Візи та все про них...

Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Labiann »

mischko писав: 20 березня 2019, 16:16
softkevich писав: 19 березня 2019, 19:03
Labiann писав: 19 березня 2019, 18:16 Как сообщает Министерство иностранных дел Королевства, с 15 апреля 2019 года граждане Украины смогут въезжать в Таиланд без визы (visa on arrival) на период до 30 дней.
Так "без визы" или "visa on arrival (но она для всех только на 15 дней)"?

Можно ссылку на источник?
По ходу без візи. Вже уряд їхній затвердив і опублікував на офіційному сайті (на тайській):

http://www.ratchakitcha.soc.go.th/DATA/ ... T_0009.PDF
ну вот этот пдф и я вчера видел, на английском ничего не попадалось, а с гуглом переводчиком не сильно понятно...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Labiann писав: 20 березня 2019, 16:31 ну вот этот пдф и я вчера видел, на английском ничего не попадалось, а с гуглом переводчиком не сильно понятно...
Там список з 56 країн серед яких Україна. Країни там пристойні, в нас хороша компанія.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Labiann »

mischko писав: 20 березня 2019, 16:47
Labiann писав: 20 березня 2019, 16:31 ну вот этот пдф и я вчера видел, на английском ничего не попадалось, а с гуглом переводчиком не сильно понятно...
Там список з 56 країн серед яких Україна. Країни там пристойні, в нас хороша компанія.
это да, со списком всё понятно, не сильно понятно по арривал или без всё таки...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Labiann писав: 20 березня 2019, 17:02 это да, со списком всё понятно, не сильно понятно по арривал или без всё таки...
Ну а ти як думаєш - загнали американців і європейців вкупі з шейхами в чергу за візами по прибуттю?
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Labiann »

mischko писав: 20 березня 2019, 17:03
Labiann писав: 20 березня 2019, 17:02 это да, со списком всё понятно, не сильно понятно по арривал или без всё таки...
Ну а ти як думаєш - загнали американців і європейців вкупі з шейхами в чергу за візами по прибуттю?
логично...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Labiann писав: 20 березня 2019, 17:05 логично...
Все може бути, звичайно, в таких державах не завжди раціональна логіка працює, але мені здається тут якраз той випадок, коли все ок.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Labiann »

mischko писав: 20 березня 2019, 17:12
Labiann писав: 20 березня 2019, 17:05 логично...
Все може бути, звичайно, в таких державах не завжди раціональна логіка працює, але мені здається тут якраз той випадок, коли все ок.
ну мне тоже так по переводу кажется того документа, но нотка сомнения присутствует, будем посмотреть, во всяком случае, наше консульство про это сегодня ещё не знало...
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення popTAB »

mischko писав: 20 березня 2019, 16:47
Labiann писав: 20 березня 2019, 16:31 ну вот этот пдф и я вчера видел, на английском ничего не попадалось, а с гуглом переводчиком не сильно понятно...
Там список з 56 країн серед яких Україна. Країни там пристойні, в нас хороша компанія.
This announcement shall come into force after thirty days from the date of its publication in the Government Gazette.
Butabby
Airbus A319
Повідомлень: 259
З нами з: 04 липня 2013, 15:09
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Butabby »

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення makor »

Мзс пишет про возможность продлевать на 30 дней. Насколько я знаю штампы не продлевают... Странно
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Dr. K »

А чи правильно я розумію, що ось цей папірець значить що для русні безвіз в Таїланді відміняється і термін перебування зменшується? Буде непогано та доволі весело якщо свинособачий статус зменшиться одночасно з підвищенням нашого

https://scontent.fvno5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5D45EB9D
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Насрати на русню
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

А тепер - не про вибори. ПРО ВІЗИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ. Нід йо хелп, друзі.

Поки ми обираємо президента, Велика Британія обирає, як їй виходити зі складу ЄС. І дуже схоже на те, що цей вихід станеться вже 12 квітня. Це, звісно, справа бритів, де і з ким їм бути, але мене непокоїть інше.

Нагадаю: у той час, як ЄС скасував для нас візовий режим, у бритів він тільки пожорсткішав. Випадки були просто ганебні, при цьому до України ставляться навіть гірше, ніж до сусідів. Ми писали про це торік, нагадаю:
https://www.eurointegration.com.ua/arti ... 6/7082646/
https://www.eurointegration.com.ua/arti ... 1/7082867/

Формально, день виходу з ЄС для громадян Британії мав би відновитися візовий режим поїздок до України. Це не потрібно нікому - ні нам ні бритам. Але це - наш важіль у переговорах з Лондоном.

І зараз важливо, щоби ми цей важіль не "злили" просто так. На жаль, маю негативні сигнали, що це може статися, і це ТРЕБА та можливо зупинити. Але для цього мені потрібна аргументація.

Тому дуже прошу: будь ласка, закидайте мене (або сюди, або у приват) історіями факапів британської візової служби. Неаргументовані відмови, зрив строків, проблеми з оплатою, яка "зникає" - я знаю, що все це є, але потрібні СВІЖІ приклади, бажано за останні 9 місяців. За потреби "не світитися" - гарантую анонімність, але не для публікації, попрошу розкрити деталі чи якісь підтверджуючі документи лише для мене. Адже потрібна певність, що кейс реальний (мого трекрекорду у візовій сфері цілком достатньо, щоби гарантувати повну конфіденційність).

І окремо відзвітую.

Минулі 9 місяців, після початку торішньої кампанії, ми не сиділи склавши руки, хоча я і не публікував нових статей. Були зустрічі, пояснення, переговори з британцями і причетними. Випадки, які ви вже надсилали, стали дуже в нагоді. Є навіть певні результати - Британія після публічної критик знизила відсоток відмов, сподіваючись, що цього буде досить.

Но ніт. Не досить. Нинішня візова ганьба не має сенсу, змінювати її треба системно.

Отже, зараз настав час виходити у публічну площину. Ще один ривок. Зробимо його разом, дуже розраховую на ВАШУ допомогу. Ну і шeр-peпост, вотетовсьо :)
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1332735369
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AleksLes »

В нынешней обстановке ваши шансы на ослабление безвизового режима с UK = 0.0%
Даже если Украина вообще запретит въезд гражданам UK на свою территорию
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

Тобто ви вважаєте, що робити нічого не потрібно? Будь який тиск точно не зашкодить. Зрозуміло що до і в перші місяці після Брекзіту ніяких послаблень не буде, але винесення цього в публічну площину може підняти пріоритет і дати результати в кінці року, наприклад. Не обов'язково забороняти, можна просто зробити тимчасовий безвіз для бритів до кінця року і вторгувати зниження ціни, збільшення тривалості чи якісь інші послаблення.
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Honduras »

Для бритов вопрос денег самый важный, для начала можно сделать зеркальную стоимость, on arrival.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Honduras писав: 28 березня 2019, 10:34 Для бритов вопрос денег самый важный, для начала можно сделать зеркальную стоимость, on arrival.
Оно-то можно. Но сначала нужно решить, что для нас важнее: шанс в будущем после определенной борьбы получить безвиз с ЮК, или не потерять уже сейчас практически гарантированный (да, Раянэйр, это про тебя) поток входящего туризма. Не думаю, что много туристов захочет платить под 100 фунтов, чтобы попасть в Украину. Лично для меня первое гораздо интереснее. А вот для страны - не знаю.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення YYS »

Складывается впечатление, что эти статьи писали обиженные дети, у которых произошло головокружение от успехов. Несомненно обретение безвизвого режима со странами ЕС - это огромный успех МИДа и Президента ( это не агитация :smile: ) в текущей ситуации. Но надо признать, что Украина пока что на данный момент не является страной первого мира. А с учётом войны с РФ начинать визовые ограничения с ЮК и терять очень сильного союзника - это просто верх неразумности.
Ссылаться на то, что у каких-то там стран, которые в экономическом и социальном развитии ушли недалеко от Украины - это тоже детский сад какой-то... Бриты так решили, это их право. Читаешь эти статьи и кажется что прям слышится: "Мама, мама, а почему Пете дали конфетку, а мне нет?".. Искренне надеюсь, что авторы этих опусов не являются сотрудниками МИДа и не собираются в будущем становиться дипломатами, слишком "горячая кровь" и много эмоций.
Да, понимаю, очень обидно и унизительно заполнять все эти доки и доказывать, что ты не верблюд, при этом каждый раз полагаясь на настроение визового офицера где-то в Варшаве. Мы коряво, но движемся в верном направлениии, требовать чего-то большего сейчас просто нереально. Станем богаче - уверен будем в 10 лучших паспортов мира :smile:
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Honduras »

Sentry писав: 28 березня 2019, 11:58
Honduras писав: 28 березня 2019, 10:34 Для бритов вопрос денег самый важный, для начала можно сделать зеркальную стоимость, on arrival.
Оно-то можно. Но сначала нужно решить, что для нас важнее: шанс в будущем после определенной борьбы получить безвиз с ЮК, или не потерять уже сейчас практически гарантированный (да, Раянэйр, это про тебя) поток входящего туризма. Не думаю, что много туристов захочет платить под 100 фунтов, чтобы попасть в Украину. Лично для меня первое гораздо интереснее. А вот для страны - не знаю.
Мне лично не холодно, не жарко, но на визу я столько тратить не буду.
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AleksLes »

Honduras писав: 28 березня 2019, 10:34 Для бритов вопрос денег самый важный, для начала можно сделать зеркальную стоимость, on arrival.
Можно.
Только 90% британских туристов после этого перестанут летать в Украину.
Для украинцев (без)визовая ситуция не улучится.
Смысл ?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей