Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

marilen_qa писав: 09 березня 2020, 11:14 Доброго дня! В мене на 11.03 куплений білет напрямком Мілан-Київ . Вчора дізналась що Мілан закрили для виїзду/в'їзду, і тепер не знаю що робити. Побачила новину від МАУ що можна вибрати іншу дату білета для пасажирів які летять з Мілана, одразу позвонила в колл центр - від них почула що пасажири економ класу не мають такого права. Тепер не знаю шо робити взагалі. Скажіть будь ласка, якщо сьогодні/завтра МАУ закриє свої польоти в Італію, я зможу отримати повернення вартості білету чи ні? Бо все що запропонували мені МАУ це відшкодування 11€ з 110€...
позвоните еще раз. Изменять могут и эконом. То просто оператор такой попался. Или напишите им в ФБ.
Если отменят рейс - то вернут все.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

marilen_qa писав: 09 березня 2020, 11:14 Доброго дня! В мене на 11.03 куплений білет напрямком Мілан-Київ . Вчора дізналась що Мілан закрили для виїзду/в'їзду, і тепер не знаю що робити. Побачила новину від МАУ що можна вибрати іншу дату білета для пасажирів які летять з Мілана, одразу позвонила в колл центр - від них почула що пасажири економ класу не мають такого права. Тепер не знаю шо робити взагалі. Скажіть будь ласка, якщо сьогодні/завтра МАУ закриє свої польоти в Італію, я зможу отримати повернення вартості білету чи ні? Бо все що запропонували мені МАУ це відшкодування 11€ з 110€...
В случае отмена рейса Вы в любом случае сможете получить полный возврат. В случае, если он не будет отменен, то возврат будет ли на обычных основаниях, либо по новой политике МАУ.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dtm »

makor писав: 09 березня 2020, 11:24
marilen_qa писав: 09 березня 2020, 11:14 Доброго дня! В мене на 11.03 куплений білет напрямком Мілан-Київ . Вчора дізналась що Мілан закрили для виїзду/в'їзду, і тепер не знаю що робити. Побачила новину від МАУ що можна вибрати іншу дату білета для пасажирів які летять з Мілана, одразу позвонила в колл центр - від них почула що пасажири економ класу не мають такого права. Тепер не знаю шо робити взагалі. Скажіть будь ласка, якщо сьогодні/завтра МАУ закриє свої польоти в Італію, я зможу отримати повернення вартості білету чи ні? Бо все що запропонували мені МАУ це відшкодування 11€ з 110€...
позвоните еще раз. Изменять могут и эконом. То просто оператор такой попался. Или напишите им в ФБ.
Если отменят рейс - то вернут все.
Теж маю квиток до MXP на березень.
Спілкувався щойно з оператором колцентру. Сказав що можлива зміна дати з доплатою різниці в тарифі, або призупинення дії квитка до моменту коли я вирішу летіти але не довше ніж рік з дати коли квиток був куплений.
тому в повідомленні на сайті МАУ:
"Саме тому МАУ пропонує можливість безкоштовно (за наявності місць в оригінальному класі бронювання) змінити дату вильоту в межах терміну придатності квитка"
Не вся інформація про опцію зміни дати.
Хіба так важко було дописати про різницю в тарифах?
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення yurayat »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, маю запитання по аеропорту Барселони BCN (окрему гілку цього аеропорту не знайшов) - рейс МАУ до Львова. Прилітаємо в BCN термінал 1 з Фуертевентури рейс Vueling в 00.30 вночі, рейс до Львова теж термінал 1 в 01.40. Тільки ручна кладь. Розумію, що часу мало дуже, але варіантів не було. Та й ніч, думаю багато рейсів не буде. Поясніть наші діі. Прилітаємо і зі всіма на вихід (чи там є окремий коридор для трансферу), а тоді на паспортний контроль (здається другий поверх)? Квитки бажано надрукувати чи достатньо буде пройти checkin і мати посадкові в телефоні? Буду вдячний усім порадам. До рейсу ще далеко, а переживалка вже включилась.
marilen_qa
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 09 березня 2020, 11:06
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення marilen_qa »

dtm писав: 09 березня 2020, 12:23
makor писав: 09 березня 2020, 11:24
marilen_qa писав: 09 березня 2020, 11:14 Доброго дня! В мене на 11.03 куплений білет напрямком Мілан-Київ . Вчора дізналась що Мілан закрили для виїзду/в'їзду, і тепер не знаю що робити. Побачила новину від МАУ що можна вибрати іншу дату білета для пасажирів які летять з Мілана, одразу позвонила в колл центр - від них почула що пасажири економ класу не мають такого права. Тепер не знаю шо робити взагалі. Скажіть будь ласка, якщо сьогодні/завтра МАУ закриє свої польоти в Італію, я зможу отримати повернення вартості білету чи ні? Бо все що запропонували мені МАУ це відшкодування 11€ з 110€...
позвоните еще раз. Изменять могут и эконом. То просто оператор такой попался. Или напишите им в ФБ.
Если отменят рейс - то вернут все.
Теж маю квиток до MXP на березень.
Спілкувався щойно з оператором колцентру. Сказав що можлива зміна дати з доплатою різниці в тарифі, або призупинення дії квитка до моменту коли я вирішу летіти але не довше ніж рік з дати коли квиток був куплений.
тому в повідомленні на сайті МАУ:
"Саме тому МАУ пропонує можливість безкоштовно (за наявності місць в оригінальному класі бронювання) змінити дату вильоту в межах терміну придатності квитка"
Не вся інформація про опцію зміни дати.
Хіба так важко було дописати про різницю в тарифах?

Я тільки що телефонувала знову до колл центру, сказали що мені взагалі не доступні ніякі опції зміни класу тарифу/дати так як в мене тариф лайт, і виліт не з Києва в Мілан, а Мілану в Київ. Ось така "многоходовочка". Компенсація дійсно буде доступна тільки у разі відміни зі сторони авіакомпанії даного рейсу :?:
marilen_qa
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 09 березня 2020, 11:06
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення marilen_qa »

yurayat писав: 09 березня 2020, 12:34 Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, маю запитання по аеропорту Барселони BCN (окрему гілку цього аеропорту не знайшов) - рейс МАУ до Львова. Прилітаємо в BCN термінал 1 з Фуертевентури рейс Vueling в 00.30 вночі, рейс до Львова теж термінал 1 в 01.40. Тільки ручна кладь. Розумію, що часу мало дуже, але варіантів не було. Та й ніч, думаю багато рейсів не буде. Поясніть наші діі. Прилітаємо і зі всіма на вихід (чи там є окремий коридор для трансферу), а тоді на паспортний контроль (здається другий поверх)? Квитки бажано надрукувати чи достатньо буде пройти checkin і мати посадкові в телефоні? Буду вдячний усім порадам. До рейсу ще далеко, а переживалка вже включилась.

В цьому випадку вам потрібно буде шукати табличку Трансфер, не виходячи з аеропорту. Білети, я думаю, достатньо буде мати просто на телефоні, можете для впевненості ще скачати програму офіційну МАУ і там їх знаходити. Зазвичай, ел.версії квитка достатньо. Але якщо не помиляюсь, на сайті МАУ є список аеропортів які дозволяють ел.квиток.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

marilen_qa писав: 09 березня 2020, 12:48 Я тільки що телефонувала знову до колл центру, сказали що мені взагалі не доступні ніякі опції зміни класу тарифу/дати так як в мене тариф лайт, і виліт не з Києва в Мілан, а Мілану в Київ. Ось така "многоходовочка". Компенсація дійсно буде доступна тільки у разі відміни зі сторони авіакомпанії даного рейсу :?:
https://www.flyuia.com/ua/ua/news/2020/ ... o-covid-19

Cудя по тому, что написано выше - да. Рейсы из Италии в Украину не подпадают под waiver. С учетом того, что решение о карантине Северной Италии было принято после выпуска этой политики МАУ, я бы ожидал, что завтра-послезавтра в ней могут быть существенные изменения, вплоть до полной отмены рейсов и соответственно полного возврата.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Политика вейвера у альиталии на сайте вообще только на рейсы до 8 марта и ничего)))
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dtm »

Вангую МАУ перестане літати в Мальпенсу паралельно з TAP тому варто слідкувати за Португальцями та не чкати від мау поспішних рішень
Глянув на табло Мальпеси сксовано 30 - 35 % рейсів класики окірмі КЛМ/AF поки тримаються
Я доречі теж попав з двома окремими бронюваннями. Але це життя, воно бентежне...
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення yurayat »

marilen_qa писав: 09 березня 2020, 12:53
yurayat писав: 09 березня 2020, 12:34 Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, маю запитання по аеропорту Барселони BCN (окрему гілку цього аеропорту не знайшов) - рейс МАУ до Львова. Прилітаємо в BCN термінал 1 з Фуертевентури рейс Vueling в 00.30 вночі, рейс до Львова теж термінал 1 в 01.40. Тільки ручна кладь. Розумію, що часу мало дуже, але варіантів не було. Та й ніч, думаю багато рейсів не буде. Поясніть наші діі. Прилітаємо і зі всіма на вихід (чи там є окремий коридор для трансферу), а тоді на паспортний контроль (здається другий поверх)? Квитки бажано надрукувати чи достатньо буде пройти checkin і мати посадкові в телефоні? Буду вдячний усім порадам. До рейсу ще далеко, а переживалка вже включилась.

В цьому випадку вам потрібно буде шукати табличку Трансфер, не виходячи з аеропорту. Білети, я думаю, достатньо буде мати просто на телефоні, можете для впевненості ще скачати програму офіційну МАУ і там їх знаходити. Зазвичай, ел.версії квитка достатньо. Але якщо не помиляюсь, на сайті МАУ є список аеропортів які дозволяють ел.квиток.
Програмку маю. В Мау написано, ніби, що ел.квиток в bcn приймають. За пересадку в 1 год. 10 хв. вночі в одному терміналі не переживати (звичайно ж все робити треба буде бігом). Тобто з літака біжимо не за всіма на вихід, а по стрілках transfer на паспортний еонтроль і тоді на гейт вильоту?
marilen_qa
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 09 березня 2020, 11:06
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення marilen_qa »

Так, все вірно, шукаєте стрілочку трансфер і йдете за нею, опиняєтеся на паспортному контролі і після його проходження одразу до потрібного вами гейт, часу вам буде вдосталь цього, головне щоб рейс не затримувався. Навіть якщо ви підете "не в ту сторону" як це було у моєї мами, на контролі вас направлять в потрібному напрямку :smile:
marilen_qa
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 09 березня 2020, 11:06
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення marilen_qa »

скриншот
Вкладення
Screenshot_2020-03-09-16-19-45-61.png
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

дивно, що в них така асиметрія в підходах. Типу, клієнти з Італії для МАУ не такі важливі, як клієнти з України.
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення tu144 »

До 11.03 точно рейсы не закроют, так что летите спокойно.... обратитесь в консульство, если вы едете в аэропорт из другой области - там есть определенные исключения, в каких случаях можно вьехать/выехать в Ломбардию
marilen_qa
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 09 березня 2020, 11:06
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення marilen_qa »

tu144 писав: 09 березня 2020, 16:32 До 11.03 точно рейсы не закроют, так что летите спокойно.... обратитесь в консульство, если вы едете в аэропорт из другой области - там есть определенные исключения, в каких случаях можно вьехать/выехать в Ломбардию
Я сьогодні з ранку надзвонювала в консульства України на території Італії, тільки в одному взяли телефон і сказали "не звоніть сюди сьогодні, в нас вихідний, шо ви всі сюди звоните", як я зрозуміла це був охоронець/черговий :fool:
А Італія відмічає тільки три ситуації для в'їзду в цей регіон - по роботі (з необхідним дозволом), по надзвичайній ситуації і в ситуації пов'язаній з здоров'ям або медичною допомогою. Якось так(
Можна ризикнути - але я бачила відео в італійських ЗМІ, на вході і на виході в жд вокзал поліція кожного питає ціль поїздки, а придумати неіснуючу трішки страшновато (
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Valdemar »

yurayat писав: 09 березня 2020, 12:34 Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, маю запитання по аеропорту Барселони BCN (окрему гілку цього аеропорту не знайшов) - рейс МАУ до Львова. Прилітаємо в BCN термінал 1 з Фуертевентури рейс Vueling в 00.30 вночі, рейс до Львова теж термінал 1 в 01.40. Тільки ручна кладь. Розумію, що часу мало дуже, але варіантів не було. Та й ніч, думаю багато рейсів не буде. Поясніть наші діі. Прилітаємо і зі всіма на вихід (чи там є окремий коридор для трансферу), а тоді на паспортний контроль (здається другий поверх)? Квитки бажано надрукувати чи достатньо буде пройти checkin і мати посадкові в телефоні? Буду вдячний усім порадам. До рейсу ще далеко, а переживалка вже включилась.
Не хочу Вас огорчать, но с конца марта, МАУ переходит во второй терминал....

Просимо прийняти до уваги, що з 29 березня 2020 рейси МАУ до/з Барселони (BCN) будуть виконуватись в Термінал 2 (zona T2B а/п Барселона).
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення yurayat »

Valdemar писав: 09 березня 2020, 19:56
yurayat писав: 09 березня 2020, 12:34 Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, маю запитання по аеропорту Барселони BCN (окрему гілку цього аеропорту не знайшов) - рейс МАУ до Львова. Прилітаємо в BCN термінал 1 з Фуертевентури рейс Vueling в 00.30 вночі, рейс до Львова теж термінал 1 в 01.40. Тільки ручна кладь. Розумію, що часу мало дуже, але варіантів не було. Та й ніч, думаю багато рейсів не буде. Поясніть наші діі. Прилітаємо і зі всіма на вихід (чи там є окремий коридор для трансферу), а тоді на паспортний контроль (здається другий поверх)? Квитки бажано надрукувати чи достатньо буде пройти checkin і мати посадкові в телефоні? Буду вдячний усім порадам. До рейсу ще далеко, а переживалка вже включилась.
Не хочу Вас огорчать, но с конца марта, МАУ переходит во второй терминал....

Просимо прийняти до уваги, що з 29 березня 2020 рейси МАУ до/з Барселони (BCN) будуть виконуватись в Термінал 2 (zona T2B а/п Барселона).
В інформаціі по квитку в мене написано, що прибуває 03.07 в 12.40 в термінал 2 (Львів-Киів-Барселона). Ще здивувався, чому в термінал 2.
Але виліт 15.07 в 01.40 (Барселона-Львів) з терміналу 1.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ant0xa »

судя по сообщениям из Израиля - МАУ скоро свернет или сильно уменьшит свой довольно доходный маршрут.
Аватар користувача
Orel2016
A380
Повідомлень: 1134
З нами з: 27 жовтня 2014, 22:05
Звідки: BZK

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Orel2016 »

Получается что провидчески МАУ сокращали направления и частоты. Как знали.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Да и Эрнест помер вовремя :-D и эйр Италия тоже вовремя закрылись да)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей