БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення devmind »

el ucranio писав: 28 лютого 2019, 13:48 Зараз же дивлюся, що на тому ж сайті ДМСУ пишуть про можливість вклеювання нових фотографій, хоч і обмежують в часі - подача повинна відбутися у віці від 25/45 років 0 днів до 25/45 років і 1 місяць
Так і раніше був дедлайн. Я штраф платив :)
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення el ucranio »

devmind писав: 03 березня 2019, 03:55
el ucranio писав: 28 лютого 2019, 13:48 Зараз же дивлюся, що на тому ж сайті ДМСУ пишуть про можливість вклеювання нових фотографій, хоч і обмежують в часі - подача повинна відбутися у віці від 25/45 років 0 днів до 25/45 років і 1 місяць
Так і раніше був дедлайн. Я штраф платив :)
Штраф нікуди не подівся, звісно :)
Але тепер після дедлайну вже не можна вклеювати нову фотографію, а лише замінювати паспорт на ID картку.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення devmind »

el ucranio писав: 03 березня 2019, 10:19 Штраф нікуди не подівся, звісно :)
Але тепер після дедлайну вже не можна вклеювати нову фотографію, а лише замінювати паспорт на ID картку.
А, навіть так? Тоді в мене нема шансів наступного разу ))) Буде картка. Хоча до того часу так чи інакше вона вже буде, скоріш за все.
floMaster_
Airbus A340
Повідомлень: 789
З нами з: 01 лютого 2011, 19:08
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення floMaster_ »

Подскажите, может я не понимаю чего просто.. почему все так боятся перехода на карты? Ну.. отсутствие прописки может напрягать, получать на почте посылки на жену по штампу в паспорте.. а так я не вижу больше вообще преимуществ. Занимает кучу места, растрёпан, в начале фотка в 16 лет, которую лучше бы и не видел никто..
Inguri

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Inguri »

термін дії 10 років. І чісло звєря :smile:
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Sentry »

floMaster_ писав: 03 березня 2019, 15:13 Подскажите, может я не понимаю чего просто.. почему все так боятся перехода на карты? Ну.. отсутствие прописки может напрягать, получать на почте посылки на жену по штампу в паспорте.. а так я не вижу больше вообще преимуществ. Занимает кучу места, растрёпан, в начале фотка в 16 лет, которую лучше бы и не видел никто..
На данный момент все плюсы карты перечеркиваются необходимостью носить за собой всякие бумажки :( Как только их отменят - будет отлично.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення devmind »

floMaster_ писав: 03 березня 2019, 15:13 Подскажите, может я не понимаю чего просто.. почему все так боятся перехода на карты? Ну.. отсутствие прописки может напрягать, получать на почте посылки на жену по штампу в паспорте.. а так я не вижу больше вообще преимуществ. Занимает кучу места, растрёпан, в начале фотка в 16 лет, которую лучше бы и не видел никто..
Вы меня в число "всех" не включили, случайно? Если да, то зря так обобщаете :)
Sentry писав: 03 березня 2019, 16:41 На данный момент все плюсы карты перечеркиваются необходимостью носить за собой всякие бумажки :( Как только их отменят - будет отлично.
Так и сейчас часто-густо паспорт ходит по различным кабинетам с бумажкой из налоговой с ИНН. Да и сам паспорт тоже стопка бумаги с обложкой.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення el ucranio »

floMaster_ писав: 03 березня 2019, 15:13 Подскажите, может я не понимаю чего просто.. почему все так боятся перехода на карты?
На всяк випадок - зовсім не боюся переходу на ID карту, навіть навпаки, підтримую :flag:
Але її потрібно доводити до ладу, особливо з необхідністю, як вже відзначили тут, не забувати брати додаткові папірці.

Крім того, особисто мене ще засмучує той факт, що оформлення ID карти - це платна послуга.
Загальна вартість адміністративного збору у разі оформлення протягом 20 робочих днів становить 279,00 грн https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gro ... enogo.html
Так, 279 гривень для переважної більшості тут на форумі, це дуже незначна сума. Але для мене особисто це виглядає, як "податок на громадянство", адже ця карта є основним документом, без якого неможливе елементарне життя громадянина в Україні. Я зрозумів би оплату у випадку втрати чи пошкодження карти, але не в плановому порядку при заміні паспорта у вигляді книжечки на карту чи заміні карти у зв'язку з закінченням її строку дії.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення vito »

el ucranio писав: 28 лютого 2019, 13:48
Собакевич писав: 28 лютого 2019, 13:34 Еще предстоит массовая ID-картизация населения с заменой бумажных паспортов кучмовского образца. Вот тут закупленные линии и пригодятся.
Можу помилятися, але мені здається, що ще кілька місяців тому для власників паперових паспортів не було можливості вклеювати нові фотографії при досягенні 25- чи 45-річного віку - примусово міняли паспорти на ID карти. Зараз же дивлюся, що на тому ж сайті ДМСУ пишуть про можливість вклеювання нових фотографій, хоч і обмежують в часі - подача повинна відбутися у віці від 25/45 років 0 днів до 25/45 років і 1 місяць https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gro ... -viku.html
см. постанову КМУ №795 от 03.10.2018: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-kabi ... 2015-r-302
"Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302. Проект постанови розроблений Міністерством внутрішніх справ.

Документ прийнято з метою визначення механізму визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України зразка 1994 року, обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року всім категоріям громадян України, зокрема в разі якщо не здійснено вклеювання фотокарток після досягнення 25- і 45-річного віку протягом визначеного законодавством строку."
el ucranio писав: 03 березня 2019, 10:19
devmind писав: 03 березня 2019, 03:55
el ucranio писав: 28 лютого 2019, 13:48 Зараз же дивлюся, що на тому ж сайті ДМСУ пишуть про можливість вклеювання нових фотографій, хоч і обмежують в часі - подача повинна відбутися у віці від 25/45 років 0 днів до 25/45 років і 1 місяць
Так і раніше був дедлайн. Я штраф платив :)
Штраф нікуди не подівся, звісно :)
Але тепер після дедлайну вже не можна вклеювати нову фотографію, а лише замінювати паспорт на ID картку.
* Штраф 17-51 грн; срок вклеивание 25/45-летней фото: 1 неделя;
* оформление ID картки: 279-366 грн; срок оформления ID : 2-4 недели.
floMaster_ писав: 03 березня 2019, 15:13 Подскажите, может я не понимаю чего просто.. почему все так боятся перехода на карты? Ну.. отсутствие прописки может напрягать, получать на почте посылки на жену по штампу в паспорте.. а так я не вижу больше вообще преимуществ.
недостатки ID:
* менять каждые 10 лет (при этом процесс обмена занимает 2 визита в ДМСУ/ЦНАП, 2-4 недели времени и 279-366 грн денег);
* (на данный момент) с ID все равно надо носить вкладыш формата А4 (на котором написаны прописка/регистрация и проч. информация, которая должна записывать на чип, но пока технологий / считывающих устройств нет).

преимущества ID:
* портативность (меньшие размеры);
* больше устойчивость к повреждениям.

P.S.
Тем, кто не может себе позволить терять 2-4 недели времени на (пере)оформление - тем оформлять ID неудобно.
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Rainbow »

Хто літав у Німеччину по біометричному паспорту. Як часто погранці просять показати зворотні квитки, броювання готелю і т.п.?
Планую летіти до Франкфурта. Можливо жо Меммінгема.
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення ValNK »

У мене про це запитувались тільки у Мюнхені, причому кожного разу з чотирьох прильотів протягом останніх чотирьох років.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5433
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Igoresha »

Rainbow писав: 05 квітня 2019, 14:03 Хто літав у Німеччину по біометричному паспорту. Як часто погранці просять показати зворотні квитки, броювання готелю і т.п.?
Планую летіти до Франкфурта. Можливо жо Меммінгема.
Вспоминая мои полёты (прохождение границы в Мюнхене, Дюссельдорфе и Берлине), частенько спрашивают цель визита, на сколько дней прилетел. Прям чтобы показать, может было раз или два, но на словах спрашивают часто. Отель вообне не помню, чтобы спрашивали.
Востаннє редагувалось 05 квітня 2019, 14:21 користувачем Igoresha, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Victor H »

Rainbow писав: 05 квітня 2019, 14:03 Хто літав у Німеччину по біометричному паспорту. Як часто погранці просять показати зворотні квитки, броювання готелю і т.п.?
Планую летіти до Франкфурта. Можливо жо Меммінгема.
У мене за 4 прильоти ні разу не питали (прилітав в MUC, TXL і FRA). За 13 прильотів в інші країни Шенгену лише одного разу попросили показати квитки назад (показав на екрані телефону). Зазвичай питають мету прильоту, на скільки часу і іноді рахують штампи в паспорті (особливо в Варшаві це люблять робити).
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Vitaliy »

у мене питали кожного разу у Мюнхен\Франкфурт\Нюрнберг
(здається тільки одного разу в Нюрнбергу мені повірили на слово)

Останій раз показував зворотній квиток у Франкфурті 21го лютого (в 1му терміналі)
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Ostap »

Летів з лютому. Другий в'їзд в Шенген був по біометричному паспорту. Питали тільки чи на довго. Взагалі, не розумію, чому вони мали б вимагати зворотній квиток. Можна ж і потягом повертатися. Чи машиною.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Sentry »

Ostap писав: 05 квітня 2019, 16:39 Летів з лютому. Другий в'їзд в Шенген був по біометричному паспорту. Питали тільки чи на довго. Взагалі, не розумію, чому вони мали б вимагати зворотній квиток. Можна ж і потягом повертатися. Чи машиною.
Потому что имеют право. И более того, Вы обязаны его предоставить. Точно также, как имеют право проверить наличие страхового полиса и средств для проживания в стране. Отсутствие чего-либо из перечисленного может стать основанием для отказа в пересечении границы. Возвращаться машиной можно, и если об этом сразу сказать и маршрут поездки будет непротиворечивый, то проблем, скорее всего не будет. А если говорить сначала про самолет, потом про поезд, потом про автобус, а в конце про автостоп, то не пустят :)

Также вопрос о наличии обратного билета могут задать и на регистрации или посадке. Но вот проверить его наличие они, насколько я помню, они права не имеют.
Snooopy
Airbus A319
Повідомлень: 298
З нами з: 07 червня 2014, 16:16
Звідки: SZZ
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Snooopy »

Я часто літаю в Польщу до родичів і друзів в гості. Наприклад минулого місяця в Ґданську, пані на паспортному питала мене коли лечу назад і листала паспорт. Взагалі, крім дати зворотнього рейсу їх, як правило, нічого не цікавить. Хоча то все індивідуально.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Ostap »

Sentry писав: 05 квітня 2019, 16:48
Ostap писав: 05 квітня 2019, 16:39 Летів з лютому. Другий в'їзд в Шенген був по біометричному паспорту. Питали тільки чи на довго. Взагалі, не розумію, чому вони мали б вимагати зворотній квиток. Можна ж і потягом повертатися. Чи машиною.
Потому что имеют право. И более того, Вы обязаны его предоставить. Точно также, как имеют право проверить наличие страхового полиса и средств для проживания в стране. Отсутствие чего-либо из перечисленного может стать основанием для отказа в пересечении границы. Возвращаться машиной можно, и если об этом сразу сказать и маршрут поездки будет непротиворечивый, то проблем, скорее всего не будет. А если говорить сначала про самолет, потом про поезд, потом про автобус, а в конце про автостоп, то не пустят :)

Также вопрос о наличии обратного билета могут задать и на регистрации или посадке. Но вот проверить его наличие они, насколько я помню, они права не имеют.
Так я розумію, що мають право. Але їх мало би цікавити коли і як плануєш повертатися. Звичайно, що вигадувати і брехати не треба, бо плутання в даних викликають тільки підозри. Тобто неповернення літаком не повинно бути проблемою
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Sentry »

Ostap писав: 05 квітня 2019, 17:16 Так я розумію, що мають право. Але їх мало би цікавити коли і як плануєш повертатися. Звичайно, що вигадувати і брехати не треба, бо плутання в даних викликають тільки підозри. Тобто неповернення літаком не повинно бути проблемою
Не должно быть. Просто нужно быть готовым к дополнительным вопросам, в том числе о маршруте, местах проживания и наличии средств. Имхо, т.к. я сам в такую ситуацию не попадал, но подобные поездки не такая уж и редкость.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Vitaliy »

Snooopy писав: 05 квітня 2019, 16:53 Я часто літаю в Польщу до родичів і друзів в гості. Наприклад минулого місяця в Ґданську, пані на паспортному питала мене коли лечу назад і листала паспорт. Взагалі, крім дати зворотнього рейсу їх, як правило, нічого не цікавить. Хоча то все індивідуально.
в Польщі, Чехії, Австрії, Бельгії, Литві, Естонії мене також не просили показати, а в Німеччині - просять
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість