Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Victor H »

manjeroke писав: 10 січня 2020, 12:49
Bagach писав: 10 січня 2020, 12:36 У мене таке відчуття, що я втратив друга... Тому що я всі літаки, на яких літав, жартома називаю "своїми друзями", чи "своїми літаками". Часто дивлюсь на них з вікна. На PSR літав до Вільнюса. Прикро також за МАУ. Дуже поважаю їх, скільки б помиїв на них у фейсбуках не виливали. Я МАУ відносно літав мало - 14 рейсів, і жодного разу не стикався з проблемами. Само собою жалко людей. Залишаюсь з компанією.

Зараз мене знов закидають лайном, але якщо Ви дивились список пасажирів, то бачили що переважна більшість іранці. Моя думка з приводу них така сама як і у випадках з російськими літаками: вони самі винні у той владі яка вбиває тисячами та збиває літаки. Екіпаж, туристів, бізнесменів, які ні в чому не винні дійсно шкода..
Там з цих іранців значна частина вже давно отримала громадянство в тій же Канаді. Літали до родичів в гості, в чому їх вина?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

Victor H писав: 10 січня 2020, 13:04
manjeroke писав: 10 січня 2020, 12:49
Bagach писав: 10 січня 2020, 12:36 У мене таке відчуття, що я втратив друга... Тому що я всі літаки, на яких літав, жартома називаю "своїми друзями", чи "своїми літаками". Часто дивлюсь на них з вікна. На PSR літав до Вільнюса. Прикро також за МАУ. Дуже поважаю їх, скільки б помиїв на них у фейсбуках не виливали. Я МАУ відносно літав мало - 14 рейсів, і жодного разу не стикався з проблемами. Само собою жалко людей. Залишаюсь з компанією.

Зараз мене знов закидають лайном, але якщо Ви дивились список пасажирів, то бачили що переважна більшість іранці. Моя думка з приводу них така сама як і у випадках з російськими літаками: вони самі винні у той владі яка вбиває тисячами та збиває літаки. Екіпаж, туристів, бізнесменів, які ні в чому не винні дійсно шкода..
Там з цих іранців значна частина вже давно отримала громадянство в тій же Канаді. Літали до родичів в гості, в чому їх вина?

Ті хто народився в Канаді або батьки перевезли в дітинстві це звісно інше.
Вони як нація відповідальни за свою владу, так само як і ми за свою. Іран це мусульманська версія ерефіі насправді
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

manjeroke писав: 10 січня 2020, 12:49 Зараз мене знов закидають лайном, але якщо Ви дивились список пасажирів, то бачили що переважна більшість іранці. Моя думка з приводу них така сама як і у випадках з російськими літаками: вони самі винні у той владі яка вбиває тисячами та збиває літаки. Екіпаж, туристів, бізнесменів, які ні в чому не винні дійсно шкода..
Смотря с какого горизонта смотреть. Если с сильно отдаленного, то я частично вас понимаю. В том смысле, что вместо эмиграции они могли бы пытаться изменить страну.
С другой стороны, соседняя ветка об эмиграции пестрит сообщениями и понимаю, что это сложно. Посмотрите на Гонконг: они пытаются, но будем откровенны, шансов у них немного. А жить как-то нужно, тем более растить детей.
Я в ближневосточных сплетениях историй не силён. Но сейчас простого гражданского давления, догадываюсь, уже мало, когда в стране куча оружия и группировок, которые получают оружие и поддержку от других государств. Сирия или Йемен в пример.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 10 січня 2020, 13:04
Bagach писав: 10 січня 2020, 12:59 "А не стрьомно запускати рейс у країну, про яку я ще з дитинства багато всіляких нехороших речей з точки зору безпеки життя чув"? Ірак, Іран, Афганістан, Пакістан: все це ще з раннього дитинства у мене асоціюється зі поняттями "вічна війна, теракти, терористи-смертники". І саме тому мені стрьомно летіти в мусульманські країни.
В мене колега-іспанець (з Валенсії) літав і в Іран, також робив турне Ізраїль-Йорданія. Каже, що так безпечно, як в Ірані він не почувався ніде. А в Ізраїлі навпаки почувався напружено.
І в Ізраїль не дуже хочеться. Війна багато десятиліть підряд і зневажливе відношення до українців в аеропорту Бен-Гуріона.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

Igoresha писав: 10 січня 2020, 13:17
manjeroke писав: 10 січня 2020, 12:49 Зараз мене знов закидають лайном, але якщо Ви дивились список пасажирів, то бачили що переважна більшість іранці. Моя думка з приводу них така сама як і у випадках з російськими літаками: вони самі винні у той владі яка вбиває тисячами та збиває літаки. Екіпаж, туристів, бізнесменів, які ні в чому не винні дійсно шкода..
Смотря с какого горизонта смотреть. Если с сильно отдаленного, то я частично вас понимаю. В том смысле, что вместо эмиграции они могли бы пытаться изменить страну.
С другой стороны, соседняя ветка об эмиграции пестрит сообщениями и понимаю, что это сложно. Посмотрите на Гонконг: они пытаются, но будем откровенны, шансов у них немного. А жить как-то нужно, тем более растить детей.
Я в ближневосточных сплетениях историй не силён. Но сейчас простого гражданского давления, догадываюсь, уже мало, когда в стране куча оружия и группировок, которые получают оружие и поддержку от других государств. Сирия или Йемен в пример.
Взагалі я з Вами згоден, я проти того коли кажуть що це якась верхівка така людожерська, а все населення не пов'язано з цим. Переважна більшість населення в такій випадках така сама (кожен російській ліберал і опозиціонер такій тільки до питання Криму) і я абсолютно не згоден коли все населення хочуть представити як жертву.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

Слушайте, если я в России прожил больше 10 лет и уехал на заре начала правления ПУ, я тоже в ответе? Народ, вы странные
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 10 січня 2020, 12:59 "А не стрьомно запускати рейс у країну, про яку я ще з дитинства багато всіляких нехороших речей з точки зору безпеки життя чув"? Ірак, Іран, Афганістан, Пакістан: все це ще з раннього дитинства у мене асоціюється зі поняттями "вічна війна, теракти, терористи-смертники". І саме тому мені стрьомно летіти в мусульманські країни.
С точки зрения безопасности Иран очень сильно выделяется на фоне остальных стран из Вашего списка. В положительную сторону. Другое дело, что Иран очень долгое время находится под сильными санкциями, из-за чего там есть сложности с некоторыми базовыми вещами. Напомню, что очень многие европейские классики (LH, OS, AF, KL, LX, BA) летают как раз в менее безопасные страны, чем Иран. Не говоря уж о том, что в эти страны летают QR, EK, TK, FD и прочие местные АК. Стоит сказать, что в некоторых странах (Ирак, Сирия, Ливан) менее безопасно во многом как раз потому, что туда опасность экспортирует именно Иран. Но в самом Иране было достаточно безопасно.

Ну и да, как раз такие страны позволяют зарабатывать классикам больше всего. На открытых стабильных рынках лоукосты очень большое давление на цены оказывают.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення nik-dem »

manjeroke писав: 10 січня 2020, 12:49 Зараз мене знов закидають лайном, але якщо Ви дивились список пасажирів, то бачили що переважна більшість іранці. Моя думка з приводу них така сама як і у випадках з російськими літаками: вони самі винні у той владі яка вбиває тисячами та збиває літаки. Екіпаж, туристів, бізнесменів, які ні в чому не винні дійсно шкода..
Не знаю, важко сказати. Здебільшого освічені розумні іранці еміґрують, та й у самій країні маси вже достатньо вестернізовані та дуже несхвально ставляться до бандитської влади. Ясна річ, треба вивчати баланси сил у країні, але простий погляд показує дуже високу неоднорідність. Відповідно, виникає питання про доцільність такої колективної відповідальности в даному випадку.

Я в Києві на одній з попередніх робіт стикався з іранцями: чудові хлопці та дівчата, і теж проти свого режиму, хоча цілком аполітичні.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення jurkok »

Bagach писав: 10 січня 2020, 12:36 У мене таке відчуття, що я втратив друга... Тому що я всі літаки, на яких літав, жартома називаю "своїми друзями", чи "своїми літаками". Часто дивлюсь на них з вікна. На PSR літав до Вільнюса. Прикро також за МАУ. Дуже поважаю їх, скільки б помиїв на них у фейсбуках не виливали. Я МАУ відносно літав мало - 14 рейсів, і жодного разу не стикався з проблемами. Само собою жалко людей. Залишаюсь з компанією.
Я теж не працюю в авіації і тим більше не зв’язаний з МАУ, але часто літаю. На 70-80 моїх перельотів в рік МАУ літаю десь з 15-20 разів на рік. Одним словом, порівняти є з чим. І скажу, що по якості посадок жодна з авіаліній не рівняється до МАУ. Так як їх пілоти вміють посадити літак іншим треба повчитися. Та й дівчата і хлопці в салоні завжди приємні і привітні. Так, були проблеми з затримками чи відмінами. Але завжди все без нервів вирішувалося. Може мені просто повезло. Та й факт, що за стільки років діяльності не було жодного серйозного інценденту свідчить про фаховість працівників. Тому дуже неприємно читати дурості, які пишуть в інтернеті люди, які поняття не мають що таке авіація.
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення katso »

manjeroke писав: 10 січня 2020, 13:14
Victor H писав: 10 січня 2020, 13:04
manjeroke писав: 10 січня 2020, 12:49


Зараз мене знов закидають лайном, але якщо Ви дивились список пасажирів, то бачили що переважна більшість іранці. Моя думка з приводу них така сама як і у випадках з російськими літаками: вони самі винні у той владі яка вбиває тисячами та збиває літаки. Екіпаж, туристів, бізнесменів, які ні в чому не винні дійсно шкода..
Там з цих іранців значна частина вже давно отримала громадянство в тій же Канаді. Літали до родичів в гості, в чому їх вина?

Ті хто народився в Канаді або батьки перевезли в дітинстві це звісно інше.
Вони як нація відповідальни за свою владу, так само як і ми за свою. Іран це мусульманська версія ерефіі насправді
Угу, только не все так думают как вы.
Вот на пресс-конференции премьер-министа Канады их журналисты прямо спросили "будет ли часть вины возложена на США как сторону первой начавшую войну в регионе?"
это к теме рассуждений в сторону " а кто еще косвенно сам виноват"
Востаннє редагувалось 10 січня 2020, 15:32 користувачем katso, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

katso писав: 10 січня 2020, 15:21 Вот на пресс-конференции премьер-министа Канады их журналисты прямо спросили "будет ли часть вины возложена на США как сторону первой начавшую войну в регионе?"
Це свідчить лише про свободу преси в Канаді. Російські журналісти теж на пресконференції по розслідуванню MH17 різну єресь городили. Їм не відповідь почути, а зробити вкид:

-Чому ви не допитали іспанського диспетчера з Борисполя?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Имхо, часть вины США в инциденте есть. Почему о закрытии пространства были предупреждены только их борты? Это уведомление должно было быть разослано всем странам. Конечно, США не имеют права закрыть воздушное пространство Ирана, но могут предупредить об опасности.
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення katso »

jurkok писав: 10 січня 2020, 15:12 Так як їх пілоти вміють посадити літак іншим треба повчитися
мягкость посадки зависит от кучи факторов среди который умение пилота только один из.
часть посадок вообще в автомате - это когда летчики не держатся за штурвал а сажает компьютер
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення alex.s »

katso писав: 10 січня 2020, 15:41
jurkok писав: 10 січня 2020, 15:12 Так як їх пілоти вміють посадити літак іншим треба повчитися
мягкость посадки зависит от кучи факторов среди который умение пилота только один из.
часть посадок вообще в автомате - это когда летчики не держатся за штурвал а сажает компьютер
Кому интересно детальнее:

https://denokan.livejournal.com/174045.html
dimentiy
Airbus A321
Повідомлень: 435
З нами з: 16 січня 2013, 09:38
Звідки: KBP/IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimentiy »

Sentry писав: 10 січня 2020, 15:36 Имхо, часть вины США в инциденте есть. Почему о закрытии пространства были предупреждены только их борты? Это уведомление должно было быть разослано всем странам. Конечно, США не имеют права закрыть воздушное пространство Ирана, но могут предупредить об опасности.
А как оно должно предупредить все другие борты?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AlexK »

Sentry писав: 10 січня 2020, 15:36 Имхо, часть вины США в инциденте есть. Почему о закрытии пространства были предупреждены только их борты? Это уведомление должно было быть разослано всем странам. Конечно, США не имеют права закрыть воздушное пространство Ирана, но могут предупредить об опасности.
FAA за пределами США не может предписывать всем странам, может только своим. С какой оперативностью этот НОТАМ попадает к авиакомпаниям, которым он не адресован, я не знаю. Но на его основе могли сделать предписания ICAO и EASA, но не сделали же (вот в ту же ночь, с минимальной задержкой). FAA, например, могло считать, что амер. борта могут стать целенаправленной мишенью.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Olek писав: 10 січня 2020, 13:56 Слушайте, если я в России прожил больше 10 лет и уехал на заре начала правления ПУ, я тоже в ответе? Народ, вы странные
Переважна більшість істориків і філософів скажуть, що так.
Більше того, цілі нації згодні нести колективну відповідальність.
Спитайте у німців.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

Olek писав: 10 січня 2020, 13:56 Слушайте, если я в России прожил больше 10 лет и уехал на заре начала правления ПУ, я тоже в ответе? Народ, вы странные
Так я почав жити коли прийшов хло і закінчив у 2014 і я також винен. Я і громадянином свінособакії був майже 10 років. Хоча дуже активно протестував і отримував погрози сісти за ґрати.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення nik-dem »

Sentry писав: 10 січня 2020, 15:36 Имхо, часть вины США в инциденте есть. Почему о закрытии пространства были предупреждены только их борты? Это уведомление должно было быть разослано всем странам. Конечно, США не имеют права закрыть воздушное пространство Ирана, но могут предупредить об опасности.
Американські літаки (з американською реєстрацією) і так не літали над Іраном.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 10 січня 2020, 16:47
Olek писав: 10 січня 2020, 13:56 Слушайте, если я в России прожил больше 10 лет и уехал на заре начала правления ПУ, я тоже в ответе? Народ, вы странные
Так я почав жити коли прийшов хло і закінчив у 2014 і я також винен. Я і громадянином свінособакії був майже 10 років. Хоча дуже активно протестував і отримував погрози сісти за ґрати.
Не винний, а нести відповідальність (бить в атвєтє).
Як і ми всі за всіх шістьох президентів.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей