думаю поезда и автобусы на подходе.
Все приграничные страны ЕС вроде уже закрыли сухопутные границы для въезда украинцам.
Можно в материковую Россию или в Крым выехать.
В России пока безопасно.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Orel2016 писав: 14 березня 2020, 10:55 В России пока безопасно.
"У Рейху проблем не буває - проблеми у ворогів Рейху!" (с)
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення nik-dem »

Манясвіт тутешніх залітних «орлів» не припиняє вражати. :facepalm:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 14 березня 2020, 10:59 Манясвіт тутешніх залітних «орлів» не припиняє вражати. :facepalm:
мені насрати на лаптєногих, мене вражають громадяни моєї країни, які

а) спочатку вибрали оце от
б) коли воно неодноразово епічно обісралось, продовжують його підтримувати і захищати.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 14 березня 2020, 11:02 мені насрати на лаптєногих, мене вражають громадяни моєї країни, які

а) спочатку вибрали оце от
б) коли воно неодноразово епічно обісралось, продовжують його підтримувати і захищати.
Я бачу. 8-)
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість