Авиационные происшествия

Загальний авіафорум
Inguri

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Inguri »

Sentry писав: 06 травня 2019, 13:03
Tetris писав: 06 травня 2019, 12:59 Возможно, стоит блокировать открывание багажных полок при аварийных посадках. Неужели это технически сложно? Самолет удорожает - это да.
Было такое предложение. Но вроде бы решили, что больше времени уйдет на судорожные попытки открыть полки и не понимание того, что они заблокированы.
Абсолютно безпечних рішень не існує, еге ж?
Припущу, що раніше проблема хапання ручної поклажі була малоактуальною.

Пам'ятаєте про заборону користування мобілками? Наче і не можна було, втім, реально контролювати їх вимкнення не було можливості.

Так і тут: хапати не можна, але проконтролювати нереально.

Можливо, тут маятник прогресу авіабезпеки хитнеться в інший бік: перед take-off провідники замикають полиці до прибуття. А якщо комусь знадобиться, наприклад, снікерс, то доведеться гукати стюарда, щоб відкрив. Ясно, що це додаткові витрати на посаду комірника.

Порахують баланс між страховими виплатами і вартістю додаткового персоналу/обладнання, і вирішать.
ankrem
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 29 червня 2012, 08:52
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення ankrem »

Inguri писав: 06 травня 2019, 13:59 Можливо, тут маятник прогресу авіабезпеки хитнеться в інший бік: перед take-off провідники замикають полиці до прибуття. А якщо комусь знадобиться, наприклад, снікерс, то доведеться гукати стюарда, щоб відкрив. Ясно, що це додаткові витрати на посаду комірника.
Ну в машине центральный замок при движении уже давно работает.
Я думаю вообще не сложно сделать, что-то типа такого и в самолете. Чтобы только бортпроводники могли отк/закр, при этом можно в районе ручки сделать небольшое информ табло с крупной индикацией о состоянии.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Tetris »

sashkin писав: 06 травня 2019, 13:06
Tetris писав: 06 травня 2019, 12:59
mischko писав: 06 травня 2019, 11:32 Вся ця історія з хапанням чемоданів - це традиційний для людоїдських режимів дискурс - "вони самі винні". Ну не повезло правителям з народом. Начальство тут не при чому. Літак хороший і сертифікати справжні, а от людський фактор. Кто там коє-гдє у нас порой...
Хвтание чемоданов - единственное, что здесь стоит обсуждать с точки зрения выводов для глобальной авиабезопасности. Остальное - локальные проблемы авиабезопасности в РФ, где ситуация хуже, чем в Африке (при чем во всей Африке вместе взятой), где летают 40-летние самолеты без должного обслуживания, достаточно проблем в аэропортах и т.п.
И нарид тут ни при чем. Читал, что при аварийных посадках хватания чемоданов - частые явления во многих странах.
Возможно, стоит блокировать открывание багажных полок при аварийных посадках. Неужели это технически сложно? Самолет удорожает - это да.

Что касается локальных проблем наших соседей - как-то пофиг.
Почему пофиг? На сколько у нас хорошо с безопасностью и обслуживанием самолетов у АК с малым количеством самолетов и старым парком, который до этого мог эксплуатироваться где-нибудь на Среднем Востоке, в Африке?
При чем здесь АК с малым количеством самолетов и старым парком? Или вы к таким Аэрофлот относите?
У нас. к счастью, нет АК с навязываемым государством флотом и маршрутами, а также пилотов, любящих дать сыну порулить (см. катастрофу А310), или купивших диплом пилота (см. катастрофу в Казани).
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Tetris »

Franek писав: 06 травня 2019, 13:10
Tetris писав: 06 травня 2019, 12:59 Остальное - локальные проблемы авиабезопасности в РФ, где ситуация хуже, чем в Африке (при чем во всей Африке вместе взятой), где летают 40-летние самолеты без должного обслуживания, достаточно проблем в аэропортах и т.п.
Шо там в Мотор Січі? Новенькі Боїнги?
А що не так з Моторами? Проблеми з обслуговуванням? Невчасно чеки проходять?
Inguri

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Inguri »

Tetris писав: 06 травня 2019, 14:53
sashkin писав: 06 травня 2019, 13:06
Tetris писав: 06 травня 2019, 12:59

Хвтание чемоданов - единственное, что здесь стоит обсуждать с точки зрения выводов для глобальной авиабезопасности. Остальное - локальные проблемы авиабезопасности в РФ, где ситуация хуже, чем в Африке (при чем во всей Африке вместе взятой), где летают 40-летние самолеты без должного обслуживания, достаточно проблем в аэропортах и т.п.
И нарид тут ни при чем. Читал, что при аварийных посадках хватания чемоданов - частые явления во многих странах.
Возможно, стоит блокировать открывание багажных полок при аварийных посадках. Неужели это технически сложно? Самолет удорожает - это да.

Что касается локальных проблем наших соседей - как-то пофиг.
Почему пофиг? На сколько у нас хорошо с безопасностью и обслуживанием самолетов у АК с малым количеством самолетов и старым парком, который до этого мог эксплуатироваться где-нибудь на Среднем Востоке, в Африке?
При чем здесь АК с малым количеством самолетов и старым парком? Или вы к таким Аэрофлот относите?
У нас. к счастью, нет АК с навязываемым государством флотом и маршрутами, а также пилотов, любящих дать сыну порулить (см. катастрофу А310), или купивших диплом пилота (см. катастрофу в Казани).
Ужгород ні? Звичайний прорахунок Мотор Січі?
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Tetris »

Inguri писав: 06 травня 2019, 15:00
Tetris писав: 06 травня 2019, 14:53
sashkin писав: 06 травня 2019, 13:06
Почему пофиг? На сколько у нас хорошо с безопасностью и обслуживанием самолетов у АК с малым количеством самолетов и старым парком, который до этого мог эксплуатироваться где-нибудь на Среднем Востоке, в Африке?
При чем здесь АК с малым количеством самолетов и старым парком? Или вы к таким Аэрофлот относите?
У нас. к счастью, нет АК с навязываемым государством флотом и маршрутами, а также пилотов, любящих дать сыну порулить (см. катастрофу А310), или купивших диплом пилота (см. катастрофу в Казани).
Ужгород ні? Звичайний прорахунок Мотор Січі?
Даже не представляю, чем можно угрожать Богуслаеву, чтобы заставить запустить Ужгород. То, что их подталкивали к открытию - факт, но называть это диктатом нельзя. Они ранее летали в Ужгород же.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 06 травня 2019, 15:00 Звичайний прорахунок Мотор Січі?
Щоб казати прорахунок, треба, щоб там взагалі був якийсь "рахунок". В цьому плані Мотор-Січ дуже специфічна компанія.
Inguri

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Inguri »

Зовсім не стверджую, але з У справді вигляда як чортійшо
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення converj »

с 5:00 он ссылается на работника завода двигателей для Сухого и есть немного кадров с завода

Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Igoresha »

ankrem писав: 06 травня 2019, 14:16 Ну в машине центральный замок при движении уже давно работает.
Я думаю вообще не сложно сделать, что-то типа такого и в самолете. Чтобы только бортпроводники могли отк/закр, при этом можно в районе ручки сделать небольшое информ табло с крупной индикацией о состоянии.
Думаю, можно было бы блокировать только на время взлёта и посадки и/или синхронно с индикаторами "пристегнуть ремни". На высоте такая блокировка не имеет смысла. Да и представьте, сколько нужно дёргать бортпроводников, чтобы те открыли полки (кому-то холодно, кому-то жарко, кто-то что-то хочет достать из сумки и прочее). А ведь бортпроводники и так не сидят сложа руки
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Tetris »

Igoresha писав: 06 травня 2019, 16:28
ankrem писав: 06 травня 2019, 14:16 Ну в машине центральный замок при движении уже давно работает.
Я думаю вообще не сложно сделать, что-то типа такого и в самолете. Чтобы только бортпроводники могли отк/закр, при этом можно в районе ручки сделать небольшое информ табло с крупной индикацией о состоянии.
Думаю, можно было бы блокировать только на время взлёта и посадки и/или синхронно с индикаторами "пристегнуть ремни". На высоте такая блокировка не имеет смысла. Да и представьте, сколько нужно дёргать бортпроводников, чтобы те открыли полки (кому-то холодно, кому-то жарко, кто-то что-то хочет достать из сумки и прочее). А ведь бортпроводники и так не сидят сложа руки
Кстати, супер вариант. Заодно отучит вскакивать с мест и хватать ручную кладь, как только шасси коснулись ВПП.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 06 травня 2019, 16:37 Кстати, супер вариант. Заодно отучит вскакивать с мест и хватать ручную кладь, как только шасси коснулись ВПП.
вони її тоді будуть на руках тримати/під крісло пхати за 5 хвилин до блокування.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення jurkok »

Подивився інтерв'ю з одним із "виживших". За його словами - Аерофлот це сволочі, бо пройшло вже 40 хв., а йому не повернули гроші за квиток. Як таких земля носить??? Доречі, судячи по його комплекції і те, що він був з багажем може свідчити, що через нього люди не змогли вийти вчасно з літака. Він показав свій квиток в 10 ряді.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Labiann »

mischko писав: 06 травня 2019, 16:47
Tetris писав: 06 травня 2019, 16:37 Кстати, супер вариант. Заодно отучит вскакивать с мест и хватать ручную кладь, как только шасси коснулись ВПП.
вони її тоді будуть на руках тримати/під крісло пхати за 5 хвилин до блокування.
ремни ещё блокировать :oops:
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення jurkok »

mischko писав: 06 травня 2019, 16:47
Tetris писав: 06 травня 2019, 16:37 Кстати, супер вариант. Заодно отучит вскакивать с мест и хватать ручную кладь, как только шасси коснулись ВПП.
вони її тоді будуть на руках тримати/під крісло пхати за 5 хвилин до блокування.
Можливо не маю рації, але здається, що встають з місць в таких випадках пасажири, які досить часто літають. А можна таких добре провчити. Якби пілоти при гальмуванні вміло попрацювали гальмами і пару таких "премудрих" розбили б голови, то може би і перестали вскакувати з місць.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення YYS »

jurkok писав: 06 травня 2019, 16:48 Подивився інтерв'ю з одним із "виживших". За його словами - Аерофлот це сволочі, бо пройшло вже 40 хв., а йому не повернули гроші за квиток. Як таких земля носить??? Доречі, судячи по його комплекції і те, що він був з багажем може свідчити, що через нього люди не змогли вийти вчасно з літака. Він показав свій квиток в 10 ряді.
А ще завдяки його вазі літак стрибав на посадковій смузі, я правильно розумію? Він може казати все що завгодно, але людина пережила стрес, тому звинувачувати його в якоїсь гіпотетичної неповазі до загиблих через вимагання компенсації та грошей через 40 хвилин після аварії, на мій погляд, дуже упереджено.
ObiWanKenoby
Airbus A320
Повідомлень: 305
З нами з: 24 липня 2016, 21:10
Звідки: LCA
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення ObiWanKenoby »

jurkok писав: 06 травня 2019, 16:52
mischko писав: 06 травня 2019, 16:47
Tetris писав: 06 травня 2019, 16:37 Кстати, супер вариант. Заодно отучит вскакивать с мест и хватать ручную кладь, как только шасси коснулись ВПП.
вони її тоді будуть на руках тримати/під крісло пхати за 5 хвилин до блокування.
Можливо не маю рації, але здається, що встають з місць в таких випадках пасажири, які досить часто літають. А можна таких добре провчити. Якби пілоти при гальмуванні вміло попрацювали гальмами і пару таких "премудрих" розбили б голови, то може би і перестали вскакувати з місць.
З мого досвіду - навпаки. Встають ті, хто летять вперше чи вдруге. Наприклад вчора в рейсі Візза всі сиділи, але як тільки літак зупинився - почали бабульки за сумками лізти. Вся молодь та мої сусіди (з якими встиг набалакатись та які реально часто подорожують) - сиділи та чекали.

По темі: Блокувати багажні полиці лише синхронно з таблом пасків безпеки. Бо якщо блокувати якось по-іншому, то пасажири аварійних рядів, наприклад (які мають заховати абсолютно все на полиці) будуть бастувати.

І ще по темі - отой мужичок що з 10 ряду.. сподіваюсь засудять таких як він. Людина навіть після пережитого стресу має усвідомлювати те, що загинули люди і всім начхати на його авіаквитки.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення makor »

Кстати далее 10 ряда выжило 6 человек. 11 ряд полностью нет. До 10 ряда все кроме одного.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення YYS »

ObiWanKenoby писав: 06 травня 2019, 17:01
jurkok писав: 06 травня 2019, 16:52
mischko писав: 06 травня 2019, 16:47

вони її тоді будуть на руках тримати/під крісло пхати за 5 хвилин до блокування.
Можливо не маю рації, але здається, що встають з місць в таких випадках пасажири, які досить часто літають. А можна таких добре провчити. Якби пілоти при гальмуванні вміло попрацювали гальмами і пару таких "премудрих" розбили б голови, то може би і перестали вскакувати з місць.
З мого досвіду - навпаки. Встають ті, хто летять вперше чи вдруге. Наприклад вчора в рейсі Візза всі сиділи, але як тільки літак зупинився - почали бабульки за сумками лізти. Вся молодь та мої сусіди (з якими встиг набалакатись та які реально часто подорожують) - сиділи та чекали.

По темі: Блокувати багажні полиці лише синхронно з таблом пасків безпеки. Бо якщо блокувати якось по-іншому, то пасажири аварійних рядів, наприклад (які мають заховати абсолютно все на полиці) будуть бастувати.

І ще по темі - отой мужичок що з 10 ряду.. сподіваюсь засудять таких як він. Людина навіть після пережитого стресу має усвідомлювати те, що загинули люди і всім начхати на його авіаквитки.
Да мені також начхати на його квитки. Я до того, що обговорювання морально-етичних характеристик вцілілих - це не настільки важливо. Я не бачу жодної вини пасажирів та не хочу робити жодних висновків, але в мене питання. Евакуація сталася за 55 секунд. Останніми вийшли члени екіпажу. Якщо я правильно розумію, то загиблі отруїлися чадним газом. Згідно таблиці https://en.wikipedia.org/wiki/Carbon_monoxide_poisoning смерть навіть за надвисокої концентрації чадного газу наступає за 2-3 хвилини. Чи правильно я розумію, что екіпаж кинув напризволяще непритомних, але живих людей?
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення alex.s »

Явно было задымление. Разве можно было увидеть, кто остался? Экипаж помогал тем, кто выходил из задымления, по идее. Самим туда идти без спец оборудования явное самоубийство.
Востаннє редагувалось 06 травня 2019, 17:26 користувачем alex.s, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей