Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення LWIEV »

Я маю преміум-статус і в Турків, і в МАУ. Тобто порівнюю порівнюване. Небо і земля. У МАУ єдиний сервісний підрозділ, який працює на всі 100 - це кол-центр. Кол-центр Туркішів помічний, але не настільки дружній. (ФБ підтримку не тестив ні там, ні там). Сервіс на борту, сервіс в аеропорту - МАУ тільки починає наздоганяти.

Я не можу собі уявити ситуацію, коли Туркіші відмовляються мені продати квиток і поставити на wait-list, на рейс, який не перепроданий і який потім летить півпорожнім, як у мене було з МАУ, які просто не вміють управляти своїми ємностями. Я не можу собі уявити, щоб Туркіші мали дефект крісла, який нищить одяг, і робили при цьому винним пасажира. Я не можу собі уявити, щоб Туркіші могли зневажливо ставитись до клієнта, бо він не летить в бізнесі. І я не можу собі уявити ситуації, коли турецький екіпаж не може висловити свою думку без помилок, роблячи оголошення. Є куди рости.

І щойно літав в PVG через Відень/Франкфурт - не знаю, що там в 100 разів краще, ніж в Стамбулі. Прайоріті на кордонах нема, навігація жахлива (шлях будь-куди пролягає через обов'язковий д'юті-фрі), погане управління чергою на контролях. Так, менше людей, ну, побачимо, що буде за рік, коли Турки перейдуть в ISL.

Політично Ердоґан веде свою країну туди, куди вів нашу Янукович. Це виклик, в тому числі і для хабу, і для авіакомпанії. Я, в принципі, можу уявити собі ситуацію, коли перестану літати через Туреччину з політичних причин, як не літаю через Білорусь чи Узбекистан. Але давайте не забувати, що присутність Коломойського є, ймовірно, найбільшим з усіх наявних викликів для МАУ. І якщо перед менеджментом МАУ буде стояти питання: клієнт чи власник - переможе власник. У Туркішів ця проблема виглядала неіснуючою до 2016. І зараз вона тривожно рухається в "український" бік.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення LWIEV »

manjeroke писав: 14 жовтня 2018, 15:33 А еще недавно имели 2 года подряд убыток и 30 самолетов на хранении. Посмотрим как долго будет прибыльный период.
Еще посмотрим что будет с их флотом когда он стареть начнет, с их качеством обслуживания проблем будут...
Саме тому мене вражають минулорічні 700 млн прибутку і цьогорічні закупки В787 і А350. Я уважно читаю їхні квартальні і річні звіти. Якщо чесно - я вважав, що після війни, терактів, перевороту, обвалу O&D ринку в Стамбулі, політичної зачистки топ-менеджменту компанії (коли СFO казав, що в компанії відбулась настільки масштабна заміна керівного складу, що втрачена значна частина інституційної пам'яті) вони вже не піднімуться. Перегрупувались, піднялись і полетіли ще краще.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення manjeroke »

LWIEV писав: 14 жовтня 2018, 15:50 Я маю преміум-статус і в Турків, і в МАУ. Тобто порівнюю порівнюване. Небо і земля. У МАУ єдиний сервісний підрозділ, який працює на всі 100 - це кол-центр. Кол-центр Туркішів помічний, але не настільки дружній. (ФБ підтримку не тестив ні там, ні там). Сервіс на борту, сервіс в аеропорту - МАУ тільки починає наздоганяти.

Я не можу собі уявити ситуацію, коли Туркіші відмовляються мені продати квиток і поставити на wait-list, на рейс, який не перепроданий і який потім летить півпорожнім, як у мене було з МАУ, які просто не вміють управляти своїми ємностями. Я не можу собі уявити, щоб Туркіші мали дефект крісла, який нищить одяг, і робили при цьому винним пасажира. Я не можу собі уявити, щоб Туркіші могли зневажливо ставитись до клієнта, бо він не летить в бізнесі. І я не можу собі уявити ситуації, коли турецький екіпаж не може висловити свою думку без помилок, роблячи оголошення. Є куди рости.

І щойно літав в PVG через Відень/Франкфурт - не знаю, що там в 100 разів краще, ніж в Стамбулі. Прайоріті на кордонах нема, навігація жахлива (шлях будь-куди пролягає через обов'язковий д'юті-фрі), погане управління чергою на контролях. Так, менше людей, ну, побачимо, що буде за рік, коли Турки перейдуть в ISL.

Політично Ердоґан веде свою країну туди, куди вів нашу Янукович. Це виклик, в тому числі і для хабу, і для авіакомпанії. Я, в принципі, можу уявити собі ситуацію, коли перестану літати через Туреччину з політичних причин, як не літаю через Білорусь чи Узбекистан. Але давайте не забувати, що присутність Коломойського є, ймовірно, найбільшим з усіх наявних викликів для МАУ. І якщо перед менеджментом МАУ буде стояти питання: клієнт чи власник - переможе власник. У Туркішів ця проблема виглядала неіснуючою до 2016. І зараз вона тривожно рухається в "український" бік.
вы не с тем человеком эрдогана сравниваете. Надо не с нашим старым, а с главной свинособакой сравнивать. Янукович в отличие от этих двоих на соседние страны не наподал. А так две бывшие империи идут к дальнейшему расколу
P.s мне уже хватает политических причин турцию как свинособакию стороной обходить
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Alександр »

Все предельно ясно.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення LWIEV »

manjeroke писав: 14 жовтня 2018, 16:45 вы не с тем человеком эрдогана сравниваете. Надо не с нашим старым, а с главной свинособакой сравнивать. Янукович в отличие от этих двоих на соседние страны не наподал. А так две бывшие империи идут к дальнейшему расколу
P.s мне уже хватает политических причин турцию как свинособакию стороной обходить
Поважаю Вашу позицію, та, все ж, я бачу фундаментальну різницю між РФ і Туреччиною хоча б в тому, що в Росії нема неімперських сил. Їхні демократи закінчуються на українському питанні. З Туреччиною - сподіваюсь - все не так безнадійно. Навіть на піку, Ердоґан двічі був за крок від поразки на виборах. По-друге, я не думаю, що ми можемо собі дозволити поставити Туреччину по інший бік барикад, доки не повернемо Крим.

Тому я навіть не цікавлюсь гілкою про Аерофлот, але дуже сподіваюсь, що досвід Туркішів свого часу стане помічним для якогось пост-МАУ.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Alександр »

С официального сайта ТК:
Dear Passengers,
Istanbul New Airport will become operational with an official launch on October 29, 2018.

Turkish Airlines will launch limited number of domestic and international flights from Istanbul New Airport until December 29, 2018; and will continue to carry out its main operation and existing schedule without a change at Istanbul Atatürk Airport. The first flight routes of Turkish Airlines from Istanbul New Airport will be Ankara, Antalya, İzmir, Azerbaijan (Baku) and TRNC (Ercan).

The flights from Istanbul New Airport will be additional. The flights already being carried out from Istanbul Atatürk Airport to Ankara, Antalya, İzmir, Azerbaijan (Baku) and TRNC (Ercan) will continue with their existing schedule until December 30, 2018.

The move from Istanbul Atatürk Airport to Istanbul New Airport will take place on December 31, 2018. As of this date, all our operations currently being performed at Istanbul Atatürk Airport, will be carried out at Istanbul New Airport.

To your kind attention.

Это первое официальное сообщение авиакомпании по поводу нового аэропорта Стамбула
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Alександр »

1111.JPG
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення LWIEV »

Я оце колись купив квиточок з IST на кінець жовтня, щоб познайомитись з новим аеропортом. Знайомство відкладемо, буде прощання з Ататюрком.
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення ValNK »

Шановні, хтось пам'ятає, коли у Турецьких авіаліній бувають сезонні знижки?
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Valdys »

Та наче ось недавно було
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення LWIEV »

В деякі роки ще бували після нового року на період лютий-березень/квітень.
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення ValNK »

А на червень-серпень щось було?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Sentry »

ValNK писав: 23 жовтня 2018, 01:15 А на червень-серпень щось було?
На пиковый сезон? :) Было, в марте-апреле. Но очень редко, сейчас я бы особо не расчитывал, учитывая рост пасспотока из Украины в целом и отличную загрузку конкретно у ТК.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Olek »

Починаючи із зимового розкладу авіакомпанія Turkish Airlines збільшить частоту рейсів до Києва з 16 до 24 на тиждень. З 15 листопада 2018 року частота рейсів буде збільшена до 21 на тиждень та з 18 лютого 2019 року – до 24 рейсів на тиждень.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Valdys »

ого, 3.5 рази на добу.
нічого так.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення mischko »

Роблять все, щоб не прийшов Emirates
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 23 жовтня 2018, 11:22 Роблять все, щоб не прийшов Emirates
від них нічого не залежить.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Alександр »

Ну, Emirates де-факто и так присутствует. Как и Qatar. Но турки пока их задавили по полной программе
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення mischko »

Alександр писав: 23 жовтня 2018, 11:29 Ну, Emirates де-факто и так присутствует. Как и Qatar. Но турки пока их задавили по полной программе
Щоб залишатися на місці - потрібно бігти. От турки і накидають рейсів знижуючи привабливість українського ринку для конкурентів.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Turkish airlines (TK) Турецкие авиалинии

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 23 жовтня 2018, 11:31 Щоб залишатися на місці - потрібно бігти. От турки і накидають рейсів знижуючи привабливість українського ринку для конкурентів.
Учитывая расписание нового рейса, о его привлекательности можно говорить очень условно. Хотя количество стыковок он, безусловно, расширяет.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей