БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Labiann »

Honduras писав: 28 жовтня 2019, 14:02 Подскажите, детский паспорт, выданный на 4 года, ещё действующий. Если в нем будет стоять американская виза, можно ли получить второй «нормальный» паспорт без сдачи «детского»?
почему бы нет, на край скажите что утерян...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Sentry »

Labiann писав: 28 жовтня 2019, 14:21
Honduras писав: 28 жовтня 2019, 14:02 Подскажите, детский паспорт, выданный на 4 года, ещё действующий. Если в нем будет стоять американская виза, можно ли получить второй «нормальный» паспорт без сдачи «детского»?
почему бы нет, на край скажите что утерян...
Крайне плохая идея. В паспортной базе ставится соответствующая отметка, и список утерянных паспортов может быть направлен в соответствующие посольства. При чем посольство США точно будет первым в очереди.

В случае утери паспорта с действующей визой в США, проблемы с въездом в США будут.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення AlexK »

Sentry писав: 28 жовтня 2019, 14:23
Крайне плохая идея. В паспортной базе ставится соответствующая отметка, и список утерянных паспортов может быть направлен в соответствующие посольства. При чем посольство США точно будет первым в очереди.

В случае утери паспорта с действующей визой в США, проблемы с въездом в США будут.
У меня несколько лет назад украли паспорт с американской визой. Я, получив новый, подал в посольство на новую визу. Они попросили прислать им справку из полиции о краже. И поставили новую визу на 10 лет (была на 5).
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Sentry »

Да, визу ставят без проблем. Вы по ней уже въезжали в страну? Я слышал очень много отзывов о том, что при такой истории собеседование на въезде существенно затягивается и могут даже отправлять на secondary.
Inguri

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Inguri »

Honduras писав: 28 жовтня 2019, 14:02 Подскажите, детский паспорт, выданный на 4 года, ещё действующий. Если в нем будет стоять американская виза, можно ли получить второй «нормальный» паспорт без сдачи «детского»?
В мене аналогічна ситуація.
Без проблем отримали другий дорослий, на 10 років.
Зараз маємо два діючих, на 4 з візою і на 10років майже порожній.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Victor H »

Sentry писав: 28 жовтня 2019, 14:40 Да, визу ставят без проблем. Вы по ней уже въезжали в страну? Я слышал очень много отзывов о том, что при такой истории собеседование на въезде существенно затягивается и могут даже отправлять на secondary.
Мене минулого тижня так відправили в JFK - в липні вкрали паспорт з діючою візою під час поїздки по Європі. Вклеїв візу в другий (10 років, подача дистанційна), який був на руках вже пару років. При в'їзді в США спиталися коли востаннє тут був, я чесно сказав що в червні. На що отримав запитання "де штамп?". Я пояснив що той паспорт вкрали, і я подав другий. На що отримав запитання "як так в тебе було два діючих паспорти одночасно?" і був відправлений на додаткову перевірку. Там посидів хвилин 40, потім отримав паспорт з штампом, без жодних додаткових запитань. Крім втраченого часу ніяких додаткових незручностей не було, впевнений що при наступній поїздці питань вже не буде.
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Honduras »

Всем спасибо!
Ничего не украдено)) единственная причина, нужно подавать на американскую визу. В детском есть печати о путешествиях а новый будет чистым, не знаю, влияет ли это на решение штатов.
Вопрос скорее по регламенту наших паспортистов, может быть «детский» должны забрать при выдаче 10 летнего, вот и засомневался.

Ещё вопрос, можно ли заказать третий паспорт и при его получении отдать другой? На руках останется два паспорта в итоге.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення AlexK »

Sentry писав: 28 жовтня 2019, 14:40 Да, визу ставят без проблем. Вы по ней уже въезжали в страну? Я слышал очень много отзывов о том, что при такой истории собеседование на въезде существенно затягивается и могут даже отправлять на secondary.
Въезжал без всяких проблем и лишних вопросов.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення vito »

Inguri писав: 28 жовтня 2019, 14:54
Honduras писав: 28 жовтня 2019, 14:02 Подскажите, детский паспорт, выданный на 4 года, ещё действующий. Если в нем будет стоять американская виза, можно ли получить второй «нормальный» паспорт без сдачи «детского»?
В мене аналогічна ситуація.
Без проблем отримали другий дорослий, на 10 років.
Зараз маємо два діючих, на 4 з візою і на 10років майже порожній.
Honduras писав: 28 жовтня 2019, 15:13 нужно подавать на американскую визу. В детском есть печати о путешествиях а новый будет чистым, не знаю, влияет ли это на решение штатов.
Вопрос скорее по регламенту наших паспортистов, может быть «детский» должны забрать при выдаче 10 летнего, вот и засомневался.
Як вже обговорювалося ранiше:
vito писав: 02 травня 2017, 16:58
Постанова Кабінету Міністрів України від 07.05.2014 № 152 "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон"
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/152-2014-%D0%BF

п. 3.
"Громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон."

п. 38.
"Заявник для обміну паспорта для виїзду за кордон звертається до працівника територіального органу/територіального підрозділу ДМС або уповноваженого суб’єкта та подає...
...
3) заяву про повернення паспорта для виїзду за кордон, що підлягає обміну, після його анулювання у зв’язку з наявністю в ньому віз"

п.92:
"За письмовою заявою заявника анульований паспорт для виїзду за кордон повертається йому працівником територіального органу/територіального підрозділу ДМС, закордонної дипломатичної установи, якщо в ньому проставлені одна чи декілька віз"
Inguri писав: 28 жовтня 2019, 14:54 Ещё вопрос, можно ли заказать третий паспорт и при его получении отдать другой? На руках останется два паспорта в итоге.
Як вже обговорювалося ранiше:
vito писав: 04 травня 2017, 13:52
Громадянин України одночасно не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон.
(див. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/152-2014-%D0%BF )
"потрібно враховувати, що наразі можна мати на руках не більш, ніж 2 закордонні паспорти одночасно. Тобто, якщо, наприклад, у Вас вже є 2 паспорти, і подаються документи на оформлення нового (третього), один з цих паспортів має відразу здаватися для вилучення"
(див. mfa.gov.ua )

P.S. Це може не стосуватися закордонних паспортiв старого зразка (з червоною "корочкою"), що не внесенi до системи/Реєстру
Inguri

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Inguri »

Honduras писав: 28 жовтня 2019, 15:13 В детском есть печати о путешествиях а новый будет чистым, не знаю, влияет ли это на решение штатов.
Так це нормально, що тут підозрілого?

Як я подавався, то дітей більше питали, ніж дорослих - де вчаться, шо почьом етс.
Взагалі, приємні спогади - легка подача, цікава будівля, драми, які розігруються біля віконечок.
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Honduras »

Inguri писав: 28 жовтня 2019, 17:08
Honduras писав: 28 жовтня 2019, 15:13 В детском есть печати о путешествиях а новый будет чистым, не знаю, влияет ли это на решение штатов.
Так це нормально, що тут підозрілого?

Як я подавався, то дітей більше питали, ніж дорослих - де вчаться, шо почьом етс.
Взагалі, приємні спогади - легка подача, цікава будівля, драми, які розігруються біля віконечок.
Та наче нічого підозрілого, але дружина не працює та дитина 16 років. В мене віза є, та я не подаюсь разом, тому не впевнений що буде зовсім легко.
letadlo
Airbus A318
Повідомлень: 42
З нами з: 25 грудня 2013, 10:30
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення letadlo »

"Заявник для обміну паспорта для виїзду за кордон звертається до працівника територіального органу/територіального підрозділу ДМС або уповноваженого суб’єкта та подає...
...
3) заяву про повернення паспорта для виїзду за кордон, що підлягає обміну, після його анулювання у зв’язку з наявністю в ньому віз"


Підкажіть будь ласка, паспорт в якого в травні місяці закінчився термін дії також треба анульовувати?
Та ж сама історія, в ньому важливі візи.
В січні 2018 виготовив другий, біометричний паспорт, зараз лише він діючий. Страрий маю на руках і критично необхідно його на руках мати. Є бажання виготовити другий біометричний. Чи буде старий, термін дії якого скінчився вважатися "третім" паспортом?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Sentry »

letadlo писав: 28 жовтня 2019, 19:37 "Заявник для обміну паспорта для виїзду за кордон звертається до працівника територіального органу/територіального підрозділу ДМС або уповноваженого суб’єкта та подає...
...
3) заяву про повернення паспорта для виїзду за кордон, що підлягає обміну, після його анулювання у зв’язку з наявністю в ньому віз"


Підкажіть будь ласка, паспорт в якого в травні місяці закінчився термін дії також треба анульовувати?
Та ж сама історія, в ньому важливі візи.
В січні 2018 виготовив другий, біометричний паспорт, зараз лише він діючий. Страрий маю на руках і критично необхідно його на руках мати. Є бажання виготовити другий біометричний. Чи буде старий, термін дії якого скінчився вважатися "третім" паспортом?
Да, нужно будет принести старый паспорт, его продыроколят(кроме визы) и вернут. Ну и написать соответственное заявление.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення mischko »

Ну давайте, моралізатори, розкажіть мені, що я неправий кепкуючи з вати, яка хоче мандрувати світом:

На админгранице с Крымом, на КПВВ "Каланчак", задержали члена партии "Единая Россия" Игоря Кучерявого. Он известен своей активной поддержкой оккупации полуострова, пишет ATR.
Кучерявый был задержан при выезде из Херсона в Крым. По информации СМИ, на материковой части Украины он хотел получить украинский загранпаспорт.
Отмечается, что во время захвата Крыма Россией он организовывал "отряды самообороны" и "блокпосты" в Севастополе. Награжден Министерством обороны РФ медалью "За возвращение Крыма".

"По предварительными данным, получал украинский загранпаспорт. Во время прохождения паспортного контроля его задержала СБУ, так как он - член партии "Единая Россия", активный участник "русской весны". На данный момент его допрашивают. В последствии его увезут в Херсон, так как там состоится суд", — рассказала заместитель командира гражданского формирования "Аскер" Эвелина Арифова.

Эту информацию подтвердил и вице-президент Всемирного конгресса крымских татар Ленур Ислямов. По его словам, Кучерявый на допросе заявил, что "с тем, что выдают в России (паспортом. - Ред.), никуда не поедешь, а ездить хочется".


https://lb.ua/society/2019/12/03/443819 ... zhali.html
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Dr. K »

Правий, вата має горіти та страждати
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Krakowite »

740 людей віком 90+
оформили біометричні закордонні паспорти

#ЦифраДня #Подорожуймо

Всі хочуть подорожувати, і старі, і молоді, і кучеряві, і лисі, і резиденти EU, і жителі анексованих територій України.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення mischko »

– Скільки українців мають нові паспорти для виїзду за кордон?

– Біометричних закордонних паспортів оформлено 14 мільйонів 200 тисяч.

Але одна людина має право мати два паспорти; також у декого швидко закінчуються сторінки, а у дітей, які оформлювалися у 2015 році, вже сплив термін дії паспорта.

Тому ми приблизно використовуємо коефіцієнт, що людей – десь на 25% менше, ніж виданих документів.

– А яка ситуація із чергами?

– Їх немає. Взагалі.


https://www.eurointegration.com.ua/inte ... 6/7104261/
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення mischko »

І ще одна гарна новина: ми хочемо скасувати прив’язку оформлення першої ID-картки до адреси місця проживання. Зараз ID видають тільки за місцем реєстрації, а можна буде робити це де завгодно. Це буде зручно тим, хто, наприклад, зареєстрований у Львові, а проживає у Києві. Ми вже підготували зміни до закону і нормативних актів, щоби прибрати це обмеження. Розраховую, що їх ухвалять вже найближчим часом.

https://www.eurointegration.com.ua/inte ... 6/7104261/
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 16 грудня 2019, 11:52 І ще одна гарна новина: ми хочемо скасувати прив’язку оформлення першої ID-картки до адреси місця проживання. Зараз ID видають тільки за місцем реєстрації, а можна буде робити це де завгодно. Це буде зручно тим, хто, наприклад, зареєстрований у Львові, а проживає у Києві. Ми вже підготували зміни до закону і нормативних актів, щоби прибрати це обмеження. Розраховую, що їх ухвалять вже найближчим часом.

https://www.eurointegration.com.ua/inte ... 6/7104261/
І тридцяти років не минуло. :)
Inguri

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 16 грудня 2019, 11:49 – Скільки українців мають нові паспорти для виїзду за кордон?

– Біометричних закордонних паспортів оформлено 14 мільйонів 200 тисяч.

Але одна людина має право мати два паспорти; також у декого швидко закінчуються сторінки, а у дітей, які оформлювалися у 2015 році, вже сплив термін дії паспорта.

Тому ми приблизно використовуємо коефіцієнт, що людей – десь на 25% менше, ніж виданих документів.

– А яка ситуація із чергами?

– Їх немає. Взагалі.


https://www.eurointegration.com.ua/inte ... 6/7104261/
Вже наїлися вашим безвізом.
А от в деяких областях за деякими паспортами люди чергу з вечора займають.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 15 гостей