Візи та все про них...

Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення popTAB »

Нам би ще з США та Канадою, хоч і далеко туди
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення YYS »

mischko писав: 31 жовтня 2019, 17:47
DinAlt писав: 31 жовтня 2019, 17:42
Inguri писав: 31 жовтня 2019, 17:13 Що ж заморські так гальмують?
тоже этого не пойму - Гваделупа и Мартиника для молдаван безвизовые, а для украинцев уже и не вспоминают :bash:
За ці території вирішує Париж. А там зараз сидить Макрон, який хоче продавити своє рішення по реформі ЄС і на цьому шляху блокує багато яких інтеграційних ініціатив, зокрема початок переговорів про приєднання Албанії та Пн.Македонії. Гадаю, український безвіз на ці території теж став заручником його амбіцій.
Так и представил, как Макрон, играя в Талейрана, рассматривает Украину как часть своей изящной политической игры :lol: . Решение по заморским территориям Нидерландов тоже отсутствует кстати. И там Макрона нет.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Там рішення приймає кожна конкретна територія
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nik-dem »

Shummi_1925 писав: 31 жовтня 2019, 19:20 мир открывается очень серьезно,риски демографии и миграции уходят в прошлое, только Африка составляет огромную миграционную угрозу, все остальные уже практически ниже уровня воспроизводства.
На Близькім Сході ситуація майже така ж, як і в Африці, а ще є Індія та Пакістан до цього ж.
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Shummi_1925 »

Это коненчо офтоп, но Индия и Пакистан уже на уровне 2,2-2,4 ребенка на женщину, и падают стремительным домкратом :-)
Ближний восток это кто? Иран, Ливан ниже некторых стран европы. Саудиты, Иордания, падают стремительно. риска уже практически не осставляют. Ну и им никто особо границы не открывает :-)
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nik-dem »

Воно уповільнюється, але не настільки швидко.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

popTAB писав: 31 жовтня 2019, 19:53 Нам би ще з США та Канадою, хоч і далеко туди
Я так дивлюсь, всі топові візові країни для нас так чи інакше пов'язані з Великобританією: сама ВБ, США, Канада, Австралія, Нова Зеландія. Можна ще й Ірландію сюди вписати.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Bagach писав: 01 листопада 2019, 16:03
popTAB писав: 31 жовтня 2019, 19:53 Нам би ще з США та Канадою, хоч і далеко туди
Я так дивлюсь, всі топові візові країни для нас так чи інакше пов'язані з Великобританією: сама ВБ, США, Канада, Австралія, Нова Зеландія. Можна ще й Ірландію сюди вписати.
А Япония и Корея когда перестали быть топовыми?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

manjeroke писав: 01 листопада 2019, 16:06
Bagach писав: 01 листопада 2019, 16:03
popTAB писав: 31 жовтня 2019, 19:53 Нам би ще з США та Канадою, хоч і далеко туди
Я так дивлюсь, всі топові візові країни для нас так чи інакше пов'язані з Великобританією: сама ВБ, США, Канада, Австралія, Нова Зеландія. Можна ще й Ірландію сюди вписати.
А Япония и Корея когда перестали быть топовыми?
Японія топова, але туди візові вимоги не такі ганебні. Принаймні десь читав, що не треба довідку з роботи. Тільки виписку по рахунку.
Південна Корея - не знаю чи топ, чи ні. Чогось не тягне туди.
Не розумію, чому для ВБ ми - країна з високим міграційним ризиком, а для Швейцарії, де більший ВВП ніж у ВБ - ні.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення devmind »

Віза США - одна з найпростіших, що мені доводилося отримувати. Єдина незручність - треба було їхати на співбесіду.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення artml »

devmind писав: 01 листопада 2019, 16:47 Віза США - одна з найпростіших, що мені доводилося отримувати. Єдина незручність - треба було їхати на співбесіду.
YMMW. Я теж отримав швидко та безболісно, але колеги що з колишньої, що з теперішньої роботи регулярно отримують відмови.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Ви не плутайте процедуру і ресурси для цієї візи.
Купити діаманти просто, достатньо витягнути з кишені мільйон.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення devmind »

Inguri писав: 01 листопада 2019, 23:35 Ви не плутайте процедуру і ресурси для цієї візи.
Купити діаманти просто, достатньо витягнути з кишені мільйон.
Я писав про власний досвід, звичайно.

Проте ресурси в мене одні й ті самі, але два паспорти забиті шенгенськими візами і необхідність кожного разу при поїздці на вихідні доводити свою благонадійність була куди більш "ганебною", ніж заповнення анкети і два запитання в дружній атмосфері на співбесіді в посольстві США. Першу шенгенську візу на рік я отримав вже після 2014 року.

Двічі отримував візу Ірландії по роботі. В мене там багато друзів, але через візу їхати в гості бажання нема. До речі, вони ще вимагають завірені переклади?

ВБ - єдина країна Європи, в якій я ще не бував. Причина знову та ж сама - віза. Просто не хочеться поки зв'язуватися.

Канада - все електронно, але система подання документів з'їла чимало нервових клітин. Плюс нам "пощастило" і ми попали на самісінькій початок обов'язкового збору біометричних даних :(

Тож ресурси, безумовно, дуже важливі. Але процедура теж може вирішувати.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

devmind писав: 02 листопада 2019, 03:55
Inguri писав: 01 листопада 2019, 23:35 Ви не плутайте процедуру і ресурси для цієї візи.
Купити діаманти просто, достатньо витягнути з кишені мільйон.
Я писав про власний досвід, звичайно.

Проте ресурси в мене одні й ті самі, але два паспорти забиті шенгенськими візами і необхідність кожного разу при поїздці на вихідні доводити свою благонадійність була куди більш "ганебною", ніж заповнення анкети і два запитання в дружній атмосфері на співбесіді в посольстві США. Першу шенгенську візу на рік я отримав вже після 2014 року.

Двічі отримував візу Ірландії по роботі. В мене там багато друзів, але через візу їхати в гості бажання нема. До речі, вони ще вимагають завірені переклади?

ВБ - єдина країна Європи, в якій я ще не бував. Причина знову та ж сама - віза. Просто не хочеться поки зв'язуватися.

Канада - все електронно, але система подання документів з'їла чимало нервових клітин. Плюс нам "пощастило" і ми попали на самісінькій початок обов'язкового збору біометричних даних :(

Тож ресурси, безумовно, дуже важливі. Але процедура теж може вирішувати.
Плюс американцев это понятие здравого смысла, отсутвие желания собирать макулатуру ну и длинные визы с возможностью въехать до последнего дня действия визы.
Минусом конечно будет отсутвие четких инструкций и требований которые позволили бы рачитывать на шансы получения близкие к 99%
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

manjeroke писав: 02 листопада 2019, 04:00 Минусом конечно будет отсутвие четких инструкций и требований которые позволили бы рачитывать на шансы получения близкие к 99%
По-моєму єдина вимога у всіх посольств - бути офіційно багатим.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 02 листопада 2019, 04:00 Плюс американцев это понятие здравого смысла, отсутвие желания собирать макулатуру ну и длинные визы с возможностью въехать до последнего дня действия визы.
Минусом конечно будет отсутвие четких инструкций и требований которые позволили бы рачитывать на шансы получения близкие к 99%
Я попав у американців на

*відсутність здорового ґлузду
*бажання збирати макулатуру

Спочатку більше 3 тижнів розглядали мою заявку, при тому, що в мене вже було раніше 2 американські візи, які я виїздив і жодних порушень. Потім закинули мене в "процесінг", викликали в консульство (я мав отримати візу гавтоматично, бо на момент подачі була ще діюча віза) і попросили закинути їм на електронку, увага, попросили закинути - резюме. Ре-зю-ме, Карле. Не діючий контракт, не зарплатний чек, а довбане резюме? Я просто експортнув свій профіль на лінкедІн в pdf і закинув його їм, нагадавши, що конференція в мене за 2 тижні. Рівно за 2 тижні, коли якраз відкривалася конференція мені повернули паспорт. Але віза була лише на 1 рік. Причому я був не один такий - ще одного українця, до того мені не знайомого так само прокинули з однорічною візою. З конференцією все розрулилося добре - організатори повернули всі гроші, включаючи опціональний груповий похід на матч MLS, коли почули, що мені не встигають зробити візи. Здається, навіть вибачилися за своїм консульських. Замість Юти я поїхав в Каліфорнію на 3 місяці пізніше. Квиток на KLM брався у агента - фірма доплатила різницю у тарифі на SFO.
----
За два місяці до мене моя жінка - безробітна домогосподарка у віці 30 років, тобто найризикованіша група "оставашек" - молода безробітна українка. Так от - їй задали два питання і видали візу на 10 років.
А знаєте в чому різниця - за цих два місяці президентом після Обами став Трамп. Отака фігня, малята.
Тому, якщо у вас був позитивний досвід раніше - не треба його гавтоматично екстраполювати на сьогодення.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

До речі, а хто недавно подавав - там зараз вимагають здати свої облікові записи у соціальних мережах?
Я ще чув, що треба перерахувати всі країни, які відвідав за останні 10 років.
Я вже сам не пам'ятаю, де я за ці 10 років був, але це не відсутність здорового ґлузду, ні, і не збір макулатури.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 02 листопада 2019, 15:12
А знаєте в чому різниця - за цих два місяці президентом після Обами став Трамп. Отака фігня, малята.
Тому, якщо у вас був позитивний досвід раніше - не треба його гавтоматично екстраполювати на сьогодення.
Жене делали вторую визу при Трампе в Тайпее, очень спокойно. Только офицер сам не мог найти старую визу в старом паспорте, даже после того как я сказал номер страницы. Сам нашел и показал, а так к стандартным "зачем едете?" и "деньги есть на поездку?" добавилось "что в Тайване делаете?"

Но Вы правы, что можно попасть в неприятную ситуацию. Как я понимаю, это во многом зависит непосредственно от офицера и что у него в голове.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

mischko писав: 02 листопада 2019, 15:18 До речі, а хто недавно подавав - там зараз вимагають здати свої облікові записи у соціальних мережах?
Я ще чув, що треба перерахувати всі країни, які відвідав за останні 10 років.
Я вже сам не пам'ятаю, де я за ці 10 років був, але це не відсутність здорового ґлузду, ні, і не збір макулатури.
питання про відвідані країни і раніше було в електронній формі реєстрації на візову співбесіду, і на британську візу ці відомості теж треба вносити у форму.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Було, але не з датами
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей