Візи та все про них...

RMB
Airbus A318
Повідомлень: 65
З нами з: 01 квітня 2018, 13:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення RMB »

Vitaliy писав: 27 листопада 2019, 21:03 але я чомусь не думаю що ваш варіант підходить для транзиту, надто уже проти географії
На географію вони не дивляться, немає такого правила. Перевірено
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 27 листопада 2019, 22:09 А що там?
Хмарочоси. Люблю такі міста.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Тоді я б рекомендував зробити візу в США
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Bagach писав: 27 листопада 2019, 18:44 Питання щодо безвізового транзиту в Сингапурі. Якщо прилетіти в Сингапур з Парижа, а назад вилетіти через 2-3 дні до Франкфурта, то такий випадок підпадає під категорію безвізового транзиту?
Транзит це зупинка на шляху до пункту призначення з метою зміни рейсу / потягу тощо. Переліт у Сингапур з Парижа, а звідти - до Франкфурта це an Open Jaw trip. Можливо, на форумі є хтось хто вже так робив і знає 100%, але я би чекав від прикордонника питань щодо такого "транзиту".
Des/aparecido

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Des/aparecido »

mischko писав: 27 листопада 2019, 21:37 Також я би радив Гватемалу, я від неї в захваті, туди можна через Панаму знайти квитки, не лише через США
Ахахахх, товарищ стремается вполне цивилизованного и безопасного Рио (если во всякие колхозики типа Расинжи не заезжать), а вы ему Гватемалу советуете?))

Я не спорю, Тикаль, Флорес и Антигуа потрясны, но, блин, Сьюдад Гватемала - это точно не про безопасность. Там даже в Сона Уно на площади Конституции гопнуть вечерком аж бегом могут багатенького по виду туриста!

Говорю вам, как человек, проехавший почти всю Мезоамерики (окромя Белиза), Гватемала Сити - реально не самый безопасный город. Небедный - да (тачки на улицах - ого-го какие днём ездят).

Если честно, то мне стрёмно, как вечерком в центре Сьюдад Гватемалы было тока в небезызвестных гондурасский Сан Педро Суле и Тегусе. Чем они известны - думаю, сами знаете...
Sam
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 30 квітня 2018, 20:21
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sam »

Bagach писав: 27 листопада 2019, 20:58 Все думаю, куди б це махнути безвізовий лонгхол. Ріо, Буенос-Айрес - ніби цікаво, але начитався багато інформації про безпеку. Сантьяго, Сан-Паулу - нецікаві міста. В Азії нічого, крім Гонконга і Сингапура не цікавить. Але Гонконг зараз відпадає через протести. Сингапур - треба придумати цікаве транзитне місто, і щоб не було "дивного транзиту".
Был год назад в БА и Рио. Жена перепуганная, потому тоже переживал за безопасность. Все прошло идеально, в БА так вообще очень комфортно, очень рекомендую.

А насчет Гонконга, знакомый только вернулся, неделю там провел. Да, есть протесты, видел их и просто не шел туда. Они весьма локальны, так что в целом лазил где хотел)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Я не спорю, Тикаль, Флорес и Антигуа потрясны, но, блин, Сьюдад Гватемала - это точно не про безопасность.

А навіщо в столиці тусити десь окрім аеропорту, де безпечно?

А чому ви не поїхали в Беліз? Всі об'єднують подорож туди з Гватемалою.
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Kibeee »

Подписали сегодня безвиз с Маршаловыми островами .
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Sam писав: 28 листопада 2019, 07:58
Bagach писав: 27 листопада 2019, 20:58 Все думаю, куди б це махнути безвізовий лонгхол. Ріо, Буенос-Айрес - ніби цікаво, але начитався багато інформації про безпеку. Сантьяго, Сан-Паулу - нецікаві міста. В Азії нічого, крім Гонконга і Сингапура не цікавить. Але Гонконг зараз відпадає через протести. Сингапур - треба придумати цікаве транзитне місто, і щоб не було "дивного транзиту".
Был год назад в БА и Рио. Жена перепуганная, потому тоже переживал за безопасность. Все прошло идеально, в БА так вообще очень комфортно, очень рекомендую.

А насчет Гонконга, знакомый только вернулся, неделю там провел. Да, есть протесты, видел их и просто не шел туда. Они весьма локальны, так что в целом лазил где хотел)
Поки що Буенос у мене - кандидат №1. Стрьомні райони на зразок Ла Боки - зовсім не цікаві. Реколета, центр, Пуерто Мадеро, і додому. 13 годин в B748 - ось ще що цікаво. Лонгхолів взагалі не літав.
І трохи не по темі віз, але Ви говорили про протести. Не в курсі, як зараз в Барселоні. Варто їхати?
Париж то вже запланував (і ще й в одну з субот :smile:) - так що нікуди не дінусь, і від "жовтих жилетів" постараюсь триматись подалі.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Des/aparecido писав: 28 листопада 2019, 04:50
mischko писав: 27 листопада 2019, 21:37 Також я би радив Гватемалу, я від неї в захваті, туди можна через Панаму знайти квитки, не лише через США
Ахахахх, товарищ стремается вполне цивилизованного и безопасного Рио...
Ну начитався форумів. Що поробиш... Тим більше окрім Іпанеми, Копакабани і центру ніде і не планую проводити час.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 28 листопада 2019, 00:49 Тоді я б рекомендував зробити візу в США
Які візи? Їх же тільки багатим дають.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Виходить, Багач - лише прізвище?

Але ж ніщєброди лонгхоли не літають.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 28 листопада 2019, 11:58 Виходить, Багач - лише прізвище?

Але ж ніщєброди лонгхоли не літають.
Для тих країн, що закрились від нас візами, я скоріш за все - бідняк і потенційний вуличний продавець хот-догів.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення SergeyL »

Inguri писав: 28 листопада 2019, 11:58 Але ж ніщєброди лонгхоли не літають.
Я летаю 8-) Самое смешное, что иногда, когда дела идут хреново, даже курьерить в Киеве приходится. Но страсть к путешествиям сильнее))
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення vito »

Bagach писав: 27 листопада 2019, 21:45 Подивився список безвізових країн для нас, і не розумію, чому так керівництво держави хвалиться нашим паспортом. Крім країн Шенгену, Гонконга та Сингапура, решту безвізових країн можна охарактеризувати одним фото. (Мусульманські країни не розглядаю. Чомусь не тягне туди, як і в Намібію).
Зображення
Як вже обговорювалося:
vito писав: 23 квітня 2018, 11:57
До яких розвинутих країн (High / Very high human development Index) поза межами Європи можна без проблем (без віз) поїхати в якості туриста (крім країн Шенгену, Гонконга та Сингапура, та мусульманських країн (Brunei, Malaysia, Qatar, Kuwait, United Arab Emirates, Oman, Saudi Arabia, Bahrain), якi топiкстартер чомусь не хоче розглядати):
Israel
Chile
Argentina
Barbados
Palau
Panama
Antigua and Barbuda
Seychelles
Mauritius
Costa Rica
Maldives
Saint Kitts and Nevis
Востаннє редагувалось 28 листопада 2019, 13:11 користувачем vito, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

В Чили ехать сейчас не советую - у них там неспокойно. У нас отменили высокого уровня конференцию в Сантьяго.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

vito писав: 28 листопада 2019, 13:04
Bagach писав: 27 листопада 2019, 21:45 Подивився список безвізових країн для нас, і не розумію, чому так керівництво держави хвалиться нашим паспортом. Крім країн Шенгену, Гонконга та Сингапура, решту безвізових країн можна охарактеризувати одним фото. (Мусульманські країни не розглядаю. Чомусь не тягне туди, як і в Намібію).
Зображення
Як вже обговорювалося:
vito писав: 23 квітня 2018, 11:57
До яких розвинутих країн поза межами Європи можна без проблем (без віз) поїхати в якості туриста (крім країн Шенгену, Гонконга та Сингапура, та мусульманських країн (Brunei, Malaysia, Qatar, Kuwait, United Arab Emirates, Oman, Saudi Arabia, Bahrain), якi топiкстартер чомусь не хоче розглядати):
Israel
Chile
Argentina
Barbados
Palau
Panama
Antigua and Barbuda
Seychelles
Mauritius
Costa Rica
Maldives
Saint Kitts and Nevis
Ізраїль - класно, але наших недолюблюють в аеропорту Бен-Гуріона.
Чілі - можливо.
Аргентина - кандидат №1.
Барбадос, Палау, Антігуа і Барбуда, Коста Рика, Saint Kitts and Nevis - чув тільки назву.
Панама - можливо.
Сейшели, Мальдіви, Маврикій - я фанат сіті-тріпів, резорти взагалі не розглядаю.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Ну щодо мусульманських країн, то можна злітати Ля Прем'єром з Парижа в Дубай і подивитись на хмарочосики.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення SergeyL »

vito писав: 28 листопада 2019, 13:04 До яких розвинутих країн (High / Very high human development Index) поза межами Європи можна без проблем (без віз) поїхати в якості туриста (крім країн Шенгену, Гонконга та Сингапура, та мусульманських країн (Brunei, Malaysia, Qatar, Kuwait, United Arab Emirates, Oman, Saudi Arabia, Bahrain), якi топiкстартер чомусь не хоче розглядати):
Israel
Chile
Argentina
Barbados
Palau
Panama
Antigua and Barbuda
Seychelles
Mauritius
Costa Rica
Maldives
Saint Kitts and Nevis
Мальдивы и еще некоторые - чисто на пляже тюленить, я так понимаю, автор вопроса таким не интересуется. А еще Мексика есть в дополнение к этому списку.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

SergeyL писав: 28 листопада 2019, 13:18
vito писав: 28 листопада 2019, 13:04 До яких розвинутих країн (High / Very high human development Index) поза межами Європи можна без проблем (без віз) поїхати в якості туриста (крім країн Шенгену, Гонконга та Сингапура, та мусульманських країн (Brunei, Malaysia, Qatar, Kuwait, United Arab Emirates, Oman, Saudi Arabia, Bahrain), якi топiкстартер чомусь не хоче розглядати):
Israel
Chile
Argentina
Barbados
Palau
Panama
Antigua and Barbuda
Seychelles
Mauritius
Costa Rica
Maldives
Saint Kitts and Nevis
Мальдивы и еще некоторые - чисто на пляже тюленить, я так понимаю, автор вопроса таким не интересуется. А еще Мексика есть в дополнение к этому списку.
Так, резорти - це не моє. Мехіко розглядав, але окрім проспекта Реформи там чогось нічого цікавого я не знайшов. Хіба що на 2д/1н.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Собакевич, Google [Bot] і 14 гостей