Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Vitaliy »

АндрейМ писав: 13 листопада 2019, 14:28
mmyykkoollaa писав: 13 листопада 2019, 14:21Какое то время оттуда летал A318 ВА в Нью Йорк. Кажется, там бьіл чисто 1й класс
Летает до сих пор. Вся кабина бизнес класса.
Він же літає з Лондон Сіті а не з Хітроу.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Як завжди, на цьому форумі забувають про гречкосіїв.
Ранковий розліт МАУ чудово корелюється з ранковим прибуттям УЗ.
Ще й туалети не закрили, а вже відлітають ваші хіпстерські лоукости і псевдоп'ятизіркові класики.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 13 листопада 2019, 18:37 Як завжди, на цьому форумі забувають про гречкосіїв.
Ранковий розліт МАУ чудово корелюється з ранковим прибуттям УЗ.
Ще й туалети не закрили, а вже відлітають ваші хіпстерські лоукости і псевдоп'ятизіркові класики.
аналогічно з поверненням: у МАУ ще встигаєш на нічний потяг, або навіть вечірній розльот МАУ по регіонам.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

Vitaliy писав: 13 листопада 2019, 18:32
Він же літає з Лондон Сіті а не з Хітроу.
Именно - что и обсуждалось:
mmyykkoollaa писав: 13 листопада 2019, 14:21
vito писав: 13 листопада 2019, 14:11P.S.
конечно, ближе всех до центра - LCY: но там принимаются только самолёты с коротким взлётом/посадкой (ATR, Embraer, Fokker, Dash, BAe, Dornier, Saab,...) из за ограничений ВПП (1.5км).
Какое то время оттуда летал A318 ВА в Нью Йорк. Кажется, там бьіл чисто 1й класс
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ABC »

АндрейМ писав: 13 листопада 2019, 14:28
mmyykkoollaa писав: 13 листопада 2019, 13:37 Вьі говорите, что Мау избавляются от "дешевьіх" пассажиров (которьіе уйдут к "лоу-костам") и будут возить только пассажиров "подороже". Я отлично понимаю єту идею, я просто не понимаю, каким образом Мау єтого достигнет. У них примерно такой же сервис как у райана, поєтому, имхо, к райану уйдут не только "дешевьіе" пассажирьі, а просто часть єконом-пассажиров, т.е. они просто отдадут часть рьінка.
Вам уже несколько раз показывали на примерах, но вы все отказываетесь принимать. Вылет в 7 утра Виззами и вылет в 12 дня МАУ - абсолютно 2 разных продукта. Человек, который ценит свой комфорт и сон, запросто расстанется с 50 долларов, чтобы улететь с МАУ в нормальное время. Если для Вас разница во времени вылета не имеет значение, то Вы и будете тем пассажиром, который уйдет от МАУ к более дешевым перевозчикам. Комфорт и удобство стоят денег для определённой части пассажира, которую Вы не хотите видеть. Вопрос же, не в "дешевизне" пассажиров, а в том, что определенный продукт (вылет в 6 утра из неудобного аэропорта) не представляет интереса для пассажиров и за него нельзя взять много денег, а за хороший продукт можно попросить больше денег, и, главное, за него эти деньги дадут. Вы говорите о "сервисе", но в транспорте, по крайней мере в эконом классе, продуктом является не сервис, а "откуда, во сколько и как быстро". Вот, Вы смотрите на приведенные Вами примеры рейсов из Лондона, и они представляют для Вас один и тот же продукт, но за разные деньги, но это не так для тех пассажиров, которых хочет привлечь МАУ.
mmyykkoollaa писав: 13 листопада 2019, 14:21 LHR-KBP таки все, и их реально жалк. Нет, єконом-класс ВА бьіл тем же самьім "лоу-кост+" aka маршрутка, но из Хитроу бьіло приятно летать. Единтсвенньій приличньій аєропорт в ЮК. Как минимум потому, что чтоб дойти до гейта не нужно бьіло проходить через весь duty free shop
Ну, как, ненужно проходить через весь дьюти-фри? А как Вы после контроля на безопасность попадали на гейт? :grin:
И, вот, ВА и были хорошим примером продукта, за который нельзя взять много денег, и который мало кому был интересен за деньги, которые были коммерчески интерестны ВА, из-за чего они закрыли рейс.
mmyykkoollaa писав: 13 листопада 2019, 14:21Какое то время оттуда летал A318 ВА в Нью Йорк. Кажется, там бьіл чисто 1й класс
Летает до сих пор. Вся кабина бизнес класса.

Полностью согласен на счет удобства расписания МАУ, но условная разница в 50 долларов была раньше. Ребенок на каникулы Лондон- Киев -Лондон с Гетвика у МАУ на февраль 500 долларов, Визз и Райан 120-150 долларов. Но придется брать Гетвик, стоимость такси со школы в другие аэропорты уравняет разницу стоимости билетов, а для трансфера ребенка (без родителей) только такси. По моим наблюдениям также и на других направлениях разрыв в ценах с конкурентами начал увеличиваться, и не на условные 50 долларов. Печально...
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Ничего себе у вас там на юге ценьі на такси, £100 в одну сторону
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Но кстати что удобно, их можно комбинировать, тк мау, как и райан с виззом, продают ow билетьі
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

ABC писав: 14 листопада 2019, 23:46 Полностью согласен на счет удобства расписания МАУ, но условная разница в 50 долларов была раньше. Ребенок на каникулы Лондон- Киев -Лондон с Гетвика у МАУ на февраль 500 долларов, Визз и Райан 120-150 долларов. Но придется брать Гетвик, стоимость такси со школы в другие аэропорты уравняет разницу стоимости билетов, а для трансфера ребенка (без родителей) только такси. По моим наблюдениям также и на других направлениях разрыв в ценах с конкурентами начал увеличиваться, и не на условные 50 долларов. Печально...
Ну вот в этом и весь смысл. Разница стала больше, но тем, кому нужен Гатвик/удобство расписания/долететь в регионы без головняков заплатят больше.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

mmyykkoollaa писав: 15 листопада 2019, 02:11 Ничего себе у вас там на юге ценьі на такси, £100 в одну сторону
Є такі міста в Європі, як Лондон, Копенгаген, Париж, Женева. Там ціни "трохи" відрізняються від інших міст.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Igoresha писав: 15 листопада 2019, 10:33 Ну вот в этом и весь смысл. Разница стала больше, но тем, кому нужен Гатвик/удобство расписания/долететь в регионы без головняков заплатят больше.
Однозначно! Но єто будет работать, если есть необходимое кол-во таких людей (которьім расписание Мау или полет на одном билете в обл.центр существенно удобнее, чем расписания визз и райан).

Т.е. вопрос не в том, есть ли єти люди ( конечно есть), а сколько их и какая их доля в общем пассажиропотоке "єкономов".

Але того ніхто не зна
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

mmyykkoollaa писав: 15 листопада 2019, 15:46 Але того ніхто не зна
Как это никто не знает? МАУ знает - они же видят заполняемость рейсов и знают по каким тарифам и в какие дни пассажиры покупают билеты.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ABC »

АндрейМ писав: 15 листопада 2019, 16:45
mmyykkoollaa писав: 15 листопада 2019, 15:46 Але того ніхто не зна
Как это никто не знает? МАУ знает - они же видят заполняемость рейсов и знают по каким тарифам и в какие дни пассажиры покупают билеты.
Да, МАУ наверняка знает. Но не уйдут ли пассажиры к конкурентам, с такой, увеличивающейся в последнее время, разнице цен? И вернутся ли они потом в случае уменьшения?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

ABC писав: 15 листопада 2019, 19:06
Да, МАУ наверняка знает. Но не уйдут ли пассажиры к конкурентам, с такой, увеличивающейся в последнее время, разнице цен? И вернутся ли они потом в случае уменьшения?
Ну, мы можем лишь предполагать. От себя скажу, что я не заметил у МАУ какого-либо кардинального увеличения цен.
Я думаю, что от МАУ уйдут, конечно, price sensitive пассажиры, но, судя по всему, МАУ они и не нужны. Я о том сегменте пассажиров, которые полетять только, если цена не выше суммы Х. Возможно, МАУ неинтересно их возить себе в убыток или при минимальной марже, как это неинтересно тем же ВА или AF, которые просто ушли (последние только на зиму), и они с радостью оставят их Виззам или Раянам. Я думаю, что в Украине есть сегмент пассажиров, которые не думают о разнице в 50 или 100 долларов, и этот сегмент был до того, как МАУ начали программу расширения сети и увеличения частот. Мое мнение, что лоукосты не столько захватили часть пассажиров у "классиков", сколько создали новый сегмент пассажиров, которые раньше и не думали куда-то летать из-за маленького бюджета. До этого года "классики" боролись и за этих пассажиров (больше, наверное, в надежде выдавить лоукостов с рынка, а потом повысить цены), но выходит, что они, "классики", решили об этом сегменте забыть. Есть пассажиры, которые и не думают о лоукостах, как об опции - системы поиска их не показывают, люди знают, что МАУ летают в необходимый им город, идут на сайт МАУ и если из цена в условный Лондон в 200-300 долларов b[ устраивает, они и могут и не переживать, что кто-то может их туда перевезти за 100. Где-то таким я вижу украинский рынок авиаперевозок.
Лично бы я выбирал бы лоукостов при всех прочих ранвых - аэропорт и время вылета/прилета, так как не вижу никакой разницы на шортхоле между "классиками" и лоукостами.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mmyykkoollaa »

АндрейМ писав: 15 листопада 2019, 16:45
mmyykkoollaa писав: 15 листопада 2019, 15:46 Але того ніхто не зна
Как это никто не знает? МАУ знает - они же видят заполняемость рейсов и знают по каким тарифам и в какие дни пассажиры покупают билеты.
"Того ніхто не зна" на этом форуме, поэтому не совсем понятно, в чем смысл дискуссии. А у мау и конкурентов наверняка есть маркетинговые исследования какие нибудь.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Bagach писав: 15 листопада 2019, 13:36
mmyykkoollaa писав: 15 листопада 2019, 02:11 Ничего себе у вас там на юге ценьі на такси, £100 в одну сторону
Є такі міста в Європі, як Лондон, Копенгаген, Париж, Женева. Там ціни "трохи" відрізняються від інших міст.
Я в Лондоне такси пользовался неоднократно, такси там не намного дороже, чем среднее по стране, за £100 можно уехать довольно далеко. В отличие от других стран, такси в Британии не сильно зарегулировано, и кроме black cabs в каждом городе есть еще туча private hire фирм (последние нельзя просто ловить на улице).

Хотя такси, конечно, очень разные, и если человек хочет комфортное и надежное, как для детей, тогда оно может быть и дорогим.
Dmytrob
Airbus A318
Повідомлень: 93
З нами з: 11 листопада 2018, 13:00
Звідки: Одеса
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Dmytrob »

Для більшості пасажирів важлива послуга переміщення з точки А в Б. І при виборі способу такого переміщення починають зважувати варіанти.

Для внутрішніх рейсів по Україні є висока конкуренція між літаками, потягами, автобусами і власними автомобілями. Якщо мені треба дістатися з Одеси до Києва, то літак і автомобіль і коштують однаково, і часу вимагають однакового — ми ж їдемо з міста в місто, а не просто чекінемось на летовищі. ½ години на поїздку в аеропорт, 2 години в аеропорту, 1 година на переліт, 1 година на поїздку до точки призначення. Або 4½ години на такий самий маршрут на машині. Є можливість їхати довше і платити менше? Ласкаво просимо до автобусів і поїздів. І я не певний, що за комфортом літак виграє у Інтерситі чи Ecolines. Особливо враховуючи те, що в МАУ навіть бізнес — це як місце в маршрутці поряд з водієм: престижно, але на тому вже переваги скінчилися.

А для міжнародних рейсів дуже велика конкуренція. Для якогось Львів–Барселона є безліч варіантів з різною ціною, тривалістю і часом вильоту та прибуття. А оскільки МАУ вирішила відмовитися від багажу і програми лояльности (вибачте, але я в принципі не розумію, навіщо мені Panorama Club якщо я не літаю 20 разів на рік), то тепер немає різниці як і ким летіти. Тепер важлива лише ціна і час, а не назва.

Раніше я брав ODS KBP DUS, докупав багаж за милі і потягом їхав у Кельн. Тепер я лечу Lufthansa прямо в Кельн, адже це зручніше і дешевше.

МАУ в поточній ситуації мала вибір: дати більше ніж в конкурентів чи дешевше. Але обрали третій варіант — менше і дорожче. І показова сегрегація пасажирів навіть в економ-класі: перший ґатунок, другий, третій... Будь-кому неприємно летіти серед тих, хто має більший сервіс.

Ryanair, WizzAir вчиняють розумно: спочатку пріоритетна посадка з більшою ручною поклажою, потім решта. В салоні просто продають все і для всіх по зрозумілій ціні. Навіть пропозиція їжі і напоїв однозначна: Do you want to buy anything?

МАУ ж влаштовує показові виступи: з баулом без питань; з клатчем не можна, з вас 50 €. Ось курка з рисом для пасажира біля вікна, смачного; а ви хочете купити Мівіну за 5 € чи будете просто нюхати і ковтати слину?

Хочете більше заробляти? Це нормально. Але не нав'язуйте послуги, а продавайте приємні емоції. Чому McDonald's такий популярний? Бо там всі однакові (а ще дарують повітряні кульки). А «Нова пошта»? Бо вони постійно кажуть: «Ми кращі, а всі інші — гірші» (хоч це і неправда), і люди впевнені, що і посилка дійшла швидше, і черга менша, і сервіс приємніший.

Невже який символічний вітальний келих шампанського для кожного пасажира був би занадто витратним? Чи що, багато вони заробляють на тій додатковій ручній поклажі? Чи не можна було зробити попереднє замовлення їжі з оплатою вже в літаку?

Пасажир не відчуває себе бажаним в літаку МАУ, натомість для себе формує відчуття, що він вимушений був купити цей переліт, і не відомо, які ще обмеження, платежі і додаткові незручності будуть наступного разу. А це не додає лояльности.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Ставить Виззу в плюс то у них нельзя купить еду зарание это топ)))
Аватар користувача
UR-UIA
Airbus A340
Повідомлень: 847
З нами з: 07 червня 2018, 23:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UR-UIA »

Dmytrob писав: 16 листопада 2019, 11:51 Для більшості пасажирів важлива послуга переміщення з точки А в Б. І при виборі способу такого переміщення починають зважувати варіанти.

Для внутрішніх рейсів по Україні є висока конкуренція між літаками, потягами, автобусами і власними автомобілями. Якщо мені треба дістатися з Одеси до Києва, то літак і автомобіль і коштують однаково, і часу вимагають однакового — ми ж їдемо з міста в місто, а не просто чекінемось на летовищі. ½ години на поїздку в аеропорт, 2 години в аеропорту, 1 година на переліт, 1 година на поїздку до точки призначення. Або 4½ години на такий самий маршрут на машині. Є можливість їхати довше і платити менше? Ласкаво просимо до автобусів і поїздів. І я не певний, що за комфортом літак виграє у Інтерситі чи Ecolines. Особливо враховуючи те, що в МАУ навіть бізнес — це як місце в маршрутці поряд з водієм: престижно, але на тому вже переваги скінчилися.

А для міжнародних рейсів дуже велика конкуренція. Для якогось Львів–Барселона є безліч варіантів з різною ціною, тривалістю і часом вильоту та прибуття. А оскільки МАУ вирішила відмовитися від багажу і програми лояльности (вибачте, але я в принципі не розумію, навіщо мені Panorama Club якщо я не літаю 20 разів на рік), то тепер немає різниці як і ким летіти. Тепер важлива лише ціна і час, а не назва.

Раніше я брав ODS KBP DUS, докупав багаж за милі і потягом їхав у Кельн. Тепер я лечу Lufthansa прямо в Кельн, адже це зручніше і дешевше.

МАУ в поточній ситуації мала вибір: дати більше ніж в конкурентів чи дешевше. Але обрали третій варіант — менше і дорожче. І показова сегрегація пасажирів навіть в економ-класі: перший ґатунок, другий, третій... Будь-кому неприємно летіти серед тих, хто має більший сервіс.

Ryanair, WizzAir вчиняють розумно: спочатку пріоритетна посадка з більшою ручною поклажою, потім решта. В салоні просто продають все і для всіх по зрозумілій ціні. Навіть пропозиція їжі і напоїв однозначна: Do you want to buy anything?

МАУ ж влаштовує показові виступи: з баулом без питань; з клатчем не можна, з вас 50 €. Ось курка з рисом для пасажира біля вікна, смачного; а ви хочете купити Мівіну за 5 € чи будете просто нюхати і ковтати слину?

Хочете більше заробляти? Це нормально. Але не нав'язуйте послуги, а продавайте приємні емоції. Чому McDonald's такий популярний? Бо там всі однакові (а ще дарують повітряні кульки). А «Нова пошта»? Бо вони постійно кажуть: «Ми кращі, а всі інші — гірші» (хоч це і неправда), і люди впевнені, що і посилка дійшла швидше, і черга менша, і сервіс приємніший.

Невже який символічний вітальний келих шампанського для кожного пасажира був би занадто витратним? Чи що, багато вони заробляють на тій додатковій ручній поклажі? Чи не можна було зробити попереднє замовлення їжі з оплатою вже в літаку?

Пасажир не відчуває себе бажаним в літаку МАУ, натомість для себе формує відчуття, що він вимушений був купити цей переліт, і не відомо, які ще обмеження, платежі і додаткові незручності будуть наступного разу. А це не додає лояльности.
Що це за потік свідомості?))
Аватар користувача
UR-UIA
Airbus A340
Повідомлень: 847
З нами з: 07 червня 2018, 23:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UR-UIA »

І коли це Люфтганза почала літати прямими Київ/Одеса-Кельн?)
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dtm »

Часто замовляю їжу на перельотах МАУ на перед тому що це вигідно і зручно поїсти в польоті щоб не шукати де їсти в місці призначення. Не думав що це приводить до дискомфорту інших пасажирів. Щодо ручної поклажі то її скорочення в частини паксів викликає дискомфорт, але її розширення до 2 одиниць приблизно як пріоритетна посадка в раяна / віза, проблема швидше в тому що Раян з візом це лоукости які нікому нічого не винні, і люди від них нічого окрім жорсткого крісла на якому буде відбуватись переміщення не очікують. а від МАУ (в зв'язку з їх позиціонування ринку а тому числі очікують чогось більшого. Як казав Віктор Андрійович : щоб не розчаровуватись не варто зачаровуватись.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей