Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення popTAB »

Alexus писав: 22 серпня 2019, 16:32 2 часть интервью
https://www.вувуву.com/sergii-fomenko-mau-interview/
https://go.shr.lc/2NnVnQI
ObiWanKenoby
Airbus A320
Повідомлень: 305
З нами з: 24 липня 2016, 21:10
Звідки: LCA
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ObiWanKenoby »

Бред-бредовый по поводу Панорамы. Продолжают гнуть свою линию, что это все "для нашего и вашего удобства". Фу блин :)

Особенно умиляет фраза о бизнес-классе. Типа, за накопление миль получите скидку.

Кам он, раньше достаточно было грубо говорят 5 3-х часовых перелетов экономом для апгрейда 6-шо до бизнеса (к примеру, перелеты по 100 долларов, Киев-Лондон). Теперь же нужно потратить около 8000 USD чтоб иметь возможность купить бизнес? или же мои подсчеты ошибочны (8000 долларов = 40000 миль = 400долларов)?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

Я не понял почему для 772ER ЛА слишком далеко? Даже учитывая более плотную компоновку 3000км запаса должно быть.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення nik-dem »

manjeroke писав: 22 серпня 2019, 17:20 Я не понял почему для 772ER ЛА слишком далеко? Даже учитывая более плотную компоновку 3000км запаса должно быть.
Можливо, їхній диспатч офіс ще не робив відповідних калькуляцій. Взагалі має долітати.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

manjeroke писав: 22 серпня 2019, 17:20 Я не понял почему для 772ER ЛА слишком далеко? Даже учитывая более плотную компоновку 3000км запаса должно быть.
Вряд ли они рискнут стартовать маршрут на 777. В начале поставили бы убитый 767, а он не долетает.
Аватар користувача
UR-UIA
Airbus A340
Повідомлень: 847
З нами з: 07 червня 2018, 23:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UR-UIA »

Sentry писав: 22 серпня 2019, 17:55
manjeroke писав: 22 серпня 2019, 17:20 Я не понял почему для 772ER ЛА слишком далеко? Даже учитывая более плотную компоновку 3000км запаса должно быть.
Вряд ли они рискнут стартовать маршрут на 777. В начале поставили бы убитый 767, а он не долетает.
А вроде аэрофлот в нулевых летал Москва-Лос Анджелес на 767, там расстояние я думаю такое же?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

С стандартной компановкой 11000 у 767. Вполне достаточно для Киев-ЛА. Но не для МАУ с их компановкой
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення юра сармат »

popTAB писав: 22 серпня 2019, 16:39
Alexus писав: 22 серпня 2019, 16:32 2 часть интервью
https://www.вувуву.com/sergii-fomenko-mau-interview/
https://go.shr.lc/2NnVnQI
Ну прочитав...,висновок— як були,так і залишились жлобською авіакомпанією,особливо цікаво про Бориспіль,я думаю Бориспіль без Мау виживе,а от Мау без Борисполя—НІ ...
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

manjeroke писав: 22 серпня 2019, 18:40 С стандартной компановкой 11000 у 767. Вполне достаточно для Киев-ЛА. Но не для МАУ с их компановкой
киев-ЛА по прямой 10200 км. Даже в стандартной лететь так себе идея без запаса. ( из Мск 9800 км )
Аватар користувача
Андрей_киев
Airbus A321
Повідомлень: 401
З нами з: 31 жовтня 2010, 22:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Андрей_киев »

:evil: Весело😀у меня вылет 13го сентября, да в пятницу😂 решил тестить за три недели до отлета, коли такси вызывать😆 понял, как только появится на табло ,,Реестрция,, тогда и заказыввть. Ибо пиперется в аэропорт 00:00 выпить кофе и увидеть за час до начала реестрации, что вылет перенесен на 17:00 меня не радует, а с Осокорков я долечу в терминал Д за 20минут


А вообще жесть....
Вкладення
S90823-010510.jpg
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dtm »

Цікаві досліди: Пролетів сьогодні KBP-LWO LWO-BLQ і на борту повідомлення не дублювались російською. Я не знаю чи це виняток для рейсів з в LWO але виглядало дуже лаконічно, і мені сподобалось.
Аватар користувача
UR-UIA
Airbus A340
Повідомлень: 847
З нами з: 07 червня 2018, 23:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UR-UIA »

dtm писав: 23 серпня 2019, 01:59 Цікаві досліди: Пролетів сьогодні KBP-LWO LWO-BLQ і на борту повідомлення не дублювались російською. Я не знаю чи це виняток для рейсів з в LWO але виглядало дуже лаконічно, і мені сподобалось.
Да действительно, к сожалению приняли тот закон, на главной была статья об этом
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Glucker »

UR-PSH писав: 23 серпня 2019, 08:48
dtm писав: 23 серпня 2019, 01:59 Цікаві досліди: Пролетів сьогодні KBP-LWO LWO-BLQ і на борту повідомлення не дублювались російською. Я не знаю чи це виняток для рейсів з в LWO але виглядало дуже лаконічно, і мені сподобалось.
Да действительно, к сожалению приняли тот закон, на главной была статья об этом
Вам незрозумілі повідомлення на борту літака українською мовою?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення popTAB »

UR-PSH писав: 23 серпня 2019, 08:48
dtm писав: 23 серпня 2019, 01:59 Цікаві досліди: Пролетів сьогодні KBP-LWO LWO-BLQ і на борту повідомлення не дублювались російською. Я не знаю чи це виняток для рейсів з в LWO але виглядало дуже лаконічно, і мені сподобалось.
Да действительно, к сожалению приняли тот закон, на главной была статья об этом
Шкода не прийняли обов'язковий екзамен з укрмови та історії перед отриманням укр паспорта
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

popTAB писав: 22 серпня 2019, 16:39 https://go.shr.lc/2NnVnQI
Жаль, так и не спросили, когда уже вконце-концов сделают нормальную систему докупки допуслуг, чтобы не бегать потом с бумажками на стойке регистрации. Или расспросить, какой эффект был от уменьшения ручной клади
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

Про ручную кладь было в интервью Мирошникова на этом сайте.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення vito »

Shummi_1925 писав: 30 липня 2019, 13:10 Господа, а я что то пропустил. МАУ вообще отменило Лоукост Тарифы или на лето? Про Economy lite знаю. но еще недавно Хельсинки к примеру стоил 1000 гривен в одну сторону. за год, а сейчас уже 3 к))))
vito писав: 19 серпня 2019, 14:16
P@vel писав: 19 серпня 2019, 13:11 А что low cost тарифы уже отменили? В прошлом году в это время приблизительно брал кучу дешевых билетов на год вперед - Стамбул, Лондон, Мадрид (от 500 до 700 грн OW). Сейчас посмотрел таких тарифов и близко нет. Есть только economy lite, но они в 2 раза дороже минимум.
Sentry писав: 19 серпня 2019, 13:19 Уже давно. economy lite и есть бывший лоу кост, в зависимости от того, какой тариф доступен. Другое дело, что на лето и в прошлом году цены были не очень. Может осенью появятся предложения по лучше.
ant0xa писав: 19 серпня 2019, 13:20 если вы на лето смотрите - то да, половина лета они не действуют.
"Предложение не действует в следующие периоды: на рейсах из Украины 21.12-12.01, 7-8.03, 24-25.03, 30-31.03, 6-7.04, 27.04-2.05,15.07-15.09, 21-23.10; на рейсах в Украину 21.12-12.01, 11-12.03, 31.03-1.04, 2-3.04, 9-10.04, 7-12.05, 15.07-15.09, 28-30.10."
ingeniero писав: 19 серпня 2019, 13:24 К тому же самый дешевый тариф Low Cost совсем убрали - оставили только более чем за 8 месяцев и более чем за 6 месяцев (раньше был еще более чем за 10 месяцев). И даже убрали упоминание Low Cost с главной страницы - теперь это "самые низкие цены".
Вже 2 мiсяцi як видалено тариф Low Cost:
Див. пост ранiше в цiй гiлцi:
vito писав: 28 червня 2019, 14:55 На промо-сторiнцi на сайтi МАУ - вже офiцiйно видалено тариф лайт за 10+ місяців:
Залишилися лише тариф лайт за 8+ місяців (TLOWCST3 ?) та 6+ місяців (TLOWCST5 ?):
https://www.flyuia.com/ua/ua/promotions/low-cost

ПО УКРАЇНІ (Ціни в одну сторону)
504ГРН - Мінімум за 8 місяців
770ГРН - Мінімум за 6 місяців

Прямі рейси З УКРАЇНИ (Ціни в одну сторону)
860-1309 грн - 8+ місяців до вильоту
1310-1859 грн - 6+ місяців до вильоту

Також:
BLACKOUTS FOR TLOWCST3 TYPE FARES: TRAVEL IS NOT PERMITTED 27DEC 19 THROUGH 08JAN 20 OR 30APR 20 THROUGH 12MAY 20 OR 15JUL 20 THROUGH 15SEP 20 OR 25DEC 20 THROUGH 10JAN 21.

BLACKOUTS FOR TLOWCST5 TYPE FARES: TRAVEL IS NOT PERMITTED 27DEC 19 THROUGH 08JAN 20 OR 30APR 20 THROUGH 12MAY 20 OR 15JUL 20 THROUGH 15SEP 20 OR 25DEC 20 THROUGH 10JAN 21.
ingeniero писав: 19 серпня 2019, 14:23 TLOWCST3 и TLOWCST5 - это и есть Low Cost тариф. Суть же в уровне цен.
Официальное подтверждение/пояснение от менеджмента МАУ насчет лоукост-тарифов и Economy Lite:
(ключевые моменты выделены шрифтом)
https://www.вувуву.com/sergii-fomen ... interview/
"– Декілька років тому МАУ запровадила концепцію лоукост-тарифів відповідно до якої за 10+ місяців можна було купити квитки на рейси авіакомпанії за наднизькими тарифами. Але останнім часом подібні ціни зникли з системи бронювання перевізника. Чи відповідає це дійсності? Якщо так, то з чим це пов’язано?

– Це частково відповідає дійсності. Лоукост-тарифи були впроваджені для того, щоб простимулювати українців до поїздок під час введення безвізового режиму з ЄС. Крім того, вони допомагали нам розвивати перевезення в межах України. Наразі лоукост-тарифи МАУ виконали свою історичну місію.

Ми, звичайно, ж понесли значні витрати, щоб привернути увагу українців до перельотів. Але ця програма починає приносити свої плоди. Також і держава стала більш пильно приділяти увагу авіаційному ринку, в першу чергу, почалося обговорення можливості підтримки внутрішніх рейсів, що виконуються у межах України. Я сподіваюся, що врешті-решт це призведе до того, що держава все-таки не буде застосовувати ПДВ на рейсах за внутрішніми маршрутами, чого немає на міжнародних напрямках, а також встановить спеціальні тарифи на навігацію для цих рейсів. Крім того, завдяки нашому просуванню подорожей всередині країни в цьому сегменті почали більш активно працювати й інші авіакомпанії.

Лоукост-тарифи МАУ – це був всього лише один клас бронювання з одним рівнем тарифу, за яким на кожному рейсі продавалося до 5% місць. Але за останній час ринок авіаційних перевезень змінився. Ми побачили, що за деякими маршрутами МАУ виконувала рейси разом з лоукост-перевізниками, які пропонували різні рівні тарифів, в той час коли на рейси МАУ був доступний один рівень лоукост-тарифу. Тому ми також вирішили, що запровадимо різні рівні низьких тарифів під новою назвою Economy Lite. Ці тарифи можуть динамічно змінюватися в залежності від кон’юнктури, попиту на квитки, завантаження рейсів або наближення дати вильоту.

Як результат, на сьогодні у МАУ 11 різних рівнів низьких тарифів, які тепер об’єднані в родину Economy Lite. При цьому всі ці тарифи передбачають перевезення лише ручної поклажі і не дозволяють безкоштовно змінювати присвоєне системою місце на борту під час онлайн-реєстрації."
...
"– На сьогодні вже немає квитків за найдешевими цінами у МАУ з вильотом через 10 місяців і більше, як це було рік тому. .... Немає квитків і по $9 навіть на внутрішніх маршрутах у межах України.

– Можливо, зараз таких цін немає. Але не факт, що завтра квитки за такою або, навіть, нижчою вартістю не з’являться на наші рейси у системі бронювання.

Швидше за все ціни підвищилися тому, що немає необхідності продавати такі дешеві квитки, оскільки попит на ці або інші подібні напрямки на сьогодні зріс. Але, напевно, знайдуться маршрути, де немає такого високого попиту, і на ці напрямки будуть доступні низькі тарифи. Крім того, завтра можуть відбутися події, які призведуть до встановлення ціни на квитки по $30 і $20. Жодна авіакомпанія ніколи не обіцяє, що постійно будуть доступні ті чи інші тарифи. Авіація – це не залізниця, де держава може встановлювати соціальний тариф.

Зараз ми ведемо за допомогою спеціальних автоматичних систем 24-годинний моніторинг того, як заповнюються наші рейси і що пропонують конкуренти. Це настільки жива система, що ми відмовилися від декларативних 5% місць на рейсах під лоукост-тарифи і перейшли в онлайн-режим формування цін на авіаквитки."
...
"– Тобто МАУ не розглядає можливості повернення дуже дешевих тарифів?

– Ми дивимося на цю ситуацію по-іншому. Більшість мандрівників розібралися які правила гри існують. Основне з цих правил – за умови придбання авіаквитка заздалегідь, вірогідність оформлення перевезення за мінімальним тарифом вища. Але це правило виконується не завжди, наприклад, якщо в ОАЕ через рік буде проводитися чемпіонат Формули-1, то навіть за рік квитки будуть дорогими, оскільки ці дати вважитимуться періодом підвищеного попиту. Тому після того як ми перейшли на нову систему ціноутворення, немає необхідності декларувати якусь окрему цифру мінімального тарифу.

– Але коли МАУ запроваджувала лоукост-тарифи, вони теж розраховувалися динамічно…

– Ми говорили, що ми змінюємося як авіакомпанія, що ми будемо пропонувати нові продукти, щоб споживачі наших послуг мали можливість з ними ознайомитися."
...
"– Чи можете підвести підсумки впровадження лоукост-тарифів?

Ми змогли продати всі заплановані під лоукост-тарифи 5% місць на наших рейсах. Крім того, МАУ вдалося донести до пасажирів переваги купівлі квитка заздалегідь та в онлайн режимі. Також пасажири зрозуміли, що можна придбати продукти окремо – переліт, багаж, місце на рейсі, харчування. Все це було нашою метою. Лоукост-тарифи зіграли свою роль у зростанні пасажиропотоку на рейсах МАУ."
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення asu »

dtm писав: 23 серпня 2019, 01:59 Цікаві досліди: Пролетів сьогодні KBP-LWO LWO-BLQ і на борту повідомлення не дублювались російською. Я не знаю чи це виняток для рейсів з в LWO але виглядало дуже лаконічно, і мені сподобалось.
Вже на початку червня усі оголошення були тільки двома потрібними мовами на усіх рейсах. Нарешті стало набагато менше зайвої балаканини :)
Аватар користувача
Андрей_киев
Airbus A321
Повідомлень: 401
З нами з: 31 жовтня 2010, 22:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Андрей_киев »

а что с рейсом 6321, уже на 18:30 перенесли....
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей