Візи та все про них...

shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

Я согласен насчёт совершенно разных масштабов отношений с КНР у нас, и у РФ.
Но ещё раз, взаимоотношения Тайваня и КНР совсем другого плана: в частности, крупнейшим партнёром по импорту и экспорту Тайваня является Китай. В одну сторону идёт с/х продукция (понятно откуда куда), в другую плоды Тайваньской силиконовой долины.
В общем, manjeroke подробнее может это описать))
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення devmind »

shushuair писав: 07 вересня 2018, 16:17 Но ещё раз, взаимоотношения Тайваня и КНР совсем другого плана: в частности, крупнейшим партнёром по импорту и экспорту Тайваня является Китай. В одну сторону идёт с/х продукция (понятно откуда куда), в другую плоды Тайваньской силиконовой долины.
Внутренняя и внешняя политика - разные вещи же. Что дозволено Юпитеру, не дозволено быку.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

devmind писав: 07 вересня 2018, 16:25 Внутренняя и внешняя политика - разные вещи же. Что дозволено Юпитеру, не дозволено быку.
Политика может и внутренняя, а экономики у Тайваня и КНР раздельные.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 07 вересня 2018, 16:27
devmind писав: 07 вересня 2018, 16:25 Внутренняя и внешняя политика - разные вещи же. Что дозволено Юпитеру, не дозволено быку.
Политика может и внутренняя, а экономики у Тайваня и КНР раздельные.
Я в середині нульових працював на дрібно-гуртову фірму, що торгувала комп'ютерною технікою. Економіка там велика, так, звідти йдуть серйозні поставки, але ми керувалися: http://consultant.parus.ua/?doc=01NBI27A14
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення devmind »

shushuair писав: 07 вересня 2018, 16:27 Политика может и внутренняя, а экономики у Тайваня и КНР раздельные.
Ну и что? Официальный Пекин так не считает, и у него есть рычаги для того, чтобы не позволить заблуждаться другим. Для Украины таких рычагов, очевидно, больше, чем для РФ.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 07 вересня 2018, 16:33 Я в середині нульових працював на дрібно-гуртову фірму, що торгувала комп'ютерною технікою. Економіка там велика, так, звідти йдуть серйозні поставки, але ми керувалися: http://consultant.parus.ua/?doc=01NBI27A14
Так, але там вище вказано, що він відкликаний в 2005, тобто втратив чинність.
Справді цікаво стало, треба пошукати, як це працює станом на сьогодні.
Востаннє редагувалось 07 вересня 2018, 16:43 користувачем shushuair, всього редагувалось 1 раз.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

devmind писав: 07 вересня 2018, 16:34 Ну и что? Официальный Пекин так не считает, и у него есть рычаги для того, чтобы не позволить заблуждаться другим. Для Украины таких рычагов, очевидно, больше, чем для РФ.
В принципе, ты прав. Но тот же Евросоюз на правах взаимности отменил визы в Тайвань, хотя многим странам ЕС (а может всем, не искал, не могу утверждать) при этом визово всё равно в КНР за исключением Гонконга.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

shushuair писав: 07 вересня 2018, 16:38
mischko писав: 07 вересня 2018, 16:33 Я в середині нульових працював на дрібно-гуртову фірму, що торгувала комп'ютерною технікою. Економіка там велика, так, звідти йдуть серйозні поставки, але ми керувалися: http://consultant.parus.ua/?doc=01NBI27A14
Так, але там вище вказано, что він відкликаний в 2005, тобто втратив чинність.
Справді цікаво стало, треба пошукати, як це працює станом на сьогодні.
Думаю, що так же і працює, просто якісь формальні зміни.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 07 вересня 2018, 16:43 Думаю, що так же і працює, просто якісь формальні зміни.
Так, в 2010 році було підписано спільну заяву держав, на сайті президента України вона видалена, проте на сайті посольства КНР в Україні текст залишився, кому цікаво

http://ua.chineseembassy.org/rus/zwgx/t737970.htm
2. Сторони вважають, що взаємна підтримка з питань, що стосуються державного суверенітету, єдності та територіальної цілісності, лежить в основі китайсько-українських відносин.
Українська сторона підтвердила, що підтримує і в подальшому буде підтримувати політику «одного Китаю», виступає проти «незалежності Тайваню» в будь-якій формі, проти вступу Тайваню до міжнародних організацій, членами яких можуть бути лише суверенні держави, а також не здійснюватиме жодних офіційних контактів з Тайванем. Українська Сторона підтримує мирний розвиток відносин між берегами Тайванської протоки та справу мирного об'єднання Китаю, вважає тайванське питання виключно внутрішньою справою КНР.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Наш шлях - ставати достатньо цікавими для Тайваню, щоб вони самі відміняли нам візи.
Наскільки я знаю - Україна ставить візи в тайванські паспорти.
Ось цей тайванець: https://www.facebook.com/chuck93614
живе в Україні з дозволом на проживання
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

shushuair писав: 07 вересня 2018, 16:42
devmind писав: 07 вересня 2018, 16:34 Ну и что? Официальный Пекин так не считает, и у него есть рычаги для того, чтобы не позволить заблуждаться другим. Для Украины таких рычагов, очевидно, больше, чем для РФ.
В принципе, ты прав. Но тот же Евросоюз на правах взаимности отменил визы в Тайвань, хотя многим странам ЕС (а может всем, не искал, не могу утверждать) при этом визово всё равно в КНР за исключением Гонконга.
Макао тоже безвиз, у Макао вообще очень гибкая визовая политика, там почти все безвиз/виза по прибытию. Китайский Лас-Вегас рад всем
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 07 вересня 2018, 17:08 Наш шлях - ставати достатньо цікавими для Тайваню, щоб вони самі відміняли нам візи.
Наскільки я знаю - Україна ставить візи в тайванські паспорти.
Ось цей тайванець: https://www.facebook.com/chuck93614
живе в Україні з дозволом на проживання
наши гос стоуктуры сами не знают что делать. С одной стороны они считают Тайвань частью КНР и говорят что можно visa on arrival, но есть и случаи когда отказывали. Но приравнивать паспорт КНР к паспорту Китайской Республики более чем глупо, ведь их выпускают независимые друг от друга страны.
В целом у Украины НЕТ политики в отношении Тайваня. Ни в одном документе не упоминается Китайская Республика, в том числе в МИДе, поэтому такой паспорт вообще не должен быть пропущен пограничником как я понимаю.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення shushuair »

manjeroke писав: 07 вересня 2018, 19:43
Макао тоже безвиз, у Макао вообще очень гибкая визовая политика, там почти все безвиз/виза по прибытию. Китайский Лас-Вегас рад всем
Да, я просто забыл про Макао
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення el ucranio »

Питання по досвіду з візою США, чи була в когось подібна ситуація:
Віза США чинна ще більше 5 років, паспорт, в якому вона стоїть, дійсний ще 1 рік. Але в тому паспорті вже взагалі немає місця для нових штампів про перетин кордону - пара штампів проставлені навіть на найпершій сторінці, на якій пишеться, що той паспорт є власністю України. Є інший паспорт, і, згідно з інформацією на сайті посольства США "Ви можете використовувати візу і новий паспорт, якщо термін дії паспорта з діючою візою закінчився або скоро закінчиться....Крім того, у паспорті, який містить візу, повинні зберегтись усі його сторінки та обкладинка. Вилучення візи із паспорта, як і пошкодження сторінки із біографічною інформацією або інших сторінок закордонного паспорта анулює Вашу візу." (https://ua.usembassy.gov/uk/visas-uk/as ... uiries-uk/)
Наразі є три питання, на які вищевказана інформація не дає прямої відповіді:
(1) якщо подаватися на новий паспорт (на заміну тому, у якому проставлена віза США), то старому паспорту щонайменше дироколом проб'ють дірки якраз на сторінці з біографічною інформацією. Чи буде це вважатися пошкодженням цієї сторінки з точки зору валідності візи США?
(2) "термін дії паспорта скоро закінчиться" - ще рік чинності паспорта - це "скоро закінчиться", чи ще не скоро? )
(3) при он-лайн реєстрації на рейс, поки паспорт з візою США ще чинний, дані якого паспорта потрібно вказувати - того, який з візою, чи того, у який буде ставитися штамп іміграційним офіцером США?
Заздалегідь дякую!
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

el ucranio писав: 18 вересня 2018, 00:28 Питання по досвіду з візою США, чи була в когось подібна ситуація:
Віза США чинна ще більше 5 років, паспорт, в якому вона стоїть, дійсний ще 1 рік. Але в тому паспорті вже взагалі немає місця для нових штампів про перетин кордону - пара штампів проставлені навіть на найпершій сторінці, на якій пишеться, що той паспорт є власністю України. Є інший паспорт, і, згідно з інформацією на сайті посольства США "Ви можете використовувати візу і новий паспорт, якщо термін дії паспорта з діючою візою закінчився або скоро закінчиться....Крім того, у паспорті, який містить візу, повинні зберегтись усі його сторінки та обкладинка. Вилучення візи із паспорта, як і пошкодження сторінки із біографічною інформацією або інших сторінок закордонного паспорта анулює Вашу візу." (https://ua.usembassy.gov/uk/visas-uk/as ... uiries-uk/)
Наразі є три питання, на які вищевказана інформація не дає прямої відповіді:
(1) якщо подаватися на новий паспорт (на заміну тому, у якому проставлена віза США), то старому паспорту щонайменше дироколом проб'ють дірки якраз на сторінці з біографічною інформацією. Чи буде це вважатися пошкодженням цієї сторінки з точки зору валідності візи США?
(2) "термін дії паспорта скоро закінчиться" - ще рік чинності паспорта - це "скоро закінчиться", чи ще не скоро? )
(3) при он-лайн реєстрації на рейс, поки паспорт з візою США ще чинний, дані якого паспорта потрібно вказувати - того, який з візою, чи того, у який буде ставитися штамп іміграційним офіцером США?
Заздалегідь дякую!
биомптрическому не пробивают первую страницу, думаю нужно попросить не пробивать ее и страницу с визой, ссылаясь на правила по визе США.
Стоит подойти, задать этот вопрос перед подачей, думаю высока вероятность получить разную реакцию в разных местах.
P.s. Глянул свои с женой старые паспорта, первую страницу нигде не пробили, но это паспорта эрефии и Азербайджана
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Victor H »

el ucranio писав: 18 вересня 2018, 00:28 (1) якщо подаватися на новий паспорт (на заміну тому, у якому проставлена віза США), то старому паспорту щонайменше дироколом проб'ють дірки якраз на сторінці з біографічною інформацією. Чи буде це вважатися пошкодженням цієї сторінки з точки зору валідності візи США?
Ви можете офіційно мати два паспорти - тоді перший вам не анулюють.
Якщо з якоїсь причини вам потрібно його анулювати, то можете написати заяву що старий паспорт був втрачений при невідомих обставинах.
el ucranio писав: 18 вересня 2018, 00:28 (2) "термін дії паспорта скоро закінчиться" - ще рік чинності паспорта - це "скоро закінчиться", чи ще не скоро? )
Я десь бачив цифру "6 місяців", але не впевнений чи це воно.
el ucranio писав: 18 вересня 2018, 00:28 (3) при он-лайн реєстрації на рейс, поки паспорт з візою США ще чинний, дані якого паспорта потрібно вказувати - того, який з візою, чи того, у який буде ставитися штамп іміграційним офіцером США?
Я такій ситуації вказував той, де віза. На паспортному в SFO дав його офіцеру і він не знайшов де ставити штамп. Я дав новий, він поставив туди без жодних питань.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення UKCC »

el ucranio писав: 18 вересня 2018, 00:28 .......
Наразі є три питання, на які вищевказана інформація не дає прямої відповіді:
(1) якщо подаватися на новий паспорт (на заміну тому, у якому проставлена віза США), то старому паспорту щонайменше дироколом проб'ють дірки якраз на сторінці з біографічною інформацією. Чи буде це вважатися пошкодженням цієї сторінки з точки зору валідності візи США?

(2) "термін дії паспорта скоро закінчиться" - ще рік чинності паспорта - це "скоро закінчиться", чи ще не скоро? )

(3) при он-лайн реєстрації на рейс, поки паспорт з візою США ще чинний, дані якого паспорта потрібно вказувати - того, який з візою, чи того, у який буде ставитися штамп іміграційним офіцером США?
Заздалегідь дякую!
(1) - двічв літав з анульованим в такий спосіб паспортом попереднього зразку (віза 10-річна отримана за рік до закіняення строку його дії, тобто і далі літатиму ще, сподіваюсь)
(2) - мені усно без посилань на документи озвучили в паспортному сервісі теж орієнтовні 6 місяців, але мені анулювали раніше (8міс.)
(3) - дійсного паспорту звісно ж, до якого бажаєте отримати штамп по прильоту.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Уряд схвалив угоду з Грузією про поїздки по ID-картками

https://www.rbc.ua/ukr/news/pravitelstv ... 50724.html
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення el ucranio »

manjeroke, Victor H, UKCC, дякую за Ваші відповіді.
Прошу вибачення за деяку двозначність мого питання №2 - про чинність паспорта - воно стосувалося саме оцінки з боку США, згідно прицитованої у моєму повідомленні інформації з сайту посольства "...якщо термін дії паспорта з діючою візою закінчився або скоро закінчиться..."
Стосовно заміни старого паспорта на новий, то однозначно можна його замінювати в будь-який час, незалежно від терміну дії, якщо у паспорті вже немає вільних сторінок для нових віз. У мене у самого є такий досвід, коли у зв'язку з відсутністю вільних сторінок у 2016 році міняв паспорт на новий, хоча до кінця строку його дії залишалося ще майже 2 роки. Жодних питань до мене не було, хоча це й був не комерційний сервіс, а звичайний районний відділ міграційної служби.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення UKCC »

Уряд схвалив безвіз з Уругваєм.
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytic ... ezviz.html
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей