Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення jurkok »

Щось не знайшов такої теми. А аеропорт стає цікавим для українців
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення jurkok »

Таке бачив тільки в Ґданську. Dash приєднаний до телетрапу. І це вже не вперше там бачу
 gdn-lot.JPG
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення v_volf »

Таке буває в а/п Північної Америки часто.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Dr. K »

Був там сьогодні :)) Аеропорт гарний. Мінус вартий зауваження - актуальна зараз тема залізничного сполучення з містом. В Гданське це організовано по-рахитські, прямого потяга на центральний вокзал Гданська нема і доводиться робити пересадку на якийсь жопній станції
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення jurkok »

v_volf писав: 14 грудня 2018, 21:42 Таке буває в а/п Північної Америки часто.
Прикольно пасажирам виходити, там досить стрімко йти. Між рукавом і салоном вставляють мостик, бо телетрап не може ближче під'їхати, заважають поручні власного трапу дашки
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення jurkok »

Dr. K писав: 14 грудня 2018, 23:36 Був там сьогодні :)) Аеропорт гарний. Мінус вартий зауваження - актуальна зараз тема залізничного сполучення з містом. В Гданське це організовано по-рахитські, прямого потяга на центральний вокзал Гданська нема і доводиться робити пересадку на якийсь жопній станції
Ну Вжешч, чи Ґдиня не є жопними станціями. Там зупиняються усі без вийнятку потяги. Тому потреби їхати на головний вокзал особливо нема. Мені здається навпаки, що в Труймісті дуже добре розвинена комунікація поїздами. Це як наземне метро. Поїзди в години пік їздять з інтервалом 7 хвилин. А стандартно в інший час - 15 хв.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Dr. K »

Як мені здається стандартною є така ситуація - турист оселяється в Гданські десь в центрі в 10 хвилинах пішки від вокзалу. Нащо йому якась Вжишчидишщчжщя де ще треба відшукати наступний потяг до центра. Карабкатися по слизьким сходам з валізами окреме задоволення. Може така схема і гарна чимось для місцевих, але як для туриста це повний відстій. Для аналогії уявіть що бориспільский експрес їхав би тільки до Дарниці і подорож далі до центрального вокзалу вимагала б там пересадку зі зміною платформи
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Ostap »

Dr. K писав: 15 грудня 2018, 00:00 Як мені здається стандартною є така ситуація - турист оселяється в Гданські десь в центрі в 10 хвилинах пішки від вокзалу. Нащо йому якась Вжишчидишщчжщя де ще треба відшукати наступний потяг до центра. Карабкатися по слизьким сходам з валізами окреме задоволення. Може така схема і гарна чимось для місцевих, але як для туриста це повний відстій. Для аналогії уявіть що бориспільский експрес їхав би тільки до Дарниці і подорож далі до центрального вокзалу вимагала б там пересадку зі зміною платформи
А туристу з центру Ґданьска прямим автобусом релігія не дозволяє їхати?
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Dr. K »

Саме так
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Rel »

Да, пересадка это не оч. А ещё эти поезда не круглосуточные, только до 22 вечера, а потом с 5 ночи. Ещё и совпало, я прилетаю в 23:05, жена на след день в 23:55, и оба мы не сможем доехать поездом. И тут мы просто вынуждены выбрать автобус. Правда и здесь ждёт небольшая засада. Автобусы ночью тоже не все ходят, а только N3, который ездит тоже только до Вжешча и только один раз в час, а дальше не знаю, Taxify наверное.
Taxify в Украине дарит на лево и направо скидки 50% до 60 или 50 грн, а в Польше у меня в приложении появился купон на 20 злотых. Я уже ездил на них по Кракову вообще бесплатно. Надеюсь повторить )
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Ostap »

Rel писав: 15 грудня 2018, 10:19 Да, пересадка это не оч. А ещё эти поезда не круглосуточные, только до 22 вечера, а потом с 5 ночи. Ещё и совпало, я прилетаю в 23:05, жена на след день в 23:55, и оба мы не сможем доехать поездом. И тут мы просто вынуждены выбрать автобус. Правда и здесь ждёт небольшая засада. Автобусы ночью тоже не все ходят, а только N3, который ездит тоже только до Вжешча и только один раз в час, а дальше не знаю, Taxify наверное.
Taxify в Украине дарит на лево и направо скидки 50% до 60 или 50 грн, а в Польше у меня в приложении появился купон на 20 злотых. Я уже ездил на них по Кракову вообще бесплатно. Надеюсь повторить )
Ну це ж, здавалося б, неважко зайти на сайт аеропорту, вибрати в меню для пасажирів, потім зайти в transportation, і побачити, що N3 їде з Вжеща до вокзалу Ґданьск ґувний через аеропорт.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Valdys »

Приємний аеропорт, пару років назад був, у місто було 2-3 різних автобуси... їхати норм... ціна квитка адекватна (дешевше і вигідніше було купити проїзний на день)
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Krakowite »

Rel писав: 15 грудня 2018, 10:19 Да, пересадка это не оч. А ещё эти поезда не круглосуточные, только до 22 вечера, а потом с 5 ночи. Ещё и совпало, я прилетаю в 23:05, жена на след день в 23:55, и оба мы не сможем доехать поездом. И тут мы просто вынуждены выбрать автобус. Правда и здесь ждёт небольшая засада. Автобусы ночью тоже не все ходят, а только N3, который ездит тоже только до Вжешча и только один раз в час, а дальше не знаю, Taxify наверное.
Taxify в Украине дарит на лево и направо скидки 50% до 60 или 50 грн, а в Польше у меня в приложении появился купон на 20 злотых. Я уже ездил на них по Кракову вообще бесплатно. Надеюсь повторить )
Ще є Uber за 25-30zł
wasistdas
Airbus A319
Повідомлень: 172
З нами з: 08 вересня 2013, 09:25
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення wasistdas »

Всегда останавливаюсь в Сопоте, Удобно добираться от Вейхерово до Тчева.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Rel »

Krakowite писав: 16 грудня 2018, 00:49Ще є Uber за 25-30zł
Убера там даже не видел, только убер-еда на велосипедах. Да, ночью таксифай стоил 30-10 скидка = 20, и мы доехали впятером за 20, это даже дешевле автобуса вышло ) Поезд стоит 3,80. Ночной автобус стоит 4,20. А потом поприглашали друг друга и по городу катались вообще бесплатно, как и по Кракову ) Кстати, ВСЕ таксисты были русские: из Украины, России, Белоруссии.
Могу больше про аэропорт написать.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Ostap »

Rel писав: 20 грудня 2018, 14:28
Krakowite писав: 16 грудня 2018, 00:49Ще є Uber за 25-30zł
Убера там даже не видел, только убер-еда на велосипедах. Да, ночью таксифай стоил 30-10 скидка = 20, и мы доехали впятером за 20, это даже дешевле автобуса вышло ) Поезд стоит 3,80. Ночной автобус стоит 4,20. А потом поприглашали друг друга и по городу катались вообще бесплатно, как и по Кракову ) Кстати, ВСЕ таксисты были русские: из Украины, России, Белоруссии.
Могу больше про аэропорт написать.
:facepalm:
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Rel »

Что-то не так?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Igoresha »

Предполагаю, что русские таксисты могут быть только из россии)
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Rel »

А, это. Не обязательно. Из россии это не русский, а россиянин. Россиянин может быть не русским, а удмуртом, а русский может жить в Польше. Русский - это не про язык, а про национальность. Например, мужчина с пейсами Натан Кац или кучерявый тёмный Амир Хуссейн для вас какой национальности, если они говорит по-русски, имеют паспорт Украины? Для вас, наверное, они украинцы, да? Я чётко различаю понятия гражданства, национальности и языка. Обычная ситуация русскоязычный еврей с украинским паспортом. Паспорт не делает из вас украинца. В Николаеве, откуда один из таксистов, в Витебске, откуда другой, в основном живут русские (не граждане России, а русские по родству).

Конечно, если рядом поставить русского, белоруса и украинца, то пока они не заговорят, вряд ли вы их сможете точно отличить их национальность, только по языку, фамилии и родословной. Здесь про таксистов я имел ввиду русскоговорящие, и, скорее всего, русские. Нашли, к чему придраться :oops:
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Аеропорт Gdańsk (IATA: GDN)

Повідомлення Igoresha »

Что такое "русские по родству"? Чем определяется национальность, по-вашему? Так как во всём мире у людей спрашивают гражданство, ибо оно имеет значение.
А национальность - это что-то из серии совка, где "все народы были равны"
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 21 гість