Austrian Airlines (OS)

Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення devmind »

Конец рабочего дня, видимо :facepalm:
austrian_next_stop.PNG
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення dtm »

Сьогодні мав летіти на OS734 Онлайн чекін мені був не доступний можливо через потребу в віза чек. Приїхав в аеропорт завчасно, простояв 25 хвилин в черзі на чекін, сказали що місця закінчились, знаходились місця тільки для тих хто мав конекшн. Потім сказали що місць немає і 8 людей в тому числі нас відправили до стійки хорватських авіаліній. На наступеий рейс австрійців теж місць не знайшлося, дали вечірню стиковку люфтганзу до MUC і австрійців до VIE, на стійці Зачекінили на MUC сказали що на VIE вже в MUC до стійки знову підійти, видали картки на які має прийти по 250 євро, по їжу просили звернутись в чистій зоні. Взяв таксі поїхав на пляж...
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Igoresha »

Выдали карточки - это какие?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення dtm »

Mastercard Cash passport (c) замість Імені і прізвища compensation card, на буклеті написано що дійсна 3 місяці з дати видачі.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення dtm »

Підійшов до стійки інформації в чистій зоні дали ваучери на їжу 10 євро на людину. Не багато але на салат і чашку кави тут вистачає.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Olek »

а можете зафотографувати, як та картка виглядає?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення manjeroke »

Наверное что-то типо такого
Вкладення
greendot-WMMC-debit-card-1061.jpg
Аватар користувача
orwo
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 03 серпня 2013, 15:41
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення orwo »

в сети есть от Финэир :yuooh:

Зображення
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Sentry »

dtm писав: 31 серпня 2019, 12:54 Сьогодні мав летіти на OS734 Онлайн чекін мені був не доступний можливо через потребу в віза чек. Приїхав в аеропорт завчасно, простояв 25 хвилин в черзі на чекін, сказали що місця закінчились, знаходились місця тільки для тих хто мав конекшн. Потім сказали що місць немає і 8 людей в тому числі нас відправили до стійки хорватських авіаліній. На наступеий рейс австрійців теж місць не знайшлося, дали вечірню стиковку люфтганзу до MUC і австрійців до VIE, на стійці Зачекінили на MUC сказали що на VIE вже в MUC до стійки знову підійти, видали картки на які має прийти по 250 євро, по їжу просили звернутись в чистій зоні. Взяв таксі поїхав на пляж...
Как-то это мягко говоря неправильно. При овербукинге АК обязана попытаться найти добровольцев, а не самостоятельно решать "ты летишь, а ты - не летишь". Кроме того, в общем случае необходимость виза чек не отменяет возможность онлайн регистрации.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення dtm »

Sentry писав: 31 серпня 2019, 21:32
dtm писав: 31 серпня 2019, 12:54 Сьогодні мав летіти на OS734 Онлайн чекін мені був не доступний можливо через потребу в віза чек. Приїхав в аеропорт завчасно, простояв 25 хвилин в черзі на чекін, сказали що місця закінчились, знаходились місця тільки для тих хто мав конекшн. Потім сказали що місць немає і 8 людей в тому числі нас відправили до стійки хорватських авіаліній. На наступеий рейс австрійців теж місць не знайшлося, дали вечірню стиковку люфтганзу до MUC і австрійців до VIE, на стійці Зачекінили на MUC сказали що на VIE вже в MUC до стійки знову підійти, видали картки на які має прийти по 250 євро, по їжу просили звернутись в чистій зоні. Взяв таксі поїхав на пляж...
Как-то это мягко говоря неправильно. При овербукинге АК обязана попытаться найти добровольцев, а не самостоятельно решать "ты летишь, а ты - не летишь". Кроме того, в общем случае необходимость виза чек не отменяет возможность онлайн регистрации.
По онлайн реєстрації я згідний, в моєму випадку про овербукінг сказали на реєстрації чим не змусили тих кому не пощастить проходити безпеку та паспортний контроль. Якби мені повідомили про те що я можу змінити свій ранковий рейс на вечірній з пересадкою я б напевне погодився а так мені ще 250 євро дали. Тому моя історія це приклад позитивного кейс навіть якщо щось відбувалось не правильно.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення dtm »

Хочу відвідати Лінц знайшов що OS везуть мультимодально з пересадкою в відні на поїзд.
Назад досить ранній виїзд поїздами тому:
Хтось знає якщо я запізнюсь/пропущу поїзд який в квитку і куплю квиток на наступний поїзд переліт в мене згорає чи до Відня можна добиратись будь як?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення mischko »

Цікаво, чи буде тепер Austrian змушений збільшувати розмір своєї мережі. Це чи не єдина а/к, яку пускають в Дніпро, тому в теорії і в Івано-Франківськ можуть. А ще 10 років тому були чутки, що австрійці хочуть відкрити рейс в Чернівці, недавно навіть якісь чартери з Відня були.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення popTAB »

Так, і Остріан, і Іберія, і Брітіші з LCY, і кожен по три рейси на день як в Чернівці, так і у Франек, де Бєня кожен рейс з хлібом - сіллю зустрічатиме.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення mischko »

popTAB писав: 27 вересня 2019, 22:42 Так, і Остріан, і Іберія, і Брітіші з LCY, і кожен по три рейси на день як в Чернівці, так і у Франек, де Бєня кожен рейс з хлібом - сіллю зустрічатиме.
До чого цей сарказм?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення makor »

mischko писав: 27 вересня 2019, 22:36 Цікаво, чи буде тепер Austrian змушений збільшувати розмір своєї мережі. Це чи не єдина а/к, яку пускають в Дніпро, тому в теорії і в Івано-Франківськ можуть. А ще 10 років тому були чутки, що австрійці хочуть відкрити рейс в Чернівці, недавно навіть якісь чартери з Відня були.
а с чего вдруг?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення mischko »

makor писав: 27 вересня 2019, 23:06 а с чего вдруг?
На головній же стаття:

Austrian Airlines в рамках концепции развития хаба в Вене в октябре 2019 года начнет отказываться от выполнения прямых рейсов из регионов Австрии. На первом этапе авиакомпания закроет маршруты из Зальцбурга и Граца во Франкфурт. Они будут переданы на обслуживание Lufthansa. В дальнейшем Austrian Airlines намерена перевести два базирующихся в Зальцбурге и Граце Embraer 195 в Вену.

А як інакше перемогти лоукости? Тільки збільшенням мережі, особливо в ті міста, куди лоукости не літають.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Krakowite »

mischko писав: 27 вересня 2019, 23:27 А як інакше перемогти лоукости? Тільки збільшенням мережі, особливо в ті міста, куди лоукости не літають.
У Austrian немає вільних літаків невеликої місткості.

Austrian plans to replace 18 Dash 8-400 turboprops with Airbus A320s by 2021.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення mischko »

Krakowite писав: 28 вересня 2019, 00:04 У Austrian немає вільних літаків невеликої місткості.

Austrian plans to replace 18 Dash 8-400 turboprops with Airbus A320s by 2021.
До 2021 ще встигнуть накатати CWC чи IFO, а там і Е195, які у них є можна буде ставити.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення Krakowite »

mischko писав: 28 вересня 2019, 00:07 До 2021 ще встигнуть накатати CWC чи IFO, а там і Е195, які у них є можна буде ставити.
Чернівці кількість населення - 262 276
Грац - 434 969
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Austrian Airlines (OS)

Повідомлення mischko »

Krakowite писав: 28 вересня 2019, 00:10 Чернівці кількість населення - 262 276
Грац - 434 969
Але Грац має КЛМ, Свісс, Люфтганзу і OBB, а Чернівці лише МАУ і УЗ
Ну і неправильно лише розмір міста дивитися - треба враховувати все населення регіону, а Західна Україна густо заселена, має зв'язки з Європою, а рейси туди "проти географії".
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей