Аэропорт Дюссельдорф (DUS)

gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Аэропорт Дюссельдорф (DUS)

Повідомлення gast »

В світлі останніх новин Аеросвіту та привабливих пропозицій Люфтів.
Аеропорт Дюссельдорф (DUS, http://www.duesseldorf-international.de) є одним з найважливіших аеропортів і третім за величиною в Німеччині. Відкритий в 1927 році. Протягом 2007 року послугами скористались близько 18 млн. пасажирів, потік яких має невелику тенденцію до збільшення, великий вплив чинять обмеження в часі, коли через шумові обмеження літаки стартують лише з 6.00 до 22.00 (сідають до 23.00).
Рейси виконуються близько 70 компаніями до 175 пунктів призначення. Основним є Air Berlin (включно з LTU) та Lufthansa. Терміналів всього 3: А, В, С. Перший належить Lufthansa та її партнерам, В – переважно обслуговує Air Berlin, С – LTU, TUIfly та інші. Аеропорт має 2 злітні полоси, розташовані паралельно.
Після пожежі в 1996 році термінали А та В були повністю перебудовані і відкриті в 2001 році, два тимчасових термінали, споруджені в той час тепер використовуються для спец. подій.
Аеропорт є резервним для обслуговування машин класу А 380 по відношенню до Франкфурта на Майні.
Аеропорт зручно росташований в плані досяжності. Автобан А44 розташований поряд, проте паркування доволі дороге – від 2 до 4.5 Є за годину залежно від терміналу. Аеропорт має свій вокзал для обслуговування регіональних та міжміських поїздів, який сполучений з терміналами через підвісну дорогу – так званий «Sky Train», частота руху якого складає 10-15 хв. До головного вокзалу – 5 хвилин, до будь-якого пункту Вестфалії можна дістатися регіо потягами за 10.5 Є – пропозиція Вестфален-Карте. Для прикладу до Дортмунда – 45 хвилин.
В терміналі А який належить Lufthansa та її партнерам, знаходяться автомати для чек-ін, а також традиційні шальтери компаній. Ейр Берлін дозволяє проводити он-лайн чек-ін, проте це не економить багато часу, як би це можна було уявити. Між терміналами в залі є кілька зручних і недорогих кафе, магазини, багато вільного простору, WC кімнати чисті і охайні. Загалом складається приємне враження. Трохи зажорстко проводиться контроль безпеки, співробітники не відрізняються особливою приязністю, проте й не хамлять. З терміналу В відкривається чудовий вид на полоси, трафік протягом дня шалений.
Загалом враження позитивні.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Düsseldorf (DUS)

Повідомлення Olek »

а ви були у Шєрємєтьєво? Кажуть він дуже на Дюсєль схожий
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Düsseldorf (DUS)

Повідомлення popTAB »

Я от в DUS ще не був, але от в SVO-2 більше не хочу ... наразі він займає у мене перше місце серед аеропортів-ацтойників
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Düsseldorf (DUS)

Повідомлення Olek »

popTAB писав:Я от в DUS ще не був, але от в SVO-2 більше не хочу ... наразі він займає у мене перше місце серед аеропортів-ацтойників
чого? я через Ш-1 літав лише о 97 році.. але вистачило :tease:
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Düsseldorf (DUS)

Повідомлення gast »

Ну я не знаю, в SVO 2 я мав також неприємну ситуацію в 2002 :twisted: , надалі я стараюсь Росію взагалі уникати :mrgreen: . Якщо говорити про концепцію, то може щось подібне й знайшлось би, а загалом то не порівнюється...
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Düsseldorf (DUS)

Повідомлення popTAB »

Як мінімум екскурс в часи перестройки з алюмінієвими вікнами-дверима, та й півтори години простояв на транзиті, бо "а у нас бьіл абєд, чьо вам ні нравіцца? так паложєно!" :bash:
khai
A380
Повідомлень: 2701
З нами з: 24 лютого 2009, 16:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Düsseldorf (DUS)

Повідомлення khai »

Прошлой весной летел через SVO1-SVO2.
Согласен, что ремонт следовало бы сделать в обоих терминалах. Из всех Московских аэропортов SVO выглядит самым непрезентабельным. Но к уровню обслуживания вопросов у меня нет. Все были очень вежливыми и тактичными. А в трансферной зоне ждёшь рейса не на железных лавочках, а на мягких диванах :)
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

MUC Munich/München/Мюнхен аэропорт

Повідомлення v_volf »

http://www.munich-airport.de/de/consume ... /index.jsp

Не нашел такой темы, поэтому создаю новую.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: MUC Munich/München/Мюнхен аэропорт

Повідомлення v_volf »

Вопрос по этому аэропорту: у меня стыковка 3 часа со входом в Шенгенскую зону. Есть ли шанс что-то увидеть в Мюнхене (хотя бы просто погулять) и как лучше эти три часа потратить (про лаунджи знаю, спасибо)?
uniq
Airbus A318
Повідомлень: 66
З нами з: 04 липня 2012, 14:06
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: MUC Munich/München/Мюнхен аэропорт

Повідомлення uniq »

Сбан до центра города идет минут 20-25, но 3 часов, как мне кажется, будет маловато для полноценной экскурсии.
Лучше провести время в аэропорту, к примеру отлично можно успеть выпить пару кружечек баварского в Airbrau:)
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: MUC Munich/München/Мюнхен аэропорт

Повідомлення v_volf »

uniq писав:Сбан до центра города идет минут 20-25, но 3 часов, как мне кажется, будет маловато для полноценной экскурсии.
Лучше провести время в аэропорту, к примеру отлично можно успеть выпить пару кружечек баварского в Airbrau:)
ну да, тем более, что проверка на авиа безопасность займёт определённое время.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: MUC Munich/München/Мюнхен аэропорт

Повідомлення v_volf »

Только что нашёл такую же тему, просьба перенести эту вот сюда: http://www.avianews.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=1534

Спасибо.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: MUC Munich/München/Мюнхен аэропорт

Повідомлення v_volf »

Кто-то знает, есть ли в этом а/п бесплатный вай фай?
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Düsseldorf (DUS)

Повідомлення v_volf »

А в этом а/п Дюссельдорфа есть бесплатный вай фай?
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: MUC Munich/München/Мюнхен аэропорт

Повідомлення XII »

Если не ошибаюсь, есть. Вроде бы летом пользовался инетом в терминале и даже постил на форум оттуда в тему либо Аэрофлота, либо мюнхенского аэропорта
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Дюссельдорф (DUS)

Повідомлення popTAB »

Є, але 30хв. Тиждень тому працював, якщо це про MUC :)
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Дюссельдорф (DUS)

Повідомлення dmtr »

за 50 хв пересадки так і не змогли валізу на другий рейс посадити, довелося наступного дня чекати.
Вкладення
image.jpg
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Дюссельдорф (DUS)

Повідомлення chukinson »

Приехали за 3 часа до рейса и все равно есть шанс не успеть. Надо приезжать раньше.. Очереди на безопасность космических масштабов
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Дюссельдорф (DUS)

Повідомлення chukinson »

В итоге 2 часа стояния в очереди. Работают только 2 пункта контроля. Практика приезда за час может теперь быть фатальной
Avalon
Airbus A319
Повідомлень: 141
З нами з: 14 квітня 2015, 16:11
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Дюссельдорф (DUS)

Повідомлення Avalon »

chukinson писав: 21 жовтня 2022, 19:36 В итоге 2 часа стояния в очереди. Работают только 2 пункта контроля. Практика приезда за час может теперь быть фатальной
Приехал за 3 часа, отстоял очередь, чтобы сдать багаж, отстоял очередь чтобы пройти контроль и даже 30мин успел посидеть лаунже и еще было 40 мин на посадку. Не заметил что мне не хватило времени. было 9 октября
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей