Ryanair (FR)

Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

Мау вот еще и в судебной системе виновато оказалось
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Проблема, конечно, не столько с "национальностью" авиакомпании, сколько с тем, в какой стране возникла проблема и, соотв, какое законодательство применимо. И если речь идет об украинском законодательстве - всё грустно
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mmyykkoollaa »

manjeroke писав: 08 лютого 2019, 20:55 Мау вот еще и в судебной системе виновато оказалось
я этого не говорил. МАУ, райан итд итп в общем, ни в чем не виноваты. Они, как и любая комерческая компания, пытаются максимизировать прибыль в рамках своих возможностей. А вот рамки разные
Flieger

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Flieger »

Нажаль, не знайшов швидко на гілці. Коли запускають рейси з Баден-Бадена до Києва? Дякую
ObiWanKenoby
Airbus A320
Повідомлень: 305
З нами з: 24 липня 2016, 21:10
Звідки: LCA
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення ObiWanKenoby »

Flieger писав: 13 лютого 2019, 09:59 Нажаль, не знайшов швидко на гілці. Коли запускають рейси з Баден-Бадена до Києва? Дякую
21 октября

https://www.avianews.com/ukraine/2019/0 ... m_ukraine/
Flieger

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Flieger »

Дякую!
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення aviarivne »

З братислави в Київ теж мобільні посадочні не пройдуть? чи це тільки з укр. в шенген.. вроді ж такого не було раніше...
Вкладення
Друк-раян.jpg
sashkin

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення sashkin »

aviarivne писав: 14 лютого 2019, 21:55 З братислави в Київ теж мобільні посадочні не пройдуть? чи це тільки з укр. в шенген.. вроді ж такого не було раніше...
С Братиславы в Киев мобильные посадочные пройдут, будет написано, что нужен виза-чек, но для укр.паспортов он в реальности не нужен
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення el ucranio »

FR24 показує, що сьогоднішній рейс з Вільнюса до Борисполя впевнено пройшов найкоротшим шляхом над Білоруссю. Ryan вирішив вже всі питання з білорусами?
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення asu »

sashkin писав: 14 лютого 2019, 23:55
aviarivne писав: 14 лютого 2019, 21:55 З братислави в Київ теж мобільні посадочні не пройдуть? чи це тільки з укр. в шенген.. вроді ж такого не було раніше...
С Братиславы в Киев мобильные посадочные пройдут, будет написано, что нужен виза-чек, но для укр.паспортов он в реальности не нужен
Ви впевнені?
Мене неодноразово в Братиславі на секьюріті чеку відправляли з електронним посадковим на стіку реєстрації за паперовим посадковим.
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення KKS »

el ucranio писав: 18 лютого 2019, 12:25 FR24 показує, що сьогоднішній рейс з Вільнюса до Борисполя впевнено пройшов найкоротшим шляхом над Білоруссю. Ryan вирішив вже всі питання з білорусами?
Також то сьогодні побачив, подивився історію Вільнюсського рейсу - то вони то вже не вперший раз виявляється так літають
Зображення
sashkin

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення sashkin »

asu писав: 18 лютого 2019, 13:57
sashkin писав: 14 лютого 2019, 23:55
aviarivne писав: 14 лютого 2019, 21:55 З братислави в Київ теж мобільні посадочні не пройдуть? чи це тільки з укр. в шенген.. вроді ж такого не було раніше...
С Братиславы в Киев мобильные посадочные пройдут, будет написано, что нужен виза-чек, но для укр.паспортов он в реальности не нужен
Ви впевнені?
Мене неодноразово в Братиславі на секьюріті чеку відправляли з електронним посадковим на стіку реєстрації за паперовим посадковим.
Я подходил на стойку сделать визу-чек, мне сказали, что с укр. паспортом в Украину чек ненужен, на счёт посадочного я не помню, чтобы печатали, зато отчетливо помню, что у меня был он в воллете. Зачем секьюрити бумажный то? В принципе, там аэропорт маленький и пустой, от стоек до секьюрити 1 мин.
Возможно, aviarivne уже вернулся?
maxm
Airbus A319
Повідомлень: 143
З нами з: 08 жовтня 2018, 16:33
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення maxm »

Пару недель назад был в Братиславе. Ничего печатать не надо, и на стойку идти не надо. Сразу можно идти с мобильным посадочным на секьюрити чек.
koala
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 17 травня 2012, 19:49
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення koala »

sashkin писав: 18 лютого 2019, 20:50
asu писав: 18 лютого 2019, 13:57
sashkin писав: 14 лютого 2019, 23:55

С Братиславы в Киев мобильные посадочные пройдут, будет написано, что нужен виза-чек, но для укр.паспортов он в реальности не нужен
Ви впевнені?
Мене неодноразово в Братиславі на секьюріті чеку відправляли з електронним посадковим на стіку реєстрації за паперовим посадковим.
Я подходил на стойку сделать визу-чек, мне сказали, что с укр. паспортом в Украину чек ненужен, на счёт посадочного я не помню, чтобы печатали, зато отчетливо помню, что у меня был он в воллете. Зачем секьюрити бумажный то? В принципе, там аэропорт маленький и пустой, от стоек до секьюрити 1 мин.
Возможно, aviarivne уже вернулся?
какая виза чек, если вы украинец и летите в киев)) они там посмеиваются на стойке
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Olek »

koala писав: 19 лютого 2019, 10:30 какая виза чек, если вы украинец и летите в киев)) они там посмеиваются на стойке
Только вот попадется какой-то принципиальный и встанет в позу. Не прошли проверку, не допущены в самолет. По правилам они будут правы.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення aviarivne »

прилетів. і так, KBP-BTS-KBP

у Борисполі з роздрукованим посадочним пішов спеціально на стійку реєстрації і кажу, поставте мені віза чек. Вона мені: у вас пасопрт біометричний чи простий? кажу біо, тоді не треба ніякого віза чеку.

у братиславі взагалі ніяких питань, проте я теж був з роздруківкою, оскільки з телефону якщо не прайоріті або не куплені місця то треба друкувати або на компі друкувати. Прийшлось купити місця за 4 євро якісь самі дешеві, щоб у телефоні був посадочний.
Snooopy
Airbus A319
Повідомлень: 298
З нами з: 07 червня 2014, 16:16
Звідки: SZZ
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Snooopy »

На сайтi з'явився Kyiv-Boryspil - Madrid, але квиткiв поки нема
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення shushuair »

Львовские сейчас в обморок упадут, хоть бы им какой-то Лодзь дали, что ли :flag:
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sentry »

shushuair писав: 21 лютого 2019, 13:06 Львовские сейчас в обморок упадут, хоть бы им какой-то Лодзь дали, что ли :flag:
И зачем набрасывать? У них отличный рост и все будет, наоборот лучше чуть сбавить обороты, чем получить переизбыток объемов и сокращение.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення shushuair »

Sentry писав: 21 лютого 2019, 13:18 И зачем набрасывать? У них отличный рост и все будет, наоборот лучше чуть сбавить обороты, чем получить переизбыток объемов и сокращение.
Та ладно, я Вас умоляю, какой же это наброс.
Так, мелкие шалости :oops:
Ясен пень, что Львов "второй после Бога" у нас, всё у них замечательно и намного лучше, чем у всех остальных :smile:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей