WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Labiann »

AlexK писав: 25 лютого 2019, 00:42
Labiann писав: 24 лютого 2019, 19:40
на киви покупать, да Вы экстремал...
Ну, я первый раз так купил, и, в общем, ничего ужасного не случилось, всё было ок. И как я уже писал, этот маршрут выдал скайскеннер, а когда я нажал на него, мне сразу было предложено заполнить все данные билета (прямотв скайскеннере), полом уже на следующем шаге на киви пепебросил.
ну и хорошо, что всё хорошо, просто при таком огромном кол-во негативных отзывов про них, покупать у них это чисто испытание судьбы..
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

Labiann писав: 25 лютого 2019, 00:54
AlexK писав: 25 лютого 2019, 00:42
Labiann писав: 24 лютого 2019, 19:40
на киви покупать, да Вы экстремал...
Ну, я первый раз так купил, и, в общем, ничего ужасного не случилось, всё было ок. И как я уже писал, этот маршрут выдал скайскеннер, а когда я нажал на него, мне сразу было предложено заполнить все данные билета (прямотв скайскеннере), полом уже на следующем шаге на киви пепебросил.
ну и хорошо, что всё хорошо, просто при таком огромном кол-во негативных отзывов про них, покупать у них это чисто испытание судьбы..
А в чём заключается негативность отзывов? Я раньше какие-то билеты там тоже покупал, и никаких проблем не было.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Собакевич »

Так о проблемах можно говорить только когда придется прибегнуть к их "гарантии стыковки". А так вы по сути купили страховку, но страховой случай не наступил. Нет предмета для отзыва.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення dtm »

Проблема ківі в тому що вони посередник і можуть бути нюанси:
1. Були куплені мега дешеві квитки на Канарські острови через ківі з усіма їх гарантіями, замість квитків отримали повідомлення що ціна змінилась і ми можемо доплатити або вибрати інші напрямки за ті самі гроші.
2. Після скасування рейсу не прозора процедура повернення коштів( переписки телефонні розмови, відсутність мотивації працівників вирішити це питання), сам стикався з таким випадком з Opodo.
Це ті з якими стикались я і друзі, але варіантів може бути більше.
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення DIMMka »

floMaster_ писав: 24 лютого 2019, 22:13 Я уже несколько раз собирался на киви купить единым билетом маршрут из Харькова с пересадками между визз-райян или другими, но так и не разобрался как и чем они гарантируют эту пересадку и кто о ней кроме них и меня знает..

Если тут люди с подобным опытом есть - делитесь!
Был успешный опыт. Никаких проблем. Сначала изменилось расписание первого рейса - стыковка вместо 2-х часов стала 1 час. Пришло письмо на почту - или мы летим и по ходу уже будем разбираться, или они сразу перебронируют на другой рейс. Выбрали лететь. В аэропорту пересадки поступил звонок от них с вопросом или точно успеваем, сказали, что успеваем. Ещё один звонок, когда уже были в самолёте второго плеча. Девочка три раза переспросила или мы точно успели, или ей надо нам перебронировать. Дело было летом 2018, маршрут Неаполь-Гамбург-Киев. Eurowings+WizzAir, 5 пассажиров, одно место багажа.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Там ще є прикол, що, якщо щось змінюється на маршруті, вони можуть кинути листа на e-mail і ти можеш відповісти наприклад протягом 6 годин, якщо не відповів - можуть скасувати твій квиток і забути про гарантії.

Я для знайомих брав... все пройшло норм, але якось стрьомно)))
Так що краще купувати 2 квитки окремо з нормальним запасом на пересадку (стараюсь дивитись від 3 - 3.5 годин на пересадку, не менше) Також звертаю увагу на 1-й рейс, хто, коли, звідки, звідки прилетить літак і так далі.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Labiann »

AlexK писав: 25 лютого 2019, 08:56
Labiann писав: 25 лютого 2019, 00:54
AlexK писав: 25 лютого 2019, 00:42

Ну, я первый раз так купил, и, в общем, ничего ужасного не случилось, всё было ок. И как я уже писал, этот маршрут выдал скайскеннер, а когда я нажал на него, мне сразу было предложено заполнить все данные билета (прямотв скайскеннере), полом уже на следующем шаге на киви пепебросил.
ну и хорошо, что всё хорошо, просто при таком огромном кол-во негативных отзывов про них, покупать у них это чисто испытание судьбы..
А в чём заключается негативность отзывов? Я раньше какие-то билеты там тоже покупал, и никаких проблем не было.
да там любые варианты, знакомому просто не купили билет, естественно после месяца перепалки о возврате он на это дело плюнул и это не один случай, кто-то тут у нас тоже что-то описывал не хорошее, плохих отзывов хватает...
maxm
Airbus A319
Повідомлень: 143
З нами з: 08 жовтня 2018, 16:33
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення maxm »

Появилось новое направление:
Гданськ (GDN) <-------> Bodo Airport (BOO) (с 22 мая)
jaxxxon
Airbus A318
Повідомлень: 7
З нами з: 26 лютого 2019, 22:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення jaxxxon »

Подскажите, пожалуйста. Впервые лечу самолетом. Купил билет на официальном сайте Wizzair (впервые).
Когда регистрировался на сайте - не было поля для указания даты рождения.
Купил билет. Потом зашёл в Профиль и там оказывается по умолчанию стоит дата 01.01.2000.
Я конечно её изменил, но уже ПОСЛЕ покупки билета...
Проблема ли это? Онлайн Check-In еще не делал, т.к. до вылета 2 недели.

И еще такой вопрос - на сайте светится Код Подтверждения и Статус: Подтверждено, но на имейле нету никаких писем вообще (прошло уже несколько часов с момента покупки). Никакого письма не приходило даже когда зарегистрировался на сайте. Это нормально?
Спасибо.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Проблем быть не должно по обоим пунктам. Письмо прийдет, рано или поздно. Имхо, главное правильную дату рождения на онлайн регистрации ввести.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення el ucranio »

Valdys писав: 19 лютого 2019, 13:36 Глянув одним оком на весь розклад з Києва на літо.
...
Меммінген 7-10, 1,3,4,5,7
...
Вчора помітив, що виліт до Меммінгена після 19 травня перенесли на вечірні години (17:35 або 18:35) у всі дні, крім четверга. Ще пару днів тому вильоти були о 7:10 щодня.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Собакевич »

Вена тоже поменялась из того, что заметил.
Alezka
Airbus A319
Повідомлень: 215
З нами з: 17 липня 2013, 20:35
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Alezka »

Появилось зимнее расписание WizzAir (2019/2020). Пропал рейс Киев-Лиссабон. Интересено, еще добавят?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Alezka писав: 27 лютого 2019, 13:27 Появилось зимнее расписание WizzAir (2019/2020). Пропал рейс Киев-Лиссабон. Интересено, еще добавят?
там взагалі доступно наче ж декілька напрямків поки що. Додадуть.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

el ucranio писав: 26 лютого 2019, 22:55 Вчора помітив, що виліт до Меммінгена після 19 травня перенесли на вечірні години (17:35 або 18:35) у всі дні, крім четверга. Ще пару днів тому вильоти були о 7:10 щодня.
у мене було три броні на травень\червень
IEV - LIS - по четвергах виліт на 3 год раніше
IEV - CGN - по пятницях виліт на 2 год різніше, у Кельні тепер о 22:45, мені зовсім не Ок
LWO - BTS - виліт на 15 хв пізніше зробили

по всіх пропонують зміну\повернення
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення el ucranio »

На сайті Wizz, на жаль, не знайшов відповіді, буду вдячний за підтверження від досвідчених користувачів Wizz рахунку.
Є рахунок з міксом бонусів - частково зі строком дії від booking'а та прокату авто, частково без строку дії за повернення коштів за авіаквитки. Питання, яке постало - яка черговість списання бонусів з Wizz рахунку - чи спочатку списуються бонуси зі строком дії, а потім безстрокові, чи бонуси списуються згідно дати нарахування, починаючи з найбільш давніх, і без врахування строку дії?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

по сроку
ruslan-chek
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 08 березня 2017, 19:46
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення ruslan-chek »

Доброго дня.Планується виліт із Сучави в Рим і назад.Виникло питання чи потрібно роздруковувати посадкові талони,бо на сайті віззейра по Сучаві написано що мобільні посадкові не приймаються.
Може хто знає чи ця інформація дійсна.
fabregasvlad
Airbus A319
Повідомлень: 188
З нами з: 11 червня 2017, 01:05
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення fabregasvlad »

В летнем расписании с Харькова поменяли время вылета/прилета для Гданьска (+45 минут) и Вены (+5 минут). Но в обоих случаях предлагают рефанд или ребукинг. При чем во втором случае единственное изменение - перенос на 5 минут времени вылета из Вены.
I believe i can fly
Airbus A319
Повідомлень: 139
З нами з: 01 серпня 2017, 13:50
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення I believe i can fly »

Блин! Да из! ИЗ Харькова!
что ж за пошесть?!
рагульство какое-то!
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot], Bing [Bot] і 30 гостей