WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

AlexK писав: 12 вересня 2019, 14:40 якщо багато печаток, можуть і почати рахувати
на гейті? Чи не легше буде сказати - "вам тут написано перед вильотом зробити віза чек" і відмовити у посадці, ніж затримувати посадку інших пасажирів?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

mischko писав: 12 вересня 2019, 14:42
AlexK писав: 12 вересня 2019, 14:40 якщо багато печаток, можуть і почати рахувати
на гейті? Чи не легше буде сказати - "вам тут написано перед вильотом зробити віза чек" і відмовити у посадці, ніж затримувати посадку інших пасажирів?
На гейті мені ніколи не рахували. На стійці рахували.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

AlexK писав: 12 вересня 2019, 15:00 На гейті мені ніколи не рахували. На стійці рахували.
А якби раптом захотіли порахувати, як думаєш - рахували би, чи відправили б назад на стійку.
Слід ще розуміти, що це дуже залежить від працівника, менеджера і від внутрішніх інструкцій: сьогодні одні, а завтра інші.
Сьогодні правила інтерпретують ліберально на користь пасажира, а завтра прямо в німецькому аеропорту когось депортують, бо пересидів дозволене і з гейта будуть завертати на віза чек.
А пасажир буде обурюватися "ну і що, що там написано - я ніколи не робив і завжди працювало".

Просто, якщо написано віза-чек, то його й робити треба там, де роблять віза-чек.

Ну й зануда я.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 12 вересня 2019, 14:29 А вони вичитують печатки, рахують кількість проведених в Шенгені днів?
Шукають можливі штампи про заборону на в'їзд?

В мене ніколи не рахували, бо я з дозволом на проживання, а як у інших?
Изначально вы писали, что приоритет облегчает прохождение чек визы. Я имел ввиду, что прохождение проверки визы не проще ни в каком статусе (ни приорити, ни обычный), так как выше описано вами правильно, ничего не гарантирует, и делается бегло. Понятно, что считать прям даты не будет никто (даже если и просматривают штампы), но по крайней мере есть место отсеивания авиакомпанией пасажиров без биометрики или внж/визы. А вот последнее можно так же делать и на выходе на посадку (пару секунд времени)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 12 вересня 2019, 15:31 Понятно, что считать прям даты не будет никто (даже если и просматривают штампы), но по крайней мере есть место отсеивания авиакомпанией пасажиров без биометрики или внж/визы. А вот последнее можно так же делать и на выходе на посадку (пару секунд времени)
Я ж намагаюсь сказати, що оце "Понятно" і "можно" - воно нестабільне: сьогодні є, а завтра відмовлять і формально будуть праві.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AZP »

AlexK писав: 12 вересня 2019, 14:40 якщо багато печаток, можуть і почати рахувати
Было дело. Пограничник в аэропорту Вроцлава считал-считал, с коллегой советовался долго.
На наземных переходах (пешком, на автобусе) - ни разу.
Apex
Airbus A318
Повідомлень: 54
З нами з: 09 серпня 2017, 13:30
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Apex »

mischko писав: 12 вересня 2019, 14:29 А вони вичитують печатки, рахують кількість проведених в Шенгені днів?
Шукають можливі штампи про заборону на в'їзд?

В мене ніколи не рахували, бо я з дозволом на проживання, а як у інших?
Що цікаво, скільки пам'ятаю, Візз чи Раян ніколи не вичитували печатки/щось рахували, а лише перевіряли паспорт на біометричність. А ось така собі напів-класична АК Air Malta - рахували і передивлялися кожну сторінку паспорта. Хоча в них і онлайн-реєстрації з Києва немає.
maxm
Airbus A319
Повідомлень: 143
З нами з: 08 жовтня 2018, 16:33
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення maxm »

забавные глюки наблюдаются у виза по маршруту IEV - Мемминген (Фридрихсхафен)
1. Цена с клубом в 5 раз выше чем без клуба.
2. Если смотреть RT на 20е сентября туда, 22е обратно, то оба билета будут по 255 грн. Если смотреть OW FMM - IEV на 22е, то цена 45 евро.
С 27-29 сентября тоже самое - туда и обратно по 255 грн, а OW FMM - IEV на 29е вообще дикие 135 евро.
Вкладення
глюки.png
ingeniero
Airbus A320
Повідомлень: 377
З нами з: 10 лютого 2019, 11:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення ingeniero »

maxm писав: 13 вересня 2019, 00:40 забавные глюки наблюдаются у виза по маршруту IEV - Мемминген (Фридрихсхафен)
Похоже, применили какие-то скидки на сентябрь, потому что обычные цены для не членов клуба заканчиваются на 9, а тут на 5 (может никому не нужен этот Фридрихсхафен?), да и 255 для Германии вообще не цена. Вот только применили как-то криво.
maxm
Airbus A319
Повідомлень: 143
З нами з: 08 жовтня 2018, 16:33
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення maxm »

Ну да, кому нужно то Боденское озеро? 8-)
Грех было не воспользоваться такой ситуацией, купил RT по 255 грн/билет на викенд.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

Уже исправили
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 12 вересня 2019, 15:45 Я ж намагаюсь сказати, що оце "Понятно" і "можно" - воно нестабільне: сьогодні є, а завтра відмовлять і формально будуть праві.
Формально да. Дискуссия началась с того, что наличие приоритета не помагает в плане чека визы напряму. Да и сама процедура в Украине имеет мало смысла просто потому, что практически все рейсы (кроме Лютона) можно проверять у выхода просто по наличию биометрики/визы/внж
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Rel »

Вы сорвали джекпот! Поздравляю. Вот как сейчас
Вкладення
wizz1.png
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

Народ, не зміг знайти на сайті, але можливо хтось уже пробував: можна візз-кредітами заплатити за парковку в аеропорту?
ingeniero
Airbus A320
Повідомлень: 377
З нами з: 10 лютого 2019, 11:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення ingeniero »

mischko писав: 14 вересня 2019, 10:14 Народ, не зміг знайти на сайті, але можливо хтось уже пробував: можна візз-кредітами заплатити за парковку в аеропорту?
Я сейчас просто выбрал аэропорт и даты с потолка и попробовал: среди методов оплаты кредитов не предлагает. Можно конкретно попробовать для интересующего Вас аэропорта.
Tomas_Hukton
Airbus A318
Повідомлень: 2
З нами з: 14 вересня 2019, 12:27
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tomas_Hukton »

Добрий день!
Можливо хтось знає - коли можуть з'явитися білети Львів-Ларнака на квітень? Чи це рейс тільки на зимовий сезон, і їх не буде взагалі?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

Літній графік більш менш зформований в віза в кінці вересня на початку жовтня.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення el ucranio »

mischko писав: 14 вересня 2019, 10:14 Народ, не зміг знайти на сайті, але можливо хтось уже пробував: можна візз-кредітами заплатити за парковку в аеропорту?
Наскільки я розумію, кредитами можна оплатити лише ті послуги, виконавцем яких є сам Wizz, а у випадку з парковкою (чи, наприклад, трансферами) це буде якась їх партнерська організація.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

ingeniero писав: 14 вересня 2019, 11:23
mischko писав: 14 вересня 2019, 10:14 Народ, не зміг знайти на сайті, але можливо хтось уже пробував: можна візз-кредітами заплатити за парковку в аеропорту?
Я сейчас просто выбрал аэропорт и даты с потолка и попробовал: среди методов оплаты кредитов не предлагает. Можно конкретно попробовать для интересующего Вас аэропорта.
el ucranio писав: 14 вересня 2019, 14:32
mischko писав: 14 вересня 2019, 10:14 Народ, не зміг знайти на сайті, але можливо хтось уже пробував: можна візз-кредітами заплатити за парковку в аеропорту?
Наскільки я розумію, кредитами можна оплатити лише ті послуги, виконавцем яких є сам Wizz, а у випадку з парковкою (чи, наприклад, трансферами) це буде якась їх партнерська організація.
Таки спробував і, спочатку, трохи розгубився, коли не побачив опції оплатити кредитами, але вона виявляється в тій же вкладці, що й кредитка. Заплатити можна (принаймні в Ейндховені). То не найкраща парковка, але хай вже буде:
parking-wizz-paid.png
parking-wizz-paid.png (48.25 Кіб) Переглянуто 2153 разів
Також побачив, що можна взяти за кредити трансфер потягом з аеропорта у Відень, але я пам'ятаю, що є якийсь лайф-хак, як дешевше. Поки не поспішаю.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

Сьогодні опублікували інформацію, що в 2020 році Візз збільшить пропозицію місць з українських аеропортів на 7%.
Як ви думаєте, це кінцева цифра (бо все ж це не дуже багато) чи можна чекати ще на якусь зміну в сторону збільшення?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 14 гостей