Візи та все про них...

shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

Любопытная выдержка из колонки зама Министра инфраструктуры на ЦТС по поводу прихода авиакомпании из КНР в Украину, но мало и практически без конкретики.

https://cfts.org.ua/blogs/odin_poyas_od ... titsi__418
До речі, пропозицію китайським авіаперевізникам (а саме Air China) здійснювати прямі рейси до Києва з Пекіна та Шанхая зустріли досить позитивно.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 13 листопада 2018, 16:08 Любопытная выдержка из колонки зама Министра инфраструктуры на ЦТС по поводу прихода авиакомпании из КНР в Украину, но мало и практически без конкретики.

https://cfts.org.ua/blogs/odin_poyas_od ... titsi__418
До речі, пропозицію китайським авіаперевізникам (а саме Air China) здійснювати прямі рейси до Києва з Пекіна та Шанхая зустріли досить позитивно.
Китайці зараз отримують візи по прибуттю, де ж тут візова новина?
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 13 листопада 2018, 16:12 Китайці зараз отримують візи по прибуттю, де ж тут візова новина?
Да, верно! Это стоило разве что в Air China запостить, но учитывая, что никакой конкретики толком, наверное, не имеет смысла. :smile:

Ну ок, вот новость от 09.11.2018 по поводу упрощения процедуры транзита в Шанхайском регионе для украинцев в том числе.
http://www.aviation.com.ua/news/53661/remote/
Sam
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 30 квітня 2018, 20:21
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sam »

Кто-то безвизом с Уругваем успел воспользоваться? А то мало где официальную инфу о безвизе обновили
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Sam писав: 13 листопада 2018, 19:13 Кто-то безвизом с Уругваем успел воспользоваться? А то мало где официальную инфу о безвизе обновили
Він розпочне діяти після завершення всіх процедур, а в Латинській Америці це може тривати дууууууже довго
Sam
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 30 квітня 2018, 20:21
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sam »

mischko писав: 13 листопада 2018, 19:41
Sam писав: 13 листопада 2018, 19:13 Кто-то безвизом с Уругваем успел воспользоваться? А то мало где официальную инфу о безвизе обновили
Він розпочне діяти після завершення всіх процедур, а в Латинській Америці це може тривати дууууууже довго
Вот блин, я уже собирался билет на паром братб с полной уверенность что к НГ смогу заехать без визы...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

До Нового Року може й буде, але не точно
Sam
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 30 квітня 2018, 20:21
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sam »

А как это останется 1000 бат, если было 2000?)) но это к лучшему
Это для всех упрощение или для определенной группы стран?
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Globetrotter »

Sam писав: 15 листопада 2018, 08:49 А как это останется 1000 бат, если было 2000?)) но это к лучшему
Это для всех упрощение или для определенной группы стран?
Я так понял, что это временно с ноября по 15 января. Только не ясно как это будет работать с предыдущим решением, что оплату за визы до конца января вообще отменили.
RMB
Airbus A318
Повідомлень: 65
З нами з: 01 квітня 2018, 13:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення RMB »

Это разные визы.
1000 бат ($40) выдается предварительно в консульствах/посольствах. Раньше они были одократными и двукратными (в два раза дороже). Теперь только однократные. Действуют 60 дней с возможностью продления еще на 30 без выезда из страны.
2000 бат, за которую временно отменили плату, - это Visa on Arrival, выдается в аэропорту, действует 15 дней без возможности продления.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Labiann »

Таиланд досрочно освободил украинцев от уплаты визового сбора

С сегодняшнего дня украинцам, приезжающим в Таиланд, не надо будет оплачивать консульский сбор.

Гражданам Украины отменили консульский сбор с 15 ноября, а не с 1 декабря 2018 года, как планировалось ранее. Об этом в среду, 14 ноября в Twitter сообщил посол Украины в Таиланде Андрей Бешта.

"Внимание, украинцы которые планируют отпуск в Таиланде. Согласно уточненному решению тайского правительства, уже с 15 ноября украинцы не будут платить консульский сбор в размере около 60 долларов за получение туристической визы по прибытию", - написал посол.

До отмены консульский сбор для получения туристической визы по прибытию составлял около 60 долларов.
oleg1981
Airbus A319
Повідомлень: 123
З нами з: 21 квітня 2012, 18:31
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення oleg1981 »

Весною цього року подавався на британську візу.Маючи два паспорти,крім біометричного ще є звичайний в який і отримав візу.Без проблем в травні виїхав з України і заїхав в Британію.При поверненні додому мій паспорт хвилин 5 вивчали прикордонники,на моє уточнююче питання відповіли що все нормально і відпустили.Минулого тиждня в аеропорту Львова при виїзді така сама історія,затримка на декілька хвилин, в результаті нічого не коментуючи віддали паспорт і пропустили.Під час прикордонного контролю в Станстеді,британці мене повідомили що мій паспорт скасований і рахується як втрачений.Я нічого не розуміючи показав ще свій другий паспорт.Після півгодинного очікування прикордонник повідомив що на цей раз я можу пройти але на майбутнє радить перенести візу в другий паспорт.
При поверненні додому наші сказали що мій паспорт числиться в інтерполі як вкрадений і нічим допомогти не можуть і що я не один такий.
Порадьте хто знає що можна зробити в такому випадку?І як правильно поступити з візою?Віза до травня 2020 року.
Перенести візу в другий паспорт-але я планую весною пряму поїздку з Польщі в Дублін а без британських штампів мене не пустять.
Скасувати старий паспорт в паспортному столі і під час поїздок давати прикордонникам паспорт без візи а потім просто показувати візу в старому паспорті.Наскількі я знаю так можна робити з Британською і візою США..
Дякую.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Напишіть запити про інформацію щодо статусу Ваших паспортів до прикордонної, міграційної служби, нац. Поліції та МВС.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

Украина решила немного больше поднимать бабла на визах :smile:

https://www.rbc.ua/rus/news/ukraina-pov ... 56296.html
С 1 января сбор за оформление электронной визы для иностранцев составит 85 долларов

Украина с 1 января 2019 года повышает стоимость оформления электронных виз до 85 долларов. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на опубликованное правительственное постановление.

В частности, Кабмин одобрил изменения в правила оформления виз для въезда в Украину и транзитного проезда через ее территорию, которыми предусматриваются новые процедуры 1 января:
  • отмена оформления иностранцам туристических и деловых виз в пунктах пропуска через государственную границу в международных аэропортах "Борисполь", "Киев" (Жуляны) и "Одесса", поскольку им с апреля 2018 года МИД централизованно оформляет электронные визы;
    • увеличение тарифной ставки консульского сбора за оформление е-виз с 65 до 85 долларов;
    • расширение перечня оснований для оформления электронной визы. В дополнение к деловой и туристической цели въезда вводятся электронные визы для поездок в Украину с частной целью, для лечения, деятельности в сфере культуры, науки, образования, спорта, а также представителям СМИ.
oleg1981
Airbus A319
Повідомлень: 123
З нами з: 21 квітня 2012, 18:31
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення oleg1981 »

v_volf писав: 16 листопада 2018, 10:04 Напишіть запити про інформацію щодо статусу Ваших паспортів до прикордонної, міграційної служби, нац. Поліції та МВС.
Дякую але щось ні надії ні довіри до нашої держави немає((
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Honduras »

oleg1981 писав: 16 листопада 2018, 15:10
v_volf писав: 16 листопада 2018, 10:04 Напишіть запити про інформацію щодо статусу Ваших паспортів до прикордонної, міграційної служби, нац. Поліції та МВС.
Дякую але щось ні надії ні довіри до нашої держави немає((
А як, по Вашому, воно повинно бути?
Аватар користувача
Spirit
Airbus A330
Повідомлень: 617
З нами з: 16 січня 2014, 23:42
Звідки: KHE
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Spirit »

oleg1981 писав: 15 листопада 2018, 23:08 Весною цього року подавався на британську візу.Маючи два паспорти,крім біометричного ще є звичайний в який і отримав візу.Без проблем в травні виїхав з України і заїхав в Британію.При поверненні додому мій паспорт хвилин 5 вивчали прикордонники,на моє уточнююче питання відповіли що все нормально і відпустили.Минулого тиждня в аеропорту Львова при виїзді така сама історія,затримка на декілька хвилин, в результаті нічого не коментуючи віддали паспорт і пропустили.Під час прикордонного контролю в Станстеді,британці мене повідомили що мій паспорт скасований і рахується як втрачений.Я нічого не розуміючи показав ще свій другий паспорт.Після півгодинного очікування прикордонник повідомив що на цей раз я можу пройти але на майбутнє радить перенести візу в другий паспорт.
При поверненні додому наші сказали що мій паспорт числиться в інтерполі як вкрадений і нічим допомогти не можуть і що я не один такий.
Порадьте хто знає що можна зробити в такому випадку?І як правильно поступити з візою?Віза до травня 2020 року.
Перенести візу в другий паспорт-але я планую весною пряму поїздку з Польщі в Дублін а без британських штампів мене не пустять.
Скасувати старий паспорт в паспортному столі і під час поїздок давати прикордонникам паспорт без візи а потім просто показувати візу в старому паспорті.Наскількі я знаю так можна робити з Британською і візою США..
Дякую.
я не спец у цих питаннях, але як вам такий варіант: перенести візу у новий паспорт і до Вашоі поіздки в Дублін злітайте в ЮК з Украіни щоб отримати британські штампи. На щастя квиток до Лондону зараз можна купити за невеликі гроші.
oleg1981
Airbus A319
Повідомлень: 123
З нами з: 21 квітня 2012, 18:31
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення oleg1981 »

Перевірив статус паспорта на сервісі перевірки недійсних документів:
ДОКУМЕНТ: Паспорт громадянина України для виїзду за кордон серія XX номер XXXXXX

Документ визнано недійсним.

Зазначена інформація є довідковою. У разі необхідності офіційного підтвердження зазначеної інформації, особі необхідно особисто звернутися з оригіналом документа до територіального підрозділу ДМС, який здійснив оформлення документа, або до територіального підрозділу ДМС відповідно до зареєстрованого місця проживання.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Labiann »

Кабинет министров Таиланда дал «зеленый свет» временной отмене сбора за визу по прибытии для граждан 21 страны, включая УКРАИНУ, прилетающих в Королевство на срок не более 15 дней.
➡️с 15.11.18 (ранее было с 01.12.18)
➡️до 13.01.19 (ранее было до 31.01.19)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей