Ryanair (FR)

Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення popTAB »

mischko писав: 12 вересня 2018, 11:03 ага, відкриють тут дочку
відкриють, відкриють, і ще й не одну. Зроблять по модному: на кожну дочку візьмуть по 2 30 літні борти з арізонської пустелі
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

mischko писав: 23 березня 2018, 11:54 Цікаво, от коли в Україні відкриватимуть перший магазин ІКЕА і Президент(-ка) приїде туди тєфтєльок з фрішкою поїсти і попутно стрічку перерізати - в інтернеті теж галасуватимуть, що це ганьба і образливо для Епіцентру?
Оффтоп, звісно.
Наврочив :-)

Resident

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Resident »

"По ее словам, обсуждение выхода компани на внутренний рынок уже началось."

Может мы это, того, не приметили?
viewtopic.php?f=5&t=2769
 
Вдруг это новая дочка Райана, просто они так конспирируются, чтобы Визз и МАУ не догодались :secret: :lol:
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sleepwalker »

це часто критикують, але до піару Омеляна і Порошенка на Раянейрі та ІКЕА я ставлюся з розумінням. країна конче потребує інвестицій, а ці бренди, як не крути, не лише світові лідери у своїх галузях, але й іміджеві. інвесторам завжди приємно поручкатися з високопосадовцями на камеру. нічого ганебного в цьому немає, навпаки корисно для загального інвестиційного клімату.
але "секретна інформація" про Херсонський хаб Раянейра з вуст радника міністра — це вже лютий зашквар, я вважаю.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

Sleepwalker писав: 12 вересня 2018, 12:55 це часто критикують, але до піару Омеляна і Порошенка на Раянейрі та ІКЕА я ставлюся з розумінням. країна конче потребує інвестицій, а ці бренди, як не крути, не лише світові лідери у своїх галузях, але й іміджеві. інвесторам завжди приємно поручкатися з високопосадовцями на камеру. нічого ганебного в цьому немає, навпаки корисно для загального інвестиційного клімату.
але "секретна інформація" про Херсонський хаб Раянейра з вуст радника міністра — це вже лютий зашквар, я вважаю.
У нас правительство так завлекает инвестиции конечно. И налоги нормальные сделали и нац банк хренью не страдает и суд честный....
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sleepwalker »

manjeroke писав: 12 вересня 2018, 16:04
Sleepwalker писав: 12 вересня 2018, 12:55 це часто критикують, але до піару Омеляна і Порошенка на Раянейрі та ІКЕА я ставлюся з розумінням. країна конче потребує інвестицій, а ці бренди, як не крути, не лише світові лідери у своїх галузях, але й іміджеві. інвесторам завжди приємно поручкатися з високопосадовцями на камеру. нічого ганебного в цьому немає, навпаки корисно для загального інвестиційного клімату.
але "секретна інформація" про Херсонський хаб Раянейра з вуст радника міністра — це вже лютий зашквар, я вважаю.
У нас правительство так завлекает инвестиции конечно. И налоги нормальные сделали и нац банк хренью не страдает и суд честный....
цим ви каґбе констатуєте відсутність фінансової та юридичної аналітики у топових корпораціях, яким би аби поручкатися з президентом. :?
але це не так.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

Нет, наоборот. Вместо создания условий для инвестиций для ВСЕХ дают индивидуальные гарантии для избранных и кричат какие молодцы. Это Порошенко и омеляну нужны такие встречи, а не IKEA и Ryanair
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 12 вересня 2018, 16:16 Нет, наоборот. Вместо создания условий для инвестиций для ВСЕХ дают индивидуальные гарантии для избранных и кричат какие молодцы. Это Порошенко и омеляну нужны такие встречи, а не IKEA и Ryanair
гадаю, що ІКЕА і Ryanair зайшли не через особисті гарантії, а через те, що побачили в Україні ринок. І це дуже важливо.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 12 вересня 2018, 16:27
manjeroke писав: 12 вересня 2018, 16:16 Нет, наоборот. Вместо создания условий для инвестиций для ВСЕХ дают индивидуальные гарантии для избранных и кричат какие молодцы. Это Порошенко и омеляну нужны такие встречи, а не IKEA и Ryanair
гадаю, що ІКЕА і Ryanair зайшли не через особисті гарантії, а через те, що побачили в Україні ринок. І це дуже важливо.
IKEA точно с гарантиями что их кошмарить не будут
Ну то что рынок видят оно понятно, многие компании зашли бы, но есть вещи которые их останавливают и к сожалению правительство не хочет их менять
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Sleepwalker »

manjeroke писав: 12 вересня 2018, 16:16 Нет, наоборот. Вместо создания условий для инвестиций для ВСЕХ дают индивидуальные гарантии для избранных и кричат какие молодцы. Это Порошенко и омеляну нужны такие встречи, а не IKEA и Ryanair
так, це також потрібно і Порошенкові, і Омеляну. я б навіть сказав більше: у суспільстві, що має усталену традицію зрадофільства, це не тільки не шкідливо, а просто необхідно.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

Sleepwalker писав: 12 вересня 2018, 16:33
manjeroke писав: 12 вересня 2018, 16:16 Нет, наоборот. Вместо создания условий для инвестиций для ВСЕХ дают индивидуальные гарантии для избранных и кричат какие молодцы. Это Порошенко и омеляну нужны такие встречи, а не IKEA и Ryanair
так, це також потрібно і Порошенкові, і Омеляну. я б навіть сказав більше: у суспільстві, що має усталену традицію зрадофільства, це не тільки не шкідливо, а просто необхідно.
Можно бороться с комарами, а можно высушить болото. Нынешняя власть занимается первым, это лучше чем ничего, согласен. Но не то что необходимо стране на самом деле.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 12 вересня 2018, 18:14 Можно бороться с комарами, а можно высушить болото. Нынешняя власть занимается первым, это лучше чем ничего, согласен. Но не то что необходимо стране на самом деле.
Не згідний. Сушіння болота - дорога, довга і марудна справа, яка на початку не матиме ніяких видимих результатів, які можна "помацати". Буде лише шум від будівельної техніки, верески "активістів-екологів" - не те, не так. Я живу в країні-чемпіоні по меліорації, навіть у короля меліоративна освіта, можете мені довіряти.
Якщо розпочати таку масштабну роботу з мораллю зрадофіла, то дуже швидко суспільство здасться. Періодично треба щось показувати таке, що люди розуміють: безвіз, раяни, ІКЕА, томос.

Це як в розробці програмного забезпечення - від команди, яка кожної ітерації не показує якісь нові функції замовник піде. Навіть, якщо вони в цей час програмують геніальний фреймворк, який (якщо замовник потерпить ще 2 роки) потім дозволить вирішити всі проблеми клієнта в один клік. Саме тому дуже важливо періодично звітувати про успіх. Щоб замовник розумів, що щось відбувається і це позитивні зміни.

Раяни - це дуже позитивні зміни. ІКЕА - дуже позитивні зміни. Безвіз - взагалі криголам совковості.
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення юра сармат »

mischko писав: 12 вересня 2018, 18:30
manjeroke писав: 12 вересня 2018, 18:14 Можно бороться с комарами, а можно высушить болото. Нынешняя власть занимается первым, это лучше чем ничего, согласен. Но не то что необходимо стране на самом деле.
Не згідний. Сушіння болота - дорога, довга і марудна справа, яка на початку не матиме ніяких видимих результатів, які можна "помацати". Буде лише шум від будівельної техніки, верески "активістів-екологів" - не те, не так. Я живу в країні-чемпіоні по меліорації, навіть у короля меліоративна освіта, можете мені довіряти.
Якщо розпочати таку масштабну роботу з мораллю зрадофіла, то дуже швидко суспільство здасться. Періодично треба щось показувати таке, що люди розуміють: безвіз, раяни, ІКЕА, томос.

Це як в розробці програмного забезпечення - від команди, яка кожної ітерації не показує якісь нові функції замовник піде. Навіть, якщо вони в цей час програмують геніальний фреймворк, який (якщо замовник потерпить ще 2 роки) потім дозволить вирішити всі проблеми клієнта в один клік. Саме тому дуже важливо періодично звітувати про успіх. Щоб замовник розумів, що щось відбувається і це позитивні зміни.

Раяни - це дуже позитивні зміни. ІКЕА - дуже позитивні зміни. Безвіз - взагалі криголам совковості.
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення юра сармат »

Вибачаюсь,цілком підтримую
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 12 вересня 2018, 18:30
manjeroke писав: 12 вересня 2018, 18:14 Можно бороться с комарами, а можно высушить болото. Нынешняя власть занимается первым, это лучше чем ничего, согласен. Но не то что необходимо стране на самом деле.
Не згідний. Сушіння болота - дорога, довга і марудна справа, яка на початку не матиме ніяких видимих результатів, які можна "помацати". Буде лише шум від будівельної техніки, верески "активістів-екологів" - не те, не так. Я живу в країні-чемпіоні по меліорації, навіть у короля меліоративна освіта, можете мені довіряти.
Якщо розпочати таку масштабну роботу з мораллю зрадофіла, то дуже швидко суспільство здасться. Періодично треба щось показувати таке, що люди розуміють: безвіз, раяни, ІКЕА, томос.

Це як в розробці програмного забезпечення - від команди, яка кожної ітерації не показує якісь нові функції замовник піде. Навіть, якщо вони в цей час програмують геніальний фреймворк, який (якщо замовник потерпить ще 2 роки) потім дозволить вирішити всі проблеми клієнта в один клік. Саме тому дуже важливо періодично звітувати про успіх. Щоб замовник розумів, що щось відбувається і це позитивні зміни.

Раяни - це дуже позитивні зміни. ІКЕА - дуже позитивні зміни. Безвіз - взагалі криголам совковості.
А я живу в Тайване. Знаете в чем разница? Нидерланды развивались веками постепенно, а Тайвань за 40 лет из беднейшей страны попала в топ-20.
Раян, безвиз это не изменения, это вещи которые помогут людям посмотреть как можно жить и изменить сознание, но это очень долгий путь. Можно идти этим путём очень долго, а можно ломать систему через колено и уже очень скоро мы увидим Украину в мировых лидерах.
И будут у нас уже через 5-7 лет набор любых лоукостов по всем направлениям и не только
И база раяна в Нью-Васюках
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

От тільки ти забув додати, що азійські тигри здійснили модернізаційний ривок в умовах диктатури і однопартійності і, що для постмайданної України - табу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 12 вересня 2018, 16:32 IKEA точно с гарантиями что их кошмарить не будут
А от задумайся: ІКЕА виходить на ринок навесні. І навесні ж президентські вибори. Ну які гарантії може дати Порох, це ж не Росія чи Білорусь, його за рік вже може і не бути в офісі.
Може Гройсман дав гарантії? Так Гройсмана теж за рік з копійками вже не буде (вибори в Раду якраз за рік).
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 12 вересня 2018, 23:25
manjeroke писав: 12 вересня 2018, 16:32 IKEA точно с гарантиями что их кошмарить не будут
А от задумайся: ІКЕА виходить на ринок навесні. І навесні ж президентські вибори. Ну які гарантії може дати Порох, це ж не Росія чи Білорусь, його за рік вже може і не бути в офісі.
Може Гройсман дав гарантії? Так Гройсмана теж за рік з копійками вже не буде (вибори в Раду якраз за рік).
я хорошо помню как они в расею заходили. У них руководство терпеть не может взяточничества и решалава. Договаривались лет 5 чтобы им давали спокойно выполнят закон. Пару раз кстати топ-менеджмент весь увольняли из-за этих дел.

По поводу азиатских тигров: естественно чтобы ломать через колено надо иметь монополию на власть, но как показывают не единичные примеры это не всегда заканчивается плохо, а бывает что и очень хорошо.
Я хочу чтобы Украина была европейским тигром, а с этими ростами по 3-4% в год навсегда барашками среди волков останемся.
Еще одна отличительная особенность здоровой страны: в Тайвань возвращается огромное количество специалистов, работавших в США, Японии и Европе чтобы учить молодых. Извините, но с ростом 3-4% в год у меня через условных 30 лет Украина будет только в виде родственников и туризма в голове.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Я теж хотів би бачити в Україні ріст в 20%. Але в умовах війни, втрати основних ринків (в тому числі і через закриття транзиту) і 3-4% непогано. Довіру інвесторів легко втратити і важко відновити, але процес іде, повільно, але іде.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Ну і не забувай, який був геополітичний контекст в Пд.Сх. Азії, коли Пд.Корея і Тайвань здійснювали ривок залізною рукою військового диктатора через коліно. А контекст такий, що червоні наступають по всім фронтам - з В'єтнаму американці тікають на вертольотах прямо з дахів, Лаос,Камбоджа тут же стають комуняцькими - Заходу було не до філософських міркувань про права людини. Так, генерали - мудаки, але вони за капіталізм, значить наші мудаки. А права людини почекають.
А тепер згадай скільки було воні від "стандартів бібісі" на рахунок "секретних тюрм СБУ? Нам так зараз не позволять. І міжнародна підтримка тільки тому і існує, що Україна зараз більш ліберальна держава, ніж Росія чи Білорусь. Опції залізної руки зараз нема, значить треба домовлятися з політичними опонентами.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей