Ernest (EG)

Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Valdys »

AlexK писав: 22 жовтня 2018, 15:09 Дуже дивне порівняння цін між різними пунктами в різних умовах.
а говорити про те, що я 3 роки назад літав і порівнювати з зараз це не дивно?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Valdys »

я відповів бредом на бред.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення manjeroke »

Милан был тоже существенно ниже 230$. Думаю в этом есть доля заслуги конкуренции от Эрнеста
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Valdys »

manjeroke писав: 22 жовтня 2018, 15:23 Милан был тоже существенно ниже 230$. Думаю в этом есть доля заслуги конкуренции от Эрнеста
не порівнюйте те що було колись і те що є зараз.

в цьому не менша, а можливо навіть більша заслуга (аніж заслуга Ернеста) нової політики від МАУ.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Victor H »

Valdys писав: 22 жовтня 2018, 14:33 перефразую. Коли вже Ернеста засунуть за одне місце і ми про нього не почуємо.
Завжди дивувала ненависть до будь яких бізнесів. Вони вам особисто щось зробили? Чи може ви думаєте, що вони занесли італійському регулятору, щоб той не пускав на маршрут Візз і Раян? Літають та хай собі літають - вони цим нікому гірше точно не роблять. Споживач голосує гаманцем - якщо вони продовжують літати, значить на їх послуги є попит. Незавжаючи на всім відомі проблеми ними літають тисячі людей. Якщо забрати цю а/к і не запропонувати заміну - цим тисячам точно не покращає, хіба ні? Як мінімум вони своєю присутністю точно показують потенціал тої ніші, яку намагаються займати і активно накатують напрямки - то в чому проблема?
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Tetris »

Victor H писав: 22 жовтня 2018, 16:15 Завжди дивувала ненависть до будь яких бізнесів. Вони вам особисто щось зробили?
Біда в сусідньому колгоспі - завжди радість для нашого села :)
Національна риса.

Так само як і егоцентризм, який чомусь змушує думати, що українські пакси настільки круті, грошовиті і чисельні, що всі компанії хочуть їх возити в Італію та Іспанію і тільки підлий Коломойський (спочатку) та італо-іспанська авіавлади (тепер) стоять на шляху до загального щастя.

На реальність простіша, банальніша і сумніша: нікому ми не потрібні - для лоукостів є більш вигідні маршрути з Італії. Саме тому звідти не літає Вуелінг, Мерідіана, Ізі Джет та інші з Райаном (які мають бази в Італії) включно.

Райан навіть отримав дозволи з Іспанії, але окрім супертуристичного Київ-Барселона не хоче нічого звідси відкривати. Та й взагалі ви уявляєте, яку істерику влаштував би ОЛірі, якби йому авіавлада не видавала якісь дозволи?
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення юра сармат »

Victor H писав: 22 жовтня 2018, 16:15
Valdys писав: 22 жовтня 2018, 14:33 перефразую. Коли вже Ернеста засунуть за одне місце і ми про нього не почуємо.
Завжди дивувала ненависть до будь яких бізнесів. Вони вам особисто щось зробили? Чи може ви думаєте, що вони занесли італійському регулятору, щоб той не пускав на маршрут Візз і Раян? Літають та хай собі літають - вони цим нікому гірше точно не роблять. Споживач голосує гаманцем - якщо вони продовжують літати, значить на їх послуги є попит. Незавжаючи на всім відомі проблеми ними літають тисячі людей. Якщо забрати цю а/к і не запропонувати заміну - цим тисячам точно не покращає, хіба ні? Як мінімум вони своєю присутністю точно показують потенціал тої ніші, яку намагаються займати і активно накатують напрямки - то в чому проблема?
sashkin

Re: Ernest (EG)

Повідомлення sashkin »

Добавили уже Киев-Генуя и Харьковские рейсы на сайте
Yurco
Airbus A318
Повідомлень: 2
З нами з: 30 жовтня 2018, 09:00
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Yurco »

Добрий день підкажіть будь ласка ми летіли в серпні Ернест в Італію і назад до Львова,коли летіли туди наш рейс перенесли на два дні і ми полетіли в інший аеропорт через добу а коли летіли назад то затримали на 4.5 години я відіслав їм листа щоб отримати компенсацію за тих два рейси але пройшло вже більше двох місяців а відповіді нема,як діяти далі щоб отримати компенсацію і чи взагалі є випадки щоб ернест виплачував кошти
Sam
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 30 квітня 2018, 20:21
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Sam »

Yurco писав: 30 жовтня 2018, 09:17 Добрий день підкажіть будь ласка ми летіли в серпні Ернест в Італію і назад до Львова,коли летіли туди наш рейс перенесли на два дні і ми полетіли в інший аеропорт через добу а коли летіли назад то затримали на 4.5 години я відіслав їм листа щоб отримати компенсацію за тих два рейси але пройшло вже більше двох місяців а відповіді нема,як діяти далі щоб отримати компенсацію і чи взагалі є випадки щоб ернест виплачував кошти
Могу только по Клм сказать - добился через посредников компенсации.
ricko
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 12 листопада 2018, 19:38
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення ricko »

Купил билет на 30 декабря Киев Рим, месяц назад случайно зашел на сайт компании рейса не увидел. Перезвонил спросил, сказали что рейс отменили, об этом я узнал случайно сам, никто не звонил и не говорил про отмену. Заполнил форму на возврат денег за отмененный рейс, прошло уже 6 недель, ни ответа ни привета. Последний раз звонил сказали что возврат будет дольше 6 недель, на вопрос вернут ли вообще деньги сказала да 100% вернута вот когда не знает. Первый и последний неудачный опыт с этой авиакомпанией. Ни то что компенсацию, просто свои деньги ща отмененный рейс не могу вернуть. Для справки, раз отменил рейс райнэир, деньги вернулись на карту за 3 дня.
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення tu144 »

У Эрнеста сегодня -30% на все...
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення converj »

tu144 писав: 23 листопада 2018, 10:47 У Эрнеста сегодня -30% на все...
Не на всё, уже прошерстил вдоль и поперек, только точечно (
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення tu144 »

ну количество мест ограничено, это понятно...
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Victor H »

converj писав: 23 листопада 2018, 11:13
tu144 писав: 23 листопада 2018, 10:47 У Эрнеста сегодня -30% на все...
Не на всё, уже прошерстил вдоль и поперек, только точечно (
Там треба ввести промокод на головній сторінці, після якого -30% (скрін зліва без промокоду, справа після його введення. рейс Львів-Неаполь):
ernest.png
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення tu144 »

Из тех кто летает в/из Украины - Эрнест пока в лидерах пятницы)
elenka021
Airbus A318
Повідомлень: 58
З нами з: 17 липня 2018, 11:58
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення elenka021 »

Всем добрый день!
Уже писала про ситуацию с отменой рейса и что не отвечают на запрос по претензии. Подскажите может быть кто-то сталкивался - кого-то, кто сможет "дожать" их в Италии - в суд наверное стоит обращаться? Я не знаю что и делать. Их ответ был не многословен - Клиент получил нашу защиту и воспользовался билетами (билетами возпользовались так как перенесли на другую дату по их предложению, а вот право на компенсацию то никто не отменял, плюс у нас потери финансовые...как быть не знаю, были бы они в Украине другое дело, но в Италию я не могу поехать и судиться - это нужно знать все тонкости). В общем буду благодарна за помощь!
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Labiann »

elenka021 писав: 30 листопада 2018, 14:00 Всем добрый день!
Уже писала про ситуацию с отменой рейса и что не отвечают на запрос по претензии. Подскажите может быть кто-то сталкивался - кого-то, кто сможет "дожать" их в Италии - в суд наверное стоит обращаться? Я не знаю что и делать. Их ответ был не многословен - Клиент получил нашу защиту и воспользовался билетами (билетами возпользовались так как перенесли на другую дату по их предложению, а вот право на компенсацию то никто не отменял, плюс у нас потери финансовые...как быть не знаю, были бы они в Украине другое дело, но в Италию я не могу поехать и судиться - это нужно знать все тонкости). В общем буду благодарна за помощь!
обращайтесь к посредникам, которые помогают в таких ситуациях...
ricko
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 12 листопада 2018, 19:38
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення ricko »

прошло уже 9 недель, а деньги за отмену рейса так и не вернули:( при том что в анкете было указано 6 недель. Поэтому подумайте 5 раз перкд тем как брать в этой авиакомпании билеты. если это можно назвать авиакомпанией с 2 самолетами.
Alexandeeer
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 03 грудня 2018, 13:16
Контактна інформація:

Re: Ernest (EG)

Повідомлення Alexandeeer »

Мне еще с августа месяца никто ничего не вернул за отмену рейса Неаполь-Киев. На e-mail письма никто не отвечает.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 27 гостей