Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Повідомлення converj »

хотя да. Мои коллеги, когда летали в Гуанчжоу на ТК говорили, что в меню были китайские блюда.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Повідомлення UKCC »

Alександр писав: 12 жовтня 2018, 14:57 На рейсах из Японии, оказывается, есть
ну вони ж не зі стамбулу напевно на зворотній рейс їжу везуть, а локальний кейтерінг беруть на борт, то чом би й не суші. :fishnew:

Дякую за цікаву розповідь-фотозвіт ;-)
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Повідомлення UKCC »

converj писав: 12 жовтня 2018, 14:59 хотя да. Мои коллеги, когда летали в Гуанчжоу на ТК говорили, что в меню были китайские блюда.
теж бачив та, здається, навіть їв китайську їжу на рейсі з ГЖ у турків. А Люфтганза навіть на шляху "туди" (FRA-HKG) має азійське меню на борту в економі.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Повідомлення manjeroke »

Я азиатскую еду люблю, но в самолете ничего хуже представить не могу. В бизнесе может и ок, но не в экономе
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Повідомлення UKCC »

manjeroke писав: 12 жовтня 2018, 16:14 Я азиатскую еду люблю, но в самолете ничего хуже представить не могу. В бизнесе может и ок, но не в экономе
ага, Китай був би набагато краще, якби не був населений китайцями. Їжа сама по собі нормальна, на борту дають же не екстримально гостру чи "ароматну", але ось навіть на рейсі LH навколо мене на пару рядів точно були самі китайці. "чмякают-хуякают" голосно розмовляють під час їжі, рештки летять зі столиків на підлогу :facepalm: :hot: ТОму думку автора, який намагається уникати китайських авіаліній, я вцілому розділяю. Правдв не завжди це вдається, а ну і ще Hanian останнім часом багато хвалять, п'ятизвроква ж компанія, може там все ж не все й так погано?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Повідомлення manjeroke »

UKCC писав: 12 жовтня 2018, 16:20
manjeroke писав: 12 жовтня 2018, 16:14 Я азиатскую еду люблю, но в самолете ничего хуже представить не могу. В бизнесе может и ок, но не в экономе
ага, Китай був би набагато краще, якби не був населений китайцями. Їжа сама по собі нормальна, на борту дають же не екстримально гостру чи "ароматну", але ось навіть на рейсі LH навколо мене на пару рядів точно були самі китайці. "чмякают-хуякают" голосно розмовляють під час їжі, рештки летять зі столиків на підлогу :facepalm: :hot: ТОму думку автора, який намагається уникати китайських авіаліній, я вцілому розділяю. Правдв не завжди це вдається, а ну і ще Hanian останнім часом багато хвалять, п'ятизвроква ж компанія, може там все ж не все й так погано?
хотел ими полететь в Тайпей первый раз, цена ow была хорошая и маршрут интересный. Они по кодшеру возят из Киева, может у кого получится слетать
Jew
Airbus A319
Повідомлень: 227
З нами з: 11 жовтня 2013, 14:47
Контактна інформація:

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Повідомлення Jew »

Подскажите кто знает. Сколько мин. времени можно закладывать на транзит в аэропорту Пекина. AirChina прилет в Пекин, дальше Гуанчжоу, одним билетом. Есть стыковка 1.40.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Повідомлення Alександр »

Должно хватить, если джинсами шевелить
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Повідомлення nyakove »

Jew писав: 08 лютого 2019, 14:44 Подскажите кто знает. Сколько мин. времени можно закладывать на транзит в аэропорту Пекина. AirChina прилет в Пекин, дальше Гуанчжоу, одним билетом. Есть стыковка 1.40.
Скорее всего, это разные терминалы будут, внутренний терминал на солидном таком удалении от международного, минут 15-20 на автобусе ехать. Сами автобусы круглосуточно ездят, бесплатные. 1:40 должно хватить, но слишком медлить не стоит
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Мне бы в небо или без визы в Поднебесную

Повідомлення Alександр »

Там все в рамках однооо Т3
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей