Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

ObiWanKenoby
Airbus A320
Повідомлень: 305
З нами з: 24 липня 2016, 21:10
Звідки: LCA
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ObiWanKenoby »

Интересно наблбдать за снижением уровня сервиса МАУ в аэропортах других стран.

Сколько себя помню, летая МАУ в Ларнаку, всегда был телетрап. Один раз поставили на отдаленную стоянку за 20+ перелетов.

Появился скайап, начал летать на нем. Их за 7 перелетов ставили на отдаленную стоянку аж один раз.

Сегодня МАУ и скай отправляются с Ларнаки с разницей в 50 минут. Скай был поставлен у телетрапа, МАУ на отдаленную, причем прошли мы снсчала в накопитель, а уж затем в автобус. И все мои гости недавние кто летал МАУ говорил что ехали к самолёту на автобусе.

К чему я это все говорю - МАУ походу действительно режет все возможные расходы, если даже лоукосты "уделывают" ее по заказанному хендлингу ;)

И да, я смотред фр24, за последнюю неделю мои слова подтверждаются ;)
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Глупости. Мау часто ставили на стоянку в Ларнаке, ночные рейсы вообще 100%, даже три года назад.

Ещё скажите что в Борисполе они 2/3 рейсов автобусами возят потому что экономят :o
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

ObiWanKenoby писав: 29 лютого 2020, 14:21 К чему я это все говорю - МАУ походу действительно режет все возможные расходы, если даже лоукосты "уделывают" ее по заказанному хендлингу ;)
Вы правы в том, что удаленные стоянки дешевле телетрапов, но не правы в том, что выбор стоянки всегда определяется стоимостью. Такие авиаокмпании, как ВА и LH, например, часто паркуются на удаленных стоянках, так как, насколько это ни странно, таким образом быстрее выгрузить пассажиров, загрузить новых и улететь обратно, то есть, развернуться. Тут главным критерием часто является как долго/мало самолет стоит в порту и куда он летит дальше.
ObiWanKenoby
Airbus A320
Повідомлень: 305
З нами з: 24 липня 2016, 21:10
Звідки: LCA
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ObiWanKenoby »

makor писав: 29 лютого 2020, 14:29 Глупости. Мау часто ставили на стоянку в Ларнаке, ночные рейсы вообще 100%, даже три года назад.

Ещё скажите что в Борисполе они 2/3 рейсов автобусами возят потому что экономят :o

Я думаю я явно чаще вас летаю из/в Ларнаку ;)
Аватар користувача
UR-UIA
Airbus A340
Повідомлень: 847
З нами з: 07 червня 2018, 23:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UR-UIA »

ObiWanKenoby писав: 29 лютого 2020, 19:40
makor писав: 29 лютого 2020, 14:29 Глупости. Мау часто ставили на стоянку в Ларнаке, ночные рейсы вообще 100%, даже три года назад.

Ещё скажите что в Борисполе они 2/3 рейсов автобусами возят потому что экономят :o

Я думаю я явно чаще вас летаю из/в Ларнаку ;)
Ну, давайте ещё померяемся тем кто куда чаще летает :facepalm:
ObiWanKenoby
Airbus A320
Повідомлень: 305
З нами з: 24 липня 2016, 21:10
Звідки: LCA
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ObiWanKenoby »

UR-PSH писав: 29 лютого 2020, 19:50
ObiWanKenoby писав: 29 лютого 2020, 19:40
makor писав: 29 лютого 2020, 14:29 Глупости. Мау часто ставили на стоянку в Ларнаке, ночные рейсы вообще 100%, даже три года назад.

Ещё скажите что в Борисполе они 2/3 рейсов автобусами возят потому что экономят :o
".
Я думаю я явно чаще вас летаю из/в Ларнаку ;)
Ну, давайте ещё померяемся тем кто куда чаще летает :facepalm:
Никто не меряется, я просто доношу мысль, что летал часто и имею такой опыт. Если у кого-то опыт отличается, то можно просто об этом сказать а не говорить что "Глупости
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Все разы когда мы прилетели в ларнаку, даже три года назад, были с автобусами. Так как парковать самолёт у терминала на 8 часов слишком дорого. Три года назад несколько раз летали и всегда был автобус.и я тогда даже с проводником общался, говорили что всегда автобус :-D
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення katso »

ObiWanKenoby писав: 29 лютого 2020, 19:52
UR-PSH писав: 29 лютого 2020, 19:50
ObiWanKenoby писав: 29 лютого 2020, 19:40

".
Я думаю я явно чаще вас летаю из/в Ларнаку ;)
Ну, давайте ещё померяемся тем кто куда чаще летает :facepalm:
Никто не меряется, я просто доношу мысль, что летал часто и имею такой опыт. Если у кого-то опыт отличается, то можно просто об этом сказать а не говорить что "Глупости
Так а сколько было сравнений в месте парковки "МАУ vs SkyUP" чтоб сделать выводы что "МАУ режет расходы"? Одно?

И это- разве вообще АК может заказать место парковки? Максимум попросить - финал определяет диспетчер исходя из возможностей аэропорта
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dtm »

МАУ дозволила змінювати дату вильоту по певних напрямках .
З формулюванням " змінити дату вильоту в межах терміну придатності квитка "
Ніколи не зустрічав на квитках слів "термін придатності" ...
на мою думку не дуже прозора пропозиція.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Alександр »

dtm писав: 06 березня 2020, 13:55 Ніколи не зустрічав на квитках слів "термін придатності" ...
на мою думку не дуже прозора пропозиція.
Любой авиабилет имеет NOT VALID BEFORE и NOT VALID AFTER
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення popTAB »

І переважно ці NOT VALID BEFORE та NOT VALID AFTER рівні даті вильоту/прильоту для економ-класів ;))
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

Срок годности билета - год с момента оформления.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Alександр »

Olek писав: 06 березня 2020, 14:32 Срок годности билета - год с момента оформления.
Не всегда, но часто
Аватар користувача
softkevich
Airbus A319
Повідомлень: 172
З нами з: 29 жовтня 2016, 11:53
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення softkevich »

dtm писав: 06 березня 2020, 13:55 МАУ дозволила змінювати дату вильоту по певних напрямках .
ага... и всего пара направления.
какой-то странный "жесть доброй воли"

Что касается сроков действия билета. Вот что написано в договоре:
"Квиток, придбаний за нормальним тарифом, чинний для перевезення протягом одного року з дати початку перевезення, якщо частина квитка використана або якщо не використано весь квиток – з дати його видачі.
Квиток, придбаний за спеціальним тарифом, чинний для перевезення з дати його оформлення до дати завершення перевезення, визначеної у квитку, і на умовах, встановлених цим тарифом."
Т.е. если была какая-либо скидка, обменять его нельзя.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Krakowite »

Вітаю всіх з досягненням позначки в 1000 сторінок для однієї теми на цьому форумі
Lav4ik
Airbus A318
Повідомлень: 14
З нами з: 19 вересня 2018, 23:30
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Lav4ik »

Летів 01.03. KBP-MUC
Літак приземлився в Мюнхені раніше розкладу на 15 хвилин (об 11:00). Припаркувались, як завжди, далеченько від терміналу. Це не проблема, бо на автобусі їхати 3-4 хвилини, але спочатку чомусь дового не було трапа. Чекали хвилин 10. Паспортний контроль я пройшов один з перших. Всі, хто мають паспорти ЄС можуть пройти через сканер. Це зручно. А тепер саме цікаве. Багаж почали видавати через 1 годину і 25 хвилин, тобто о 12:25 !!!
Після нас прилетіли British Airways і Ryanair. Всі отримали багаж раніше пасажирів МАУ. Підходив до стійки реєстрації загубленого багажу, бо більш там нікого з персоналу не було. Приємна співробітниця припустила, що можливо одночасно прилетіло декілька рейсів і багаж будуть роздавати не по черзі, а спочатку тим, хто має певні преференції. Якщо це правда, то у МАУ їх точно не було.... Ледь встиг на свій потяг :(
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Відправляй багаж наземними службами доставки - прямо під двері
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення LWIEV »

mischko писав: 09 березня 2020, 00:01 Відправляй багаж наземними службами доставки - прямо під двері
З новими тарифами на багаж я став так робити на внутрішніх лініях. Правда, маю перевагу в тому, що у мене "Нова пошта" в сусідньому під'їзді, інакше не було б так зручно.
marilen_qa
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 09 березня 2020, 11:06
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення marilen_qa »

Доброго дня! В мене на 11.03 куплений білет напрямком Мілан-Київ . Вчора дізналась що Мілан закрили для виїзду/в'їзду, і тепер не знаю що робити. Побачила новину від МАУ що можна вибрати іншу дату білета для пасажирів які летять з Мілана, одразу позвонила в колл центр - від них почула що пасажири економ класу не мають такого права. Тепер не знаю шо робити взагалі. Скажіть будь ласка, якщо сьогодні/завтра МАУ закриє свої польоти в Італію, я зможу отримати повернення вартості білету чи ні? Бо все що запропонували мені МАУ це відшкодування 11€ з 110€...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

LWIEV писав: 09 березня 2020, 00:11 З новими тарифами на багаж я став так робити на внутрішніх лініях. Правда, маю перевагу в тому, що у мене "Нова пошта" в сусідньому під'їзді, інакше не було б так зручно.
Мені так на цьому тижні книжки з України закинули. Пакунок під 10кг коштував щось близько 10 євро, завезли під двері.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей