Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

обсуждение аэропортов, общие вопросы. Вопросы по отдельным аэропортам обсуждаются в ветке соответствующего аэропорта

Сколько вы готовы платить за проезд в электричке Киев-аэропорт Борисполь

до 15 грн.
41
13%
до 25 грн.
67
22%
до 50 грн.
78
25%
до 80 грн.
66
21%
более 80 грн.
56
18%
 
Всього голосів: 308
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Igoresha »

УЗ и планирование - вещи несовместимые. Затыкают дырки в ручном режиме вместо нормального планирования салонов под конкретные нужды. И это на супер выгодном направлении (будем честны, если стоимость с вокзала будет увеличена, ездить будут)
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення syxiv_dan »

Victor H писав: 07 листопада 2019, 06:01 Ну та, а пасажири поїзда Львів-Чернівці нехай потісняться.
Та я з цим теж погоджуюся, я якраз і є дуже частим пасажиром цього недоекспресу. Просто й їхати в таких умовах, які є в цьому потязі - взагалі не ок. Враховуючи те, що на сайті уз відсутня нормальна розстановка місць - береш квиток і не знаєш, де ти будеш сидіти. Я вже вивчив, то можу собі обрати якесь нормально +- місце, бо якщо ще сидіти посередині - то це суїцид
dimentiy писав: 07 листопада 2019, 09:31 Та досить уже нас, пасажирів, пхати куди очі бачать! Проблем з першим класом не буде. Екіпажі Люфтганзи будуть користуватись. А Львівській залізниці Песи треба передавати, а не забирати той поїзд зі скотовозним салоном.
Ну так, пхати людей в скотовозний салон на 4 години - нормально, а на 40 хвилин до Борисполя - нізя.
dimentiy
Airbus A321
Повідомлень: 435
З нами з: 16 січня 2013, 09:38
Звідки: KBP/IEV
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення dimentiy »

syxiv_dan писав: 07 листопада 2019, 10:29 Ну так, пхати людей в скотовозний салон на 4 години - нормально, а на 40 хвилин до Борисполя - нізя.
Хто ж їм лікар, як вони «з’їли» те, що їм дали приміський поїзд на регіональний маршрут. Це не значить, що у Києві мають робити те саме. І до речі, я ніде не казав, що це нормально.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення mischko »

syxiv_dan писав: 07 листопада 2019, 10:29
Та я з цим теж погоджуюся, я якраз і є дуже частим пасажиром цього недоекспресу. Просто й їхати в таких умовах, які є в цьому потязі - взагалі не ок. Враховуючи те, що на сайті уз відсутня нормальна розстановка місць - береш квиток і не знаєш, де ти будеш сидіти. Я вже вивчив, то можу собі обрати якесь нормально +- місце, бо якщо ще сидіти посередині - то це суїцид
тут є схема:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення vito »

dimentiy писав: 07 листопада 2019, 09:31
syxiv_dan писав: 07 листопада 2019, 00:54 Набагато логічніше ДПКр2 забрати сюди, де можна чим більше людей запхати, а цей передати Львівській залізниці
Та досить уже нас, пасажирів, пхати куди очі бачать! Проблем з першим класом не буде. Екіпажі Люфтганзи будуть користуватись. А Львівській залізниці Песи треба передавати, а не забирати той поїзд зі скотовозним салоном.
Victor H писав: 07 листопада 2019, 06:51
ATk писав: 07 листопада 2019, 06:11
Victor H писав: 07 листопада 2019, 06:01 Ну та, а пасажири поїзда Львів-Чернівці нехай потісняться.
Навпаки, замість приміського дизелю 3 класу в них був би нормальний міжрегіональний потяг, а в Бориспіль ходив би експрес на майже 300 місць. Але без профілактичного ремонту, з таким навантаженням ДКр-2 тупо зламається.
Я про те, що там потік явно достатній щоб вантажити потяг на 300 місць і зменшивши ємність до 170 ви поставите 130 пасажирів в ситуацію, коли їм доведеться вибирати між варіантом не їхати взагалі і поїздкою на 300 км зовсім некомфортними і небезпечними бусами чи власним авто. Навряд чи це можна назвати підвищенням комфорту. В Борисполі, принаймні, є Песи, Скайбас, таксі і метро до Харківської.
пару лет назад, в августе, ДПКр2 временно (по крайней мере, недели на 2-3) отставили от работы на маршруте 701/702 Львів-Чернівці; выполнение рейсов проводилось подменным подвижным составом: выдали 2-вагонный Pesa 630М на 187 мест (89 + 98). Было тесновато...
dimentiy писав: 07 листопада 2019, 12:23
syxiv_dan писав: 07 листопада 2019, 10:29 Ну так, пхати людей в скотовозний салон на 4 години - нормально, а на 40 хвилин до Борисполя - нізя.
Хто ж їм лікар, як вони «з’їли» те, що їм дали приміський поїзд на регіональний маршрут. Це не значить, що у Києві мають робити те саме. І до речі, я ніде не казав, що це нормально.
wiki каже:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%9F%D0%9A%D1%802
"Незважаючи на те, що поїзд призначений для приміських перевезень, при необхідності може працювати і на міжрегіональних маршрутах."
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%9F%D0%9A%D1%802
"Дизель-поезд предназначен для перевозки пассажиров в пригородном и межрегиональном сообщении"
"Поезд ДПКр2-001 имеет компоновку сидений для пригородного исполнения."
"Несмотря на то, что по количеству и жёсткости мест поезд был изготовлен в исполнении для пригородных перевозок, его было решено использовать в качестве регионального экспресса по маршруту Львов — Черновцы."
при цьому компонування змінювати передумали, хоча хтось цікавився, чи можна середній вагон зробити з першокласним компонуванням? Це означає, що воно (компонування) не було першокласним... але з невідомих причин офіційно стало "першокласним".
mischko писав: 07 листопада 2019, 12:29
syxiv_dan писав: 07 листопада 2019, 10:29 Та я з цим теж погоджуюся, я якраз і є дуже частим пасажиром цього недоекспресу. Просто й їхати в таких умовах, які є в цьому потязі - взагалі не ок. Враховуючи те, що на сайті уз відсутня нормальна розстановка місць - береш квиток і не знаєш, де ти будеш сидіти. Я вже вивчив, то можу собі обрати якесь нормально +- місце, бо якщо ще сидіти посередині - то це суїцид
тут є схема:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
mischko писав: 06 листопада 2019, 12:44 ДПКр2 - 1шт
ДПКр3 - 1шт
ЕКр1 "Тарпан" - 2шт

За 8 років - 4 потяги. Один потяг в 2 роки. Математика
ось тут є схеми ДПКр2 https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 7236270564
Ще вдалося знайти тут (ДПКр2):
https://www.facebook.com/lviv.railway/p ... =3&theater
https://www.facebook.com/lviv.railway/p ... =3&theater
https://www.facebook.com/lviv.railway/p ... =3&theater

та тут (ДПКр2):
https://issuu.com/kirillreznichenko/doc ... __________
це і є єдині схеми ДПКр2 - інших поки і не може бути, бо він існує в єдиному екземплярі, і салон ще не разу не перебудовували.

схеми ЕКр1 "Тарпан" - тут: http://piccy.info/view3/10758323/1027dd ... 3dec/orig/
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Igoresha »

Немного trainspotting тестирования нового состава экспресса



tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення tu144 »

Уже известно, с какого числа открывают?
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Krakowite »



Відео від відеостудії ПАТ "КВБЗ"
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Olek »

Кресла в поезде не установлены. Так что после передачи УЗ может заказать перекомпоновку и сделать все вагоны 2го класса.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення mmyykkoollaa »

Igoresha писав: 07 листопада 2019, 09:35будем честны, если стоимость с вокзала будет увеличена, ездить будут
К сожалению, вы правы - будут. Т.к. логика украинского потребителя не всегда понятна. Имхо, даже при нынешней цене, этим поездом имеет смысл ехать только если один и надо именно с вокзала.

Летом попробовал этот поезд с ЖД в Борисполь. Не знаю, может мне не повезло, но сервис меня слегка удивил:

Во-1х, было тесно и много стоящих пассажиров, салон не оптимизирован под людей с чемоданами. (Ехал около полудня, если что).

Во-2х, при попытке купить билет, машина его не распечатала. Подошел к мадам в форме УЗ, которая сидела в клетке возле 14й платформы - она начала требовать показать то ли смску то ли выписку со счета (фигассе!!!), на телефоне, для подтверждения оплаты. Когда сказал, что карточка не украинская, и у меня никаких смс не приходит, сказала идти решать вопрос в какую то кассу где то на центральном вокзале. Когда я ей сказал, что решать вопрос ее обязанность - она просто спустилась на платформу и договорилась с кондуктором

В 3-х, удивился, что там ехало много семей или компаний из 3-4 человек, которые легко могли бы минимально доплатить, и доехать на такси
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Krakowite »

mmyykkoollaa писав: 28 листопада 2019, 02:42 В 3-х, удивился, что там ехало много семей или компаний из 3-4 человек, которые легко могли бы минимально доплатить, и доехать на такси
Якщо подорож далі продовжується з залізничного вокзалу по Україні, то експрес 'Бориспіль - Київ' самий надійний спосіб найшвидше добратися до залізничного вокзалу.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Tetris »

mmyykkoollaa писав: 28 листопада 2019, 02:42 В 3-х, удивился, что там ехало много семей или компаний из 3-4 человек, которые легко могли бы минимально доплатить, и доехать на такси
Если у вас нет в запасе лишних пары часов (т.е. выезжать надо часа за 4 до вылета) и вам не в терминал Ф, то, при наличии поезда, ехать с правого берега в Борисполь на такси - очень рискованная затея (если не выходной и не ночь, разумеется). И речь здесь не об экономии.
Если совсем уж не хочется на поезд, то можно поехать на метро и взять такси/автобус с Харьковской, но с багажом - это очень сомнительное удовольствие.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Sentry »

Недавно нужно было добраться с правого берега в Борисполь в вечерний час пик. Изначально планировал ехать на такси, т.к. багаж. Но в последний момент пробки и время подачи выросли так, что я мог бы просто не успеть на регистрацию. Прошлось ехать но ОТ + экспресс. Доехал минимум на полчаса быстрее, чем на такси, и без риска внезапного увеличения пробок. Но комфорта в поезде нет от слова совсем. Людей как в метро в час пик. Очень нужен более вместительный состав, т.к. согласен, что повышение цены в разумных пределах его не разгрузит. А в неразумных вызовет волну ненависти и сделает его пустым во внепиковое время.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Igoresha »

mmyykkoollaa писав: 28 листопада 2019, 02:42 К сожалению, вы правы - будут. Т.к. логика украинского потребителя не всегда понятна. Имхо, даже при нынешней цене, этим поездом имеет смысл ехать только если один и надо именно с вокзала.
Ехать на такси или автобусе с вокзала в час-пик немного рисковано - можно застрять (особенно сейчас, на время ремонта Южного моста). Тут логика понятна как раз. Во-вторых, проехавшись недавно в скайбасе я для себя решил - уж лучше поездом + трансфер до терминала Ф, чем я ещё раз поеду этой рыговозкой.
В третьих, грядёт зима с неприятными возможными обстоятельствами на дорогах - снег, гололёд. В прошлом году я был очень благодарен, что запустили поезд, когда за ночь всыпало сантиметров 20 снега и ещё не успели расчистить.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення denya24 »

Igoresha писав: 28 листопада 2019, 11:12 Ехать на такси или автобусе с вокзала в час-пик немного рисковано - можно застрять (особенно сейчас, на время ремонта Южного моста). Тут логика понятна как раз. Во-вторых, проехавшись недавно в скайбасе я для себя решил - уж лучше поездом + трансфер до терминала Ф, чем я ещё раз поеду этой рыговозкой.
А в чём был негативный опыт от скайбаса? Я ездил им несколько раз с/до Харковской - вроде нормальный, обычный автобус. Во всяком случае, удобнее переполненного бориспольского экспресса.
Inguri

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Inguri »

Підтримую!
Тут чомусь його не люблять.
В салоні автобуса значно комфортніше, ніж у дизелі.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Igoresha »

denya24 писав: 28 листопада 2019, 11:21 А в чём был негативный опыт от скайбаса? Я ездил им несколько раз с/до Харковской - вроде нормальный, обычный автобус. Во всяком случае, удобнее переполненного бориспольского экспресса.
Ну во-первых, грязный и вонючий (это я буквально). Я, конечно, знаю, что автобусы у них разные, но мне в тот случай попался старенький (не помню какой, то ли вольво, то ли нет, но неважно). Мы ехали возле окна, через которое не было ничего видно (непонятно, почему оно было белым, то ли конденсат, то ли оно такое и было).
Когда ехал с терминала Ф, я в автобусе просидел 1 ЧАС (!), пока таки поехали (в определённый момент я понял, что быстрее было бы поехать трансфером до Д и сесть на поезд). И опять - вонь в салоне (домешивались запахи выхлопа).
Ну и вспоминая прошлые разы моих поездок от харьковской (когда поезда ещё не было), практически всегда мне попадало стоять в проходе забитого автобуса до аэропорта. И это при том, что в этих автобусах абсолютно нет никаких приспособлений для стоячих пассажиров. Приходилось держаться за спинки сидений и багажные полки.
Так что комфорт и скайбас - вещи очень редко встречаемые
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення SergeyL »

Скайбас хорош только от Харьковской, особенно, если непиковое время и надо в терминал F. На крайняк там же всегда бомбилы стоят и можно уехать с ними. С вокзала вообще не вижу никакого смысла ехать автобусом.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення mmyykkoollaa »

Krakowite писав: 28 листопада 2019, 09:45 Якщо подорож далі продовжується з залізничного вокзалу по Україні, то експрес 'Бориспіль - Київ' самий надійний спосіб найшвидше добратися до залізничного вокзалу.
Згоден. Саме так я і написав - якщо треба їхати з залізничного вокзалу.

Проте, мені здається, навіть якщо з вокзалу, але 2-4 пасажира і є час, то таксі - зручніше
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей