Візи та все про них...

fisik
Airbus A318
Повідомлень: 55
З нами з: 13 січня 2017, 15:20
Звідки: KIX
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення fisik »

mischko писав: 02 листопада 2019, 15:12 Потім закинули мене в "процесінг", викликали в консульство (я мав отримати візу гавтоматично, бо на момент подачі була ще діюча віза) і попросили закинути їм на електронку, увага, попросили закинути - резюме. Ре-зю-ме, Карле.

А знаєте в чому різниця - за цих два місяці президентом після Обами став Трамп. Отака фігня, малята.
Двічи мав подібний досвід у американському консульстві у Амстредамі. Причому вперше при Обамі вдруге при Трампі. Я навіть трохи дослідив питання. Власно кажучи, проблема, як ви кажете, "оставашек" їх мало турбує. Головна моя і ваша, гадаю, теж проблема це науковий ступінь. В них всі вчені як потенційні шпіони проходять. Мене навіть на додачу до резюме ще й план наукових досліджень після повенення попросили!! Це взагалі абсурд якійсь.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Ні, я не маю наукового ступеню, але знаю людей, яким не дали візу, бо назва їх спеціальності в дипломі звучала якось занадто військово-технічно. В цього іншого хлопця, який теж попав на процесинг думаю теж нема. Він висував теорію, що ІТшникам не дають, бо не хочуть, щоб вони нелегально фрілансили.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

mischko писав: 02 листопада 2019, 15:18 До речі, а хто недавно подавав - там зараз вимагають здати свої облікові записи у соціальних мережах?
Я ще чув, що треба перерахувати всі країни, які відвідав за останні 10 років.
Я вже сам не пам'ятаю, де я за ці 10 років був, але це не відсутність здорового ґлузду, ні, і не збір макулатури.
Я подавав три місяці тому, після того як загубив/викрали попередню. Список країн без дат, тому заповнюється легко. Аккаунти в соцмережах не вимагають.

Візу дали на 10 років. Дружина з дитиною подавалися рік тому (при Трампі) - дали на 10 років обом.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

mischko писав: 02 листопада 2019, 15:12 ]

Я попав у американців на

*відсутність здорового ґлузду
*бажання збирати макулатуру

Спочатку більше 3 тижнів розглядали мою заявку, при тому, що в мене вже було раніше 2 американські візи, які я виїздив і жодних порушень. Потім закинули мене в "процесінг", викликали в консульство (я мав отримати візу гавтоматично, бо на момент подачі була ще діюча віза) і попросили закинути їм на електронку, увага, попросили закинути - резюме. Ре-зю-ме, Карле. Не діючий контракт, не зарплатний чек, а довбане резюме? Я просто експортнув свій профіль на лінкедІн в pdf і закинув його їм, нагадавши, що конференція в мене за 2 тижні. Рівно за 2 тижні, коли якраз відкривалася конференція мені повернули паспорт. Але віза була лише на 1 рік. Причому я був не один такий - ще одного українця, до того мені не знайомого так само прокинули з однорічною візою. З конференцією все розрулилося добре - організатори повернули всі гроші, включаючи опціональний груповий похід на матч MLS, коли почули, що мені не встигають зробити візи. Здається, навіть вибачилися за своїм консульських. Замість Юти я поїхав в Каліфорнію на 3 місяці пізніше. Квиток на KLM брався у агента - фірма доплатила різницю у тарифі на SFO.
----
За два місяці до мене моя жінка - безробітна домогосподарка у віці 30 років, тобто найризикованіша група "оставашек" - молода безробітна українка. Так от - їй задали два питання і видали візу на 10 років.
А знаєте в чому різниця - за цих два місяці президентом після Обами став Трамп. Отака фігня, малята.
Тому, якщо у вас був позитивний досвід раніше - не треба його гавтоматично екстраполювати на сьогодення.
Мішко,

кожна візова заява розглядається індивідуально, і до уваги беруться багато факторів. Ви сказали, що вже двічі мали американську візу. З одного боку, це позитивна історія поїздок. З іншого - послідовні візити (особливо, тривалі за часом) викликають підозру в офіцера щодо реальної мети поїздки. Освіта та досвід роботи мають для них значення, якщо кандидата розглядають як потенційно цікавого кандидата на посаду. Річ у тім, що американське міграційне законодавство іноді не є логічним. Наприклад, навіть, якщо цілком легально змінити трустичну візу на робочу, чи з неіміграційної візи на іміграціну, перебуваючи на території США, - то наступний виїзд з країни до отримання відповіді по заяві означатиме бан на все життя. Так само з історією поїздок: позитивна історія може, водночас, бути причиною підозрювати щось інще. В будь-якому разі, апліканти на в'їзд до США завжди розгядаються як потенційні нелегальні імігранти, і мета офіцера - знайти підтвердження цього.

P.S. Ваша жінка - ніяка не "оставашка", адже вона заміжня.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення devmind »

Я отримав свою B-2 минулого року. А от колега ІТшник, що їхав у відрядження, попав на процесінг і отримав візу на рік. Ще за Обами. Він же мені свого часу рекомендував не чекати робочих поїздок, а отримувати візу з метою туризму. Бо він не один такий був. Тож в наших колах була теорія про ІТ і саме B-1.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Та що ж тут дивного? Айтішніки для віз США завжди проблемні.
Тим паче, полишив Україну - полише і Амстердам, переїде в Нешвіл)))
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Ну от ми й колективно деконструювали міф про раціональність і логічність американської візової політики
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 03 листопада 2019, 08:35 Ну от ми й колективно деконструювали міф про раціональність і логічність американської візової політики
Для айтишников и людей с научными степенями?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 03 листопада 2019, 14:43
mischko писав: 03 листопада 2019, 08:35 Ну от ми й колективно деконструювали міф про раціональність і логічність американської візової політики
Для айтишников и людей с научными степенями?
Доярки і трактористи сюди не зазирають чомусь...
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 03 листопада 2019, 16:18
manjeroke писав: 03 листопада 2019, 14:43
mischko писав: 03 листопада 2019, 08:35 Ну от ми й колективно деконструювали міф про раціональність і логічність американської візової політики
Для айтишников и людей с научными степенями?
Доярки і трактористи сюди не зазирають чомусь...
Так им не злобные капиталисты нужны, а родной колхоз. А то развалили страну, а рабочий класс выкинули...
А сейчас ещё хотят заставить их землю родную продать за копейки чтобы те же злобные иностранные капиталисты наши украинскую землю вывезли!
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 03 листопада 2019, 16:18
manjeroke писав: 03 листопада 2019, 14:43
mischko писав: 03 листопада 2019, 08:35 Ну от ми й колективно деконструювали міф про раціональність і логічність американської візової політики
Для айтишников и людей с научными степенями?
Доярки і трактористи сюди не зазирають чомусь...
А навіщо їм сюди? І так всі знають, що https://life.pravda.com.ua/society/2019/09/23/238300/
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення vito »

mischko писав: 02 листопада 2019, 15:12 Спочатку більше 3 тижнів розглядали мою заявку, при тому, що в мене вже було раніше 2 американські візи, які я виїздив і жодних порушень. Потім закинули мене в "процесінг", викликали в консульство (я мав отримати візу гавтоматично, бо на момент подачі була ще діюча віза) і попросили закинути їм на електронку, увага, попросили закинути - резюме. Ре-зю-ме, Карле. Не діючий контракт, не зарплатний чек, а довбане резюме? Я просто експортнув свій профіль на лінкедІн в pdf і закинув його їм, нагадавши, що конференція в мене за 2 тижні. Рівно за 2 тижні, коли якраз відкривалася конференція мені повернули паспорт. Але віза була лише на 1 рік.
----
За два місяці до мене моя жінка - безробітна домогосподарка у віці 30 років, тобто найризикованіша група "оставашек" - молода безробітна українка. Так от - їй задали два питання і видали візу на 10 років.
А знаєте в чому різниця - за цих два місяці президентом після Обами став Трамп. Отака фігня, малята.
Тому, якщо у вас був позитивний досвід раніше - не треба його гавтоматично екстраполювати на сьогодення.
fisik писав: 02 листопада 2019, 18:39 Двічи мав подібний досвід у американському консульстві у Амстредамі. Причому вперше при Обамі вдруге при Трампі. Я навіть трохи дослідив питання. Власно кажучи, проблема, як ви кажете, "оставашек" їх мало турбує. Головна моя і ваша, гадаю, теж проблема це науковий ступінь. В них всі вчені як потенційні шпіони проходять. Мене навіть на додачу до резюме ще й план наукових досліджень після повенення попросили!! Це взагалі абсурд якійсь.
mischko писав: 02 листопада 2019, 18:53 Ні, я не маю наукового ступеню, але знаю людей, яким не дали візу, бо назва їх спеціальності в дипломі звучала якось занадто військово-технічно. В цього іншого хлопця, який теж попав на процесинг думаю теж нема. Він висував теорію, що ІТшникам не дають, бо не хочуть, щоб вони нелегально фрілансили.
devmind писав: 03 листопада 2019, 03:24 Я отримав свою B-2 минулого року. А от колега ІТшник, що їхав у відрядження, попав на процесінг і отримав візу на рік. Ще за Обами. Він же мені свого часу рекомендував не чекати робочих поїздок, а отримувати візу з метою туризму. Бо він не один такий був. Тож в наших колах була теорія про ІТ і саме B-1.
manjeroke писав: 03 листопада 2019, 14:43
mischko писав: 03 листопада 2019, 08:35 Ну от ми й колективно деконструювали міф про раціональність і логічність американської візової політики
Для айтишников и людей с научными степенями?
vito писав: 26 квітня 2017, 14:18
Еще с середины 2000-х, если (в DS-156/DS-157) "the applicant has any specialized skills or training, such as firearms, explosives, nuclear, biological, or chemical experience" (например, университетский диплом либо опыт работы в области биологии, химии, ядерной физики) -
тогда аппликант "попадает на процессинг" - для выдачи визы потребуется clearance (из Washington, DC);
для этого они запрашивают предоставить:
* CV/Resume,
* описание научных проектов,
* список научных публикаций,
* имена&контакты references по теме проектов.
Clearance занимает ок 1 месяца:
если все ОК, то B1/B2 виза выдается только на 1 год.
И даже если (при последующих подачах на визу) аппликант уже не работает по вышеозначенной специальности/теме - то все равно попадает на процессинг/clearance, потому что "...you still have the knowledge".

P.S.
А несовершеннолетним детям таких аппликантов выдают визы сразу на 10 лет без вопросов, без процессинга/clearance... ;)
AlexK писав: 02 листопада 2019, 18:22
mischko писав: 02 листопада 2019, 15:18 Я ще чув, що треба перерахувати всі країни, які відвідав за останні 10 років.
Я вже сам не пам'ятаю, де я за ці 10 років був, але це не відсутність здорового ґлузду, ні, і не збір макулатури.
питання про відвідані країни і раніше було в електронній формі реєстрації на візову співбесіду, і на британську візу ці відомості теж треба вносити у форму.
mischko писав: 02 листопада 2019, 18:26 Було, але не з датами
Еще с середины 2000-х, в форме DS-157 (SUPPLEMENTAL NONIMMIGRANT VISA APPLICATION) был п.9: "List All Countries You Have Entered in the Last Ten Years (Give the Year of Each Visit)"
DS-157.jpg
Востаннє редагувалось 04 листопада 2019, 15:30 користувачем vito, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

vito писав: 04 листопада 2019, 15:18 Еще с середины 2000-х, если (в DS-156/DS-157) "the applicant has any specialized skills or training, such as firearms, explosives, nuclear, biological, or chemical experience" (например, университетский диплом либо опыт работы в области биологии, химии, ядерной физики) -
тогда аппликант "попадает на процессинг" - для выдачи визы потребуется clearance (из Washington, DC);
для этого они запрашивают предоставить:
* CV/Resume,
* описание научных проектов,
* список научных публикаций,
* имена&контакты references по теме проектов.
Clearance занимает ок 1 месяца:
если все ОК, то B1/B2 виза выдается только на 1 год.
И даже если (при последующих подачах на визу) аппликант уже не работает по вышеозначенной специальности/теме - то все равно попадает на процессинг/clearance, потому что "...you still have the knowledge".
Дивно, в тому ж самому консульстві мені в 2012-му році видали п'ятирічну візу без усіляких процесінгів.
А в 2017-му раптом ІТ-шна освіта стала такою цікавою.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення vito »

mischko писав: 04 листопада 2019, 15:25
vito писав: 04 листопада 2019, 15:18 Еще с середины 2000-х, если (в DS-156/DS-157) "the applicant has any specialized skills or training, such as firearms, explosives, nuclear, biological, or chemical experience" (например, университетский диплом либо опыт работы в области биологии, химии, ядерной физики) -
тогда аппликант "попадает на процессинг" - для выдачи визы потребуется clearance (из Washington, DC);
для этого они запрашивают предоставить:
* CV/Resume,
* описание научных проектов,
* список научных публикаций,
* имена&контакты references по теме проектов.
Clearance занимает ок 1 месяца:
если все ОК, то B1/B2 виза выдается только на 1 год.
И даже если (при последующих подачах на визу) аппликант уже не работает по вышеозначенной специальности/теме - то все равно попадает на процессинг/clearance, потому что "...you still have the knowledge".
Дивно, в тому ж самому консульстві мені в 2012-му році видали п'ятирічну візу без усіляких процесінгів.
А в 2017-му раптом ІТ-шна освіта стала такою цікавою.
Welcome to the Club "Any specialized skills or training, such as..." ;)
mischko писав: 04 листопада 2019, 15:25 в 2017-му раптом ІТ-шна освіта стала такою цікавою.
Edward Snowden, WikiLeaks/Assange, Petya/NotPetya, "Red October", Democratic National Committee cyber attacks, Interference in the 2016 US elections,...
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

mischko писав: 02 листопада 2019, 18:26 Було, але не з датами
як це не за датами? було з датами
Davidoff
Airbus A318
Повідомлень: 25
З нами з: 19 січня 2011, 11:50
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Davidoff »

юра сармат писав: 07 жовтня 2019, 22:34 Цікаво,а чи можна з картою на тимчасове проживання в німечинні полетіти з Німеччини в Україну з пересадкою в Лондоні (досить дешеві квитки Мюнхен —лутон —Львів 40є)—?
Не бачу перешкод. Торік саме так літали усією родиною з Польщі до Португалії раянами через Манчестер, з польськими картами на тимчасове проживання.
А ще раніше, коли ще існував TWOV для всіх, я летів з Іспанії до України: Раян Малага-Стенстед + Візз Лутон-Київ, з самою лише шенгенською візою.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nyakove »

Получается, что мне с дипломом в области химии, опытом работы в этой сфере (больше с уклоном в экологию и с/г, но все равно) и нынешней айтишной работой подаваться на американскую визу вообще без шансов?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

nyakove писав: 05 листопада 2019, 04:30 Получается, что мне с дипломом в области химии, опытом работы в этой сфере (больше с уклоном в экологию и с/г, но все равно) и нынешней айтишной работой подаваться на американскую визу вообще без шансов?
У мене айтішна освіта (магістр комп'ютерних наук), але візу давали тричі на максимальний термін. Маю як мінімум двох знайомих, які працюють в сфері кібербезпеки, мають десятирічні візи і постійно туди їздять як по роботі так і по особистих питаннях.

Американська бюрократія побудована так, що клерк на місці не має детальних інструкцій і може діяти виходячи з власних міркувань. Приводом для відправки на додаткову перевірку може стати будь що сказане вами, ваш вигляд чи поведінка. Одного мого знайомого відправили на неї через те що він сказав, що займається Big Data, а у клерка цей термін асоціювався з крадіжкою персональних даних. Цей висновок ми зробили судячи по тому, як багато вона його розпитувала і по питаннях які вони задавали під час додаткової перевірки - телефонували запрошуючій стороні. Іншим варіантом, котрий ми після інтенсивної дискусії порадили постраждалому відкинути було "потому что я лысый".
Візу дали на 10 років, але "осадочек остался".

Через цей людський фактор практично неможливо детально кодифікувати алгоритм отримання американської візи. Так, є певні фактори, які беруться до уваги в кожній подачі, але далі там все дуже індивідуально і ця індивідуальність проявляється з обох боків. Не знаю чи Мишко теж лисий, але цілком імовірно, що якби він того злощасного дня підійшов до іншого віконця в візовому центрі, то цієї дискусії просто не було б. Тому не спробуєте - не будете знати.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

vito писав: 04 листопада 2019, 15:18 И даже если (при последующих подачах на визу) аппликант уже не работает по вышеозначенной специальности/теме - то все равно попадает на процессинг/clearance, потому что "...you still have the knowledge".
Victor H писав: 05 листопада 2019, 08:37 Не знаю чи Мишко теж лисий
Після таких новин, блін, справді полисіти можна. Ще один аргумент брати таки голландський паспорт.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення popTAB »

mischko писав: 05 листопада 2019, 10:01 Ще один аргумент брати таки голландський паспорт.
Захищає від облисіння?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей