Візи та все про них...

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Тут би додати, що зараз з Монголією діє ще радянський безвіз, за яким віза не потрібна, якщо є офіційне запрошення приймаючої сторони в Монголії.
Тоді просто не було індивідуального туризму (зате який був пломбір! Як люди вірили в ідею!), тому й було таке логічне обмеження: у відрядження, чи в складі екскурсійної групи не проблема було отримати запрошення.

Зараз, і наш, і монгольський кабмін затвердили нову безвізову угоду. Більш сучасну Залишилось лише підписати.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення makor »

vito писав: 30 вересня 2019, 17:54
На даний час:
* До Гватемали, Коста-Ріки, Маврикію, Монголії, Перу, Сальвадору, Сен-Вінсент і Гренадін, та Ямайки - Віза не потрібна;
* До Мексики - "е-visa";
* До Маршалових островів, Палау, Самоа, Гренади - Віза по прибуттю;
* До Республіки Корея, Науру, Соломонових островів - Віза потрібна;

Вот видите - еще даже не начали а уже 57% плана выполнили!!! Слуга Народа лутшие!)))
Аватар користувача
jores
Airbus A340
Повідомлень: 723
З нами з: 15 липня 2013, 14:06
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення jores »

Скоро с Македонией, уже Северной, безвиз заработает. Интересно, кого они от нас ждут: туристов или гастербайтеров?

https://sitel.com.mk/utvrden-predlog-za ... so-ukraina
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

jores писав: 03 жовтня 2019, 17:15 Скоро с Македонией, уже Северной, безвиз заработает. Интересно, кого они от нас ждут: туристов или гастербайтеров?

https://sitel.com.mk/utvrden-predlog-za ... so-ukraina
я там був туристом. І мій паспорт в готелі на березі Охридського озера довго крутили. Я питав - ми в них перші українці взагалі.
Але місця там дуже гарні. Місто Охрид - так взагалі слов'янський Єрусалим, стільки святинь. І кафешки там дешевші за Україну, і смачно.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Rel »

США отменяют туристические визы для граждан Польши
Отметим, что процент отказов в визовых обращениях в консульство США в Польше впервые в истории упал ниже 3% - это необходимое условие для соответствия безвизовой программе Соединенных Штатов.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Уже подписал Трамп
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Роглядаю варіант маршруту з Буенос-Айреса до Європи EZE-LGW-OSL (АК Norwegian, єдиний квиток). Пересадка у Гатвіку 6-8 годин.
Чи потрібна мені британська транзитна віза?
desaparecido

Re: Візи та все про них...

Повідомлення desaparecido »

Bagach писав: 07 жовтня 2019, 00:11 Роглядаю варіант маршруту з Буенос-Айреса до Європи EZE-LGW-OSL (АК Norwegian, єдиний квиток). Пересадка у Гатвіку 6-8 годин.
Чи потрібна мені британська транзитна віза?
Если она авиакомпания и второй рейс до 23:59 в день прилета - не нужна.

В GB с 2014 года ввели правило обязательного вылета до конца того же дня, что и прилетел. То есть, можно сидеть в транзитной зоне и 12 часов (с 12 дня до 12 ночи). Но с 11 вечера до часа ночи - уже нельзя.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

Bagach писав: 07 жовтня 2019, 00:11 Роглядаю варіант маршруту з Буенос-Айреса до Європи EZE-LGW-OSL (АК Norwegian, єдиний квиток). Пересадка у Гатвіку 6-8 годин.
Чи потрібна мені британська транзитна віза?
Ви на сайті Гетвіка читали?
International to international flight connections
If you’re arriving at Gatwick from an international flight, are connecting on to another international destination you have some choices to make depending on your circumstances:
1. If your hold bags are through checked or you’re travelling with hand luggage only and you have your boarding pass, simply follow signs for Flight Connections*. There is no need to clear Passport Control or Customs.
or
2. If your hold bags are not through checked, you must collect them at Gatwick. Follow signs to Baggage Reclaim – you will need to pass through Passport Control on your way – and then either use our free GatwickConnects service or proceed to the check-in desk for your next flight.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

desaparecido писав: 07 жовтня 2019, 02:19
Bagach писав: 07 жовтня 2019, 00:11 Роглядаю варіант маршруту з Буенос-Айреса до Європи EZE-LGW-OSL (АК Norwegian, єдиний квиток). Пересадка у Гатвіку 6-8 годин.
Чи потрібна мені британська транзитна віза?
Если она авиакомпания и второй рейс до 23:59 в день прилета - не нужна.

В GB с 2014 года ввели правило обязательного вылета до конца того же дня, что и прилетел. То есть, можно сидеть в транзитной зоне и 12 часов (с 12 дня до 12 ночи). Но с 11 вечера до часа ночи - уже нельзя.
Разве это правило не касается только тех случаев, когда нужно проходить через паспортный контроль? Т.е. только если на пересадке нужно идти на стойку второй а/к? При полёта одним билетом без необходимости выхода landside происходит обычный транзит airside.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

цікаво інше - якщо транзиту landside не вимагається, а є просто довга стиковка airside за одним квитком - чи випустять погуляти в Лондон?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

mischko писав: 07 жовтня 2019, 14:40 цікаво інше - якщо транзиту landside не вимагається, а є просто довга стиковка airside за одним квитком - чи випустять погуляти в Лондон?
якщо такої необхідності нема, то просто так навряд чи
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

AlexK писав: 07 жовтня 2019, 14:44 якщо такої необхідності нема, то просто так навряд чи
Тоді чи можна схитрувати і зачекінити багаж лише до Лондону, а необхідність проходити паспортний обґрунтувати повторним чекіном сумки до пункту призначення. Можна ж теоретично сказати, що везеш щось друзям у Лондон, або там цінні речі, які хочеш по максимуму контролювати.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

mischko писав: 07 жовтня 2019, 14:47
AlexK писав: 07 жовтня 2019, 14:44 якщо такої необхідності нема, то просто так навряд чи
Тоді чи можна схитрувати і зачекінити багаж лише до Лондону, а необхідність проходити паспортний обґрунтувати повторним чекіном сумки до пункту призначення. Можна ж теоретично сказати, що везеш щось друзям у Лондон, або там цінні речі, які хочеш по максимуму контролювати.
Я б був би дуже обережним зараз з такими експериментами. Дуже ймовірно, що авіакомпанія і не зачекінить так сумку, посилаючись на те, що нема візи. Хоча, багажу може і не бути. Але тоді конекш дійсно має бути зранку до вечора, бо інакше великого сенсу їхати в Лондон з Гатвіка нема. Довго і дорого.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Квиток у мене буде єдиний, авіакомпанія одна і та ж. Транзит в межах одної календарної доби. Тільки ручна поклажа. Судячи зі всього, транзитна віза не буде потрібна.
Але є нюанс. Приліт з Буеноса буде в термінал А, а виліт в Осло з термінала S. Тоді перехід між терміналами буде рахуватись як пересування у межах транзитної зони? Чи треба буде вийти з терміналу А і йти/їхати до терміналу S (а це, як я розумію, паспортний контроль і необхідність візи)?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

Bagach писав: 07 жовтня 2019, 15:37 Квиток у мене буде єдиний, авіакомпанія одна і та ж. Транзит в межах одної календарної доби. Тільки ручна поклажа. Судячи зі всього, транзитна віза не буде потрібна.
Але є нюанс. Приліт з Буеноса буде в термінал А, а виліт в Осло з термінала S. Тоді перехід між терміналами буде рахуватись як пересування у межах транзитної зони? Чи треба буде вийти з терміналу А і йти/їхати до терміналу S (а це, як я розумію, паспортний контроль і необхідність візи)?
В принципі, про це купа всього написано в інтернеті. Коротка відповіль--якщо у вас єдиний квиток, або навіть різні, але без багажу і є посадковий на другий рейс, вас перевезуть в інший термінал шатлом.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

AlexK писав: 07 жовтня 2019, 15:48
Bagach писав: 07 жовтня 2019, 15:37 Квиток у мене буде єдиний, авіакомпанія одна і та ж. Транзит в межах одної календарної доби. Тільки ручна поклажа. Судячи зі всього, транзитна віза не буде потрібна.
Але є нюанс. Приліт з Буеноса буде в термінал А, а виліт в Осло з термінала S. Тоді перехід між терміналами буде рахуватись як пересування у межах транзитної зони? Чи треба буде вийти з терміналу А і йти/їхати до терміналу S (а це, як я розумію, паспортний контроль і необхідність візи)?
В принципі, про це купа всього написано в інтернеті. Коротка відповіль--якщо у вас єдиний квиток, або навіть різні, але без багажу і є посадковий на другий рейс, вас перевезуть в інший термінал шатлом.
Дякую.
А з терміналами я щось наплутав, через те що сайт Норвегіана трохи незрозумілий. Норвегіан обслуговується в терміналі S (South). Термінал А - то взагалі в Буеносі.
Вибачаюсь за плутанину.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

AlexK писав: 07 жовтня 2019, 15:48 якщо у вас єдиний квиток, або навіть різні, але без багажу і є посадковий на другий рейс, вас перевезуть в інший термінал шатлом.
Тобто, можна буде пересісти на МАУ до Києва? Тим більше, що один і той же South термінал.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 07 жовтня 2019, 17:57
AlexK писав: 07 жовтня 2019, 15:48 якщо у вас єдиний квиток, або навіть різні, але без багажу і є посадковий на другий рейс, вас перевезуть в інший термінал шатлом.
Тобто, можна буде пересісти на МАУ до Києва? Тим більше, що один і той же South термінал.
Если терминал один, то кто сможет запретить сесть на МАУ до Киева? Только на разных билетах это может и не сработать (откажутся сажать в БА).
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

Bagach писав: 07 жовтня 2019, 17:57
AlexK писав: 07 жовтня 2019, 15:48 якщо у вас єдиний квиток, або навіть різні, але без багажу і є посадковий на другий рейс, вас перевезуть в інший термінал шатлом.
Тобто, можна буде пересісти на МАУ до Києва? Тим більше, що один і той же South термінал.
Найкраще--задайте це питання підтримці Norwegian у Буенос-Айресі (зараз).
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей