Міжнародний аеропорт Львів

Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Vitaliy »

Victor H писав: 01 листопада 2018, 19:09 Ви бачили розклад? Можна зранку о 4:30 вилетіти зі Львова і о 9:00 бути в SVO. А потім о 20:40 звідти вилетіти і о 1:30 ночі бути у Львові. + я думаю те саме з рядом інших міст куди вони літають (напевно Росія + Балтика + Скандинавія). Для занятих людей, які не хочуть втрачати робочий день - саме воно.
мене в минулому році мій менеджер агітував летіти ODS - RIX - MUC, тому шо це найбільг ранній маршрут з Одеси виходив (чехи в MUC не літають, іншими виходило суттєво пізніше)
думаю зі Львова транзиту в той же Берлін балтики можуть також набрати, кому важливо бути вранці і назад вилітати пізно ввечері
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

Vitaliy писав: 01 листопада 2018, 19:39
Victor H писав: 01 листопада 2018, 19:09 Ви бачили розклад? Можна зранку о 4:30 вилетіти зі Львова і о 9:00 бути в SVO. А потім о 20:40 звідти вилетіти і о 1:30 ночі бути у Львові. + я думаю те саме з рядом інших міст куди вони літають (напевно Росія + Балтика + Скандинавія). Для занятих людей, які не хочуть втрачати робочий день - саме воно.
мене в минулому році мій менеджер агітував летіти ODS - RIX - MUC, тому шо це найбільг ранній маршрут з Одеси виходив (чехи в MUC не літають, іншими виходило суттєво пізніше)
думаю зі Львова транзиту в той же Берлін балтики можуть також набрати, кому важливо бути вранці і назад вилітати пізно ввечері
Ця ніша у Львові вже непогано заповнена Лотом (виліт о 6:30) і Австрійцями (5:30 з суперкороткими стиковками, нажаль тільки влітку, коли вони мають два рейси на день). І МАУ недалеко втекли з вильотом о 7:00.

Я кілька місяців тому літав в Мюнхен через Познань, куди у Лота в певні дні є нічний рейс о 4:30 ранку і стиковки з ранковою Люфтганзою в MUC і FRA. Приліт туди о 7:15, о 8:00 вже пив каву на Marienplatz:
Screenshot_20181101-210856_Chrome.jpg
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

popTAB писав: 29 жовтня 2018, 21:39
Сьогодні в нас дуже гарне завантаження — 177 пасажирів на приліт і 144 — на відліт, тобто це 80% завантаження.
Авіакомпанія «Wizz Air» відкрила авіарейс Вільнюс-Львів-Вільнюс — Львівська міська рада https://city-adm.lviv.ua/news/economy/2 ... iv-vilnius
Лол, а МАУ, кажуть, літом з 30% заповнюваністю літали. І як можна цю конторку сприймати всерйоз.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Що цікаво, МАУ не сильно факапило на рейсах між Львовом та Вільнюсом: час був якраз під туризм.
Просто репутація ніяка, от ніхто й не літав
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення makor »

Хз кто не летал, я летал - был полный борт;)
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення makor »

Ну и к чему сравнения в первые рейсы, пусть сначала на окупаемость выведут, и вообще к чему эти фразы про конторку, если у визза и мау абсолютно разный доступ к финансовому ресурсу, устойчивость к накатыванию первоначально убыточных маршрутов и даже авиатопливо в Европе дешевле... Ну не смогли или не захотели, что с того?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdys »

makor писав: 01 листопада 2018, 23:02 Ну и к чему сравнения в первые рейсы, пусть сначала на окупаемость выведут, и вообще к чему эти фразы про конторку, если у визза и мау абсолютно разный доступ к финансовому ресурсу, устойчивость к накатыванию первоначально убыточных маршрутов и даже авиатопливо в Европе дешевле... Ну не смогли или не захотели, что с того?
Ситуація майже така, як і тоді, коли Візз реструктував діяльність в Україні і закрив маршрут Київ-Вільнюс.
Всі розказували (і тут також), що МАУ вижило Візз з даного маршруту.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Sentry »

Valdys писав: 02 листопада 2018, 11:28 Ситуація майже така, як і тоді, коли Візз реструктував діяльність в Україні і закрив маршрут Київ-Вільнюс.
Всі розказували (і тут також), що МАУ вижило Візз з даного маршруту.
На тот момент так и было. Напомнить о пассапотоке и платежеспособности населения в то время? Сейчас ситуация изменилась, и Визз вернулся.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdys »

Sentry писав: 02 листопада 2018, 11:31
Valdys писав: 02 листопада 2018, 11:28 Ситуація майже така, як і тоді, коли Візз реструктував діяльність в Україні і закрив маршрут Київ-Вільнюс.
Всі розказували (і тут також), що МАУ вижило Візз з даного маршруту.
На тот момент так и было. Напомнить о пассапотоке и платежеспособности населения в то время? Сейчас ситуация изменилась, и Визз вернулся.
ну Ви це серйозно?

Вважаєте, що закрили саме тому?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Sentry »

Valdys писав: 02 листопада 2018, 11:34
Sentry писав: 02 листопада 2018, 11:31
Valdys писав: 02 листопада 2018, 11:28 Ситуація майже така, як і тоді, коли Візз реструктував діяльність в Україні і закрив маршрут Київ-Вільнюс.
Всі розказували (і тут також), що МАУ вижило Візз з даного маршруту.
На тот момент так и было. Напомнить о пассапотоке и платежеспособности населения в то время? Сейчас ситуация изменилась, и Визз вернулся.
ну Ви це серйозно?

Вважаєте, що закрили саме тому?
Я не знаю настоящей причины закрытия. Но очевидно (судя по ценам), что это направление было для Визза менее выгодным, чем другие. По-этому при наличии тех ресурсов, которые у них были в тот момент и после анализа рынка, Визз решил не открывать этот маршрут, а открыть другие маршруты. Напомню, что у Визза нет транзитников и минимальное количество коммандировочных, по-этому их спрос зависит от платежеспособности населения гораздо сильнее, чем спрос МАУ. При этом и для МАУ 2014-15 года были тяжелыми.

Исходя из вышесказанного, да, я считаю, что это можно назвать, что МАУ вытеснили Визз с маршрута. Визз ушел, МАУ остались. Как это еще называется?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення makor »

У мау были транзитники, у Визза только прямой трафик. Разные рынки, разный поток. Одним хватало, вторым перестало хватать и они закрыли рейс. Зачем в этом искать какие-то связи?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Valdys »

Sentry писав: 02 листопада 2018, 11:40
Valdys писав: 02 листопада 2018, 11:34
Sentry писав: 02 листопада 2018, 11:31
На тот момент так и было. Напомнить о пассапотоке и платежеспособности населения в то время? Сейчас ситуация изменилась, и Визз вернулся.
ну Ви це серйозно?

Вважаєте, що закрили саме тому?
Я не знаю настоящей причины закрытия. Но очевидно (судя по ценам), что это направление было для Визза менее выгодным, чем другие. По-этому при наличии тех ресурсов, которые у них были в тот момент и после анализа рынка, Визз решил не открывать этот маршрут, а открыть другие маршруты. Напомню, что у Визза нет транзитников и минимальное количество коммандировочных, по-этому их спрос зависит от платежеспособности населения гораздо сильнее, чем спрос МАУ. При этом и для МАУ 2014-15 года были тяжелыми.

Исходя из вышесказанного, да, я считаю, что это можно назвать, что МАУ вытеснили Визз с маршрута. Визз ушел, МАУ остались. Как это еще называется?
це називається реструктуризація роботи.
І МАУ так ні до чого.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення converj »

Планетарный масштаб

Зображення
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Franek »

makor писав: 01 листопада 2018, 23:02 Ну и к чему сравнения в первые рейсы, пусть сначала на окупаемость выведут, и вообще к чему эти фразы про конторку, если у визза и мау абсолютно разный доступ к финансовому ресурсу, устойчивость к накатыванию первоначально убыточных маршрутов и даже авиатопливо в Европе дешевле... Ну не смогли или не захотели, что с того?
:lol: :lol:
Нє смоглі ілі нє захотєлі, але Майберг вже відчитував Романовську, шо та гамно менеджер, бо не дає їм розвивати хаб у Львові. Цікаво, як вони з іншим доступом до фінансового ресурсу і не такою устойчівостью к накативанію хотіли робити хаб. Чи хотіли не хаб, а цапа відбувайла? :lol: Але МАУ-сєкті пофік)))
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення popTAB »

Хаб у них в Борисполі. У Львові у них хіба плани на нічні чудо-рейси були київським бортом.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »


ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ З АВІАКОМПАНІЄЮ RYANAIR ЗАВЕРШИВСЯ РЕЙСОМ ЛОНДОН (СТАНСТЕД)

Сьогодні до Львова прибув останній з п’яти, анонсованих авіакомпанією Ryanair, рейсів - із Лондон (Станстед).
На приліт було 159 пасажирів, а на відліт відправилось 139 осіб.
Нагадаємо, попередні рейси відбулися цього тижня у вівторок та середу: Краків – у вівторок, Варшава (Модлін), Дюссельдорф (Веце) та Меммінген – у середу.
Загалом наразі на усіх напрямках авіакомпанія буде виконувати 14 рейсів у тиждень.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення makor »

Franek писав: 02 листопада 2018, 14:17 :lol: :lol:
Нє смоглі ілі нє захотєлі, але Майберг вже відчитував Романовську, шо та гамно менеджер, бо не дає їм розвивати хаб у Львові. Цікаво, як вони з іншим доступом до фінансового ресурсу і не такою устойчівостью к накативанію хотіли робити хаб. Чи хотіли не хаб, а цапа відбувайла? :lol: Але МАУ-сєкті пофік)))
Не знаю какой смысл отвечать вашим фантазиям в голове, но у Визза могут быть другие тарифы за обьем в обеих портах, у них больше ресурса летать в убыток, и хотели хаб, перехотели это их личное дело. К чему этот поток сознания?
Врядли вам интересно что даже банальный лизинг у МАУ может стоить в полтора раза дороже Визза чисто из-за того что у Визза кредитные деньги по 2% а у МАУ под 25%. И точно такой же рейс может быть как выгодным так и нет в зависимости от 10 причин кроме параноидальных теорий заговора )))

Визз закрыл маршрут/базу - ну, на то были причины, они старались
МАУ закрыло рейс - фу лохи и неудачники
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Igoresha »

Смысл отвечать ему - у него всегда МАУ плюёт в борщ. Майберг будет виноват даже в нечищенных тротуарах во Львове
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення Victor H »

45228009_2061046153952096_9019094694948241408_o.jpg
Щось нове в позиціонуванні LWO: хаб :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

Повідомлення mischko »

Victor H писав: 02 листопада 2018, 18:16 45228009_2061046153952096_9019094694948241408_o.jpg
Щось нове в позиціонуванні LWO: хаб :)
не авіахаб, а інтермодальний, типу як я цього року летів Львів - Убер - Регіональний Експрес на Чернівці
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей