Климатический рэкет

Загальний авіафорум
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення mischko »

що взяти з українських людей, які думають, що подорож потягами - це без пересадок в кінцевий пункт призначення.
Там вона в декількох потягах їхала, це норма в Європі з пересадками подорожувати. І в окремих потягах не було місця, що теж норма, бо часто квиток купується за напрямком, без конкретного місця і часу відправлення.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 16 грудня 2019, 11:11 що взяти з українських людей, які думають, що подорож потягами - це без пересадок в кінцевий пункт призначення.
Там вона в декількох потягах їхала, це норма в Європі з пересадками подорожувати. І в окремих потягах не було місця, що теж норма, бо часто квиток купується за напрямком, без конкретного місця і часу відправлення.
Мова йшлася про ділянку в Німеччині, де Ґрета їхала поїздом Deutsche Bahn, і спробувала вчергове погайпувати, але осоромилась. :nunu:
Востаннє редагувалось 16 грудня 2019, 11:18 користувачем nik-dem, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення Krakowite »

Невже жителів Чернівців ніколи не подорожують поїздом до Києва з пересадкою у Львові?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення mischko »

Krakowite писав: 16 грудня 2019, 11:15 Невже жителів Чернівців ніколи не подорожують поїздом до Києва з пересадкою у Львові?
чесно кажучи - ніколи так не робив. І не чув, щоб хтось робив.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення Krakowite »

Грета це ані Марія Магдаленя, ні матір Тереза, тому вона їздить поїздами.

"Our train from Basel was taken out of traffic. So we sat on the floor on 2 different trains.
After Göttingen I got a seat," she said. "This is no problem of course and I never said it was."

"Overcrowded trains is a great sign," she added, "because it means the demand for train travel is high!"
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 16 грудня 2019, 11:12 Мова йшлася про ділянку в Німеччині, де Ґрета їхала поїздом Deutsche Bahn, і спробувала вчергове погайпувати, але збрехала. :nunu:
Я зрозумів про що йде мова. Але ти так і не зрозумів про що я. Вона їхала декількома потягами і не у всіх було місце. Хто їздив Німеччиною знає, що це типова ситуація, особливо в години пік. В неї була довга поїздка і частина цієї поїздки могла попасти на пікові години. А щодо першого класу - якось мій шеф знайшов квитки на перший клас Thalys у Париж, які коштували навіть дешевше за економ. Ми їхали з комфортом, сервірованою вечерею і бухлішком.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення Krakowite »

mischko писав: 16 грудня 2019, 11:16 чесно кажучи - ніколи так не робив. І не чув, щоб хтось робив.
Ну так, оце тільки коли глянув на карту України, то побачив що Чернівці лежать східніше ніж Львів.

Зображення
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 16 грудня 2019, 11:20 Я зрозумів про що йде мова. Але ти так і не зрозумів про що я. Вона їхала декількома потягами і не у всіх було місце. Хто їздив Німеччиною знає, що це типова ситуація, особливо в години пік. В неї була довга поїздка і частина цієї поїздки могла попасти на пікові години. А щодо першого класу - якось мій шеф знайшов квитки на перший клас Thalys у Париж, які коштували навіть дешевше за економ. Ми їхали з комфортом, сервірованою вечерею і бухлішком.
Сам по той же причине покупал билеты в 1й класс в Италии. Но была и разница - билеты в 1й были невозвратные, билеты во 2й класс - полностью возвратные, но дороже.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 16 грудня 2019, 12:03 Сам по той же причине покупал билеты в 1й класс в Италии. Но была и разница - билеты в 1й были невозвратные, билеты во 2й класс - полностью возвратные, но дороже.
Бачиш, ти це розумієш, я це розумію, можливо люди прийдуть на форум прочитають і зрозуміють. Але більшість просто не буде розбиратися. Haters gonna hate. Фокус забідованих людей переводять із глобальної проблеми на конкретну людину.

Нарід бідує, а він на Мальдіви їздить!
Їхала в першому класі, а фотку виклала з тамбуру!


А зрозуміти, що це різні потяги зовсім на складному маршруті - як пасажир українських залізниць це може зрозуміти? Так і живемо: Європа має свій дискурс, а у нас знову ідентичні до русміровських настрої. Причому розпалює їх переважно якраз вишивата.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення mischko »

Хороша новина: Україна піднялась у рейтингу боротьби з глобальним потеплінням
Погана новина: це не є результатом ефективної політики уряду.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/16/7234976/
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 16 грудня 2019, 12:09
Sentry писав: 16 грудня 2019, 12:03 Сам по той же причине покупал билеты в 1й класс в Италии. Но была и разница - билеты в 1й были невозвратные, билеты во 2й класс - полностью возвратные, но дороже.
Бачиш, ти це розумієш, я це розумію, можливо люди прийдуть на форум прочитають і зрозуміють. Але більшість просто не буде розбиратися. Haters gonna hate. Фокус забідованих людей переводять із глобальної проблеми на конкретну людину.

Нарід бідує, а він на Мальдіви їздить!
Їхала в першому класі, а фотку виклала з тамбуру!


А зрозуміти, що це різні потяги зовсім на складному маршруті - як пасажир українських залізниць це може зрозуміти? Так і живемо: Європа має свій дискурс, а у нас знову ідентичні до русміровських настрої. Причому розпалює їх переважно якраз вишивата.
Я так розумію, що це камінець у мій город.

Я не є гейтером Ґрети, водночас я ставлюся скептично до її ініціятив.
Безумовно, історія здається пласкою та бінарною, але тоді вона потребує пояснень з боку безпосередніх учасників.

І приписувати мене до «порошенківських Мальдів», инших витівок охлосу, а тим паче до «вишивати» (поцікався на дозвіллі, ким і як це слово було вкинуте в медійний простір України) — це просто не знати мене та не бути обізнаним про мої погляди. Дуже шкода.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 16 грудня 2019, 12:15 Я не є гейтером Ґрети, водночас я ставлюся скептично до її ініціятив.
І тому вирішив сконцентруватися на її особистості, а не на ініціативах. Логічно.
nik-dem писав: 16 грудня 2019, 12:15 Безумовно, історія здається пласкою та бінарною, але тоді вона потребує пояснень з боку безпосередніх учасників.
На момент публікації твого коменту ці пояснення вже були і їх можна було знайти, але ж це не так цікаво.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 16 грудня 2019, 12:22 І тому вирішив сконцентруватися на її особистості, а не на ініціативах. Логічно.
Я побачив приклад не дуже коректної поведінки від людини, яка претендує на певний моральний авторитет. Крім цього, такі нестикування, на жаль, дуже часте явище в різних активістів. Це приклад того, що варто робити так, щоб претензій не було. :)

Про її ініціятиви я висловлювався вже в инших різних місцях, тож не про це мова зараз.
mischko писав: 16 грудня 2019, 12:22 На момент публікації твого коменту ці пояснення вже були і їх можна було знайти, але ж це не так цікаво.
Так, вони надані в її ж Твіттері, але все одно запитання залишаються.

До модератора. Адвокація перемогла, видаліть, будь ласка, допис на цю тему вище та подальшу гілку, так би мовити, дискусії.
Востаннє редагувалось 16 грудня 2019, 12:30 користувачем nik-dem, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення Labiann »

nik-dem писав: 16 грудня 2019, 11:06 Тут шведське дівча виявилося ще й брехливим. Утім, що взяти з лівих активістів. Що сто років тому брехали, що п‘ятдесят, що зараз…

«Дойче Бан» стверджує, що Ґрета їхала першою класою.



Суть історії в тому, що Ґрета буцімто їхала в поїзді на підлозі в тамбурі, бо він був переповнений:

После ответа DB Грета Тунберг решила объяснить ситуацию. "Наш поезд из Базеля был отменен. Поэтому мы сидели на полу в двух разных поездах. После Гёттингена у меня было место. Конечно, это не проблема, и я никогда не утверждала обратного", - написала Тунберг в Twitter. Она отметила, что переполненные поезда - это "серьезный знак", означающий, что спрос на железнодорожные поездки очень большой».
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення nik-dem »

Labiann писав: 16 грудня 2019, 12:29 После ответа DB Грета Тунберг решила объяснить ситуацию. "Наш поезд из Базеля был отменен. Поэтому мы сидели на полу в двух разных поездах. После Гёттингена у меня было место. Конечно, это не проблема, и я никогда не утверждала обратного", - написала Тунберг в Twitter. Она отметила, что переполненные поезда - это "серьезный знак", означающий, что спрос на железнодорожные поездки очень большой».
Дякую, я це бачив.

Як я кажу, адвокація перемогла, видаляйте цю дискусію.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 16 грудня 2019, 12:28 видаліть, будь ласка, допис на цю тему вище та подальшу гілку, так би мовити, дискусії.
Та ні, хай буде. Хай люди прочитають і зрозуміють, що:

1) будь-яку інформацію слід розглядати критично і вислухати обидві сторони. Смажені новини мають настоятися.
2) можливо краще не осуджувати, чи не поширювати чужий осуд, якщо не розумієш, як воно влаштовано в цивілізації, бо апроксимація українських реалій до чужого марічкосвіту часто приводить до отаких от конфузів.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 16 грудня 2019, 12:35 Та ні, хай буде. Хай люди прочитають і зрозуміють, що:

1) будь-яку інформацію слід розглядати критично і вислухати обидві сторони. Смажені новини мають настоятися.
2) можливо краще не осуджувати, чи не поширювати чужий осуд, якщо не розумієш, як воно влаштовано в цивілізації, бо апроксимація українських реалій до чужого марічкосвіту часто приводить до отаких от конфузів.
Ні, не треба, бо це псує мою й без того невисоку репутацію.

І я достатньо буваю поза Україною, щоб уміти не апроксимувати. Це просто хибне сприйняття мене. :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 16 грудня 2019, 12:38 І я достатньо буваю поза Україною, щоб уміти не апроксимувати. Це просто хибне сприйняття мене. :)
Тоді я не розумію, як можна не знати, що довгий маршрут із Мадриду в Стокгольм може складатися із багатьох сегментів різних операторів і на цих сегментах може бути різний клас обслуговування, різна тарифна політика? Це ж ази.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 16 грудня 2019, 12:41
nik-dem писав: 16 грудня 2019, 12:38 І я достатньо буваю поза Україною, щоб уміти не апроксимувати. Це просто хибне сприйняття мене. :)
Тоді я не розумію, як можна не знати, що довгий маршрут із Мадриду в Стокгольм може складатися із багатьох сегментів різних операторів і на цих сегментах може бути різний клас обслуговування, різна тарифна політика? Це ж ази.
Це й так зрозуміло. Мова йшлася про німецький сеґмент, стосовно якого була неясність.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Климатический рэкет

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 16 грудня 2019, 12:47 Це й так зрозуміло. Мова йшлася про німецький сеґмент, стосовно якого була неясність.
В тебе є її маршрутна квитанція, що ти пишеш сегмент в однині? Чи ти вважаєш, що Німеччина достатньо маленька країна, щоб її з півдня на північ можна було перетнути лише на одному потязі? Та навіть якби й була маршрутна квитанція - потяги скасовують, заміняють, розбивають з пересадкою і везуть певні сегменти автобусами і ще багато чого, що кожен, хто був в Європі відчув на власному досвіді.

Ніщо так не палить апроксимацію з УЗ як оце от сегмент в однині.
Маріуполь-Львів якийсь.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 55 гостей