Скоростные поезда в Украине

Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Tetris »

Навскидку то, где мы лучше ВСЕХ соседей в потребительской сфере:
- ритейл (весь, кроме товаров для дома и автомобильного)
- HoReCa низкого и среднего ценового диапазона
- стоматология
- розничные финансовые услуги (попробуйте сделать переброску денег с карты на карту по ее номеру в дургих странах, или получить Вестерн в Евро прямо на гривневый счет по курсу, не вставая с дивана)
- интернет (он дешевле и доступнее)

То, где мы лучше соседей, которые не являются членами ЕС:
- доступная (т.е. без учета премиальных классов) авиация (если таки подпишем открытое небо, оторвемся лет на 20 от РФ и Беларуси, от Молдовы - на 5)
- госуслуги
Востаннє редагувалось 03 грудня 2018, 11:42 користувачем Tetris, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Tetris »

YYS писав: 03 грудня 2018, 11:36 Риторику "прекратите туда смотреть" и "спросите народ" я уже слышал ранее во времена СССР и сейчас снова слышу в Украине.
Я как раз предлагаю смотреть. Тольконе на Северную Нигерию, а на нормальные страны.

YYS писав: 03 грудня 2018, 11:36 УЗ существует столько, сколько существует Украина. И каждый раз я читаю, что вот сейчас мы начнём всё реформировать, пусть медленно и т.п. Это уже всё было.
И вы не видите изменений за последние 10 лет? Даже за 3 года?
Это просто смешно читать: 10 лет назад купить билетна поезд в интернете было задачей не из легких. Реально сложнее, чем в кассе. При этом сейчас, в отличие от многих более цивилизованных стран, можно купить билет на международные поезда.
YYS писав: 03 грудня 2018, 11:36 Рекомендую пару раз проехаться, особенно зимой, чтобы ощутить уровень УЗ на ветке между 2 и 6 по численности населения городами Украины.
P.S. А говорить, что мы разгоняем зраду, ссылаться на то, что это выгодно РФ, что надо ещё подождать - это отрицать реальность, на мой взгляд.
Реальность в том, что большинство потребителей устраивает это качество. Там, где есть спрос на качественные услуги, они появляются. Даже государство худо-бедно научилось видеть этот спрос.
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Sleepwalker »

я погоджуюся з попереднім оратором. від себе додам питання ціни на квитки. прогрес за останні 3-5 років не помітить тільки сліпець. так, до ідеалу ще далеко, але з такими цінами на квитки я дивуюся, що вдається бодай щось поліпшувати. а говорити про суттєві, кардинальні реформи з такими тарифами — суцільний інфантилізм.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення YYS »

Tetris писав: 03 грудня 2018, 11:41
YYS писав: 03 грудня 2018, 11:36 Риторику "прекратите туда смотреть" и "спросите народ" я уже слышал ранее во времена СССР и сейчас снова слышу в Украине.
Я как раз предлагаю смотреть. Тольконе на Северную Нигерию, а на нормальные страны.

YYS писав: 03 грудня 2018, 11:36 УЗ существует столько, сколько существует Украина. И каждый раз я читаю, что вот сейчас мы начнём всё реформировать, пусть медленно и т.п. Это уже всё было.
И вы не видите изменений за последние 10 лет? Даже за 3 года?
Это просто смешно читать: 10 лет назад купить билетна поезд в интернете было задачей не из легких. Реально сложнее, чем в кассе. При этом сейчас, в отличие от многих более цивилизованных стран, можно купить билет на международные поезда.
YYS писав: 03 грудня 2018, 11:36 Рекомендую пару раз проехаться, особенно зимой, чтобы ощутить уровень УЗ на ветке между 2 и 6 по численности населения городами Украины.
P.S. А говорить, что мы разгоняем зраду, ссылаться на то, что это выгодно РФ, что надо ещё подождать - это отрицать реальность, на мой взгляд.
Реальность в том, что большинство потребителей устраивает это качество. Там, где есть спрос на качественные услуги, они появляются. Даже государство худо-бедно научилось видеть этот спрос.
Спрос на качественные услуги появляется там, где есть конкуренция, а не монополия. Не думаю, что большинство мёрзнущих зимой или изнывающих летом от жары пассажиров электрички Харьков-Запорожье-Харьков устраивает качество.

Есть такое понятие эволюция вопреки обстоятельствам. Ставить в заслугу появление возможности покупать билеты через интернет, в том числе и на международные поезда, - это скорее вопреки, потому что покупать билеты через инет стало нормальной практикой по всему миру. И УЗ здесь не былов числе инноваторов. Кстати на www.bahn.de или http://trenitalia.com я могу купить билеты на международные Euronight поезда типа Рим-Мюнхен или Рим-Вена и т.д.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Tetris »

Вы хотите, чтобы УЗ стала мировым инноватором? Т.е. придумала что-то, чего еще нигде не придумали. Т.е. даже гипелуп не проканает? Это ж уже не инновация.
Тогда придется снова вспомнить призыв вернуться в реальность. Вы, кажется, далеко от нее оторвались, хотя желания хорошие, конечно.
Вас не поймешь - то хотите, чтобы были наравных с соседями (которые также далеко от инноваторов), то мировым лидером.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

YYS писав: 03 грудня 2018, 12:06 Спрос на качественные услуги появляется там, где есть конкуренция, а не монополия. Не думаю, что большинство мёрзнущих зимой или изнывающих летом от жары пассажиров электрички Харьков-Запорожье-Харьков устраивает качество.
Што? :shock:

Може навпаки - конкуренція з'яляється там, де є платіжоспроможний попит.
Не думаю, что большинство мёрзнущих зимой или изнывающих летом от жары пассажиров электрички Харьков-Запорожье-Харьков устраивает качество.
Лол. Так є рейсовий автобус, але він значно дорожче, туди взагалі без квитка не пустять (на відміну від електрички).
Є шайтан-маршрутки, але вони теж дорожче. От і їздить зубожілий Первомайський Ржавчик електричкою, бо там дьошево!!!
Кстати на www.bahn.de или http://trenitalia.com я могу купить билеты на международные Euronight поезда типа Рим-Мюнхен или Рим-Вена и т.д.
5 років тому друзі з Познані запросили нас у гості. Я прикинув - є прямий потяг Амстердам - Варшава через Познань. Нічний. Пробую купити квитки на міжнародному порталі голландських залізниць - не дає. Вибір є - а купити не дає.
Що це за напасть - дзвоню їм. Увага! Дзвінок - платний! Щось близько євро за хвилину. Їхній оператор тикав-микав, хвилин 12 намагався щось порішати, а потім каже - проблема не у нас, проблема у поляків - дзвоніть їм, ви ж знаєте польську, правда? Я полетів у Вроцлав з Ейндховену Візами за 15 євро, потім на потязі польському до Познані 3 години (там сидячі купе, як в старому Столичному Експресі було). Нам пощастило - ми були одні в купе. З Познані Польським Бусом до Шонефельду і назад ІзіДжетом в Амстер.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення YYS »

Sleepwalker писав: 03 грудня 2018, 12:01 я погоджуюся з попереднім оратором. від себе додам питання ціни на квитки. прогрес за останні 3-5 років не помітить тільки сліпець. так, до ідеалу ще далеко, але з такими цінами на квитки я дивуюся, що вдається бодай щось поліпшувати. а говорити про суттєві, кардинальні реформи з такими тарифами — суцільний інфантилізм.
Я не відгорожуюсь від того, що є поліпшення, але дивуватися тому, що вони є, незважаючи на дешеві квитки, то також дивно. УЗ - державна компанія, що зокрема існує і на податки громадян.
Інфатилізм в даній ситуації - це продовжувати загравати з виборцями низькою вартістю проїзду та затягувати з приватизацію цієї компанії.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення YYS »

Tetris писав: 03 грудня 2018, 12:13 Вы хотите, чтобы УЗ стала мировым инноватором? Т.е. придумала что-то, чего еще нигде не придумали. Т.е. даже гипелуп не проканает? Это ж уже не инновация.
Тогда придется снова вспомнить призыв вернуться в реальность. Вы, кажется, далеко от нее оторвались, хотя желания хорошие, конечно.
Вас не поймешь - то хотите, чтобы были наравных с соседями (которые также далеко от инноваторов), то мировым лидером.
Лол, я хочу, чтобы в туалеты в поездах УЗ было нестрашно заходить даже в начале пути :) и не натыкаться на обиду проводника "почему вы не сдали бельё, вам сложно?"
Ну и в дополнение, чтобы возможность покупать билеты через инет не рассматривалось как гигантское достижение менеджмента УЗ.
Востаннє редагувалось 03 грудня 2018, 12:19 користувачем YYS, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

YYS писав: 03 грудня 2018, 12:15 Я не відгорожуюсь від того, що є поліпшення, але дивуватися тому, що вони є, незважаючи на дешеві квитки, то також дивно. УЗ - державна компанія, що зокрема існує і на податки громадян.
Інфатилізм в даній ситуації - це продовжувати загравати з виборцями низькою вартістю проїзду та затягувати з приватизацію цієї компанії.
Приватизувати вдасться максимум вантажний і швидкісний підрозділ. Більш реалістично - лише вантажний. Пасажирські перевезення, особливо регіональні - дуже дотаційні і наврядчи цікаві приватним інвесторам в умовах низької платоспроможності і необмеженої нічим конкуренції з автоперевезеннями. За інфраструктуру взагалі мовчу. Інфраструктурний підрозділ одразу розпиляють на метал там де не їздять вантажні потяги з рудою чи ще якимось трубами. Давайте будемо реалістами - УЗ жива за рахунок кроссубсидування, низьких зарплат, проїданні існуючого ще із совка матресурсу і дотацій на іміджеві речі. Ото й усе.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення YYS »

mischko писав: 03 грудня 2018, 12:19
YYS писав: 03 грудня 2018, 12:15 Я не відгорожуюсь від того, що є поліпшення, але дивуватися тому, що вони є, незважаючи на дешеві квитки, то також дивно. УЗ - державна компанія, що зокрема існує і на податки громадян.
Інфатилізм в даній ситуації - це продовжувати загравати з виборцями низькою вартістю проїзду та затягувати з приватизацію цієї компанії.
Приватизувати вдасться максимум вантажний і швидкісний підрозділ. Більш реалістично - лише вантажний. Пасажирські перевезення, особливо регіональні - дуже дотаційні і наврядчи цікаві приватним інвесторам в умовах низької платоспроможності і необмеженої нічим конкуренції з автоперевезеннями. За інфраструктуру взагалі мовчу. Інфраструктурний підрозділ одразу розпиляють на метал там де не їздять вантажні потяги з рудою чи ще якимось трубами. Давайте будемо реалістами - УЗ жива за рахунок кроссубсидування, низьких зарплат, проїданні існуючого ще із совка матресурсу і дотацій на іміджеві речі. Ото й усе.
Тобто ви пропонуєте залишите як воно зараз існує? Та з кожною каденцію нового парламенту чи президента ми знову будемо обговорювати до піска в зубах, що справи в УЗ не такі вже й погані лише треба знову (sic!) трішечки зачекати?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

YYS писав: 03 грудня 2018, 12:22 Тобто ви пропонуєте залишите як воно зараз існує? Та з кожною каденцію нового парламенту чи президента ми знову будемо обговорювати до піска в зубах, що справи в УЗ не такі вже й погані лише треба знову (sic!) трішечки зачекати?
Є ж стратегія реформування, де прописано розділення на 3 класи обслуговування. Для зубожілих залишиться зубожілий сервіс, для середнього класу - зроблять щось пристойне. Чому з цим все так повільно, не знаю, в передвиборчий рік, мабуть, влада боїться нарешті повідомити людям, що не всі люди рівні. Що є різні верстви суспільства за рівнем доходів і відповідно клас обслуговування для них буде різний. Але над країною літає привид відьми з косою, яка позиціонує себе, як майбутній президент зубожілих. І тому всі ці плани можуть так і залишитися планами.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Glucker »

Inguri писав: 03 грудня 2018, 08:30 У них теж є Візз.
З росії Візз літає аж за двома напрямками: у Дебрецен і у Будапешт. Скільки напрямків у нього з України?
Inguri писав: 03 грудня 2018, 08:30 А також є нацультралоукост, який виконує внутрішні(!) рейси, в т.ч. місцеві Цюрупінськи.
На росії літати у Цюрупинськи можна завдяки тому, що проїзд поїздами коштує, мяко кажучи, недешево. У нас і відстані менші, і ціни на потяги нижчі у рази.
Inguri писав: 03 грудня 2018, 08:30 А поки вони розвивають себе, а не О'Лірі.
Завдяки О'Лірі і Віззейру МАУ не дозволяє собі виставляти неадекватні ціни на напрямках, де вони конкурують. Наприклад, я нещодавно допоміг товаришу купити квиток до Варшави на МАУ за 750грн за півтора тижні до відправлення.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення el ucranio »

Inguri писав: 03 грудня 2018, 11:20 ...об'єктивна реальність така, що в Україні мало споживацьких продуктів, які краще, ніж у сусідів.
Слава Богу, давно вже не було потреби їхати до Москви, але в Пітері все ще буваю пару раз на рік, і погоджуюся, що дійсно рівень вищий.
Але з цього приводу у мене немає особливого захоплення, тому що є і інші спостереження:
- вся ця "ляпота" в основному призначена на дійсно великі гроші, які крутяться в столицях і окремих нафтогазоносних регіонах - викачка тих дурних грошей;
- ціни на майже все значно вищі (в 3-4 рази), ніж в Україні, а особливо на транспорт, раз ми вже тут про літаки-потяги говоримо - знову ж таки ціни підігнані до рівня доходів;
- будівництво великих інфраструкурних проектів йде повним ходом, але "на манеже все те же" - бюджетні кошти освоюються потрібними людьми;
- малий бізнес, який більш гнучкий до ціноутворення і створює місцеву конкуренцію, значно скоротився на останні роки - у клієнтів стає менше вибору, крім як користуватися великими мережами - знову ж нести гроші до великого дяді;
- і раз Побєда тут звучала, як приклад успішного національного лоукоста, - це все таки підрозділ Аерофлота, а не самостійна компанія, відповідно підтримка у Побєди дуже сильна. Але ціни у них не такі вже й солодкі - стандартна ціна від 999 р OW, тобто прибл. 400 грн. І це по Росії, на конкурентних напрямках, а не за кордон. Інколи бувають акції по 499 р, а то й по 199 р, але це все ж рідкість, а не правило. А ціна 1499 р (600 грн) OW, яка більш часто зустрічається, для нас виглядає вже якось і задорого для лоу-коста, яким захоплюються, ні? Була колись Авіанова, як самостійна лоу-кост компанія, але не довго витримала.
І ще - взимку в Пітері тротуари просто жахливі навіть в центрі міста (за межами Невського проспекту) - сніг прибирається погано і пізно, тому й слизько так само, як і у нас. Для мене це показник розвитку міста для людей - якщо ти не на авто, то хоч поламайся.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Rel »

makor писав: 02 грудня 2018, 19:26 Динамическое ценообразование тесно завязано на политизации тарифов и социальной функции жд. Пока они строго прописаны и устанавливается правительством, уз не заинтересованы в балансировке нагрузки, и скидки на верхнюю полку не будет, так как по факту это наценка на нижнюю.

Второе - тарифы ржд постоянно идексируются на инфляцию. Для индексации тарифа УЗ нужно поднять тарифы сразу раза в два или в три. Это вызовет огромный социальный протест.

А когда тарифы станут экономически обоснованными, уз сможет и покупать новые вагоны, и оптимизировать тарифы, и бороться с низким качеством вагонов... Но рост тарифов опередит любые изменения к лучшему.
Может, вы редко пользуетесь поездами, но уже два года существуют тарифы, от которых даже я офигеваю и сторонюсь.
Например, я хотел поехать, как обычно, покататься на лыжах в Буковель. В прошлой зимой я заплатил за поезд Харьков-Яремча на трёх человек больше 6! тысяч гривень (по 27 это было примерно $230), плюс каждодневная дорога в Буковель. Раньше билет на западную Украину в купе был гле-то 200-250 грн и я мог позволить себе выкупить купе целиком. Это ли не индексация в 4 раза и разделение премиум и эконом?
Этой осенью я решил, что то был последний раз такого издевательтства, так как этой зимой я лучше получу в Щирк через Катовице по 538 грн RT + там трансфер ~400 грн RT. То есть меньше $100 на троих за дорогу. Да и проживание и скипасы дешевле в Польше, но это уже другая история.

В позапрошлом году мне удалось купить билет МАУ HRK-KBP-IFO за за 680 грн, €25.

В этом году УЗ пошла в своих издёвках дальше, и я смотрю в этот 15й поезд кроме только верхних полок по 960 и люксов по 2350 добавились ещё... СИДЯЧИЕ вагоны 2 кл. 1000 км сидя, ночью, 17,5 часов без сна, Карл! По 420 грн. Это дороже, чем сейчас можно купить Wizzair и долететь за полтора часа из Харькова, к слову. И самое страшное, что уже есть купившие эти сидячие места, значит УЗ может сделать выводы, что народ схавает и это, и нужно добавлять сидячие вагоны! Не знаю, мне хватает 4,5 часа сидя в Киев. На что рассчитывают эти добровольцы?
Inguri

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Inguri »

Як там Аліса казала? Щоб залишатися на місці, треба бігти?
А ми ледь чвалаємо.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

Rel писав: 03 грудня 2018, 12:36
В этом году УЗ пошла в своих издёвках дальше, и я смотрю в этот 15й поезд кроме только верхних полок по 960 и люксов по 2350 добавились ещё... СИДЯЧИЕ вагоны 2 кл. 1000 км сидя, ночью, 17,5 часов без сна, Карл! По 420 грн. Это дороже, чем сейчас можно купить Wizzair и долететь за полтора часа из Харькова, к слову. И самое страшное, что уже есть купившие эти сидячие места, значит УЗ может сделать выводы, что народ схавает и это, и нужно добавлять сидячие вагоны! Не знаю, мне хватает 4,5 часа сидя в Киев. На что рассчитывают эти добровольцы?
Я просто залишу це тут:

Це нічний міжнародний потяг з Німеччини в Польщу. Сидіння називається - sleeperette
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення YYS »

mischko писав: 03 грудня 2018, 12:13
YYS писав: 03 грудня 2018, 12:06 Спрос на качественные услуги появляется там, где есть конкуренция, а не монополия. Не думаю, что большинство мёрзнущих зимой или изнывающих летом от жары пассажиров электрички Харьков-Запорожье-Харьков устраивает качество.
Што? :shock:

Може навпаки - конкуренція з'яляється там, де є платіжоспроможний попит.
Не думаю, что большинство мёрзнущих зимой или изнывающих летом от жары пассажиров электрички Харьков-Запорожье-Харьков устраивает качество.
Лол. Так є рейсовий автобус, але він значно дорожче, туди взагалі без квитка не пустять (на відміну від електрички).
Є шайтан-маршрутки, але вони теж дорожче. От і їздить зубожілий Первомайський Ржавчик електричкою, бо там дьошево!!!
Кстати на www.bahn.de или http://trenitalia.com я могу купить билеты на международные Euronight поезда типа Рим-Мюнхен или Рим-Вена и т.д.
5 років тому друзі з Познані запросили нас у гості. Я прикинув - є прямий потяг Амстердам - Варшава через Познань. Нічний. Пробую купити квитки на міжнародному порталі голландських залізниць - не дає. Вибір є - а купити не дає.
Що це за напасть - дзвоню їм. Увага! Дзвінок - платний! Щось близько євро за хвилину. Їхній оператор тикав-микав, хвилин 12 намагався щось порішати, а потім каже - проблема не у нас, проблема у поляків - дзвоніть їм, ви ж знаєте польську, правда? Я полетів у Вроцлав з Ейндховену Візами за 15 євро, потім на потязі польському до Познані 3 години (там сидячі купе, як в старому Столичному Експресі було). Нам пощастило - ми були одні в купе. З Познані Польським Бусом до Шонефельду і назад ІзіДжетом в Амстер.
Квитки у потязі Харків-Запоріжжя теж перевіряють до вашого відома. І перевірють провідники на кожній зупинці.
Рейсовий автобус? Ви серйозно? :lol: Непевершені відчуття за 300 гривень у старому автобусі на маршруті з напрямками, а не щось схожим на повноцінну трасу та ще й 6 годин.
Щодо з Амстердам до Варшави, то лише проблема інтеграції польского потягу в систему залізничних перевізень по Європі. Я вище навів приклади, де якщо ви хочете подоружати залізничним транспортом у старій Європі, то ніяких проблем з купівлею квитків на нічні потяги онлайн не має.
Подальшу вашу розповідь, як ви знайшли дешевий варіант подорожі, коментувати не має сенсу, бо, по-перше, це звичайне вихваляння, по-друге, не має жодного стосунку до теми.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Sentry »

Rel писав: 03 грудня 2018, 12:36 В этом году УЗ пошла в своих издёвках дальше, и я смотрю в этот 15й поезд кроме только верхних полок по 960 и люксов по 2350 добавились ещё... СИДЯЧИЕ вагоны 2 кл. 1000 км сидя, ночью, 17,5 часов без сна, Карл! По 420 грн. Это дороже, чем сейчас можно купить Wizzair и долететь за полтора часа из Харькова, к слову. И самое страшное, что уже есть купившие эти сидячие места, значит УЗ может сделать выводы, что народ схавает и это, и нужно добавлять сидячие вагоны! Не знаю, мне хватает 4,5 часа сидя в Киев. На что рассчитывают эти добровольцы?
Но ведь ответ очевиден. Сидячие места не для тех, кому из Харькова в ИФ, а для тех, кому ехать до 4-5 часов. Не думайте, что все существующие варианты проезда предназначены для Вас :)
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення YYS »

mischko писав: 03 грудня 2018, 12:45
Rel писав: 03 грудня 2018, 12:36
В этом году УЗ пошла в своих издёвках дальше, и я смотрю в этот 15й поезд кроме только верхних полок по 960 и люксов по 2350 добавились ещё... СИДЯЧИЕ вагоны 2 кл. 1000 км сидя, ночью, 17,5 часов без сна, Карл! По 420 грн. Это дороже, чем сейчас можно купить Wizzair и долететь за полтора часа из Харькова, к слову. И самое страшное, что уже есть купившие эти сидячие места, значит УЗ может сделать выводы, что народ схавает и это, и нужно добавлять сидячие вагоны! Не знаю, мне хватает 4,5 часа сидя в Киев. На что рассчитывают эти добровольцы?
Я просто залишу це тут:

Це нічний міжнародний потяг з Німеччини в Польщу. Сидіння називається - sleeperette
Ну і до чого тут це? Деякі нічні потяги використовуються як звичайні регіональні на коротку відстань.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

YYS писав: 03 грудня 2018, 12:48 Квитки у потязі Харків-Запоріжжя теж перевіряють до вашого відома. І перевірють провідники на кожній зупинці.
Рейсовий автобус? Ви серйозно? :lol: Непевершені відчуття за 300 гривень у старому автобусі на маршруті з напрямками, а не щось схожим на повноцінну трасу та ще й 6 годин.
Коли я був студентом, ті, хто мав гроші їздили автобусами і маршрутками, а в кого їх не було - їздили по студентському на убитих приміських потягах.
Той факт, що автобуси і автодороги не відповідають сучасним уявленням про комфорт і безпеку зовсім не відміняє той факт, що приміські потяги цим уявленням не відповідають ще більше, але останні значно дешевші, мають різноманітні пільги і знижки, контролерам можна дати на лапу, на відміну від водія маршрутки. Тобто фактор ціни для пасажирів приміської електрички чи дизеля - первинний. І смішно розповідати, що їх не влаштовує комфорт подорожі. Воно то так, але платити за щось краще, навіть до рівня убитого автобуса вони не готові.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей