Коронавірус і цивільна авіація

Загальний авіафорум
Закрито
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

tu144 писав: 03 березня 2020, 15:23 После предыдущего неудачного опыта власть уже не говорит, в какую больницу поместили больного...)
інфекційне відділення обласної клінічної лікарні
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

On Tuesday, holiday airline Transavia said it was scraipping 22 flights to Italy between March 17 and April 22 because of a downturn in bookings and an increase in cancellations.

https://www.dutchnews.nl/news/2020/03/d ... off-staff/
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Bestfriend »

Мені цікаво коли китайські борти розлетяться по світу. Це якраз частково покриє МАХи...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Olek »

а есть что покрывать? Авиакомпании снижают число полетов по всему миру.
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Bestfriend »

Olek писав: 03 березня 2020, 17:53 а есть что покрывать? Авиакомпании снижают число полетов по всему миру.
Да, но все равно будут те, кто не сможет это пережить.
Аватар користувача
softkevich
Airbus A319
Повідомлень: 172
З нами з: 29 жовтня 2016, 11:53
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення softkevich »

Bestfriend писав: 03 березня 2020, 17:55
Olek писав: 03 березня 2020, 17:53 а есть что покрывать? Авиакомпании снижают число полетов по всему миру.
Да, но все равно будут те, кто не сможет это пережить.
Падение спроса на авиатранспорт будет везде. И Китай оправится от этого один из первых - в Китае очень большой внутренний спрос и он очень быстро вернется на прежний уровень и продолжит рост. А вот Европа будет дольше возвращаться на прежний уровень. Хоть Китай и предпочитает приобретать новые борты, но, видимо, будет выкупать европейские с небольшим пробегом.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

softkevich писав: 03 березня 2020, 19:25 Падение спроса на авиатранспорт будет везде. И Китай оправится от этого один из первых - в Китае очень большой внутренний спрос и он очень быстро вернется на прежний уровень и продолжит рост. А вот Европа будет дольше возвращаться на прежний уровень. Хоть Китай и предпочитает приобретать новые борты, но, видимо, будет выкупать европейские с небольшим пробегом.
А от не факт, що китайська економіка вийде з цієї кризи так швидко. У них ще до віруса була проблема з надмірною закредитованістю підприємств. А криза показала всю вразливість китайської економіки, коли цілі міста випадають з продуктивних сил. Фактично зараз китайський уряд має вирішити - рятувати експортні позиції, чи внутрішній попит. Раскорячка виходить. Натомість у тої частини Європейської еліти, яка хотіла би бачити більше робочих місць в межах континенту з'являється залізобетонний аргумент - ви ж бачите, що в тому Китаї твориться. Треба по максимуму переміщувати виробництва назад. Тут уже не стільки геополітика, скільки елементарний розрахунок і втрата довіри до Китаю. Далі буде...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 03 березня 2020, 13:12
tu144 писав: 03 березня 2020, 11:45 Ну вот и до нас вирус дошел... Черновцы)
Что там, костры уже палят? В святую инквизицию набирают? Ну хотя бы молебен?
несподівано, буковинцям на порятунок прийшли сумчани:

https://www.facebook.com/HZVBAND/photos ... 0576252632
Аватар користувача
bespalov_vlad
Airbus A319
Повідомлень: 122
З нами з: 05 жовтня 2017, 15:37
Звідки: Донецьк -> Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення bespalov_vlad »

Скасували рейс Lauda Штутгарт-Фуертевентура на 28.3 (єдиний, як зрозумів) на цьому напрямку. Рейс 27.3 Київ-Штутгарт ще ОК. Чекаю вже годину на чат служби підтримки.
До відправлення більше 14 днів. Які є варіанти?

Те, що собі думаю.
1. Штутгарт-Лансароте на ту саму дату і майже той самий час (поки не скасували) + самостійно діставатися до Фуертевентура. Чи АК оплатить трансфер (автобус+пором+автобус)? Чи зі своєї кишені?

2. Рейс з пересадкою (всі рейси Lauda). Маршрут Штутгарт- Відень (9:15-10:20) Відень- Фуерте (12:40 - 16:30). Без доплати з мого боку, ясна річ
Resident

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Resident »

softkevich писав: 02 березня 2020, 11:16 Интересно, а наши авиакомпании будут делать бесплатную отмену билетов или обмен их на ваучеры?

Рассказ моей знакомой о ситуации в штатах:

"Я очень-очень ждала конференцию по изменению климата с Ал Гором в Вегасе. У меня были все брони, я была в полном эксайтменте..... и вот она отменена 😤 причина - опасения коронавируса.
Все, наверное, знают как это пробовать отменить билет на самолет за неделю.... позвонила в Спирит эирлайнз - отмена билета из-за коронавируса. И тут из трубки - мэм мы полностью можем компенсировать вам стоимость билета в качестве подарочного сертификата на следующий полет..... хо! Умнички ☺
Американ аирлайнз только что прислали что анулируют плату за изменение даты перелета на ближайшие 2 недели.... вот это маркетинг!
В любом случае лучше поберечь себя"
По-моему, человек посещающий лекции Альберта Гора, должен добираться до Лас-Вегаса на велосипеде или своих двоих, но никак не на рейсах Spirit или American Airlines...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Sentry »

bespalov_vlad писав: 03 березня 2020, 21:10 Скасували рейс Lauda Штутгарт-Фуертевентура на 28.3 (єдиний, як зрозумів) на цьому напрямку. Рейс 27.3 Київ-Штутгарт ще ОК. Чекаю вже годину на чат служби підтримки.
До відправлення більше 14 днів. Які є варіанти?

Те, що собі думаю.
1. Штутгарт-Лансароте на ту саму дату і майже той самий час (поки не скасували) + самостійно діставатися до Фуертевентура. Чи АК оплатить трансфер (автобус+пором+автобус)? Чи зі своєї кишені?

2. Рейс з пересадкою (всі рейси Lauda). Маршрут Штутгарт- Відень (9:15-10:20) Відень- Фуерте (12:40 - 16:30). Без доплати з мого боку, ясна річ
Скорее всего, не получится ни то, ни другое. Первое - АК не обязана предоставлять что-либо кроме собственных рейсов. Второе - АК не продает рейсы с пересадкой. Так что увы, оба варианта не выйдут, имхо. Если классик еще может где-то пойти на встречу (особенно при наличии статуса), то лоукост на то и лоукост. В случае форс мажоров единые билеты имеют свои преимущества.

А какие цены сейчас на нужные рейсы? Может с этой эпидемией будет дешевле вернуть те билеты и купить новые?
Аватар користувача
bespalov_vlad
Airbus A319
Повідомлень: 122
З нами з: 05 жовтня 2017, 15:37
Звідки: Донецьк -> Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення bespalov_vlad »

Sentry писав: 03 березня 2020, 21:15
bespalov_vlad писав: 03 березня 2020, 21:10
Скорее всего, не получится ни то, ни другое. Первое - АК не обязана предоставлять что-либо кроме собственных рейсов. Второе - АК не продает рейсы с пересадкой. Так что увы, оба варианта не выйдут, имхо. Если классик еще может где-то пойти на встречу (особенно при наличии статуса), то лоукост на то и лоукост. В случае форс мажоров единые билеты имеют свои преимущества.

А какие цены сейчас на нужные рейсы? Может с этой эпидемией будет дешевле вернуть те билеты и купить новые?
То обидві рейси їхні, але так, це пересадка, але ж пункт призначення і відправлення однаковий. І навіть день! Варіант з попереднім на 24.3 рейсом Штутгарт-Фуерте (який не скасували), не розглядаю, бо зав*язане все на рейс з Києва на 27.2.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Собакевич »

А почему первый вариант с Лансароте не получится? Как раз его я считаю оптимальным из возможных. Трансферы на Фуэрту, конечно, никто компенсировать не будет.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Sentry »

Собакевич писав: 03 березня 2020, 21:37 А почему первый вариант с Лансароте не получится? Как раз его я считаю оптимальным из возможных. Трансферы на Фуэрту, конечно, никто компенсировать не будет.
Получится. Я не очень корректно написал, имел ввиду не получится получить компенсацию за трансфер.
bespalov_vlad писав: 03 березня 2020, 21:35 То обидві рейси їхні, але так, це пересадка, але ж пункт призначення і відправлення однаковий. І навіть день! Варіант з попереднім на 24.3 рейсом Штутгарт-Фуерте (який не скасували), не розглядаю, бо зав*язане все на рейс з Києва на 27.2.
Пробуйте. Но мое имхо - не получится. Для них вы попытаетесь получить 2 отдельных билета вместо одного.
Аватар користувача
bespalov_vlad
Airbus A319
Повідомлень: 122
З нами з: 05 жовтня 2017, 15:37
Звідки: Донецьк -> Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення bespalov_vlad »

Дякую. Буду з ними спілкуватися. Ех...а я так хотів спочатку брати на Лансероте, а потім на поромі Фуерте. І ось тобі... Якщо цікаво, то напишу чим закінчилося.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

bespalov_vlad писав: 03 березня 2020, 21:47 Дякую. Буду з ними спілкуватися. Ех...а я так хотів спочатку брати на Лансероте, а потім на поромі Фуерте. І ось тобі... Якщо цікаво, то напишу чим закінчилося.
можу здати прикольний ресторанчик на Фуерте
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення mischko »

Як ви знаєте, сьогодні в Чернівцях повідомили про перший випадок в Україні. За збігом обставин, літаки, які базувались в аеропорту сьогодні мали день тренувальних польотів. У нароту паніка, мер заспокоює:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 504&type=3
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення denya24 »

bespalov_vlad писав: 03 березня 2020, 21:47 Дякую. Буду з ними спілкуватися. Ех...а я так хотів спочатку брати на Лансероте, а потім на поромі Фуерте. І ось тобі... Якщо цікаво, то напишу чим закінчилося.
Напишите, потому что я думаю, что они могут даже на Лансароте не перебронировать (разве что с доплатой разницы тарифов)
Аватар користувача
bespalov_vlad
Airbus A319
Повідомлень: 122
З нами з: 05 жовтня 2017, 15:37
Звідки: Донецьк -> Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення bespalov_vlad »

denya24 писав: 03 березня 2020, 22:18
bespalov_vlad писав: 03 березня 2020, 21:47 Дякую. Буду з ними спілкуватися. Ех...а я так хотів спочатку брати на Лансероте, а потім на поромі Фуерте. І ось тобі... Якщо цікаво, то напишу чим закінчилося.
Напишите, потому что я думаю, что они могут даже на Лансароте не перебронировать (разве что с доплатой разницы тарифов)
1. Спочатку закинуло з англомовної сторінки на німецькомовну підтримку, де мені повідомили, що англійською не спілкуються і просили зайти з англомовної сторінки у чат. Все те саме повторилося - довелося вручну у адресі сторінки змінювати з de на eng і запрацювало!
2. Пропозицію (згадану вище) з пересадкою (Штутгарт-Відень-Фуерте) відкинули, мовляв, хлопче, це в один кінець квиток. Але розцінили це як (і готові були перебронювати) квиток Штутгарт-Відень.
3. Альтернативи мені не пропонували. Пропонував я. Зійшлися на Штутгарт-Лансароте (день відправлення майже той самий, а час - лише на 45 хв раніше). Без проблем замінили. Щодо повернення коштів за трансфер (автобуси та пором) між Лансароте та Фуерте - казали, що не гарантують повернення, але радили заповити форму і для збільшення шансів на відшкодування користуватися найдешевшим способом (що і буде зроблено), а далі заповнити форму е261.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Коронавірус і цивільна авіація

Повідомлення Rel »

Австралийцы - те ещё серуны
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість