Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення LWIEV »

Tetris писав: 28 жовтня 2019, 10:12
LWIEV писав: 27 жовтня 2019, 19:23 Я живу в Україні. Для мене репутація має значення. Для авіакомпаній я важливий клієнт. 80-100 сегментів в рік, в т ч бізнес-клас за гроші. В моєму бізнесі, в бізнесах моїх клієнтів репутація має значення. Ненадійний партнер - це партнер на виліт. Репутація не має значення тільки там, де створене монопольне становище, яке охороняється адміністративними бар'єрами, на маскування яких якраз і спрямовуються маркетингові зусилля нового керівництва МАУ.

Це МАУ зламалось, але інше ніхто не принесе. Навпаки, зараз все суспільство ще раз скинеться, щоб потримати всю цю камарилью на плаву.
Мне кажется, вы лукавите. Если для вас так важна репутация, то как можно после истории с Аэросвитом и ПриватБанком летать МАУ, или Розой, кататься в Буковеле, заправляться на Укрнафте и т.п.?

Думаю, среди пассажиров МАУ процент людей, для которых важна репутация, где-то такой же, как в среднем по Украине - в районе нескольких %. У нас 10 лет назад на президентских выборах соперничали бывший уголовник, погрязший в коррепционных скандалах и премьер, подписавший вассалитет с Россией, окружение которого также погрязло в коррупционных скандалах. И ничего, люди выбирали. В Украине банки финансируют компании, которые не платят кредиторам, люди покупают российскую продукцию при наличии альтернатив, куча народу отдыхает в Крыму и т.п.
Плевать всем на репутацию. После Аэросвита, народ летает МАУ. Если произойдет крах МАУ - полетят Розой.
Единственное, не стоит проводить параллель между Аэросвитом, где банкротство было контролируемым и МАУ, где у компании реальные проблемы в части объемов бизнеса. Хотя, безусловно, зная собственника, если МАУ начнет таки валиться, то долгов туда навесят как можно больше.
Ви мені закидаєте лукавство, а самі спрощуєте аж до спотворення, малюючи картину як чорно-білу. Куплю - не куплю і все. Це складніші питання пріоритетності покупок, їхнього обсягу, умов тощо.

Я користуюсь МАУ тільки там, де немає розумної альтернативи. Але я не можу вимагати від всіх інших свого розуміння розумності, як не сприймаю нав'язування собі чийогось іншого. Кожен визначає його для себе дуже суб'єктивно. Для когось це фактор Коломойського, для когось питання безпеки, для когось - комфорту чи ціни.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Tetris »

А я вас не агітую ні за, ні проти :) І нічого не спотворюю.
Просто говорю саме про те, що, якщо Коломойський забажає кинути МАУ, але залиитись в авіабізнесі - він це досить легко зможе зробити.
А так, у нас багато людей, які люблять говорити про те, як погана репутація може зашкодити бізнесу, але користуються при цьому Монобанком, наприклад, або зимову відпустку в Буковелі проводять. І з популярності Монобанка і Буковеля можна зробити висновок про (не)важливість репутацції для більшості споживачів.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Tetris писав: 28 жовтня 2019, 10:06 В 14 году был экономический шок, на который нужно было оперативно отреагировать: "сдуть" бизнес до приемлемых объемов и после шока восстанавливать объемы. Сейчас ситуация принципиально другая. Сейчас не шок: нет оснований думать, что произойдет хотябы что-то из перечисленного:
- экспансия лоу-костов в регионы свернется
- развитие скайапа прекратится
- авиатранзит с РФ восстановится.
Кстати, на счет последнего, даже, если случится невероятное и запрет отменят, то не думаю, что это существенно повлияет на положение компании. Посмотрите на данное сокращение. Очевидно, что облет России здесь не главная причина.
Сейчас "шок" создали для компании сами менеджеры, чтобы таким образом вылечить убыточность. Как мне кажется, возможность такая есть. Если это получится с первого раза, т.к. дальнейшее урезание сети будет смертельным.

Ваши 3 фактора безусловно важны, но они влияют только на часть пасспотока МАУ, так называемый leisure travelers и только р2р. Да, и лоукосты, и СкайАп оттягивают часть пасспотока, но в силах МАУ удержать наиболее платежеспособных пассажиров, которым важны расписание и сеть. Кроме этого, значительная часть пассажиров МАУ это транзитники, и вот тут нужно держать баланс между урезанием сети и сохранением потоков.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Tetris »

Как раз наоборот, по транзитиникам лоу-косты и нанесли наиболее болезненный удар. Посмотрите на статистику Львова: падение внутреннего потока. Потому что те,кто летал в Европу из Львова МАУ через Киев, полетели лоу-костами напрямую.
Посмотрите на динамику лоу-костов на Кавказе (транзит Кавказ-Европа - большой кусок бизнеса): после расширения Визза в Грузии и Райана в Грузии и Армении МАУ потеряет большой кусок транзита.
После запуска СкайАпом Праги из регионов МАУ снова потеряет кусок транзита.

А вот, что касается наиболее платежеспособных паксов, которым важны расписание и сеть, то здесь МАУ наносит удар сама по себе, уничтожив Панораму и урезая перечень включенных в билет опций. В результате много бизнес-пассажиров пересели на туркишей, Лёт, Люфтов и т.п. Ну и лоу-костики начали летать в центральные аэропорты (Вена, Франкфурт, Барселона), что тоже откусывает часть бизнес-потока.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

От тільки про репутацію я так і не второпав. Користуюсь і МАУ, і Моно, і АТБ.
Але 95 не дивлюся, НМСД це важливіше для репутації.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення vito »

Inguri писав: 27 жовтня 2019, 14:29 Прийшло повідомлення про скасування мого рейсу з Мадриду.
Дивно, на сайті МАУ можна купити на нього квиток, ні розклад, ні номер рейсу не змінився.
Проверить расписание рейсов можно по ссылке: https://www.flyuia.com/ua/ua/informatio ... s-schedule
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення SergeyL »

Tetris писав: 28 жовтня 2019, 11:22 А я вас не агітую ні за, ні проти :) І нічого не спотворюю.
Просто говорю саме про те, що, якщо Коломойський забажає кинути МАУ, але залиитись в авіабізнесі - він це досить легко зможе зробити.
А так, у нас багато людей, які люблять говорити про те, як погана репутація може зашкодити бізнесу, але користуються при цьому Монобанком, наприклад, або зимову відпустку в Буковелі проводять. І з популярності Монобанка і Буковеля можна зробити висновок про (не)важливість репутацції для більшості споживачів.
А с монобанком-то что не так? :smile:
Вообще, объективные причины действительно есть, с которыми МАУ сделать ничего не сможет:
1). Экспансия визза, райана и в какой-то мере эрнеста по регионам уже забрала кусок транзитного трафика, и заберет еще больше (весной вообще веселуха начнется). Расширение их же в Киеве сожрало еще и кусок р2р.
2). Как написано сверху, лоукосты отжали себе лакомый грузино-армянский кусок. Я подофигел от сети виззов из Кутаиси, покрыта вся Европа. Для МАУ остается только Кавказ-Нью-Йорк/Торонто и, частично, Кавказ-Северная Европа (за счет удобного расположения хаба можно конкурировать), негусто.
3). Часть бизнес-пассажиров, думаю, отжали существенно расширившиеся на нашем рынке Люфтганза и Лот. МАУ ничего хорошего им предложить не смогли. Впрочем, ЭФ-КЛМ тоже не справились, несмотря на отличный сервис и громадную сеть.
4). Фактор Скайапа. Не знаю, на сколько их хватит, но стартонули резво, откусив еще один р2р кусок что из Киева, что из регионов. По сути, их флот уже составляет четвертую часть среднемагистрального флота МАУ, а рынок-то один. Да и по чартерам наверное что-то откусили, ШЭШ и Анталия тоже не резиновые.
Это не считая факторов Бени, облета запоребрика, топлива/навигации и т.д. Я, если честно, не вижу, за счет чего МАУ (да и скайап в перспективе) смогут быть реально конкурентными почти в любой части рынка (если не считать некоторых вкусняшек, вроде транзита Тель-Авив-запад). Но и окукливания МАУ (полностью, либо к размеру маргинальной компании из 10 самолетов) бы очень не хотелось по ряду причин, лучше от этого точно не станет.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

SergeyL писав: 28 жовтня 2019, 13:07 А с монобанком-то что не так? :smile:
Вас учредители не смущают?
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення SergeyL »

Igoresha писав: 28 жовтня 2019, 13:12
SergeyL писав: 28 жовтня 2019, 13:07 А с монобанком-то что не так? :smile:
Вас учредители не смущают?
Не особо, если вы про Дубилета и компашку. В любом случае, я свои деньги там не храню (что в Монобанке, что в Привате), пользуюсь кредитными :smile: Но тут вопрос не в репутации конкретно этих банков, а в репутации банковской системы Украины в целом.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

Ну вот в этом и претензия к "имиджу": репутация Дубилета должна была бы иметь сумашедший "шлейф", но нет, в процессе выбора банка в Украине людей имидж этого шлейфа не смущает (неважно, храните вы деньги там или нет).
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Tetris »

Inguri писав: 28 жовтня 2019, 12:17 От тільки про репутацію я так і не второпав. Користуюсь і МАУ, і Моно, і АТБ.
Але 95 не дивлюся, НМСД це важливіше для репутації.
Для вашої репутації - так, важливіше. Але важливість вашої, чи чиєї-небудь ще репутації якраз і підкреслює популярність Монобанку.
Людина, якій заборонено займати керівні пости в банках через причесність до фінансових махінацій у найбільшому банку країни, створює фінансовий продукт, який купують одразу сотні тисяч людей.
А ще цього колишнього топ-менеджера запрошують на інтерв'ю, де він розказує як побороти корупцію, а потім взагалі - на посаду в Уряді.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Так тоді і хліба не купиш, і на тролейбусі не поїдеш. Навколо ж всі з сумнівною репутацією.

А з чого ви взяли, що Дубілету щось заборонено? Ви про молодшого?
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

Inguri писав: 28 жовтня 2019, 12:17 От тільки про репутацію я так і не второпав. Користуюсь і МАУ, і Моно, і АТБ.
Але 95 не дивлюся, НМСД це важливіше для репутації.
Просто в вас рівень репутації гнучкий, а не абсолютний. В бізнесі теж з репутацією все абсолютно відносно. Хтось не візьме собі в партнера людину, про яку щось там говорять, хоча з цією людиною справ мати не доводилося, але в певних середовищах ходить слушок. Хтось нормально партнериться з людиною з відверто сумнівною репутацією, поки відносини влаштовують обидві сторони. І кожен при цьому може заявляти якусь репутацію. Я, наприклад, не літаю МАУ, не користуюся Моно і не дивлюся 95, але не через те, що про мене подумають щось не так і моя репутація впаде в чиїхось очах, а тому що ці продукти сумнівні або не підходять мені. А АТБ все ж таки деколи відвідую)
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Tetris »

Inguri писав: 28 жовтня 2019, 14:59 Так тоді і хліба не купиш, і на тролейбусі не поїдеш. Навколо ж всі з сумнівною репутацією.

А з чого ви взяли, що Дубілету щось заборонено? Ви про молодшого?
Про молодшого в тому числі. Членам Правління збанкрутілих банків заборонено займати керівні посади в банках протягом певного терміну.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Tetris »

Franek писав: 28 жовтня 2019, 15:10
Inguri писав: 28 жовтня 2019, 12:17 От тільки про репутацію я так і не второпав. Користуюсь і МАУ, і Моно, і АТБ.
Але 95 не дивлюся, НМСД це важливіше для репутації.
Просто в вас рівень репутації гнучкий, а не абсолютний. В бізнесі теж з репутацією все абсолютно відносно. Хтось не візьме собі в партнера людину, про яку щось там говорять, хоча з цією людиною справ мати не доводилося, але в певних середовищах ходить слушок. Хтось нормально партнериться з людиною з відверто сумнівною репутацією, поки відносини влаштовують обидві сторони. І кожен при цьому може заявляти якусь репутацію. Я, наприклад, не літаю МАУ, не користуюся Моно і не дивлюся 95, але не через те, що про мене подумають щось не так і моя репутація впаде в чиїхось очах, а тому що ці продукти сумнівні або не підходять мені. А АТБ все ж таки деколи відвідую)
Тут я вже запитаю: а що не так з АТБ?
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення nyakove »

Tetris писав: 28 жовтня 2019, 15:29
Inguri писав: 28 жовтня 2019, 14:59 Так тоді і хліба не купиш, і на тролейбусі не поїдеш. Навколо ж всі з сумнівною репутацією.

А з чого ви взяли, що Дубілету щось заборонено? Ви про молодшого?
Про молодшого в тому числі. Членам Правління збанкрутілих банків заборонено займати керівні посади в банках протягом певного терміну.
А разве приват прошел процедуру банкротства?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення popTAB »

https://www.facebook.com/eugenedihne/po ... 1501371414

ну і фоточки у главного самопіарщика у мау ... хоч би сумки прибрали, светри менш мішковинні одягли і пози більш по етикету зробили хоча б для фото ...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

popTAB писав: 28 жовтня 2019, 18:13 https://www.facebook.com/eugenedihne/po ... 1501371414

ну і фоточки у главного самопіарщика у мау ... хоч би сумки прибрали, светри менш мішковинні одягли і пози більш по етикету зробили хоча б для фото ...

Та ладно, це ж фейсбучек, а не прес-реліз. Навпаки, ріспект, що показали людей за роботою як вони є, без прикрас.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

Цікаво, що там з мадридськими рейсами? До 30.03 в розкладі рейси декілька разів на тиждень в ранкову хвилю. Після 30.03 - щоденні рейси у звичний вечірній час.
Маю квиток на рейс MAD-KBP на серпень. "Листів щастя" не отримував. У ФБ відповіли, що рейс планується по розкладу.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

Tetris писав: 28 жовтня 2019, 11:36 А вот, что касается наиболее платежеспособных паксов, которым важны расписание и сеть, то здесь МАУ наносит удар сама по себе, уничтожив Панораму и урезая перечень включенных в билет опций. В результате много бизнес-пассажиров пересели на туркишей, Лёт, Люфтов и т.п. Ну и лоу-костики начали летать в центральные аэропорты (Вена, Франкфурт, Барселона), что тоже откусывает часть бизнес-потока.
Касательно "Панорамы" соглашусь, но урезание перечня включенных в билет услуг - все-таки лукавство. И МАУ и Люфтганза и Лот и т.д. продают билеты со всеми включенными услугами, но они также дают возможность купить билет без этих услуг тем, кому они не нужны. Тут МАУ ничем не отличается от других авиакомпаний.
Bagach писав: 28 жовтня 2019, 18:41 Цікаво, що там з мадридськими рейсами? До 30.03 в розкладі рейси декілька разів на тиждень в ранкову хвилю. Після 30.03 - щоденні рейси у звичний вечірній час.
Маю квиток на рейс MAD-KBP на серпень. "Листів щастя" не отримував. У ФБ відповіли, що рейс планується по розкладу.
В летнем расписании вечерние рейсы оставили в расписании (Вена, Париж, Мадрид), но в объявлении говорилось, что их также уберут. Я бы не рисковал сейчас брать эти рейсы на лето, если честно.
Востаннє редагувалось 28 жовтня 2019, 19:05 користувачем АндрейМ, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей