Міжнародний аеропорт Львів

Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

До речі про Прагу. Я ше можу зрозуміти чого зі Львова її не відкривають, але з Києва чого нема лоукост Праги взагалі не зрозуміло. Таке враження ніби там якісь регуляції в Чехію.
Inguri

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Inguri »

jurkok писав: 31 березня 2019, 16:19 - вже півтори години стою в черзі до посольства України в Варшаві. І це ще навіть не пів черги
І які там настрої?
МАУ? Раян? Мотор січ?...
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

Ну точно не Мотор січ ;)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Sentry »

Franek писав: 31 березня 2019, 16:29 До речі про Прагу. Я ше можу зрозуміти чого зі Львова її не відкривають, але з Києва чого нема лоукост Праги взагалі не зрозуміло. Таке враження ніби там якісь регуляції в Чехію.
А разве их нет? Насколько я помню, последний раз было из Киева в Прагу по 1 перевозчику с каждой стороны. И чехам нет никаких резонов от этого отказываться, их собственный нацпер еле дышит, и ему гос поддержка уж точно не повредит.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

Я не знаю, які там домовленості. Тут всі кажуть за Бельгію, Нідерланди і Францію, то сприймається так ніби над рештою відкрите небо - захотів і полетів. А з Києва Раян не хоче ні в Прагу, ні в Брно. Зато Дублін, Манчестер і Софія їм ок)
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення AlexK »

Franek писав: 31 березня 2019, 17:45 Я не знаю, які там домовленості. Тут всі кажуть за Бельгію, Нідерланди і Францію, то сприймається так ніби над рештою відкрите небо - захотів і полетів. А з Києва Раян не хоче ні в Прагу, ні в Брно. Зато Дублін, Манчестер і Софія їм ок)
на сайті ДАСУ є дані по всіх угодах зі всіма країнами, і тут на форумі вже неодноразово їх викладали. У нас двостороннє "відкрите небо" далеко не з усіма, і навіть там, де воно є, євроейська країна може не допустити на свою квоту авіакомпанію з іншої країни ЄС (приклад--Італія).
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Olek »

AlexK писав: 31 березня 2019, 17:55
Franek писав: 31 березня 2019, 17:45 Я не знаю, які там домовленості. Тут всі кажуть за Бельгію, Нідерланди і Францію, то сприймається так ніби над рештою відкрите небо - захотів і полетів. А з Києва Раян не хоче ні в Прагу, ні в Брно. Зато Дублін, Манчестер і Софія їм ок)
на сайті ДАСУ є дані по всіх угодах зі всіма країнами, і тут на форумі вже неодноразово їх викладали. У нас двостороннє "відкрите небо" далеко не з усіма, і навіть там, де воно є, євроейська країна може не допустити на свою квоту авіакомпанію з іншої країни ЄС (приклад--Італія).
Ну так то ж не вина "клятих монополістів" з МАУ, що Італія захищає своїх та пускає Еренст замість Раянів?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdys »

Прага закрита так само як і Амстердам, Брюссель, Париж вносити не буду, він привідкривається потроху.

Але, повторю всоте, Львів переоцінений. Те що по 20-30-40-50 євро літаки повні, то добре лише для тих, хто в тих літаках летить.


Щодо Парижу, досить специфічний напрям, не сильно заробітчанський, р2р слабуватий, Париж лише для транзиту АФ було б норм.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення syxiv_dan »

Я особисто чекаю, що буде з Копенгагеном. Якщо він піде і його не скасують, то я впевнений, що з Парижем проблем би не було
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

Valdys писав: 31 березня 2019, 18:38 Але, повторю всоте, Львів переоцінений. Те що по 20-30-40-50 євро літаки повні, то добре лише для тих, хто в тих літаках летить.
Боже, це смішно читати. Пропоную помонітори ціни Раяна на напрямках зі Львова і з Києва, які або одинакові, або нижчі з Києва, при тому що летіти на захід на 30 хвилин довше. Модлін зі Львова є навіть по 40 євро, а з Києва 30 - стеля. На деякі дати навіть по 12 євро є. І то травень-червень. Братислава 1000-1500 на травень від Віза, що з Києва, що зі Львова. Ернест Рим з Києва на другу половину травня продає по 60 євро, а зі Львова по 90! Лоукостно ага, по 10 євро. І то при тому, що в Рим зі Львова ще літає МАУ.
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

Сьогоднішній Львів —Мемінген загрузка ~100%,що цікаво зразу після посадки в Мемінгемі приблизно 50% зразу на слідуючий рейс на Форо(Португалія)...
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdys »

Franek писав: 31 березня 2019, 20:15
Valdys писав: 31 березня 2019, 18:38 Але, повторю всоте, Львів переоцінений. Те що по 20-30-40-50 євро літаки повні, то добре лише для тих, хто в тих літаках летить.
Боже, це смішно читати. Пропоную помонітори ціни Раяна на напрямках зі Львова і з Києва, які або одинакові, або нижчі з Києва, при тому що летіти на захід на 30 хвилин довше. Модлін зі Львова є навіть по 40 євро, а з Києва 30 - стеля. На деякі дати навіть по 12 євро є. І то травень-червень. Братислава 1000-1500 на травень від Віза, що з Києва, що зі Львова. Ернест Рим з Києва на другу половину травня продає по 60 євро, а зі Львова по 90! Лоукостно ага, по 10 євро. І то при тому, що в Рим зі Львова ще літає МАУ.

А сенс моніторити і порівнювати Київ зі Львовом? Для початку порівняйте потік 2 київських портів зі Львовом і подумайте, чому в Києва конкурентніші ціни
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

Valdys писав: 01 квітня 2019, 08:39

А сенс моніторити і порівнювати Київ зі Львовом? Для початку порівняйте потік 2 київських портів зі Львовом і подумайте, чому в Києва конкурентніші ціни
То виходить, що Раян і Візз з Києва так хочуть літати, що роблять собі це в збиток? Бо чим ще можна обгрунтувати дешевші квитки ніж зі Львова?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення makor »

в другой структуре пассажиров. Можно продавать всем по 60+-, потому что за 100 никто не полетит. Можно продавать части за 10, части за 50, части за 100, а некоторым и за 150. Потому что с одной стороны конкуренты, а с другой платежеспособный спрос и полетят и за 150..
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdys »

jurkok писав: 01 квітня 2019, 10:32
Valdys писав: 01 квітня 2019, 08:39

А сенс моніторити і порівнювати Київ зі Львовом? Для початку порівняйте потік 2 київських портів зі Львовом і подумайте, чому в Києва конкурентніші ціни
То виходить, що Раян і Візз з Києва так хочуть літати, що роблять собі це в збиток? Бо чим ще можна обгрунтувати дешевші квитки ніж зі Львова?
це боротьба за пасажира, вони то не особливо хочуть літати собі в збиток, але мусять це робити.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

Та чого мусять. Кожен може зайняти свою нішу. Раян може стати на Іспанію, наприклад, а Візз може відкрити дочку і літати в Кутаїсі, Тель Авів і навіть Мінськ. Але вони б’ються за Варшаву і Вільнюс з Києва по 10 євро. Ну удачі їм.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

До речі, сьогодні на табло зі Львова на виліт 27 рейсів, а з Жулян - 26. Жуляни, трєпєщітє.

Але нє, Турки Стамбул скасували, тому поки 1-1))
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення jurkok »

Щось Львів статистику не виставляє за березень.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Krakowite »

Після початку польотів Air Baltic зі Львова є можливість злітати до Осло за 160 євро RT з пересадкою у Ризі на довгі вихідні
Вкладення
Oslo_lviv.JPG
Oslo_lviv.JPG (47.36 Кіб) Переглянуто 3554 разів
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Раз з анонсами не щастить, то хоч солодким об'їмося :)
Голосуємо за львівський торт на anna.aero, їх там аж ТРИ

https://www.anna.aero/2019/04/05/vote-f ... 19-part-i/

ну і за одне за арку:
https://www.anna.aero/2019/04/05/vote-f ... the-globe/
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 17 гостей