АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 14 лютого 2019, 12:35 ну и Европа со своей цивилизацией.
[задрот mode on]
Корву вже знаходиться на Американській материковій плиті, тому це географічно вже Америка.
[задрот mode off]
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 14 лютого 2019, 12:24 Не переймайтесь. Звичайне, роздуте маркетологами, місце.
Заради справедливості можна зазначити, що з Денпасару за < 70 євро RT можна долетіти на Ломбок, який (поки що) абсолютно не зіпсований масовим туризмом, має широкі пляжі і непогані готелі бунгального типу в мальовничому оточенні тропічного саду.
Inguri

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Inguri »

Та ясно, що там до біса більш цікавих островів.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 14 лютого 2019, 12:42
shushuair писав: 14 лютого 2019, 12:35 ну и Европа со своей цивилизацией.
[задрот mode on]
Корву вже знаходиться на Американській материковій плиті, тому це географічно вже Америка.
[задрот mode off]
Ну дык, и про французские заморские территории говорят, мол, Франция, колонии и все дела ;-)

Кстати, очень поразило, что с Азор летает Сата в Канаду, США, даже Дельта сезонно ежедневно, о чём-то да говорит. Пока ещё эти места не особо покрыты лоукостами и чартерами немцев и британцев (к слову, отличная пекарня есть на Фуертевентуре, старая немка держит, если ещё там, советую утром заскочить, цены дешевле немецих, но реально как к немчурам попал), как на Канарах, очень рекомендую те места.

И да, я уже года 3 заглядываюсь на Мадейру, но как бы я не исхищрялся, не могу логистику сделать менее чем за 270 евро РТ на человека в средний сезон. Учитывая, что летал недавно Франкфурт-Сиэтл, Денвер-Франкфурт за 250 евро РТ, категорично не могу с такой ценой согласиться в отношение Европы :(
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 14 лютого 2019, 12:49 Та ясно, що там до біса більш цікавих островів.
якщо зовсім чесно, то Балі теж цікаве місце - індуїські храми, справжні індуїські церемонії в селах (не перформанс для туристів, а реальна "хресна хода"), мальовничі рисові тераси в горах, є дуже фотогенічні пляжі.

Якщо там не був - то варто поїхати я вважаю, але не сидіти на Балі всю відпустку, а махнути і на сусідні острова.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 14 лютого 2019, 12:46 Заради справедливості можна зазначити, що з Денпасару за < 70 євро RT можна долетіти на Ломбок, який (поки що) абсолютно не зіпсований масовим туризмом, має широкі пляжі і непогані готелі бунгального типу в мальовничому оточенні тропічного саду.
А вот такие варианты уже отлично) ну и ниже экватора побывать, само собой, прикольно :smile:
А то пока дождёшься крутых вариантов в Патагонию или Тьерра Дель Фуего :|
Inguri

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Inguri »

Я хоч і не любитель Європи, але Мадейра, де був двічі, у 100500 разів краще за Балі.
І в ті часи був прямий рейс з Фуншалу чи то до Каракасу, чи то до Боготи.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 14 лютого 2019, 12:50 Кстати, очень поразило, что с Азор летает Сата в Канаду, США, даже Дельта сезонно ежедневно, о чём-то да говорит. Пока ещё эти места не особо покрыты лоукостами и чартерами немцев и британцев (к слову, отличная пекарня есть на Фуертевентуре, старая немка держит, если ещё там, советую утром заскочить, цены дешевле немецих, но реально как к немчурам попал), как на Канарах, очень рекомендую те места.
Я вже вчора повернувся - устиг об'їхати всю Фуертавентуру на авто і трохи Гран Канарії, німецькими пекарнями не дуже цікавлюсь, сам розумієш, зато знайшов хороший ресторан зі свіжими морськими гадами. Ну там цього добра багато.

Ти мені скажи, яка логістика в тебе на Корву? Я вже на серпень забукав квитки в Понта-Дельгада (в районі 160євро на людину TAP) - для сезону відпусток та й на таку відстань це хороша ціна.

По Мадері - монітор easyJet з Амстердаму - періодично бувають дешеві.

Можна в приват, щоб тут не засирати.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 14 лютого 2019, 12:57 Я хоч і не любитель Європи, але Мадейра, де був двічі, у 100500 разів краще за Балі.
І в ті часи був прямий рейс з Фуншалу чи то до Каракасу, чи то до Боготи.
моя колега естонка, яка об'їхала пів світу казала, що Гаваї навіть не варто розглядати на фоні Мадери.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення nik-dem »

А ще ж є острови Кабо-Верде. Поки ще теж не окуповані туристами, але там завжди тепло та відносно недорого, хоча й далеченько від Европи. Вивчав восени. :)
Inguri

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Inguri »

Звісно, на Балі є окремі цікавинки, але в комплексі Мадейра краще.
В Патагонію якраз не проблема. Вся ПА, ЦА, Африка легко вкладається у 400-500 євро.
Проблема - це Океанія, допоки у Львів не почнуть літати Фіджі Ейрвейс.
Inguri

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Inguri »

nik-dem писав: 14 лютого 2019, 13:00 А ще ж є острови Кабо-Верде. Поки ще теж не окуповані туристами, але там завжди тепло та відносно недорого, хоча й далеченько від Европи. Вивчав восени. :)
Попса. Купа туристів.
Оберіть краще Сан Томе і П
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 14 лютого 2019, 13:00 А ще ж є острови Кабо-Верде. Поки ще теж не окуповані туристами, але там завжди тепло та відносно недорого, хоча й далеченько від Европи. Вивчав восени. :)
Туди навіть Трансавіа голландська літає. А по ТБ є передача про голландську сім'ю, яка там відкрила pop-up бізнес в галузі громадського харчування (генделик)
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення shushuair »

nik-dem писав: 14 лютого 2019, 13:00 А ще ж є острови Кабо-Верде. Поки ще теж не окуповані туристами, але там завжди тепло та відносно недорого, хоча й далеченько від Европи. Вивчав восени. :)
Я тоже!)) Там выходило у меня что-то сборка 220 евро из Киева, Киев-Брюссель Брюссельскими 70, и 150 евро оттуда на острова.
Но учитывая, что я хотел взять родителей с собой снова, они сомневались, мол, близко Африка, и я пока убедил, что там ОК, "португальский дух", "будет вам как Азоры", провтыкал такую цену.
Потому и пришлось уже спехом брать Канары на 2 недели майских.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення shushuair »

Inguri писав: 14 лютого 2019, 13:04 Звісно, на Балі є окремі цікавинки, але в комплексі Мадейра краще.
В Патагонію якраз не проблема. Вся ПА, ЦА, Африка легко вкладається у 400-500 євро.
Вы загнули) Патагония из Европы 500 евро считается офигенная цена, ещё в Европу из Одессы 150 примерно, так что 600-700 евро на человека это уже прилично.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення mischko »

Поссони, а хтось в Намібії був?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення dtm »

nik-dem писав: 14 лютого 2019, 13:00 А ще ж є острови Кабо-Верде. Поки ще теж не окуповані туристами, але там завжди тепло та відносно недорого, хоча й далеченько від Европи. Вивчав восени. :)
Був там цієї зими в довгій подорожі. побував на пяти островах.
Що хочу сказати: в місцях куди літають transavia tui поляки з чехами а саме острови Sal та Boa Vista не пакетникам дуже не комфортно. а пакетний відпочинок там непомірно вдорогий. Пляжі Боа вісти зчичайно дуже курті але обмеженість вибору продуктів харчування та ціна на ресурси робить ці місця не дуже кофортими.
На осторовах Сан Вісетне та Сантяго все справді європейським духом прониклось і рівень житя вищий ніж в Україні. але туди мало що літає і не по +-200 євро RT з україни.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення mischko »

dtm писав: 14 лютого 2019, 13:29 На осторовах Сан Вісетне та Сантяго все справді європейським духом прониклось і рівень житя вищий ніж в Україні. але туди мало що літає і не по +-200 євро RT з україни.
Прямо позаду мене сидить португалець старшого віку. Ми з ним часто трем на тему подорожей (португальці ж півсвіту відкрили). Так от, він казав, що дуже шкодує, що Португалія дала тим островам незалежність, під час деколонізації Африки. Мовляв - там народ не африканський, а змішаного походження і культурно значно ближчий до Португалії, ніж до Африки. Кабо-Верде навіть хоче подавати заявку на вступ в ЄС, але при цьому сама країна досить бідна, рятує лише те, що не треба платити рахунки за опалення :-)
Inguri

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Inguri »

shushuair писав: 14 лютого 2019, 13:15
Inguri писав: 14 лютого 2019, 13:04 Звісно, на Балі є окремі цікавинки, але в комплексі Мадейра краще.
В Патагонію якраз не проблема. Вся ПА, ЦА, Африка легко вкладається у 400-500 євро.
Вы загнули) Патагония из Европы 500 евро считается офигенная цена, ещё в Европу из Одессы 150 примерно, так что 600-700 евро на человека это уже прилично.
То вам бракує досвіду.
Літав у лютому 2018 з України ~500 євро. Окремими квитками.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей