SkyUp - чартерный лоу-кост

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 23 грудня 2019, 15:05 Это понятно. Я о сравнении с трансавиа. не уверен, насколько популярная Албания у нидердандцев
Ну Transavia теж напівчартерна. І Албанія зараз стає дуже популярною. Типу "останній незіпсований масовим туризмом шматочок Північного Середземномор'я".
Але мої друзі розповідали, що вже починає псуватися, особливо в останні літні місяці, коли туди масово валять на поромах італійці.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 23 грудня 2019, 15:07 Ну Transavia теж напівчартерна. І Албанія зараз стає дуже популярною. Типу "останній незіпсований масовим туризмом шматочок Північного Середземномор'я".
Але мої друзі розповідали, що вже починає псуватися, особливо в останні літні місяці, коли туди масово валять на поромах італійці.
Для большинства чаще всего "незіпсований" означает без соответствующей инфраструктуры, зато дешевый. А так, мест с отличной природой, инфраструктурой и чистотой более чем достаточно и в Западной Европе. Был в прошлом году в Албании, и для себя сделал вывод, что страна отличная по соотношению цена\качество, инфраструктура быстро развивается, и плотность людей не очень большая, по крайней мере в начале сентября. Но общая отельная и ресторанная инфраструктура оставляет желать лучшего. Спрос сильно превышает предложение, и на этом фоне понятие сервиса там местами очень даже совковое, т.к. "и так приедут".
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 23 грудня 2019, 15:21 Для большинства чаще всего "незіпсований" означает без соответствующей инфраструктуры, зато дешевый.
Я не знаю, чи ти був у Бенідормі (Іспанія). Для моїх європейців - це еталон зіпсутості.
Масовий туризм, забитий людьми пляж, кафе для туристів, а не для місцевих і т.д.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення SergeyL »

Минималка на Лиссабон великовата, с пересадками дешевле выходит. Хотя многие явно готовы за прямой рейс доплатить.
П.с. на интересующие меня даты 170 в одну сторону. Для сравнения, виззами через Вену в эти же числа 60. Существенно.
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Valdemar »

SergeyL писав: 24 грудня 2019, 02:01 Минималка на Лиссабон великовата, с пересадками дешевле выходит. Хотя многие явно готовы за прямой рейс доплатить.
П.с. на интересующие меня даты 170 в одну сторону. Для сравнения, виззами через Вену в эти же числа 60. Существенно.
Не гарантированная стыковка, доплата за ручную кладь.... не думаю, что разница существенная
antoher
Airbus A319
Повідомлень: 104
З нами з: 12 квітня 2016, 18:06
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення antoher »

Может теперь Визз снизит немного свои цена на Лиссабон.
Но у SkyUp в целом сейчас ниже цены, чем у WizzAir
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення DIMMka »

antoher писав: 24 грудня 2019, 10:51 Может теперь Визз снизит немного свои цена на Лиссабон.
Но у SkyUp в целом сейчас ниже цены, чем у WizzAir
Прилет в 2 часа ночи? Ну, не знаю насколько должны они снизить цены, чтобы ими лететь. В два раза?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

DIMMka писав: 24 грудня 2019, 20:52
antoher писав: 24 грудня 2019, 10:51 Может теперь Визз снизит немного свои цена на Лиссабон.
Но у SkyUp в целом сейчас ниже цены, чем у WizzAir
Прилет в 2 часа ночи? Ну, не знаю насколько должны они снизить цены, чтобы ими лететь. В два раза?
У Визз сильно лучше? Сегодня ночью прилет из Лиссабона в 4 утра, завтра в 1.15 утра. Два сапога пара. Еще и пассажиров могут оставить в Лиссабоне.
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення DIMMka »

Sentry писав: 24 грудня 2019, 20:56
DIMMka писав: 24 грудня 2019, 20:52
antoher писав: 24 грудня 2019, 10:51 Может теперь Визз снизит немного свои цена на Лиссабон.
Но у SkyUp в целом сейчас ниже цены, чем у WizzAir
Прилет в 2 часа ночи? Ну, не знаю насколько должны они снизить цены, чтобы ими лететь. В два раза?
У Визз сильно лучше? Сегодня ночью прилет из Лиссабона в 4 утра, завтра в 1.15 утра. Два сапога пара. Еще и пассажиров могут оставить в Лиссабоне.
Я про Визз и писал. Лечу на Шахтер в Лиссабон, купил с пересадкой. Пошли они к чёрту, с такими расписаниями.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення mischko »

В Лісабоні Убер дешевий, можна і вночі
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення DIMMka »

mischko писав: 24 грудня 2019, 21:04 В Лісабоні Убер дешевий, можна і вночі
Всё можно и ночью. Но зачем?
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Alександр »

Сегодня утром просто взяли и отменили вечерние Киев-Харьков-Киев
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення converj »

там по Египту задержки, возможно все связано
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Alександр »

Неважна причина, важен результат. Срочно пришлось брать билет на Интерсити и уезжать на 3 часа раньше намеченного
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Shummi_1925 »

Эрнест и Скай Ап, это вообще для экстрималов)))
Аватар користувача
UR-UIA
Airbus A340
Повідомлень: 847
З нами з: 07 червня 2018, 23:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення UR-UIA »

Shummi_1925 писав: 25 грудня 2019, 20:53 Эрнест и Скай Ап, это вообще для экстрималов)))
Не, ну, Эрнест — да...
А вот скайап — как повезёт
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

Alександр писав: 25 грудня 2019, 19:48 Сегодня утром просто взяли и отменили вечерние Киев-Харьков-Киев
Выглядит, как кейс для получения компенсации по украинским правилам. Правда, не слышал, чтобы кто-то когда получал компенсацию именно по нашим правилам, а не по ЕС261.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Alександр »

Sentry писав: 25 грудня 2019, 21:02
Alександр писав: 25 грудня 2019, 19:48 Сегодня утром просто взяли и отменили вечерние Киев-Харьков-Киев
Выглядит, как кейс для получения компенсации по украинским правилам. Правда, не слышал, чтобы кто-то когда получал компенсацию именно по нашим правилам, а не по ЕС261.
Да вот думаю, что об этом говорит наше законодательство?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Olek »

Alександр писав: 25 грудня 2019, 21:04
Sentry писав: 25 грудня 2019, 21:02
Alександр писав: 25 грудня 2019, 19:48 Сегодня утром просто взяли и отменили вечерние Киев-Харьков-Киев
Выглядит, как кейс для получения компенсации по украинским правилам. Правда, не слышал, чтобы кто-то когда получал компенсацию именно по нашим правилам, а не по ЕС261.
Да вот думаю, что об этом говорит наше законодательство?
Оно копирует ЕС261. Отменили менее чем за 14 дней - от 250 до 600 евро, если отмена не связана с форс-мажором.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

Alександр писав: 25 грудня 2019, 21:04 Да вот думаю, что об этом говорит наше законодательство?
3. Компенсація пасажирам у разі скасування рейсу

1. У разі скасування рейсу пасажирам має бути запропоновано обслуговування відповідно до пункту 2 глави 2 цього розділу та компенсацію відповідно до пунктів 5, 6 глави 2 цього розділу. Пасажир має право на компенсацію, якщо його не поінформовано про скасування рейсу:

за два тижні до запланованого часу відправлення;

у період не більше ніж за два тижні і не менше ніж за сім днів до запланованого часу відправлення і запропоновано зміну маршруту, що дасть змогу вирушити з пункту відправлення не пізніше ніж за дві години до запланованого часу відправлення та прибути до кінцевого пункту призначення не пізніше ніж через чотири години після запланованого часу прибуття;

менше ніж за сім днів до запланованого часу відправлення і запропоновано зміну маршруту, що дасть змогу вирушити з пункту відправлення не пізніше ніж за годину до запланованого часу відправлення та прибути до кінцевого пункту призначення не пізніше ніж через дві години після запланованого часу прибуття.

...

3. Авіаперевізник не зобов’язаний сплачувати компенсацію відповідно до пунктів 5, 6 глави 2 цього розділу, якщо він може надати підтвердження того, що причиною скасування рейсу була дія надзвичайних обставин або непереборної сили, якій не можна було запобігти, навіть якби було вжито усіх заходів.
5. Якщо пасажирам відмовлено у перевезенні проти їхньої волі, авіаперевізник має виплатити їм компенсацію у таких розмірах:

250 євро - для рейсів дальністю 1500 кілометрів або менше;
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей