Міжнародний аеропорт Львів

Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Це далеко не найцікавіша теза з цього інтерв'ю - раджу прочитати ціле ;)
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення shushuair »

Из Одессы больно всё это читать, хотя и всё осилил, нам бы хоть что-то из Европы, тот же Мюнхен или Берлин, подальше Варшавы и Праги, которая пару раз в неделю втридорога.
Ладно, не буду "плач Ярославны" продолжать, тем более, офтоп.

з.ы. Внутренняя регулярка не приживётся, потолок потенциала пока 3 млн от силы, 5-8 это уже популизм чистой воды.
Верю в Катаров для Львова, тем более, у тех есть борты для этого, ну и я б на месте Романовской Эйр Астану ещё теребил, те хорошо Азию покрывают с классным сервисом, и РФ облетать не нужно. Ну и АЗАЛ можно делать ежедневным, спрос, как мне кажется есть. Те же Трускавец, Моршин очень популярны в Азербайджане, ну и Львов само собой.
Во все остальные новые а/к не верю вообще в ближайшие пару лет, по крайней мере, не для регионов.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення LWIEV »

mischko писав: 03 січня 2019, 12:23
popTAB писав: 03 січня 2019, 12:20 https://www.вувуву.com/interview-z- ... anovskoiu/

Гендиректор «Міжнародного аеропорту «Львів» Тетяна Романовська: «Я оцінюю потенціал Львова в п’ять-вісім мільйонів пасажирів»
Це типу:

-Обіцяю знизити ціну на газ вдвічі!
-А я в чотири рази!

Але для хіпстерів.
Порівнювати Романовську і Тимошенко - це якусь нову траву в Амстер завезли?

Поговоримо про це через 10 років. Тут вже цитували оптиміста, який в 2012 при трафіку 250 тис питав нафіга будувати термінал на 4 млн.
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Kibeee »

shushuair писав: 03 січня 2019, 12:44 Из Одессы больно всё это читать, хотя и всё осилил, нам бы хоть что-то из Европы, тот же Мюнхен или Берлин, подальше Варшавы и Праги, которая пару раз в неделю втридорога.
Ладно, не буду "плач Ярославны" продолжать, тем более, офтоп.

з.ы. Внутренняя регулярка не приживётся, потолок потенциала пока 3 млн от силы, 5-8 это уже популизм чистой воды.
Верю в Катаров для Львова, тем более, у тех есть борты для этого, ну и я б на месте Романовской Эйр Астану ещё теребил, те хорошо Азию покрывают с классным сервисом, и РФ облетать не нужно. Ну и АЗАЛ можно делать ежедневным, спрос, как мне кажется есть. Те же Трускавец, Моршин очень популярны в Азербайджане, ну и Львов само собой.
Во все остальные новые а/к не верю вообще в ближайшие пару лет, по крайней мере, не для регионов.
Эйр Астана вариант - они очень хорошо грузят киевские рейсы и сервис на тор уровне. А Azal уже перестал вообще летать во Львов (((
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення mischko »

LWIEV писав: 03 січня 2019, 13:01 Поговоримо про це через 10 років. Тут вже цитували оптиміста, який в 2012 при трафіку 250 тис питав нафіга будувати термінал на 4 млн.

Це ж Портніков писав наче. А так то я й сам оптиміст.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Olek »

С львовским терминалом проблема в том, что при огромной площади для текущего пассажиропотока он имеет неадекватную планировку, из-за чего его реальная пропускная способность меньше той, которая могла бы быть.
4 телетрапа на выход и аж 2 выхода к автобусам из огромнейшей галереи, где спокойно можно разместить до десятка выходов на посадку.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

shushuair писав: 03 січня 2019, 12:44 Внутренняя регулярка не приживётся, потолок потенциала пока 3 млн от силы, 5-8 это уже популизм чистой воды.
Верю в Катаров для Львова, тем более, у тех есть борты для этого, ну и я б на месте Романовской Эйр Астану ещё теребил, те хорошо Азию покрывают с классным сервисом, и РФ облетать не нужно. Ну и АЗАЛ можно делать ежедневным, спрос, как мне кажется есть. Те же Трускавец, Моршин очень популярны в Азербайджане, ну и Львов само собой.
Во все остальные новые а/к не верю вообще в ближайшие пару лет, по крайней мере, не для регионов.
5-8 - це якийсь дуже далекий горизонт. Краків тільки минулого року пробив планку 5 млн на рік, і це при всіх його перевагах. А от про 3 я з вами не погоджуся - якщо забрати регуляторні бар'єри (відкрите небо) і дати лоукостам нормально розкатати мережу по Європі, то 3 мільйони на рік мало б вийти навіть при існуючому стані і динаміці економіки. Я вже вище викладав розрахунки, що наступного року 2 має виходити навіть без нових анонсів. А ще ж будуть зростати частоти на вже накатаних напрямках + Романовська обіцяє систему знижок за об'єми - тобто авіакомпанії будуть мотивовані їх нарощувати.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Olek писав: 03 січня 2019, 13:09 С львовским терминалом проблема в том, что при огромной площади для текущего пассажиропотока он имеет неадекватную планировку, из-за чего его реальная пропускная способность меньше той, которая могла бы быть.
4 телетрапа на выход и аж 2 выхода к автобусам из огромнейшей галереи, где спокойно можно разместить до десятка выходов на посадку.
Там не два, а чотири виходи до автобусів - на обидва боки кожної з прибудов:
lwo-gates.png
Навіть в пік сезону цього року не було ситуації щоб всі виходи були зайняті. Насправді там більша проблема з пероном перед терміналом, де дуже обмежена кількість паркомісць, що створює незручності для лоукостерів. Наприклад між 7 і 8 виходом можна було б паркувати два літаки і йти до них пішки, а не один, як зараз. 6 вихід працює лише як автобусний, а міг би як пішохідний, якби не прибудова з прикордонниками. Ну і 10 вихід в кінці галереї проситься. Галерею проектували під широкофюзеляжку (привіт "ефективній" владі, яка замовляла проект перед Євро).

Ну і з видачею багажу проблема: одна карусель на всі міжнародні рейси - це якийсь поганий жарт.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення shushuair »

Victor H писав: 03 січня 2019, 13:30 3 мільйони на рік мало б вийти навіть при існуючому стані і динаміці економіки. Я вже вище викладав розрахунки, що наступного року 2 має виходити навіть без нових анонсів. А ще ж будуть зростати частоти на вже накатаних напрямках + Романовська обіцяє систему знижок за об'єми - тобто авіакомпанії будуть мотивовані їх нарощувати.
Вот именно, по состоянию на сейчас с регуляторными ограничениями как раз 3 млн потолок, который через 2-3 года будет достигнут несомненно. А для 5 млн. нужен какой-то дополнительный интерес во Львове и окрестностях, что-то скоростное на горнолыжку или типа того. Сезонности как таковой сейчас нет у Львова, и интереса на такое количество паксов, как Романовская хочет, надо прибавлять.
Упомянутый Вами Краков как раз имеет ту сезонность благодаря горнолыжке.
Вот, кстати, я сейчас был в Пояна Брашов на неделе, там куча туристов, все румыны, аэропорт у Брашова только сейчас всю разрешиловку получил для перелётов, и Раянэйр с Визэйр уже на низком старте, чтобы загрузить эту нишу, так что думаю Львову нужно открывать новые горизонты, а не довольствоваться всем тем, что у них есть с доступными развлечениями и архитектурой. Этого хватает, чтобы быть первыми после столицы, но ведь амбиции никто не отменял :smile:
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

shushuair писав: 03 січня 2019, 14:19
Victor H писав: 03 січня 2019, 13:30 3 мільйони на рік мало б вийти навіть при існуючому стані і динаміці економіки. Я вже вище викладав розрахунки, що наступного року 2 має виходити навіть без нових анонсів. А ще ж будуть зростати частоти на вже накатаних напрямках + Романовська обіцяє систему знижок за об'єми - тобто авіакомпанії будуть мотивовані їх нарощувати.
Вот именно, по состоянию на сейчас с регуляторными ограничениями как раз 3 млн потолок, который через 2-3 года будет достигнут несомненно. А для 5 млн. нужен какой-то дополнительный интерес во Львове и окрестностях, что-то скоростное на горнолыжку или типа того. Сезонности как таковой сейчас нет у Львова, и интереса на такое количество паксов, как Романовская хочет, надо прибавлять.
Упомянутый Вами Краков как раз имеет ту сезонность благодаря горнолыжке.
Ок, тоді ми говоримо про різні потенціали.
Гірськолижку, до речі, мають почати будувати наступного року: interfax.com.ua/news/economic/481419.html. 65 км трас - це десь масштаб Буковеля і Закопаного. Зараз утрясають земельні питання з місцевими жителями.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення shushuair »

Victor H писав: 03 січня 2019, 14:30 Ок, тоді ми говоримо про різні потенціали.
Гірськолижку, до речі, мають почати будувати наступного року: https://interfax.com.ua/news/economic/481419.html. 65 км трас - це десь масштаб Буковеля і Закопаного. Зараз утрясають земельні питання з місцевими жителями.
Скажите, о каком потенциале речь у Вас? Я прямо скажем, неосведомлён о Львове.
А насчёт горнолыжки от ОККО любопытно!
Хотя после ведущих курортов Румынии, Словакии, Болгарии, не говоря об Альпах, могу сказать, что "наша гордость" Буковель отстаёт от каждой из них по инфраструктуре, несмотря на реально большое количество трасс. Только у грузин так плохо, но там решает Кавказ
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Я просто вважаю потенціалом той максимум, який можна досягти при оптимістичному але все ж реальному сценарії розвитку. Зокрема, не бачу фундаментальних перепон для того щоб запрацювало відкрите небо, візз завів базу у Львові, ОККО збудували гірськолижку, турпотік у Львів і далі стабільно зростав за рахунок системного маркетингу міста і околиць на нових ринках, зайшов Катар, ТК збільшили частоту і т.д. і т.п. З врахуванням цих всіх факторів і ростом економіки хоча б на рівні поточних 3%, Львів мав би мати більше трьох мільйонів потоку, навіть за умови, якщо почнуть рости інші регіональні аеропорти на Заході.
Ви ж, судячи з усього, пишете про потенціал з врахуванням існуючого контексту.

П.С. Буковель тому й відстає, що у нього конкурентів в Україні нема - всі прибутки виводяться і інвестуються в інші проекти Коломойського і Ко. З'явиться цей курорт в Славському - може і вони почнуть рухатися.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення shushuair »

Victor H писав: 03 січня 2019, 14:59 Ви ж, судячи з усього, пишете про потенціал з врахуванням існуючого контексту.

П.С. Буковель тому й відстає, що у нього конкурентів в Україні нема - всі прибутки виводяться і інвестуються в інші проекти Коломойського і Ко. З'явиться цей курорт в Славському - може і вони почнуть рухатися.
Верно, я писал, "по состоянию на сейчас".
П.С. Я как увидел свежее видео вчера в ютуб, как травмированную девушку забирают со склона вместо снегомобиля для таких целей 2 лыжника с "нажопниками" на резинке за 30 грн и кладут на носилки из больнички, и это в 2019 году! Со скипассом за 30 евро :facepalm:
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Olek »

Тут писали, что в Кракове 5 млн. Вот свежие данные - Łącznie w 2018 roku obsłużyliśmy 6 769 369 pasażerów (+ 934 tys.).
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Olek писав: 03 січня 2019, 16:21 Тут писали, что в Кракове 5 млн. Вот свежие данные - Łącznie w 2018 roku obsłużyliśmy 6 769 369 pasażerów (+ 934 tys.).
Я писав що вони пройшли планку 5 млн позаминулого року. А взагалі так - результат вражає. Це при тому, що під боком ще є чотирьохмільйонний Катовіце.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення LWIEV »

Victor H писав: 03 січня 2019, 14:59З врахуванням цих всіх факторів і ростом економіки хоча б на рівні поточних 3%, Львів мав би мати більше трьох мільйонів потоку, навіть за умови, якщо почнуть рости інші регіональні аеропорти на Заході.
Справи у Львові ще кращі: 3% - це показник української економіки. Економіка Львова зростає суттєво швидше (ставлюсь зі скепсисом до офіційних даних, але довіряю оцінкам економістів по індикаторах споживання транспортних, телеком послуг, товарів та галузевих індикаторах), це зростання триває вже кілька років поспіль і поки не видно, щоб воно вичерпувалось.

Конвертація зростання ВВП в авіамобільність має свої межі. Далі зростання економіки має також сприяти утворенню преміум-ринку. Саме його розвиток зараз буде викликом №1 для сталості залучення великих гравців.

Хочемо опортунізму і волатильності - тоді нам треба більше Віззів, Раянів, Ернестів, Карпатейрів. Сьогодні вони є, завтра нема. Хочемо сталості і надійності - треба, щоб класичні перевізники не мали проблем з продажем бізнес-класу і, меншою мірою, базовим тарифом економу.
Victor H писав: 03 січня 2019, 13:30Краків тільки минулого року пробив планку 5 млн на рік, і це при всіх його перевагах.
5 млн у Кракові і 5 млн у Львові - це різні 5 млн. Треба враховувати також залізничні і автомобільні мережі, культуру мобільності і т д. Львів має мати більше класиків на 5 млн, ніж Краків.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення mischko »

74% опитаних подорожували з метою відпочинку протягом року в межах України, і 70% – закордон. Загалом, львівські ІТ-фахівці протягом року відвідали 67 країн світу. 62% працівників ІТ сфери Львова користувались послугами авіаперевезення протягом року.

Топ-5 найбільш популярних напрямків подорожей в межах України: Карпати, Київ, Одеса, Буковель, Тернопіль. Топ-5 найбільш популярних напрямків закордонних подорожей: Польща, Німеччина, Туреччина, Італія, Іспанія.


itcluster.lviv.ua/ekonomichnyj-efekt-galuzi-lvova-syagnuv-rekordnoyi-sumy-majzhe-milyard-dolariv/
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Vitaliy »

Не знаю як там Іберія, а от TAP Portugal в наступні кілька років я б чекав і у Львові і у Києві, зважаючи на їх активне розширення флоту
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdys »

Хотілося б їх бачити.

Але от щось мало вірю що в тап, що в іберію
Ljusik13
Airbus A318
Повідомлень: 77
З нами з: 08 листопада 2017, 17:04
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Ljusik13 »

Vitaliy писав: 04 січня 2019, 20:40 Не знаю як там Іберія, а от TAP Portugal в наступні кілька років я б чекав і у Львові і у Києві, зважаючи на їх активне розширення флоту
Як на мене то малоймовірно що ТАР зайдуть взагалі в Україну. Вона не зовсім цікава, тим більше ж там Скай ап буде свої сезонні намотувати.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей