Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Відповісти
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення dubno »

Люди, треба ваш хелп трохи :smile:

Коротше, мені 30 липня треба бути в мурсії. (Аеропорт маленький, тому кінцевим та оптимальним варіантом розглядаю як аеропорт Аліканте).


Тобто 27-28 липня я маю прилетіти і 1-2 серпня повертатись в україну.

Біда в грошах трохи :( Тому треба найдешевший варіант. (підходять пересадки) Виліт з України не розглядаю, бо все дорого, тому швидше за все це Польша і через неї і повернення.

Знайшов такі варіанти:
1.Краків – Аліканте 75 Євро (28.07) фактично ідеально. (тільки якби трохи дешевше) Раяни.
2. Або варіант Вава-Мадрид 66 євро (там або басом або раянами) не зовсім підхдить, бо ще 30 євро з Мадриду виходить дорого.

Може хтось бачить якісь інші варіанти? Пофіг яка авікомпанія та час вильоту, готовий спати в аеропорту.

Повернення:
1. Мадрид – Познань (Раяни) 56 Євро – (02.08) – фігово, бо до Мадриду фігарити треба+з Познаня ще поки доїду, то в грошах багато:(
2. Аліканте-Піза (01.08) Піза-Краків (02.08) – Раяни. – 108 євро (Дорого)

Як повернутись дешевше? Чи чекати ще розпродажів на раянах... але чесно, боюсь, бо це пік літа (!) і квитків може взагалі не бути. І тоді жопа, а 30 липня, а мушу бути 100%.

Хтось може знайти інші стиковки? Що порадите?

Дякую!
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення gast »

Порив трохи через Німеччину і Італію, проте там ціни значно вищі - боюсь, то що ви знайшли, є мінімумом на даному етапі. Якби Візз скинув ціну через Венецію....
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення dubno »

Та Віз взагалі.... :twisted: ще в мене як варіант є Краків-Болонья-Аліканте, там ціни норма, (правда дати раніше, прийдеться їх підштуковувати) але вже думаю, хоч би і ті ціни тримались.

П.С З польщі Раянами хтось літав останнім часом? Не придираються, коли віза Польска-шенген, а хтось летить далі? :oops:
Davidoff
Airbus A318
Повідомлень: 25
З нами з: 19 січня 2011, 11:50
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення Davidoff »

А Жешув-Жирона раяном не підходить?
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення Собакевич »

Не придираються, коли віза Польска-шенген, а хтось летить далі?
Раяну пофигу. А вот пограничникам будьте готовы объяснить, куда, зачем и на сколько. Особенно если это в аэропорте Катовиц происходит.
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення dubno »

А Жешув-Жирона раяном не підходить?
ціна супер, але з Жірони ще 60 єнотів:( басом чи треном, виходить дорожче, ніж Краків Аліканте.

А вот пограничникам будьте готовы объяснить, куда, зачем и на сколько.
упс... тобто? що питатимуть? потрібно мати якийсь папірець від приватної особи де я житиму і на скільки часу? Знаю, країна вїзду і виїзду має бути польша, а інше, то моя приватна справа... (Роз'ясніть пліз які доки потрібно мати).
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення made_in_ukraine »

У вас віза чинна для усіх країн Шенгенської зони? Ви вже здійснювали по цій візі в'їзд до зони? Якщо відповіді на обидва питання стверджувальні, то жодних проблем не буде (питання можуть виникнути, але в принципі той факт, що ви подорожуєте з візою, чинною на території усієї зони та не маєте Польщу як країну основного призначення, не повинен вплинути на негативне рішення прикордонника про дозвіл на в'їзд).

Однак якщо ваша віза не була "погашена" та/чи ви раніше по цій самій візі не перебували на території Польщі, то можуть виникнути сумніви щодо відповідності мети, зазначеної у аплікаційній формі з тією, що декларується на момент перетину кордону.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення AlexK »

dubno писав:
А Жешув-Жирона раяном не підходить?
ціна супер, але з Жірони ще 60 єнотів:( басом чи треном, виходить дорожче, ніж Краків Аліканте.

А вот пограничникам будьте готовы объяснить, куда, зачем и на сколько.
упс... тобто? що питатимуть? потрібно мати якийсь папірець від приватної особи де я житиму і на скільки часу? Знаю, країна вїзду і виїзду має бути польша, а інше, то моя приватна справа... (Роз'ясніть пліз які доки потрібно мати).
Если это мультивиза, и по ней вы уже один раз были в Польше, то второй въезд в Шенген не обязательно должен быть через Польшу. Более того, и первый въезд не обязательно должен быть через Польшу. Главное, чтоб вы большую часть времени провели в Польше по этой визе. И, к сожалениею, "інше"--отнюдь не ваше личное дело. Пограничник принимает окончатльеное решение, впускать или нет. Поэтому, если виза одноразовая, то прилететь в Польшу и сразу лететь в Испанию--это нарушение условий выдачи визы. Её могут аннулировать, а вас отправить домой, как это было с одним моим приятелем, который летел из Питера в Рим по финской визе. В аэропорту Хельсинки визу перечеркнули и тем же самолётом отправили назад.
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення dubno »

ок. зрозумів, тоді зазначу як у мене буде:

Я отримую шенген візу в польському консульсьтві. Віза буде на 20 днів одноразова. Половину часу я буду в друзів поляків і в мене будуть всі документи де я житиму в поляків тощо.
Але оскільки я буду 10 днів, ще 10 залишається, відповідно це буде моя відпустка в іспанії. Коли перетинатиму кордон то казатиму правду, що їду до друзів у Польщу (приватний візит) і це дійсно так.
Питання, чи будучи в аеропорту кракова чи Варшави погранци не скажуть, чому я з польською візою (хоч це і шенген) лечу в аліканте???
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення AlexK »

dubno писав: Питання, чи будучи в аеропорту кракова чи Варшави погранци не скажуть, чому я з польською візою (хоч це і шенген) лечу в аліканте???
Сказати можуть все, що завгодно. І запитати все, що завгодно. Ваша справа--бути впевненим, що все робите законно і спокійно все пояснити.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення Собакевич »

Питання, чи будучи в аеропорту кракова чи Варшави погранци не скажуть, чому я з польською візою (хоч це і шенген) лечу в аліканте???
В аэропорту Кракова или Варшавы при вылете в Испанию вообще не будет никаких пограничников. Пограничники будут на границе Украина-Польша. В принципе, при варианте 10+10 дней виза будет использована правильно, однако если вы расскажете о своих намерениях пограничникам, они у вас могут попросить документы и на испанскую часть вояжа (бронирование отелей, приглашения и т.д.).
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення made_in_ukraine »

dubno писав:ок. зрозумів, тоді зазначу як у мене буде:

Я отримую шенген візу в польському консульсьтві. Віза буде на 20 днів одноразова. Половину часу я буду в друзів поляків і в мене будуть всі документи де я житиму в поляків тощо.
Але оскільки я буду 10 днів, ще 10 залишається, відповідно це буде моя відпустка в іспанії. Коли перетинатиму кордон то казатиму правду, що їду до друзів у Польщу (приватний візит) і це дійсно так.
Питання, чи будучи в аеропорту кракова чи Варшави погранци не скажуть, чому я з польською візою (хоч це і шенген) лечу в аліканте???
Вас взагалі не треба розповідати про вашу подорож до Іспанії. На питання "Яка мета вашої подорожі до Польщі", ви, відповівши "Відвідати друзів", не скажете неправду. Ви не зобов'язані детально пояснювати ваші плани прикордонній службі стововно вашого візиту до третьої країни. Те, чим ви будете займатись в Іспанії, - справа служб іспанської міграційної служби і аж ні як не стосується польської сторони.
sasha
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 14 лютого 2011, 18:55
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення sasha »

Можна спробувати пошукати CZA зі Львова
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення dubno »

Пограничники будут на границе Украина-Польша.
власне, так і гадав, але щось все ж...
Вас взагалі не треба розповідати про вашу подорож до Іспанії. На питання "Яка мета вашої подорожі до Польщі", ви, відповівши "Відвідати друзів", не скажете неправду. Ви не зобов'язані детально пояснювати ваші плани прикордонній службі стововно вашого візиту до третьої країни. Те, чим ви будете займатись в Іспанії, - справа служб іспанської міграційної служби і аж ні як не стосується польської сторони.
Добро, на ньому крапка, тепер я спокійний, питання по візі закрито.
Можна спробувати пошукати CZA зі Львова
ви праві, на 25 чи 27 липня є ціна 502 грн. Львів-Мадрид (дуже заманчиво!) але віза буде польска, я буду змушений перетнути кордон з польщею, прямі рейси з україни не підходять.
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення made_in_ukraine »

dubno писав:
Пограничники будут на границе Украина-Польша.
власне, так і гадав, але щось все ж...
Вас взагалі не треба розповідати про вашу подорож до Іспанії. На питання "Яка мета вашої подорожі до Польщі", ви, відповівши "Відвідати друзів", не скажете неправду. Ви не зобов'язані детально пояснювати ваші плани прикордонній службі стововно вашого візиту до третьої країни. Те, чим ви будете займатись в Іспанії, - справа служб іспанської міграційної служби і аж ні як не стосується польської сторони.
Добро, на ньому крапка, тепер я спокійний, питання по візі закрито.
Можна спробувати пошукати CZA зі Львова
ви праві, на 25 чи 27 липня є ціна 502 грн. Львів-Мадрид (дуже заманчиво!) але віза буде польска, я буду змушений перетнути кордон з польщею, прямі рейси з україни не підходять.
Ну то будь-те трохи креативними... Скажіть, що при поданні візи думали летіти через Варшаву, але коли прийшов час купувати квитки, то ОК запропонували набагато дешевший варіант. От і летите до Праги, а далі - потягом, наприклад. Зрештою, якщо ви переконливо аргументуєте власну позицію, то не розвернуть, адже зобов'язання в'їжджати через країну, яка видала вам візу (якщо віза не є національною), немає.

До речі, найдешевше купувати квиток на американській сторінці ОК: там не беруть ніякого service fee.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення Собакевич »

А под какие билеты вы визу будете получать, если не секрет?
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Бюджетно в Іспанію літом (дайте пораду)

Повідомлення dubno »

А под какие билеты вы визу будете получать, если не секрет?
Віза (приватне запрошення) а кордон перетинатиму потягом. (якщо взагалі не пішки :oops: )
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей