Люфтганза (LH)

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення makor »

Тикетсы продают люфтганзу за 10 тыс без багажа. на оффсайте минимальный тариф пока еще с багажом за 10900 грн ) странно...
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення UnaUnso »

Sentry писав: 06 листопада 2019, 15:58 Lufthansa will be reducing service in economy and premium economy as of November 28, 2019. So, what’s changing?

On long haul flights, Lufthansa will only offer a small cold vegetarian snack as the pre-landing meal, with no choice
Currently on flights with a block time of over 10 hours, Lufthansa offers a small hot tray with two choices
...
Хух - пронесло...
Буду летіти LH 27го листопада більше 10 годин - посмакую останній раз... :grin:
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Igoresha »

Негодяи какие, цены, как у Эмирейтс, а сервис как у раян!
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Alександр »

makor писав: 11 листопада 2019, 00:52 Тикетсы продают люфтганзу за 10 тыс без багажа. на оффсайте минимальный тариф пока еще с багажом за 10900 грн ) странно...
направление?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення makor »

ой. сонный был. в Нью-Йорк это.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Alександр »

Да, из Европы уже почти вся Трансатлантика только с ручной кладью(((
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення makor »

просто странно что тикетсы продают безбагажный который нельзя купить на сайте Люфтганзы
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Alександр »

Возможно, они работают через немецкий сток, тогда как Люфтганза - через украинский
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Sentry писав: 06 листопада 2019, 15:58 Lufthansa will be reducing service in economy and premium economy as of November 28, 2019. So, what’s changing?

On long haul flights, Lufthansa will only offer a small cold vegetarian snack as the pre-landing meal, with no choice
Currently on flights with a block time of over 10 hours, Lufthansa offers a small hot tray with two choices
Currently on flights with a block time of under 10 hours, Lufthansa offers snack boxes with hot food
The only positive change is that all passengers will receive a half liter bottle of water
Написано немножко misleading. Этот small cold vegetarian snack будет в дополнение к обычному ужину (ну т.е. вместо 2 meals будет 1.5), или он будет вообще единственный?

Вопрос важный, я ими хочу в Японию летать, а при 11-часовом рейсе еда - это хоть какое то развлечение
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Sentry »

mmyykkoollaa писав: 12 листопада 2019, 16:57 Написано немножко misleading. Этот small cold vegetarian snack будет в дополнение к обычному ужину (ну т.е. вместо 2 meals будет 1.5), или он будет вообще единственный?

Вопрос важный, я ими хочу в Японию летать, а при 11-часовом рейсе еда - это хоть какое то развлечение
Речь идет только о pre-landing meal. Основной прием пищи никто не отменяет. Будет 1.5 приема пищи.
Аватар користувача
konkoka
Airbus A318
Повідомлень: 69
З нами з: 22 грудня 2013, 00:37
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення konkoka »

Присоединяюсь к негативным отзывам о данной авиакомпании.
Летали на одно мероприятие по Европе, с пересадкой в FRA. Сэндвичи просто ужасны, и самое обидное, невозможно выбрать альтернативу, даже за деньги. Лучше МАУ, где я могу за деньги купить себе нормальный бутерброд, чем Люфты, где кроме мерзких сандвичей, которые наверное способны храниться в любых условиях до 100 лет, и переживут тараканов в случае ядерной войны, нет вообще ничего. Легрум ОК но не более.

И у меня, и у некоторых других участников мероприятия не прилетел багаж, в одном случае задержка была 4 (четыре!) дня. А пересадка у меня была полтора часа, в Киеве у меня такого НИКОГДА не было. Немецкая пунктуальность das beste. Единственный плюс - бесплатный выбор места на европейских рейсах а/к.
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення UnaUnso »

Оскільки шановне панство вже декілька разів згадувало комбінацію Люфтганзи та Японії, то можу додати кілька фактів про переліт MUC-KIX-MUC на A350-900.

Перший сегмент був у Premium Economy який дістався зовсім випадково. Я деякий час моніторив ціни на цьюму напрямку за допомогою Google Flights - спочатку ціна була 1050€. Я довго вагався чи купувати - бо альтернативний маршрут через Гельсінки був усього на пару годин довше та коштував лише 700€. Але оскільки поїздка була робочою і роботодавець компенсував любу розумну вартість - то через деякий час я вирішив брати квиток на прямий рейс. За пару днів вагання ціна різко підскочила до 1300 та трималася на цьому рівні. За два тижні до подорожі вже підходив час оформлювати японську візу а для цього потрібен (або бажаний) був квиток на літак і я перейшов на майже погодинний режим моніторингу цін. Раптом Момондо показав мені ціну у 1180€ на одному з сайтів, при чому була приписка - mixed classes. На усіх інших сайтах та на офіційному LH досі була ціна 1300 на full Economy. На перевірку mixed classes виявились premium economy туди та economy назад. При чому якщо шукати повністю premium economy то ціна виходила близько 2500. Я знов довго вагався, думав що це помилка і квиток мені скасують - але все ж таки вирішив купити. На мою радість мені дійсно виписали код бронювання який по усім перевіркам показувався як premium economy + economy.
До речі, десь за 5 днів до виліту ціна знову ‘впала’ до 1050€ і трималася такою майже до останнього дня.

Коли прийшов час онлайн-чекіну мене чекала велика несподіванка - система повідомила что не може призначити мені місце і замість цього ставить мене у лист очікування (waiting list). Я був дуже здивований, оскільки за більш ніж 250 перельотів я ніколи не бачив листа очікування (бо майже усі перельоти були лише по Європі). Телефонний здвінок на сервісну лінію LH повідомив що на рейсі є невеликий овербукінг але усе не виглядає критично і треба їхати реєструватися на стійці в аеропорту. Пошук в інтернеті видав чимало розповідей про waiting list та показав що доволі часто авіакомпанія пропонує змінити маршрут на альтернативний з грошовою компенсацією близько 400€. В принципі це було б майже припустимо - чому б не заробити додаткові гроші, але питання ускладнювалось тим що оскільки це бізнес-подорож, то цю компенсацію я повинен по правилам віддати у компанію на відшкодування вартості квитка - тобто персонально ніякого бенефіту не виходить. 
В аеропорту я ще раз звернувся на сервісну стійку LH і мені повідомили що дійсно невеличкий овербукінг і є можливість зробити апгрейд у бізнес з мого premium economy за зниженною вартістю 400€ - тобто замість того щоб щось запропонувати мені - LH запропонувала знову доплатити. Далі я пішов на звичайну стійку реєстрації де мені знову видали посадковий талон без місця та повідомили що місце дадуть прямо на гейті під час посадки. Цікаво, що перед початком посадки на інформаційному табло показали ініціали людей що були у списку очікування - близько 16, і чотирьох підізвали до агента і щось повідомили - з цих чотирьох одна пара (чоловік та жінка) опинилися у бізнес класі а інша пара (також ч і ж) залишились у premium economy але у різних рядах - вони не були проти (бо виховані німці).
Сидіння premium economy виглядало круто, але по факту неземного комфорту я не відчув - підставкою для ніг не було сенсу користуватись бо вона розрахована на людей з нижчим ростом ніж у мене, сидіння відхилялося назад начебто більше ніж зазвичай - але також не так багато як хотілось би ;-). Їжа була у керамічному посуді, прибори металеві - меню було смачне, але я не бачив що у цей час сервували в звичайному економі. Мені дасталось місце 12Е - перший ряд, переді мною була стінка бізнес-класу з віконцем -місця для ніг було не достатньо щоб повністю їх випрямити.

Зворотній сегмент у мене був у звичайному економі, але я під час реестрації зміг вибрати місце 28K - ряд за аварійним виходом, перед моїм кріслом було відсутнє крісло 27K - тому я міг повністю випрямити ноги і мені це сподовалось набагато більше ніж premium economy.

Взагалі я очікував від premium economy чогось неймовірного а по факту вийшло зовсім трохи краще ніж зазвичай.
Шкода що Ryanair не запустив міжконтинентальні рейси з “повним бізнес класом” - ОЛірі там обіцяв крутий сервіс, якщо хтось пам’ятає.

Ага - ще один важливий момент - мені було дуже холодно у літаку що по дорозі туди що по дорозі назад, і я думаю не лише мені - багато людей сиділо у верхньому одязі. Стандарний плед був майже нічого не вартий і мені зовсім не сподовалося мерзнути 12 годин підряд у літаку - я також надів куртку та шапку. В premium economy давали шкарпетки та капці - я спочатку спробував, але у мене ноги зразу замерзли і я вдів звичайне взуття.
Я не розумію - начебто я не був хворий, не було ознобу - це LH так економить на підігріві повітря?
У когось ще були такі відчуття що у салоні доволі холодно? Мені було дуже некомфортно.

На закінчення додаю кілька фото:

сидіння преміального економу:
LH Premium Economy seat.JPG
Меню преміального економу, 22 листопада 2019, LH742:
LH Premium Economy menu.jpeg
Меню напоїв преміального економу:
LH Premium Economy drinks.jpeg
Головна страва преміального економу - "гуляш з яловичини у каррі соусі з рисом на пару":
LH Premium Economy main dish.JPG
Сніданок преміального економу - "омлет із соусом бешамель, цибулею-трибулькою та грибами":
LH Premium Economy breakfast.JPG
Меню економу, 27 листопада 2019, LH743:
LH Economy menu.jpeg
Меню напоїв економу:
LH Economy drinks.jpeg
Головна страва економу - "лосось з рисом на пару, дикими травами, грибами та омлетом" (зовсім не смачна):
LH Economy main dish.JPG
Вечеря економу - "куриця з яйцем на рисі":
LH Economy dinner.JPG
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Очень удивило, что вы собираетесь отдавать компенсацию за задержки/отмены работодателю.

Вы уверены, что такое требование прописано в контракте? Если контракт на трудоустройство заключен в одной из стран ЕЮ, то я бы очень сильно сомневался в законности такого требования. Работодатель может захотеть получать бонусы за ваши поездки по работе (мили итп). Но компенсация ЕС261 - это компенсация вам за причиненные вам неудобства. Возможно, работодатель захочет получить часть компенсации, если задержка/отмена привела к тому, что вы не смогли выполнить свою работу. Но если работодатель не понес никакого ущерба, то с какой стати он может потребовать компенсацию?

Летом был в похожей ситуации: Британия-Япония (АФ) опоздал на 7 часов, обратно (КЛ) не опоздал, но был ре-роутинг, всего компенсировали 750 евро + обратно апгрейд в бизнес. Если на работу это никак не повлияло, то каким боком тут работодатель?
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення UnaUnso »

mmyykkoollaa писав: 23 грудня 2019, 00:28 Очень удивило, что вы собираетесь отдавать компенсацию за задержки/отмены работодателю.
От я вам зараз таке розкажу що ви зовсім не повірите - але це правда, бо бачив своїми очима а не 'десь чув'.

Місце дії - Німеччина, роботодавець - науково-дослідний інститут (не приватний і не комерційний, майже державний - складно пояснювати).
Співробітник (аспірант, що працює за контрактом) їде у відрядження на наукову конференцію. Більшість витрат співробітника, а саме - переліт, місцевий транспорт, готель та добові - сплачуються чи відшкодовуються роботодавцем. Усе це стандартно та банально.

Далі - цікаве:
Аспірант (співробітник) на коференції (у відрядженні) отримує нагороду від організаторів закладу за найкращу доповідь серед молодих учених. Розмір нагороди - 1000$, виплачується на місці готівкою організаторами/спонсорами заходу. Аспірант звісно дуже радий та щасливий, премію тратить на 'витрибеньки'.

А тепер саме-саме цікаве:
Після повернення з конференції секретарка відділу де працює аспірант знаходить в інтернеті інформацію що їх аспірант отримав грошову нагороду у відрядженні (на конференції) та повідомляє фінансовий відділ інституту про це. Згідно правил - грошова нагорода чи допомога отримана під час відрядження повинна бути використана на компенсацію вартості відрядження, тому аспірант повинен повернути цю 1000$ фінансовому відділу інституту.
Аспірант навіть скаржиться директору інституту - що за дикість і маячню творить секретарка? Директор у приватній бесіді погоджується з аспірантом - так, дикість - але правила є правила і формально він не може піти проти правил, тому вибач але треба повертати. Оскільки усе це займало деякий час, аспірант премію вже витратив - то йому доводиться позичати гроші щоб повернути цю кляту премію... Завіса.

А ви кажете 'де написано'... Нажаль я точно не скажу де саме - але так воно точно є принаймні у науково-дослідних інститутах.
Тому якби ці 400€ потім десь виплили як приховані - ні, мені такі риски не потрібні, краще зразу віддати і забути.

Вибачте що не по темі - але як відповідь/пояснення щодо попереднього посту.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Igoresha »

Это же Германия)
С другой стороны, выходит немного парадокс: если институт всё же отправил за свои деньги аспиранта, тогда, наверное, были причины (представить институт, поддержать имидж, наладить контакты). И то, что аспирант сделал более того, чего от него ожидал институт, уже заслуживает на "премию"
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Sentry »

UnaUnso писав: 23 грудня 2019, 04:42 А ви кажете 'де написано'... Нажаль я точно не скажу де саме - але так воно точно є принаймні у науково-дослідних інститутах.
Тому якби ці 400€ потім десь виплили як приховані - ні, мені такі риски не потрібні, краще зразу віддати і забути.
Логика такая - в командировке сотрудник на работе, а все деньги, полученные на работе (за то, что сделано в рабочее время) принадлежат компании.
Могу предположить, что компенсация по ЕС261 действительно не подпадает под требования этих правил, особенно в случае, когда из-за изменения рейсов сотрудник потерял свое личное время (вылетел раньше запланированного или вернулся позже) и это никак не повлияло на его рабочее время. Однако, это прийдется доказывать, возможно через суд, и вряд ли кто-то захочет этим заниматься.
С другой стороны, выходит немного парадокс: если институт всё же отправил за свои деньги аспиранта, тогда, наверное, были причины (представить институт, поддержать имидж, наладить контакты). И то, что аспирант сделал более того, чего от него ожидал институт, уже заслуживает на "премию"
Имидж - ничто, правила - все ) Конечно, подобная ситуация не мотивирует не только делать что-либо, но и вообще работать в этом институте.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення mischko »

Думаю, що такі речі мають бути обумовлені в контракті чи статуті, чи внутрішньому розпорядку інституту/фірми/організації. І трактуються досить однозначно.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Согласен, если это оговорено в контракте, то деньги надо возвращать. (Хотя есть еще такое понятие как unfair terms, т.е. несправедливые или противоречащие закону условия в контракте, но туда лезть ради небольших денег, действительно, никто не захочет). Но мне очень сложно представить, что в контракте может быть сказано, что компенсация за транспортные проблемы во время командировки принадлежит работодателю. В контракте может быть сказано такое о премиях, доп.заработке, дискаунтах, програмах лояльности (т.е. милях) итп. Но насчет персональной компенсации пассажиру - мне такое очень сложно представить.

Сравнивать с премиями за академическую работу, имхо, некорректно, т.к. такая премия дается ученому, представителю организации (а не частному лицу), и дается за определенные результаты, за которыми обычно стоит не только тот, кто делал презентацию, а коллектив. А все, что гарантирует ЕС261 (от care до компенсации), адресованы непосредственно пассажиру.

Единственный (и оч важный) случай, когда эта компенсация может учитываться работодателем - если он также платит компенсацию за эти же самые транспортные проблемы, вкл и дополнительную почасовую оплату (если такое есть). (Т.е. также как и с использованием travel insurance).
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення UnaUnso »

Підкажіть будь ласка стосовно політики відміни квитка у разі скасування або зміни сегменту авіакомпанією.

У мене є бронювання зроблене на офіційному сайті LH за маршрутом MUC-KIX-MUC на 4-9 квітня (одним кодом).
На даний час у My Bookings я бачу що на сегменті KIX-MUC стоїть позначка - скасований, та додатково з'явився сегмент KIX-ZRH з датою 9 квітня та статусом - "зміна розкладу". Перший сегмент - MUC-KIX на 4 квітня має статус "підтверджений".

Якщо я хочу скасувати бронювання - я отримаю гроші за увесь маршрут чи лише за другу частину яка була змінена авіакомпанією?
Сайт повідомляє що "сума повернення не може бути розрахована і повідомлена автоматично, це буде зроблено вручну".
На телефонній лінії підтримки звичайно дочекатися відповіді не можливо...

Досі гадаю - чи вимагати скасування зараз, чи чекати може і перший сегмент також відмінять, бо летіти в Осаку на жаль мені вже не треба - захід відмінили...

Дякую за відповідь!
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення АндрейМ »

UnaUnso писав: 17 березня 2020, 01:25 Підкажіть будь ласка стосовно політики відміни квитка у разі скасування або зміни сегменту авіакомпанією.
Ви маєте право на отримання повної вартості квитка через скасування рейсу. Немає значення, що скасовану переліт лише в одному напрямку.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей