Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Загальний авіафорум
Inguri

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення Inguri »

А я щось песимістично налаштований.
Тєрзают смутниє сомнєнья...
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення dtm »

В те що для українських компаній відкриють російський простір а відповідно буде пряме сполучення в найближчі років 5 я не вірю бо для цього потрібно визнати їх право літати в Крим. Все складно тут...
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення popTAB »

Зі Львова хоча б Радом відновили, а то зовсім сумно з анонсами
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення mischko »

dtm писав: 07 липня 2019, 23:18 Ставлю ставку на те що відкритого неба у нас не буде.
За всіма прогнозами прем'єром Великобританії стане Борис Джонсон, прихильник жорсткого брекзіту. Тобто, 31 жовтня буде крайнім строком для виходу. Тому теоретично відкрите небо ще можуть встигнути підписати 2019-го. З іншого боку не зрозуміло, чи буде в нас в листопаді вже новий уряд і яка його позиція щодо лоукостів. Сміялися з Омеляна, смійтеся далі.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення syxiv_dan »

Мені здається позиція нових владників щодо оцієї от лібералізації авіапростору дуже навіть зрозуміла) Хіба сподіватися на диво
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення mischko »

syxiv_dan писав: 08 липня 2019, 10:48 Мені здається позиція нових владників щодо оцієї от лібералізації авіапростору дуже навіть зрозуміла) Хіба сподіватися на диво
погоджуюся, все дуже стрьомно виглядає, особливо атака на НБУ і розмови про дефолт. Якщо станеться обвал гривні, то ні про які "нові напрямки" ніхто не буде думати, не до того буде...
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 08 липня 2019, 11:02 погоджуюся, все дуже стрьомно виглядає, особливо атака на НБУ і розмови про дефолт. Якщо станеться обвал гривні, то ні про які "нові напрямки" ніхто не буде думати, не до того буде...
Проте курс гривні зараз зміцнюється… Чи надовго це? Є резон закуплятися стійкішими фіятними валютами і криптовалютами? :sos:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 08 липня 2019, 15:04
mischko писав: 08 липня 2019, 11:02 погоджуюся, все дуже стрьомно виглядає, особливо атака на НБУ і розмови про дефолт. Якщо станеться обвал гривні, то ні про які "нові напрямки" ніхто не буде думати, не до того буде...
Проте курс гривні зараз зміунюється… Чи надовго це? Є резон закуплятися стійкішими фіятними валютами і криптовалютами? :sos:
я не фінансовий аналітик, тому не можу давати поради. Мене як обивателя лякає оця тенденція до рейдерської атаки на державні інституції з боку одного впливового олігарха і його команди. І противаги я не бачу.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення nik-dem »

mischko писав: 08 липня 2019, 15:06
nik-dem писав: 08 липня 2019, 15:04
mischko писав: 08 липня 2019, 11:02 погоджуюся, все дуже стрьомно виглядає, особливо атака на НБУ і розмови про дефолт. Якщо станеться обвал гривні, то ні про які "нові напрямки" ніхто не буде думати, не до того буде...
Проте курс гривні зараз зміунюється… Чи надовго це? Є резон закуплятися стійкішими фіятними валютами і криптовалютами? :sos:
я не фінансовий аналітик, тому не можу давати поради. Мене як обивателя лякає оця тенденція до рейдерської атаки на державні інституції з боку одного впливового олігарха і його команди. І противаги я не бачу.
Про валюти то було риторичне питанє, бо я на нього знаю відповідь. :)

А так маєте рацію. За такої конфіґурації гривня може опинитися під сильним тиском.
dimm1971

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення dimm1971 »

nik-dem писав: 08 липня 2019, 15:04 Проте курс гривні зараз зміцнюється… Чи надовго це? Є резон закуплятися стійкішими фіятними валютами і криптовалютами? :sos:
Вибачаюся за оффтоп, але я дуже добре пам"ятаю як зміцнювалася гривня влітку 1998 та 2008. Що потім відбулося, мабуть не варто нагадувати? А ті цикли такі цикли...
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення artml »

Ми ж аграрна держава, зміцнення курсу влітку коли продається врожай та на міжбанку є надлишок валюти — це основа нашого економічного циклу.

Закупайтеся на здоров′я, воно точно не завадить.
Inguri

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення Inguri »

А який держборг США ви бачили?
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення Kibeee »

dtm писав: 07 липня 2019, 23:18 Ось вже середина літа і варто почати вангувати на літній сезон 2020. По напрямках та по компаніях що можуть зайти. Ставлю ставку на те що відкритого неба у нас не буде.
СкайАп спробує літати Італію по стопах Ернеста в тому числі з регіонів. За відсутності раяна і віза поле для маневру там все ще дуже велике.
Віз з райаном розширюватимуть морську програму бо Афіни зайшли. Напевне побачимо Пальму від райанів. Що придумає Wizz без дочки зараз гадати складно.
МАУ продовжить бідкатись.
Вангую що з Києва з'явитися більше Балкан. Можливо Адрія або Хорвати. Регіон покритий досить слабо.
З довгими зв'язками нічого не зміниться якщо полетять макси побачимо Ефіопію від МАУ.
Запоріжжя отримає від лоукостів стандартний безвізовий пакет(2 Німеччини, 3 Польщі)
Очікую на ще одного класика з балтійських країв після закриття Нордіки. Повернення фінейр або запуск болтіків з Таліна.
Думаю еще тенденция конца 2019 по оптимизации маршрутной сети с Киеве различными авиакомпаниями продолжиться. После бурного роста, вызванного в первую очередь безвизом и трудовой миграцией придет период относительного спокойного роста, так как пока нет факторов для его поддержания на текущем уровне. Также возможен заход кого-то из Китая.
Аватар користувача
Niko
Airbus A321
Повідомлень: 485
З нами з: 21 травня 2017, 12:47
Звідки: AKL
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення Niko »

На 99% уверен, что частоты на летнее расписание 2020 будут увеличены. Посмотрите на количество доступных билетов за 2-3 дня до вылета, например, из Харькова. Харьков- Вена солд аут, Харьков - Дортмунд солд аут, Харьков - Польша не более 5-7 билетов.
Нужно расширять регионы и отучать украинцев что для того чтобы лететь в Европу нужно сразу ехать в Киев, ведь многим украинцам нужно за сутки выехать из дома чтобы попасть на самолёт.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення dtm »

Основний євро пакет регіони отримають звичайно, але, те що людям з регіонів добу до Борисполя питання залізничної інфраструктури його треба вирішувати окремо.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення mischko »

Тут на голландських ресурсах пишуть, що Раяни скоригують плани на розширення через кризу з новими Боїнгами. Тому як би не получилося навпаки.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення Tetris »

Я думаю, у визза (в первую очередь из регионов) будет увеличение частот. У Райана все действительно зависит от наличия бортов.
Как писалось в другой ветке, наш рынок растет быстрее, чем у соседей, потому стоит ожидать стабилизации роста.
Однако, пока Украина выглядит для них хорошим рынком, если Райан поспешил зайти в Одессу, не дожидаясь полосы.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення mischko »

In the last 12 months, 431 routes within Europe had 20,000+ indirect passengers. With a median of 25,000 per route, one-third of passengers connected en route. In all, over 12 million passengers were carried.

95 served routes see 50%+ of passengers connecting


....
Кiev – Lisbon

Непрямі: 46,378
Прямі: 38,723
Разом: 85,101
Відсоток непрямих: 54%
...

https://www.anna.aero/2019/12/04/95-ser ... assengers/
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Каких маршрутов/авиакопаний не хватает с Украины?

Повідомлення Victor H »

46 тисяч пасажирів за рік - це 800+ за тиждень. Якщо це в два боки, то два рейси на тиждень мало б набиратися. Або 3-4, якщо робити сезонний рейс влітку.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей