Всяке різне

обсуждение аэропортов, общие вопросы. Вопросы по отдельным аэропортам обсуждаются в ветке соответствующего аэропорта
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення devmind »

Krakowite писав: 01 липня 2019, 22:18 Ан-22 повертається з спекотних ОАЕ домів до Гостомеля.
Интересное видео. Но если уж снимали, футболку можно было на себе оставить.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення devmind »

dtm писав: 02 липня 2019, 09:17 Більше тут https://encaminhamentos.sata.pt/en/Home
Зустрічав кілька блогів де цією опцією користувались туристи.
Когда покупал билеты, про эту опцию не знал, но практически все опции SATA из Лиссабона с пересадками на островах были дешевле, чем прямые рейсы. В итоге взял Лиссабон - Тершейра - Понта-Дельгада, с пересадкой около суток.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення AlexK »

dtm писав: 02 липня 2019, 09:17
AlexK писав: 02 липня 2019, 08:47
dtm писав: 01 липня 2019, 15:55 Хто користувався сервісом безкоштовного трансферу між островами від SATA Air Açores (Azores Airlines)? Хочеться втиснути більше островів в одну подорож тому цікавлять наступні моменти. Припустимо в мене є квиток з Лісабону на a1 згідно правил я можу претендувати на безкоштовний переліт на острів а2. Також в мене є переліт а3 Лісабон в тому або іншому бронюванні. Я можу також претендувати на квиток з а2 до а3 або з а4 до а3?.
Уперше про таке чую. Я літав між Азорами, але абсолютно за гроші. Там щобільше перельотів купуєш, то кожен дешевше. Безкоштовно—то хіба що для місцевих мешканців островів.

Більше тут https://encaminhamentos.sata.pt/en/Home
Зустрічав кілька блогів де цією опцією користувались туристи.
Думаю, це в результаті і виглядає, як менша ціна при купівлі багатьох сегментів. А може, це щось нове. Я літав SATA кілька років тому, але прилітав на Сан-Мігель Райяном з Лісабона, а назад вертався ТАПом. SATA летів з Порта Дельгада на Флореш і назад.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення dtm »

Економіку я ще не рахував. Але відомо що щоб отримати трансфер не Обовязково користуватись послугами Сати. Вони підводять і до чужих рейсів.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення mischko »

dtm писав: 03 липня 2019, 13:51 Економіку я ще не рахував. Але відомо що щоб отримати трансфер не Обовязково користуватись послугами Сати. Вони підводять і до чужих рейсів.
ого, це вже цікаво
voyagemaker
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 28 листопада 2013, 09:12
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення voyagemaker »

Добрый день.

Нужен билет в Нью Йорк в один конец, если брать МАУ напрямую - это 14 тыс.
Подскажите, пожалуйста, пройдет ли такой финт ушами:
Лечу Киев - Вильнюс (виз эйр)
На следующий день лечу Вильнюс - Борисполь - Нью Йорк. В Киеве пересадка 15 часов.
А теперь вопрос можно багаж не таскать с собой в Вильнюс и платить за него, а сдеть на плече Киев - Нью Йорк?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Sentry »

voyagemaker писав: 03 липня 2019, 14:30 Добрый день.

Нужен билет в Нью Йорк в один конец, если брать МАУ напрямую - это 14 тыс.
Подскажите, пожалуйста, пройдет ли такой финт ушами:
Лечу Киев - Вильнюс (виз эйр)
На следующий день лечу Вильнюс - Борисполь - Нью Йорк. В Киеве пересадка 15 часов.
А теперь вопрос можно багаж не таскать с собой в Вильнюс и платить за него, а сдеть на плече Киев - Нью Йорк?
Да, можно. Но в Киеве нужно будет выйти из транзитной зоны для этого.
Inguri

Re: Всяке різне

Повідомлення Inguri »

А купити РТ квиток і повернути збори за не використаний сегмент?
voyagemaker
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 28 листопада 2013, 09:12
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення voyagemaker »

Inguri писав: 03 липня 2019, 16:18 А купити РТ квиток і повернути збори за не використаний сегмент?
А тарифною політикою МАУ це допускається?
Inguri

Re: Всяке різне

Повідомлення Inguri »

По всіх тарифах не знаю, але те, що пробував - повертали, навіть лоукост-квитки.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення manjeroke »

Збори повертають всі і завжди. Air Asia і Tiger Air навіть
Inguri

Re: Всяке різне

Повідомлення Inguri »

І Раян?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Igoresha »

Sentry писав: 03 липня 2019, 14:40 Да, можно. Но в Киеве нужно будет выйти из транзитной зоны для этого.
Разве можно покупать багаж только на один сегмент в одном бронировании при перелёте с пересадкой?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Sentry »

Igoresha писав: 04 липня 2019, 10:49
Sentry писав: 03 липня 2019, 14:40 Да, можно. Но в Киеве нужно будет выйти из транзитной зоны для этого.
Разве можно покупать багаж только на один сегмент в одном бронировании при перелёте с пересадкой?
А на трансатлантике уже есть безбагажные тарифы? В любом случае, я исхожу из того, что у того, кто хочет лететь с багажом, багаж будет включен или оплачен. Сдать его только на один сегмент можно.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Igoresha »

Посмотрел. Нет. Просто изначально спрашивалось о "не таскать и не покупать багаж", а это о лоу-косте было.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення makor »

Inguri писав: 04 липня 2019, 08:33І Раян?
В теории

https://www.ryanair.com/us/en/useful-in ... rnment-tax
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Sentry »

https://cfts.org.ua/news/2019/07/05/avi ... kiev_54077
Министерство инфраструктуры Украины инициирует запуск прямого авиационного сообщения между Украиной и Вьетнамом. Для этого в Ханое украинской стороной были презентованы возможности аэропортов Борисполь и Львов, а также озвучено приглашение для авиакомпании Vietnam Airlines посетить нашу страну.
Было бы супер. У нас до сих пор нет дальнемагистралки кроме МАУ, а Вьетнамцы имеют отличную сеть по Азии, плюс достаточно интересный продукт с неплохой ценой. Главное, чтобы они поверили в наш рынок, в чем есть сомнения )

Ну и визы упростили. Сама процедура оформления онлайн не такая уж плохая (хоть и не дешевая), но потом ожидать вклейки самой визы несколько часов в аэропорту - сомнительное удовольствие.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Olek »

Довгань - это тот дядя, который ездит по командировкам и ничего еще из них не привез для страны кроме таких заявлений ;)
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення manjeroke »

У них в Европе только Лондон, Париж и Франкфурт. Берлин и тот закрыли, а теперь Киев откроют?)
Китайцев хорошо было бы, но они чего-то боятся все... Или слотов не хватает, может через пол года - год и появится что-то
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 05 липня 2019, 13:30 У них в Европе только Лондон, Париж и Франкфурт. Берлин и тот закрыли, а теперь Киев откроют?)
Китайцев хорошо было бы, но они чего-то боятся все... Или слотов не хватает, может через пол года - год и появится что-то
Та ладно - там новий мега аеропорт відкрили і отак зразу нема слотів?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей