Коли нема квитків, а летіти треба

Загальний авіафорум
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Коли нема квитків, а летіти треба

Повідомлення Sentry »

LWIEV писав: 28 червня 2019, 19:57 Я шукав LWO KBP, бо KBP HRK вже був. А варіанти з пересадками зі Львова на Харків дуже незручні за часом.

Тим не менше, я досі не розумію, як мені вдалося купити квитки. І далі не розумію, що робити в таких ситуаціях на майбутнє.
Думаю, что кто-то поменял билет на другой рейс. Или не стал выкупать бронь. Еще как вариант снялась государственная бронь по времени (как с жд билетами), подозреваю, что такая существует для депутатов, например.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Коли нема квитків, а летіти треба

Повідомлення makor »

там были раньше два места гарантированных для программы под крылом. Но думаю снялись или поменяли, так как там есть еще небольшой запас под овербукинг
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Коли нема квитків, а летіти треба

Повідомлення LWIEV »

А існує якась стандартна схема резервування місць та скасування державних броней і т д?
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Коли нема квитків, а летіти треба

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

LWIEV писав: 28 червня 2019, 22:20 А існує якась стандартна схема резервування місць та скасування державних броней і т д?
Не существует никаких "державних броней"
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Коли нема квитків, а летіти треба

Повідомлення Krakowite »

На трасі Львів-Київ на сьогоднішній день є два прямих авіарейси - або МАУ або МоторСіч ( вам не підходить по часу).

З непрямих перельотів ось варіант перельоту зі Львова до Харкова через Ґданськ на найближчий понеділок
Screenshot_2019-06-28-18-49-26-051_com.skypicker.main (1).jpg
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Коли нема квитків, а летіти треба

Повідомлення LWIEV »

Квитки вже куплені. На понеділок. МАУ. МАУ добре на них заробить (буде з чого акційні квитки робити на майбутнє). Всім дякую.

Питання далі тільки гіпотетичне - якщо бувають овербуки, то як вони регламентуються? Скільки може бути таких місць на кожен рейс? Як вони потім обслуговуються на реєстрації?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Коли нема квитків, а летіти треба

Повідомлення makor »

примерно так обычно:
- пассажиры которым нехватило места орут на персонал хендлингао своей сложной жизни, что компания говно, они говно, мир гавно
- персонал думает зачем он пришел туда работать и сколько минут осталось до закрытия стойки
)))
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Коли нема квитків, а летіти треба

Повідомлення Victor H »

Я потрапив на овербукінг пару тижнів тому на вечірньому KBP-LWO. Чекінився онлайн, система видала місце, але під час бордінгу посадковий видав щось на зразок "проблема з місцем". Попросили почекати разом з ще 5ма пасажирами (один був пілотом МАУ). В результаті одного апгрейднули в бізнес, а решту розсадили по місцях пасажирів, які спізнилися (бачив що дивилися по списку тих, хто не пройшов контроль безпеки на момент перерозподілу місць). Все адекватно і без жодних скандалів.
Маю підозру, що доплата за, наприклад, місце в аварійному ряду збільшить ваші шанси полетіти.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 16 гостей