Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення Victor H »

popTAB писав: 03 червня 2019, 11:42 а очікування міжнародного рейсу було в залі доместіка? чи пройшов до Gate1 через Gate3->Gate2->Gate1?
Через 3-2-1. Більше того, гейт оголосили і відкрили ту секцію десь хвилин за 20 до посадки. Там на 3 гейті бордився Неаполь від Ернеста, деякі пасажири Мюнхенв стояли в тій черзі поки не зрозуміли що то інший рейс.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення Victor H »

Українська компанія PAVO Group придбала права на реалізацію продукції ТМ Starbucks. Першим місцем, де продаватимуть каву Starbucks, став магазин безмитної торгівлі у львівському аеропорту. Про це повідомляє Твоє Місто з посиланням на прес-службу компанії.
http://lviv1256.com/news/u-l-vivs-komu- ... starbucks/
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення manjeroke »

Ну я честно говоря не знаю насколько Starbucks пойдёт в Украине. Я бы лично не пошёл просто из ожидания двойной цены за кофе ничем не лучше, чем в других кафе.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення Sentry »

manjeroke писав: 08 червня 2019, 13:24 Ну я честно говоря не знаю насколько Starbucks пойдёт в Украине. Я бы лично не пошёл просто из ожидания двойной цены за кофе ничем не лучше, чем в других кафе.
Думаю, что Старбакс бы в Украине нашел своего клиента. Во-первых есть желающие переплачивать в два раза просто ради того, что Старбакс - это круто. А во-вторых есть эксклюзивные локации (такие как аэропорты как раз), где качество кофе у конкурентов будет мягко говоря не очень, а цена - не сильно ниже. Тот же Вог явно не конкурент Старбаксу. Не знаю как в аэропортах, но на заправках кофе у них за последние год-два очень сильно ухудшился. Также в аэропортах много иностранцев, которые могут любить именно Старбакс, или из чувства самосохранения выбрать единственный известный им бренд.

В формате городского кафе, где конкуренция не ограничена жесткими рамками - да, Старбакс будет явно и дороже, и не лучше многих конкурентов в Украине.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення popTAB »

Правильно я розумію що продавати в Pavo будуть зерно старбакса, а не саму заварену каву?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення mischko »

В них є вже розфасовані холодні кавові напої
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення popTAB »

mischko писав: 08 червня 2019, 14:28 В них є вже розфасовані холодні кавові напої
Юпі?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 08 червня 2019, 16:07 Таке: https://www.ah.nl/producten/product/wi2 ... ino-coffee
А вот это кстати хорошая вещь
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення popTAB »

mischko писав: 08 червня 2019, 16:07 Таке: https://www.ah.nl/producten/product/wi2 ... ino-coffee
"Молочний напій з кавою Starbucks" ... :lol: ... а ви кажете кава
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення mischko »

Оскільки я зараз п'ю каву на центральній площі в мальовничому селищі в Трентіно, то змушений зауважити, що майже все решта - кавові напої
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення Victor H »

popTAB писав: 08 червня 2019, 14:10 Правильно я розумію що продавати в Pavo будуть зерно старбакса, а не саму заварену каву?
Майже. Там за посиланням є фото холодильника з старбаксівськими холодними напоями.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення Victor H »

manjeroke писав: 08 червня 2019, 13:24 Ну я честно говоря не знаю насколько Starbucks пойдёт в Украине. Я бы лично не пошёл просто из ожидания двойной цены за кофе ничем не лучше, чем в других кафе.
В Україні вже є мережі формату Старбакс і у них цілком непогано йде бізнес. Той же Креденс, наприклад. А Старбакс піде просто за рахунок глобального розкрученого бренду - хтось буде ходити бо це модно, хтось - тому що впізнавано (іноземні туристи, наприклад). Я часто п'ю їх каву в відрядженнях - їх легко знайти і кава там очікуваної якості (не топова, але й далеко не помиї, які часто можна зустріти в тих же Штатах).

Але в даному випадку це все теоретичні дискусії - Старбакс в Україні поки не запускається. В новині вище про те, що будуть продавати їх фасовані напої.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення Krakowite »

Victor H писав: 09 червня 2019, 11:09 В Україні вже є мережі формату Старбакс і у них цілком непогано йде бізнес. Той же Креденс, наприклад.
Ну не знаю, можна дискутувати про успішний розвиток мережі Креденс кафе в Україні.
Скажімо, в Києві вони відкрили своє перше кафе ще в далекому 2013 році, з того часу їх мережа у Києві не збільшилася.

Більше того, єдине кафе, яке працює під брендом Креденс кафе у Києві зараз знаходиться близького Обухівського шосе в ТРЦ Атмосфера, куди не добратися без власного авто.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення manjeroke »

Victor H писав: 09 червня 2019, 11:09
manjeroke писав: 08 червня 2019, 13:24 Ну я честно говоря не знаю насколько Starbucks пойдёт в Украине. Я бы лично не пошёл просто из ожидания двойной цены за кофе ничем не лучше, чем в других кафе.
В Україні вже є мережі формату Старбакс і у них цілком непогано йде бізнес. Той же Креденс, наприклад. А Старбакс піде просто за рахунок глобального розкрученого бренду - хтось буде ходити бо це модно, хтось - тому що впізнавано (іноземні туристи, наприклад). Я часто п'ю їх каву в відрядженнях - їх легко знайти і кава там очікуваної якості (не топова, але й далеко не помиї, які часто можна зустріти в тих же Штатах).

Але в даному випадку це все теоретичні дискусії - Старбакс в Україні поки не запускається. В новині вище про те, що будуть продавати їх фасовані напої.
Именно кофе я у них никогда не беру потому что в 7-11 такое же не очень, но намного дешевле. А из того что можно найти по всей стране в panera bread самый хороший и дешевле Starbucks.
А вот холодные напитки как раз ничего.

Но наверное Вы правы. В Киеве и Львове точно наберется толпа, которая будет пить кофе в два раза дороже, хотя по соседству и вкуснее и дешевле
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення popTAB »

Наскільки пам'ятаю коли Старбакс відкривав свою першу попойку в Сіетлі то їх рівень цін зразу був вищим за середньоринкову каву. Як вчать в бізнес-школах старбакс продає не каву, тому цінник інший.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення mischko »

А що він продає окрім кави? Неправильно латинізоване ім'я клієнта на стаканюрику?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення mischko »

А, ще сувенірні чашки з країнами і містами, для офлайн чекіну
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення syxiv_dan »

mischko писав: 09 червня 2019, 15:40 А що він продає окрім кави? Неправильно латинізоване ім'я клієнта на стаканюрику?
Вже таке є у Львові)
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO) 2

Повідомлення popTAB »

"Альтернативне місце зустрічі" - ось що було початковим товаром старбакса.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей