WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Olek »

Я отправил вопросы в PR Wizz Air по вопросу Visa Check, т.к. эту политику можно трактовать двояко. Получил ответы. Это один из них. Скоро будет на сайте.
Аватар користувача
Бекас
Airbus A319
Повідомлень: 219
З нами з: 31 липня 2019, 13:50
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Бекас »

Что еще за Visa Check такой? Летал Виззейром , никакого чека не проходил...
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення asu »

Щойно зареєеструвався на рейс IEV - WAW. Жодної інформації про візачек на посадковому немає. Також електронний посадковий відкривається на телефоні.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

asu писав: 09 жовтня 2019, 12:12 Щойно зареєеструвався на рейс IEV - WAW. Жодної інформації про візачек на посадковому немає. Також електронний посадковий відкривається на телефоні.
Посмотрите хорошо. У меня на мобильных посадочных указано, что с не-ЕС паспортами нужно пройти виза чек
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Olek »

Igoresha писав: 09 жовтня 2019, 12:17
asu писав: 09 жовтня 2019, 12:12 Щойно зареєеструвався на рейс IEV - WAW. Жодної інформації про візачек на посадковому немає. Також електронний посадковий відкривається на телефоні.
Посмотрите хорошо. У меня на мобильных посадочных указано, что с не-ЕС паспортами нужно пройти виза чек
Куда смотреть? Я неделю назад из Киева в Гамбург летал. Не было никакого Visa Check на посадочных. Потому и написал запрос в Wizz Air.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

Olek писав: 09 жовтня 2019, 12:27
Igoresha писав: 09 жовтня 2019, 12:17
asu писав: 09 жовтня 2019, 12:12 Щойно зареєеструвався на рейс IEV - WAW. Жодної інформації про візачек на посадковому немає. Також електронний посадковий відкривається на телефоні.
Посмотрите хорошо. У меня на мобильных посадочных указано, что с не-ЕС паспортами нужно пройти виза чек
Куда смотреть? Я неделю назад из Киева в Гамбург летал. Не было никакого Visa Check на посадочных. Потому и написал запрос в Wizz Air.
теж саме мене до Відня, немає нічого про віза чек.

PS
Тут десь писали що з Візз додатка зникають посадкові при відправленні рейсу,
помітив що мій посадковий за 10е вересня ще доступний в додатку(андроїд)
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення asu »

Igoresha писав: 09 жовтня 2019, 12:17
asu писав: 09 жовтня 2019, 12:12 Щойно зареєеструвався на рейс IEV - WAW. Жодної інформації про візачек на посадковому немає. Також електронний посадковий відкривається на телефоні.
Посмотрите хорошо. У меня на мобильных посадочных указано, что с не-ЕС паспортами нужно пройти виза чек
Уважно подивився ще раз, жодної інформації про візачек немає!
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Понятно. В конце августа ещё были надписи. Видимо, изменили.
Кстати, о запросе. Выходит, даже пиар отдел тоже сам себе противоречит. На виза чек нужно идти на стойку, но если не идти, то можно и у выхода. Логичный вопрос тогда: если только ручная кладь, зачем идти на стойку регистрации на виза чек, если это можно сделать и у выхода?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Olek »

Если у вас биометрический паспорт, что проверять на стойке?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Olek писав: 09 жовтня 2019, 15:51 Если у вас биометрический паспорт, что проверять на стойке?
термін дії паспорту, наприклад. Деякі країни вимагають, щоб був дійсний протягом певного періоду на момент в'їзду.
Штампики рахувати.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

Olek писав: 09 жовтня 2019, 15:51 Если у вас биометрический паспорт, что проверять на стойке?
а как без проверки узнать что он биометрический??))
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

makor писав: 09 жовтня 2019, 15:56
Olek писав: 09 жовтня 2019, 15:51 Если у вас биометрический паспорт, что проверять на стойке?
а как без проверки узнать что он биометрический??))
Не пам'ятаю чи то раян чи Візз (а може й обидва) вимагають при чек-іні або надати номер та інші деталі візи, або зазначити, що біометричний паспорт
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

и по вашему этого авиакомпании должно быть достаточно?)) верить на слово пассажиру?
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

Ну це не на слово, а письмова декларація. Може ще й щось додали в правила.
Загалом, я поняття не маю для чого вони роблять той віза-чек. В мене раз навіть не відкрили паспорт, вже не кажучи про перерахунок кількості днів
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

Ostap писав: 10 жовтня 2019, 09:05 Ну це не на слово, а письмова декларація. Може ще й щось додали в правила.
Загалом, я поняття не маю для чого вони роблять той віза-чек. В мене раз навіть не відкрили паспорт, вже не кажучи про перерахунок кількості днів
Щоб не довелось за свій кошт повертати пасажира додому.
Віза-чек то ще не проблема. Візз якийсь час не возив в Україну росіян. Не знаю, чи зараз возить.
Аватар користувача
Stempka
Airbus A318
Повідомлень: 46
З нами з: 08 жовтня 2019, 11:50
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Stempka »

Tetris писав: 10 жовтня 2019, 10:45 Візз якийсь час не возив в Україну росіян. Не знаю, чи зараз возить.
возит, возит. Проверено 8-)
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

Tetris писав: 10 жовтня 2019, 10:45
Ostap писав: 10 жовтня 2019, 09:05 Ну це не на слово, а письмова декларація. Може ще й щось додали в правила.
Загалом, я поняття не маю для чого вони роблять той віза-чек. В мене раз навіть не відкрили паспорт, вже не кажучи про перерахунок кількості днів
Щоб не довелось за свій кошт повертати пасажира додому.
Віза-чек то ще не проблема. Візз якийсь час не возив в Україну росіян. Не знаю, чи зараз возить.
Тобто, авіакомпанії мають обов'язок (перед ким?) перевіряти наявність дійсних документів для в' їзду в іншу країну? Чому інші авіакомпанії (МАУ, ЛОТ, ЛХ) цього не роблять тоді? Чому Візз і раяннеперевіряють кількість днів перебування? Це ж теж ризик.
Ну і як вони такого пасажира транспортують назад?
І похідне питання, що відбувається з особою, котру не впустили, наприклад, через не підтверджено мету поїздки чи будь-що інше.?

П.С. Питання в ефір, а не особисто :)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Ostap писав: 10 жовтня 2019, 19:53 Тобто, авіакомпанії мають обов'язок (перед ким?) перевіряти наявність дійсних документів для в' їзду в іншу країну? Чому інші авіакомпанії (МАУ, ЛОТ, ЛХ) цього не роблять тоді? Чому Візз і раяннеперевіряють кількість днів перебування? Це ж теж ризик.
Ну і як вони такого пасажира транспортують назад?
І похідне питання, що відбувається з особою, котру не впустили, наприклад, через не підтверджено мету поїздки чи будь-що інше.?

П.С. Питання в ефір, а не особисто :)
АК имеют обязанность транспортировать пассажира, которого не пустили в страну прилета, обратно в страну вылета. Они очень не хотят этого делать, т.к. во-первых это затраты, во-вторых вероятность овербукинга, и в-третьих вероятность задержки рейса.

Классические АК имеют ниже среднюю загрузку и все-таки стараются быть более клиентоориентированными и думать о комфорте пассажиров. При этом именно пассажиры лоукостов имеют больше шансов быть невпущенными в страну прилета, т.к. благодаря низкой цене билета, они доступны для менее обеспеченных слоев населения, которые могут иметь более высокие миграционные риски.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Victor H »

Ostap писав: 10 жовтня 2019, 19:53 Чому інші авіакомпанії (МАУ, ЛОТ, ЛХ) цього не роблять тоді?
Роблять. До безвізу у ЛХ і Лота неможливо було отримати мобільні посадкові для громадян України. І досі неможливо, якщо летіти, наприклад, в США чи Британію - треба йти на стійку і друкувати посадкові, під час чого вони перевіряють ваше право на в'їзд в країну призначення.

В США при вильоті звідти пересадкою в ЄС теж не видає мобільні посадкові, а автомати селф-чекіну в аеропортах просять покликати співробітника авіакомпанії, який має перевірити документи.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

За невдало доставленого в ЄС пасажира штраф 5 тисяч Євро. А далі уже сама прикордонна служба купує квитки у зворотню сторону. Тому працівники перевізників бояться найбільше.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 25 гостей