Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

popTAB писав: 28 жовтня 2019, 18:13 https://www.facebook.com/eugenedihne/po ... 1501371414

ну і фоточки у главного самопіарщика у мау ... хоч би сумки прибрали, светри менш мішковинні одягли і пози більш по етикету зробили хоча б для фото ...
Я думаю, что им сейчас действительно не до того. Контакт центр отдувается за это решение об изменениях в расписании по полной.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Bagach писав: 28 жовтня 2019, 18:41 Цікаво, що там з мадридськими рейсами? До 30.03 в розкладі рейси декілька разів на тиждень в ранкову хвилю. Після 30.03 - щоденні рейси у звичний вечірній час.
Маю квиток на рейс MAD-KBP на серпень. "Листів щастя" не отримував. У ФБ відповіли, що рейс планується по розкладу.
Хз, навпаки, обіцяли зробити щоденними
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AlexK »

Bagach писав: 28 жовтня 2019, 18:41 Цікаво, що там з мадридськими рейсами? До 30.03 в розкладі рейси декілька разів на тиждень в ранкову хвилю. Після 30.03 - щоденні рейси у звичний вечірній час.
Маю квиток на рейс MAD-KBP на серпень. "Листів щастя" не отримував. У ФБ відповіли, що рейс планується по розкладу.
серпень--це ще так далеко, що навряд чи вони самі знають, що там буде
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

AlexK писав: 28 жовтня 2019, 19:08
Bagach писав: 28 жовтня 2019, 18:41 Цікаво, що там з мадридськими рейсами? До 30.03 в розкладі рейси декілька разів на тиждень в ранкову хвилю. Після 30.03 - щоденні рейси у звичний вечірній час.
Маю квиток на рейс MAD-KBP на серпень. "Листів щастя" не отримував. У ФБ відповіли, що рейс планується по розкладу.
серпень--це ще так далеко, що навряд чи вони самі знають, що там буде
Можливо. Тогоріч брав за 8 місяців квиток до Варшави у ранкову хвилю. Спочатку рейс перенесли на денну хвилю, а потім повернули назад у ранкову.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 28 жовтня 2019, 19:06
Bagach писав: 28 жовтня 2019, 18:41 Цікаво, що там з мадридськими рейсами? До 30.03 в розкладі рейси декілька разів на тиждень в ранкову хвилю. Після 30.03 - щоденні рейси у звичний вечірній час.
Маю квиток на рейс MAD-KBP на серпень. "Листів щастя" не отримував. У ФБ відповіли, що рейс планується по розкладу.
Хз, навпаки, обіцяли зробити щоденними
Головне тут - час. Нічний рейс - не фонтан. Але плани я будував навколо нього. Тепер прийдеться їх коректувати у випадку змін. Якщо перенесуть на день раніше на 13:55, то недостатньо часу понасалоджуюсь атмосферою королівського міста, а якщо на 13:55 того ж дня, на який здійснено бронювання, то це зайві витрати на готель і харчування. Добре було б, щоб перебронювали на AF, LH, BT чи AZ з вильотом після 16:00.
Востаннє редагувалось 28 жовтня 2019, 19:28 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
agro
Airbus A318
Повідомлень: 2
З нами з: 05 листопада 2016, 17:30
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення agro »

много вечерних рейсов в Европу оставили начиная с апреля в расписании.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 28 жовтня 2019, 19:21 Головне тут - час. Нічний рейс - не фонтан. Але плани я будував навколо нього. Тепер прийдеться їх коректувати у випадку змін. Якщо перенесуть на день раніше на 13:55, то недостатньо часу понасалоджуюсь атмосферою королівського міста, а якщо на 13:55 наступного дня, то це зайві витрати на готель і харчування. Добре було б, щоб перебронювали на AF, LH, BT чи AZ.
Ага, щас. Я пытался Измир-Киев перебронировать по подобной причине: перенесли рейс с 15:50 на 6:10 следующего дня. Единственный подходящий мне вариант - ТК с вылетом в 15:40 и пересадкой в Стамбуле. Даже отказом не удостоили, просто ответили "Вас перебронировали на рейс PS700. У Вас есть выбор согласится или получить полный возврат".
много вечерних рейсов в Европу оставили начиная с апреля в расписании.
Их пока просто не стали трогать. Думаю, их судьба решится в январе-феврале. А это будут тяжелые месяцы для МАУ, судя по всему.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 28 жовтня 2019, 19:28
Bagach писав: 28 жовтня 2019, 19:21 Головне тут - час. Нічний рейс - не фонтан. Але плани я будував навколо нього. Тепер прийдеться їх коректувати у випадку змін. Якщо перенесуть на день раніше на 13:55, то недостатньо часу понасалоджуюсь атмосферою королівського міста, а якщо на 13:55 наступного дня, то це зайві витрати на готель і харчування. Добре було б, щоб перебронювали на AF, LH, BT чи AZ.
Ага, щас. Я пытался Измир-Киев перебронировать по подобной причине: перенесли рейс с 15:50 на 6:10 следующего дня. Единственный подходящий мне вариант - ТК с вылетом в 15:40 и пересадкой в Стамбуле. Даже отказом не удостоили, просто ответили "Вас перебронировали на рейс PS700. У Вас есть выбор согласится или получить полный возврат".
В такому випадку поверну кошти і куплю щось із вищезазначеного.
sashkin

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення sashkin »

Bagach писав: 28 жовтня 2019, 19:21 Добре було б, щоб перебронювали на AF, LH, BT чи AZ з вильотом після 16:00.
такого точно не будет. Если у МАУ есть собственный рейс , то перебронируют именно на него.
Год назад отменили МАУ BGY-HRK и никак не удалось получить ТК, только 2 опции давали МАУ BGY-KBP-HRK или MXP-KBP-HRK
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

sashkin писав: 28 жовтня 2019, 19:30
Bagach писав: 28 жовтня 2019, 19:21 Добре було б, щоб перебронювали на AF, LH, BT чи AZ з вильотом після 16:00.
такого точно не будет. Если у МАУ есть собственный рейс , то перебронируют именно на него.
Тоді краще зайвий день провести у Мадриді.
sashkin

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення sashkin »

Bagach писав: 28 жовтня 2019, 19:34
sashkin писав: 28 жовтня 2019, 19:30
Bagach писав: 28 жовтня 2019, 19:21 Добре було б, щоб перебронювали на AF, LH, BT чи AZ з вильотом після 16:00.
такого точно не будет. Если у МАУ есть собственный рейс , то перебронируют именно на него.
Тоді краще зайвий день провести у Мадриді.
Согласен! :)

Кстати, по Мадриду со стартом полетов Раяна туда же у МАУ цены просели. В августе-сентябре RT с 234 евро просел до 118 евро на блекаут даты, которые я мониторил весь год
Востаннє редагувалось 28 жовтня 2019, 19:39 користувачем sashkin, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

sashkin писав: 28 жовтня 2019, 19:36
Bagach писав: 28 жовтня 2019, 19:34
sashkin писав: 28 жовтня 2019, 19:30
такого точно не будет. Если у МАУ есть собственный рейс , то перебронируют именно на него.
Тоді краще зайвий день провести у Мадриді.
Согласен! :)

Кстати, по Мадриду со стартом полетов Раяна туда же у МАУ цены просели.
Якраз. Як був бізнес 500 EUR, так і залишився. :smile:
sashkin

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення sashkin »

Bagach писав: 28 жовтня 2019, 19:38
sashkin писав: 28 жовтня 2019, 19:36
Bagach писав: 28 жовтня 2019, 19:34

Тоді краще зайвий день провести у Мадриді.
Согласен! :)

Кстати, по Мадриду со стартом полетов Раяна туда же у МАУ цены просели.
Якраз. Як був бізнес 500 EUR, так і залишився. :smile:
а есть ли смысл брать столь заранее бизнес за 500 евро? я понимаю, борьба за эконом
ps. Выше в посте дал уточнение по ценам
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

sashkin писав: 28 жовтня 2019, 19:43
Bagach писав: 28 жовтня 2019, 19:38
sashkin писав: 28 жовтня 2019, 19:36

Согласен! :)

Кстати, по Мадриду со стартом полетов Раяна туда же у МАУ цены просели.
Якраз. Як був бізнес 500 EUR, так і залишився. :smile:
а есть ли смысл брать столь заранее бизнес за 500 евро? я понимаю, борьба за эконом
ps. Выше в посте дал уточнение по ценам
Я купував за cash+miles. Стараюсь милі швидко тратити. Зараз програми лояльності часто девальвують.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

Tetris писав: 28 жовтня 2019, 15:30 Тут я вже запитаю: а що не так з АТБ?
Не знаю. Нормальний маркет, якщо треба борошно, а АТБ найближче до дому. Не бігти ж пів км за таким же борошном.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

В чем причина "токсичной" репутации МАУ? Почему даже мелочь типа овербукинга 2х пассажиров раздувается до вселенских масштабов? И одновременно с этим многое прощается Wizz Air и Ryanair.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення popTAB »

Olek писав: 28 жовтня 2019, 22:16 В чем причина "токсичной" репутации МАУ? Почему даже мелочь типа овербукинга 2х пассажиров раздувается до вселенских масштабов? И одновременно с этим многое прощается Wizz Air и Ryanair.
Тому що маркетинг лов-лостів внушив що дешево, і за 9€ можна простити любе. Навіть якщо купують набагато дорожче за €9,то звинувачують себе, а не авіакомпанію, що не встигли купити халяву. Навіть тут є пости любителів стикувати лов-кости без ківі, і у випадку втрати пересадки вони згодні оплатити повну ціну бо раніше була халява.

У випадку з МАУ фактору низької ціни нема. Люди не готові прощати промахи, бо заплатили НЕ сміхотворну суму. Працює Мірошніченківське: перетворили статусну авіацію в маршрутку.
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення katso »

popTAB писав: 28 жовтня 2019, 18:13 https://www.facebook.com/eugenedihne/po ... 1501371414

ну і фоточки у главного самопіарщика у мау ... хоч би сумки прибрали, светри менш мішковинні одягли і пози більш по етикету зробили хоча б для фото ...
Соскучились по фото в одинаковых костюмах а ля СССр ?
Фото нормальные - вопрос в другом - до фэйсбука ли должно быть СЕО разруливающему такую ситуацию?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

katso писав: 28 жовтня 2019, 23:29
popTAB писав: 28 жовтня 2019, 18:13 https://www.facebook.com/eugenedihne/po ... 1501371414

ну і фоточки у главного самопіарщика у мау ... хоч би сумки прибрали, светри менш мішковинні одягли і пози більш по етикету зробили хоча б для фото ...
Соскучились по фото в одинаковых костюмах а ля СССр ?
Фото нормальные - вопрос в другом - до фэйсбука ли должно быть СЕО разруливающему такую ситуацию?
Думаю, что до Фейсбука. Решение принято, работа СЕО в отношении этой ситуации выполнена, сейчас результаты этого решения расхлебывают другие. И СЕО имеет возможность и подбодрить персонал, и транслировать пассажирам месседж о том, как все стараются помочь. Пиар это не так уж плохо в данном случае, имхо.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

Olek писав: 28 жовтня 2019, 22:16 В чем причина "токсичной" репутации МАУ? Почему даже мелочь типа овербукинга 2х пассажиров раздувается до вселенских масштабов? И одновременно с этим многое прощается Wizz Air и Ryanair.
Якби МАУ навчилися б вдало ладнати такі звичні ситуації, як овербукінг, не кажучи вже й про різні нестандартні ситуації, то не було би такого шквалу в фейсбуці. Я думаю, що чіткі правила + відкрите і зрозуміле роз'яснення обставин ситуації і того, як ми збираємося її вирішувати частково зменшило би потік флейму в сторону МАУ. Погодьтеся, коли перед людьми закривають гейт і замість чітких роз'яснень вони отримують якесь невнятне мямлення про овербукінг вкупі з персоналом, який старається якнайшвидше позбавитися від незадоволених пасажирів, то фейсбук залишається єдиним місцем де можна хоч якось виплакатися і полити МАУ за їхню поведінку. І немає тут різниці правий пасажир чи ні. В епоху "гласного" бізнесу, коли одне вдале відео може обвалити акції компанії (згадайте випадок з United), бізнес просто мусить стояти на варті. Навіть в ситуаціях, коли правота на 100% на його боці. На жаль, в МАУ цього не розуміють і малюють якісь захмарні NPS. А клієнт відчуває, коли позиціонування не збігається з суттю продукту. Нам обіцяли національну гібридну авіакомпанію, а ми отримали щось незрозуміле, якісь овербукінги і ще всяку зраду. Коли я лечу ультра лоу-костом, то розумію, що сервіс теж буде ультра лоу. Довезли за 20Є до пункту призначення і прекрасно, я більшого і не очікую. Якщо би МАУ позиціонували себе, як жлоб-авіакомпанія, то однозначно їм вдалося би здивувати тим сервісом, який є зараз. А задоволені клієнти якраз і беруться від сервісу, який є трошки вище за обіцяний. Тут все просто. Тоді би про МАУ писали в фб фрази типу: "Вперше вирішив спробувати жлоб-авіакомпанію летячи до Парижу, захотілося трошки трешачка і знаєте, а вони навіть не такі вже і жлоб. Може ще колись полечу МАУ"
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 22 гостей