Міжнародний аеропорт Львів

юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

Щось дуже тихо напередодні літньої навігації .особливо дивують що віззи.що раяни,...О Лірі пам’ятаєте навіть п.Романовську до Львова на своєму літаку підвозив і... так мало напрямків ... особливо раяни...
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Vitaliy »

юра сармат писав: 15 лютого 2019, 13:20 Щось дуже тихо напередодні літньої навігації .особливо дивують що віззи.що раяни,...О Лірі пам’ятаєте навіть п.Романовську до Львова на своєму літаку підвозив і... так мало напрямків ... особливо раяни...
ймовірно в очікуванні Брексіту не хочуть активно розклад міняти.
Минулого року було багато анонсів в цей час, а зараз - зовсім тиша, принаймні у Wizz
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення alex.s »

юра сармат писав: 15 лютого 2019, 13:20 Щось дуже тихо напередодні літньої навігації .особливо дивують що віззи.що раяни,...О Лірі пам’ятаєте навіть п.Романовську до Львова на своєму літаку підвозив і... так мало напрямків ... особливо раяни...
Наверное, пани Романовская оказалась приличной женщиной - поэтому новых направлений не получила :lol:
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Брно? Нє?
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

alex.s писав: 15 лютого 2019, 14:23
юра сармат писав: 15 лютого 2019, 13:20 Щось дуже тихо напередодні літньої навігації .особливо дивують що віззи.що раяни,...О Лірі пам’ятаєте навіть п.Романовську до Львова на своєму літаку підвозив і... так мало напрямків ... особливо раяни...
Наверное, пани Романовская оказалась приличной женщиной - поэтому новых направлений не получила :lol:
П. Ромонрвська якраз напевно більше всіх «топила» за Раяни,а зараз щось вони морозяться,обідно і їй і нам львів’янам ....
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення dtm »

В мене щодо Львова є певна упередженість бо я там певний час прожив і хочу щоб туди літали багтао і часто).
Але всеж хотів для себе і інших прояснити питання:
1 Чи є статистика завантаженості рейсів віза та райна за ці кілька місяців що він там літає (принаймні візуальне спотсетереження якщо не конкретні цифри ?
2 Чи хтось робив анкетування пасажирів що летять цими рейсами щоб зрозуміти що за пасажир літає і куди варто розвиватись аеропорту та АК?

Бо хотіти від АК розширення це наше право, проте я весь час спостерігаю низькі тарифи від wizz до та зі Львова, і в мене виникають сумніви щодо заповнення їх бортів.
На мою субєктивну думку Львів суттєво переоцінений у вартості послуг, готелів, ресторанів.
У випадку якщо в один момент "російськомовні туристи" отрмають можливість полетіти в Польщу, Угорщину, Чехію..., і побачити що там за ті самі гроші якість може бути кращою львівська індустрія туризму отримає порцію шоку.
Особисто я не знаю як вмтотивувати знайомих іноземців летіти до Львова.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ostap »

dtm писав: 15 лютого 2019, 18:36 .
На мою субєктивну думку Львів суттєво переоцінений у вартості послуг, готелів, ресторанів.
У випадку якщо в один момент "російськомовні туристи" отрмають можливість полетіти в Польщу, Угорщину, Чехію..., і побачити що там за ті самі гроші якість може бути кращою львівська індустрія туризму отримає порцію шоку.
Особисто я не знаю як вмтотивувати знайомих іноземців летіти до Львова.
Ні Чехія, ні Угорщина, ні, тим більше, Польща не зрівняється по цінах на готелі, ресторани, екскурсії та музеї з цінами у Львові. Для поляків ціни у Львові - це халява.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення dtm »

Однакові по статусу 3 зіркові готелі Ibis на однакові дати з 21 на 22 червня в Кракові 1500 грн, у Львові 2200 мені продовжити?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення manjeroke »

Гостиницы в хороших местах действительно дороговаты, но в остальном Львов дешевле.
Ну и лично для меня и еще нескольких моих друзей Львов все-таки особенный город. Такой же праздничной атмосферы круглый год я не видел в других местах
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення syxiv_dan »

Просто у Львові нема мережевих готелів. Приїжджі бачать ібіс і тішаться тому. А в тій же Польщі він вважається економ варіантом.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ostap »

dtm писав: 15 лютого 2019, 21:31 Однакові по статусу 3 зіркові готелі Ibis на однакові дати з 21 на 22 червня в Кракові 1500 грн, у Львові 2200 мені продовжити?
Так, будь-ласка, продовжуйте.
за 25-30 еуро у Львові можна мати чудовий готель в центрі міста. В Кракові - хіба що хостел. Те, що ібіс (мало того, він Ibis styles) у Львові має неадекватні ціни - це його проблеми.
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення юра сармат »

Цікаво:віззи з літньої навігації явно збільшують частоту рейсів і на Польщу і на бундес і Братислава ,Вільнюс і Лондон лишають цю саму частоту,а раяни таке враження що «забили» на Львів,на відміну від Києва,хоча загрузка на Польщу і бундес в них теж дуже висока( багато зустрічав і прова жав на дані рейси) і говорили мені на регістрації що на і з Лондона літає багато румунів...
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

румунів чи букивинців з румунським паспортом?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdys »

юра сармат писав: 15 лютого 2019, 22:27 Цікаво:віззи з літньої навігації явно збільшують частоту рейсів і на Польщу і на бундес і Братислава ,Вільнюс і Лондон лишають цю саму частоту,а раяни таке враження що «забили» на Львів,на відміну від Києва,хоча загрузка на Польщу і бундес в них теж дуже висока( багато зустрічав і прова жав на дані рейси) і говорили мені на регістрації що на і з Лондона літає багато румунів...
Загрузка рейсу не означає, що він економічно вигідний. Судячи по львівських цінах, всі ті рейси вигідні не дуже, або дуже не вигідні)
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення makor »

Ostap писав: 15 лютого 2019, 22:13
dtm писав: 15 лютого 2019, 21:31 Однакові по статусу 3 зіркові готелі Ibis на однакові дати з 21 на 22 червня в Кракові 1500 грн, у Львові 2200 мені продовжити?
Так, будь-ласка, продовжуйте.
за 25-30 еуро у Львові можна мати чудовий готель в центрі міста. В Кракові - хіба що хостел. Те, що ібіс (мало того, він Ibis styles) у Львові має неадекватні ціни - це його проблеми.
Ибис использует динамическое ценообразование, и достаточно часто в сезон фулл. Если покупают то зачем продавать дёшево?
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ostap »

makor писав: 16 лютого 2019, 08:19
Ибис использует динамическое ценообразование, и достаточно часто в сезон фулл. Если покупают то зачем продавать дёшево?
Цілком погоджуюсь. Тому ціни в ібісі зовсім не показник. Вони просто використовують впізнаваність бренду і відсутність на ринку мережевих конкурентів
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Sentry »

Ostap писав: 16 лютого 2019, 10:26 Цілком погоджуюсь. Тому ціни в ібісі зовсім не показник. Вони просто використовують впізнаваність бренду і відсутність на ринку мережевих конкурентів
Имхо, это значительная проблема и для Львова, и для Киева (в меньшей мере). Сетевые гостиницы создают ценность для определенного сегмента гостей. К тому же повышают стандарт гостиничного сервиса и заставляют местные гостиницы соответствовать этому стандарту.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення LWIEV »

Я розмовляв на цю тему з основним львівським готельним консультантом. Він каже, що ринок зараз сконфігурований так, що власникам готелів простіше працювати під власним ноунейм брендом, бо а) і так добре продається, б) вони непрофесійні власники, їх правила мереж лякають. Підвищення конкуренції (в процесі) і пару криз (невідворотно будуть рано чи пізно) - і все налагодиться.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

dtm писав: 15 лютого 2019, 18:36 1 Чи є статистика завантаженості рейсів віза та райна за ці кілька місяців що він там літає (принаймні візуальне спотсетереження якщо не конкретні цифри ?
Я літав до Кракова в кінці січня, тобто в низький сезон, то завантаження було десь 98-99%. На око четверта частина літака після прильоту на паспортному пішла в чергу для володарів євро-паспортів. І було десь три десятки людей з прайоріті. Але судити по всіх цих факторах про прибутковість або збитковість однозначно не можна.
Inguri

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 15 лютого 2019, 21:34 Гостиницы в хороших местах действительно дороговаты, но в остальном Львов дешевле.
Ну и лично для меня и еще нескольких моих друзей Львов все-таки особенный город. Такой же праздничной атмосферы круглый год я не видел в других местах
Хз, сидячи тут на форумі і почитуючи про хіпстерів/прямі рейси в NYC/пришестя Фіджі/божественну Романовську/смачну каву/інші перлини Львова, нарешті спустився на зрадну грішну землю - розбитий смердючий базар-вокзал, шансон, ніхто навіть не чув про аероекспрес, навіть в турінфо...

Суто емоційне, жодної об'єктивності, не був у Львові років 8.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей